Liivahiir lamab oimetuna puuripõrandal?

Kõik hiirte tervisega seotud küsimused.

Moderaator: triini22

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

PostitusPostitas Kerly91 (Teema autor) » 17. juuni 2004, 14:45

smileactive kirjutas:Hommikul kui ülesse ärkasin läksin vaatasin kuidas hiirekesed elavad.kergitasin natuke maja katust ja nägin midagi imelikku.Riki oli külili maas täiesti oimetult ja ruudi tema peal.ma ehmatusest hakkasin õrnalt näpuga natuke liigutama teda et kas ikka on elus :( Õnneks oligi.ta oli nagu karu talveunes,kes ei viitsinud ülsse ärgata.aga nüüd praegu jookseb küll ilusti ringi.aga siis tuli järgmine imelik asi.Ruudi läks hammastega õrnalt Riki kasuka kallale nokkima.nagu peseksid üksteist.Riki oli ilusti paigal ja Ruudi tegutses õrnal hammastega :o see oli küll väga imelik.Kas keegi oskab öelda mix ta nii tegi?
Ja veel kolmas asi.enne nad mul puuris nii palju ei pabuldanud.siis polnud pabulaid aluspanu sees eriti näha,aga nüüd on ikka kõvasti.pabul pabula otsas.pabulad on isegi nende söögikausis.neid ma nopin iga päev sealt välja.aga asja teeb imelikuk see et nende pabulad on olnud varem pruunid,aga nüüd hallikad


Ma kah vahel olen ehmatanud et üks surnud ja teised team peal. Tegalt magavad üksteise otsas. Minu liivahiires magavad liivakastis.
Kerly91
Minu väiksed pätid! (L)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 479
Teemad: 34
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. juuni 2004, 15:57

heh mul kusjuures magasid kah aga ma nüüd enam ei hoia neil seda liiva igapäev :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 18. juuni 2004, 00:57

Nad on ju karjaloomad? Rotid on ka karjaloomad, ja sageli magavad teineteisel seljas - nii on soojem ja mõnusam. :)
Ja karjaloomad üsna sageli puhastavad üksteisel kasukat, kerge hammastega näkitsemine käib selle juurde. :) Nad ise teevad ju samamoodi - karva on vaja nii limpsida kui kohasti hammastega näkitseda ja korda seada.
Pabulate hulk sõltub ikka sellest, mis sa neile süüa annad. Võibolla pole see üldse halb, et neid rohkem on. Võibolla nad on lihtsalt kasvanud suuremaks ja seepärast on pabulaid rohkem. Roti kasvades on muutus küll märgatav. :o
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kerly91 (Teema autor) » 20. juuni 2004, 16:29

Minu liivahiired käituvad kah nats naljakalt. Vahepeal nagu hüppaksid ja siis ajaleht väriseb (aja leht selleks et valjus kõndida poleks) aga vaatan pikka aega ja ära ei lõpeta.Seisab veel 2 käpal.. Ei tea mis tal viga on.
Kerly91
Minu väiksed pätid! (L)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 479
Teemad: 34
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 20. juuni 2004, 16:39

aga kerly,mulle öeldi loomapoes et hiirtele ja teisele olevustele ei toi panna ajalehti,sest ajalehel on see trüiki värv ja see on mürgine
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kerly91 (Teema autor) » 20. juuni 2004, 19:21

Nag pole seda närind!Nad lihtsalt käivad sellel.Nad ei pane tähele ja saepuru on kah ju peal!!tean et ei tohi!
Kerly91
Minu väiksed pätid! (L)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 479
Teemad: 34
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Liivahiir lamab oimetuna puuripõrandal?

PostitusPostitas awely » 21. juuni 2004, 00:16

Nad "põristavad" jalgu kui on erutatud.
awely
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Liivahiir lamab oimetuna puuripõrandal?

PostitusPostitas Alar » 21. juuni 2004, 19:20

liivahiired lamavad niimoodi sel juhul kui neil on palav või lihtsalt soe siis nad ainult vedelevad ja tõesti võib jääda mulje, et nad on haiged. muidugi võib ka hiireke haige olla, kuid üldjuhul ei ole muretsemiseks põhjust.
Alar
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 23. juuni 2004, 16:16

seda ma pean.nad ei põrista ju :D nad põtkivad tagajalgadega vastu põrandat või maad või mida iganes kui on ehmatanud.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 30. juuni 2004, 22:02

äitähh te võite selle teema lukku panna.olen juba selgusele jõudnud ;)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist