Jänku ja tolmuimeja

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

PostitusPostitas Endised kasutajad » 10. august 2005, 16:05

Minu Tupsu lihtsalt tardub paigale, sellise näoga et mis nüüd toimub:D
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas marica » 18. august 2005, 12:35

Iirisel on nüüd uus komme - kui väikese harjaga põrandat pühin, ründab ta harja ja peksab seda esikäppadega. Kühvel ja hari on mul muidu kogu aeg toanurgas, vahel nügib ta need keset põrandat nagu tahaks koristada. Mul poleks ju midagi selle vastu, kui ta oma pabulad ise kokku pühiks, aga nügimisest kaugemale pole ta veel jõudnud.
marica
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänes ja tolmuimeja.

PostitusPostitas Olari » 20. august 2005, 17:32

jänkumamma kirjutas:Meie jänkud tolmuimejat küll ei karda, pigem vastupidi - tolmuimeja juhe on saanud Jossi hammastega korralikult tuttavaks.

Meie tolmuimeja juhe on ka Nahkjala hambajälgi täis :)
Alguses ta ka kartis töötavat tolmuimejat kuid nüüd peab vahest teda selle tolmuimeja toruga natuke nügima et ta teepealt eest ära läheks :)
Olari
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 47
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Tipi » 07. september 2005, 22:43

Tavaliselt kui me tolmuimejaga põrandaid puhtaks tõmbame siis on Tipsu puuris ja ta poeab kohe oma urgu mis tal puuris on.
ta ka jubedalt kardab
Tipi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Mio » 10. september 2005, 03:43

marica kirjutas:Iirisel on nüüd uus komme - kui väikese harjaga põrandat pühin, ründab ta harja ja peksab seda esikäppadega. Kühvel ja hari on mul muidu kogu aeg toanurgas, vahel nügib ta need keset põrandat nagu tahaks koristada. Mul poleks ju midagi selle vastu, kui ta oma pabulad ise kokku pühiks, aga nügimisest kaugemale pole ta veel jõudnud.

Põrandahari on meie Maia vihavaenlane :D
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Marianna » 26. september 2005, 04:10

Mul ka kardab tolmuimejat, aga kuna ta vabalt ringi jookseb kodus, siis jookseb ta puhastatavast toast teise tuppa ja peidab ennast seal niikaua.
Marianna
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 26. september 2005, 09:23

Kusjuures tolmuimejat kardab mu "pisike" pontuke hoopis. Jänkud aga armastavad seda. Pean nad alati kinni panema tolmuimemise ajaks, sest muidu tulevad sinna otsiku juurde ja mine tea pärast saavad haiget veel. :( Põrandahari on ka väga huvitav. Ma nimelt vaipa näikese harjaga puhastan. Siis lahti olev küülik käib ja keksib üle harja ning on üldse igatpidi ees. :D Kiusupunnid mul. :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Jänes ja tolmuimeja.

PostitusPostitas Endised kasutajad » 15. oktoober 2005, 09:56

minu jänku küll tolmuimejat ei karda. :) ta vist nii harjunud sellega :? kui ta alles tõime, juba siis sai puuri juures tolmuimejat kasutatud , algul ta pisut pelgas... aga hiljem sai aru, et sellest pole talle ohtu .. ja nüüd, isegi lahtiselt olles ei huvita see teda :D
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänes ja tolmuimeja.

PostitusPostitas Gugut » 20. oktoober 2005, 18:10

Minu Joosu kardab tolmuimejat, ta peaks olema sellega juba arjunud ja ega me teda hirmutand ka ei ole aga... :? . Kuigi tal on hirm suur ei lase uudishimu tal siiski puuri pageda vaid ta piilub diivani tagant või seisab kuskil, ootab millal ma temani jõuan ja jookseb siis eest ära ja kui tolmuimeja seisma jätan siis hiilib arglikult ligi, nuusutab ning paneb siis kiiresti jooksu. :lol:
Kasutaja avatar
Gugut
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline