Minu hamsu on nii igav!!!

Halbadest harjumustest võõrutamine ja uute ning paremate õpetamine. Mängud ja sotsialiseerimine.

Moderaatorid: E4-, Saara

Hamsu magab päevast päeva

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 09. aprill 2005, 11:47

Kas teie hamsud magavad ka päevad läbi? Ma ei näegi enda omi õieti liikumas, nad magavad pesas ja tulevad välja et süüa või pissida. Õhtul kui ma tule ära lasen ja magama llähen siis kuulen kui nad ärkavad.
Huvitav on see, et kui ma neid puurist päeval tahan välja võtta, ja neid näpuga torgin et nad üles ärkaks, siis nad keeravad kõhu taeva poole ja hakkavad edasi tagasi, küljelt lüljele veerema ja ei taha kuidagi ärgata. Muidugi on neid siis hästi lahe vaadata :D
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hamsu magab päevast päeva

PostitusPostitas Endised kasutajad » 09. aprill 2005, 13:02

Hamstrid on ju teadatuntud ööloomad.Minu tähelepaneku järgi lähevad nad magama hommikul 4-5 paiku et siis öösel jälle üles ärgata.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas teesa11 » 19. aprill 2005, 13:26

Minu hams ärkab kell 7-9 ja jääb tuttu tagasi kell 11.Kui on natukene maganud siis ärkab öösel ülesse.Ja magama tagasi jääb ta kell 6.
teesa11
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 67
Teemad: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 19. aprill 2005, 13:40

Nad magavad tõesti palju, aga äkki on neil puuris igav? Kas sul näiteks jooksuratas on? Või kas sa paned wc-paberi rulle, et nad närida saaks ? Kui ei, siis võiksid proovi teha, äkki liiguvad siis rohkem :)
Viimati muutis Endised kasutajad 19. aprill 2005, 13:58, kokku muudetud 1 kord.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas teesa11 » 19. aprill 2005, 13:47

Minu arust on se täiesti normaalne et nad magavad päeval,neil lihtsalt see ümberpööratud meie oleme päeval üleval nemad aga öösel.Igavusest see ei tule kindlasti.See sama hea kui meie öösel magame ju:)
teesa11
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 67
Teemad: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 19. aprill 2005, 15:29

See on, jah, hamstri loomuses. Nad ju ööloomad ja tegutsevad peamiselt öösel. Looduses vabana tegutsevad nad ka öösel. See on tavaline. :)
Minu enda üks kuldhamster (Mustik) viimasel ajal päeval ainult magabki, kuigi ennem oli ta päeval rohkem üleval. Praegu ta siis ärkab kella 8 ajal ja hakkab tegutsema ja tegutseb hommikuni välja. Siis teine kuldhamster ainult magabki, kuid õhtul kella 9 ja 10 ajal tuleb pesast välja ja hakkab ringi tiirutama puuris. Siis saan aru, et ta tahab puurist välja ning ma lasen tal ka natuke toas ringi joosta ning siis lasen veel teiselgi hamstril ringi joosta. Kääbused mul ianult tegutsevadki nii päeval kui ka öösel, kuigi, jah, öösel tegutsevad nad rohkem. :)
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 22. aprill 2005, 18:30

minu Siblik magab ka suurema osa päevast paha.Aga ma tulen koolist ja räägin temaga, siis tuleb ta välja ja ma võtan ta sülle ning ta saab ringi jooksta :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas tupsununnutupsi » 15. juuli 2005, 07:40

Nii mitu hamstrit mul on olnud(14, üks on ikkagi elus ka:)),siis nemad kõik on enda päeva ja öö seadnud ikka minu järgi.Kui mina oma tuppa midagi tegema lähen, siis on hamsu kah kohe platsis ja hakkab närima.Aga tegelt on nii, et seal ülalpool mainiti näpuga surkimist, et seda ei tohi kunagi teha!(Kui sa hammustada saada ei taha!)
tupsununnutupsi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hamsu magab päevast päeva

PostitusPostitas pisike7 » 15. juuli 2005, 17:36

Minugi hamstrid enamus ajast päeval magavad. Vahel käivad väljas ka, aga üldiselt siiski mitte. Õhtul käivad 9-10 ajal väljas. Ja siis kell 11-12 tulevad välja ja jäävad välja. Üleval on nad üsnagi kaua - vahel isegi kuni 10-11-ni. Aga siis nag magavad ka kaua :P
pisike7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

öö ja päev

PostitusPostitas Endised kasutajad » 03. september 2005, 08:07

Ma tean, et hamstritel on öised eluviisid, aga ma tahaks teada, et kas nad pikapeale ka ümber harjuvad. Nii, et nad päeval üleval on ja öösel magavad.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 03. september 2005, 11:48

Vaevalt, et hamster ise hakkab end ümber harjutama, et nüüd magan öösel ja tegutsen päeval. :D See on neil loomuses, et nad öösel tegutsevad. Vahest on neid päeval ka tegutsemas näha, kuid neile meeldib rohkem tegutseda öösel, kui on pime ja keegi ei näe. :P
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: öö ja päev

PostitusPostitas pisike7 » 03. september 2005, 16:43

Minu hamstrid tegutsevad päeval ka, aga harva. Siis kui ma nt puuri puhastan ja pärast nad sinna tagais panen, siis nad sahmerdavad veidi aega ringi ja lähevad jälle magama. Samamoodi nad vahel magavad ka öösel mingit aega, aga enamus ajast siiski tegutsevad. Aga ma arvan ka, et vaevalt nende eluviisi kuidagi ümber harjutada saab! :P
pisike7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas teesa11 » 03. september 2005, 16:54

Mina ei saagi hääletada, kuna minu hamster on päeval üleval ja öösel ka :D Noh ta on ka päeval üleval ja öösel,mõnikord öösel magab isegi mingi 4 tundi või vähem. Kuna suvel olin päris tihti öösel ka üleval siis käisin ka hamsut vaatamas ja nägin et magab. :) Ta vist tahab natukene magada ja siis pool ööd joosta. Magab öösel selleks et ikka jõuaks ennast liigutada jooksu rattas :D Aga põhiliselt on ta ikka öösel üleval. Päeval ka aga mitte nii palju kui öösel.
teesa11
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 67
Teemad: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Minu hamsu on nii igav!

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. september 2005, 10:34

tema eluviis on selline et päeval ta magab tuleb vahest pissile või tuleb sööki võtma. õhtul ta istub ülemisel korrusel ja vahib mind kahe käpa peal. ta ei taha enam rattas joosta ja ta on vist liiga paks ja laisk. õe hamster on palju aktiivsem jookseb ringi jookseb rattas aga minu hamsu on nii igav et ta lausa käib aegluubis :( ei tea mis tuleks talle sinna puuri panna et ta õhtuti ikka mängiks ja ringi jookseks....AGA TA ON NORMAALE KULDHAMSTER, POLE ÜLTSEGI PAKS JA MA POLE TALLE KA LIIGSELT SÜÜA ANDNUD LIHTSALT TA EI TAHA JOOSTA EGA MÄNGIDA VAID TA VAHIB ÕHTUI KAHE KÄPA PAEL VÕI LAKUB ENNAST :eek:
Viimati muutis Endised kasutajad 20. september 2005, 16:41, kokku muudetud 1 kord.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Saara » 17. september 2005, 10:40

Äkki ta on sul rasva läinud- oled talle liiga palju pähkleid& sihvkasid toitnud?
Või äkki on ta sul hoopis öise eluviisiga?
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas nipzik » 17. september 2005, 10:48

tõesti, ütlesid ju et ta on paksuks ka läinud äkki peaksid ta toitumist natuke rohkem jälgima. ja võibolla ta ongi liiga paks ja lihtsalt ei jõua enam jooksta.
nipzik
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 17. september 2005, 17:10

Mõned hamstrid ongi sellised uimased ( :D ), teised hamstrid jällegi on aktiivsed. Kõik nad pole ühesugused. Näiteks minulgi on kaks hamstrit ja emane on väga aktiivne ja peaaegu kogu aeg tegevuses, teine jällegi on isane ja suht magab terve päev. Õhtul teeb puurile mitu ringi peale ja jääb uuesti magama. :)
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Minu hamsu on nii igav!!!

PostitusPostitas kerluusha » 18. september 2005, 12:35

Aga hamstrid ongi ööloomad. :wink: Huvitab ikka kas ta on sul koguaeg selline olnud?
Et neil oleks sama hea, kui meil koos nendega!
Kasutaja avatar
kerluusha
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 340
Teemad: 24
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas nipzik » 20. september 2005, 15:33

Tegelikult siis mida hamstrist tahta. Minu hamstrid on ka sellised et magavad päris palju aga kui ta tahab las siis magab. Ja mida huvitavat hamster puuris ikka teeb kui hamstri välja võtad puurist siis kindlasti teeb ta midagi huvitavad :D muretsemiseks pole põhjust ja vb. kui midagi huvitavat hamstri puuri panna siis muutub tal ka elu huvitavamaks ja kindlasti tuleks hamstreid välja võtta et nad saaksid ikka jooksta ja muidu elu ka väljaspool puuri tunda :D
nipzik
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Saara » 24. september 2005, 19:24

Kui hamstriga päeval hästi palju tegeleda, ei viitsi ta enam öösel üleval olla ja magab. Niimoodi saab hamstri ümber harjutada- aga selleks tuleb pikka aega temaga päeval aktiivselt tegeleda.
Mina seda igatahes pole viitsinud/ei ole mul aega ja minu hamsud on öösel peamiselt üleval ja tegutsevad, kuigi päeval võib neid ka veidike jooksmas ja söömas näha :)
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu hamsu on nii igav!!!

PostitusPostitas -ettevaatust- » 05. oktoober 2005, 19:11

Aga mida sa hamsust tahad?
Ta ei peakski sind ju lõbustama ja hundirattaid viskama.
Las ta siis olla selline rahulik peaasi et ta oma eluga rahul on. :)
-ettevaatust-
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Minu hamsu on nii igav!!!

PostitusPostitas KommiNupsu » 08. veebruar 2010, 17:44

Hamstrid magavadgi enamus ajast päeval ja (mängivad)enamus ajast öösel või õhtul.Minu hamster on muide väga aktiivne ta on päeval üleval kui ka öösel aga ta ikka magab ka.
Kasutaja avatar
KommiNupsu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Pildid: 2
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu hamsu on nii igav!!!

PostitusPostitas ArmsadHamsud » 16. märts 2010, 08:16

Minu hamsud magavad nii päeval kui ka öösel . Jooksevad ja tegutsevad ka nii päeval kui ka öösel . Nad on mul sellised ,et kui puhkavad ennast välja ,siis kohe jooksma/mängima :-D
Nii päeval kui ka öösel . Aga öösel nad vist tegutsevad ikka rohkem kui päeval :-D
Adeele! ♥
R.I.P Minni(16.apr), Tikke(15.juul), Muti/Hanna( 27.12 ), Miki (09.02)
Tibud, olite, olete ja jääte südamesse ! ♥
Kasutaja avatar
ArmsadHamsud
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 3
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist