kui palju jänkupoeg joob?

Järglaste soetamine - kas, millal, miks? Ja kui, siis kellega? Kastreerimine ja steriliseerimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: kui palju jänkupoeg joob?

PostitusPostitas Mio (Teema autor) » 24. juuni 2005, 12:26

juliana kirjutas:Taaskord mina siin oma muredaga, ehk oskate aidata.... otsisin küll netis aga ei leidnud, kui palju jänkupoeg peab päevas vedelikku/vett ära jooma? mis oleks selline keskmine normaalne kogus? jänkupojad nüüd juba 19 päeva vanad ja lisaks piimale, mida ma neile veel 2-3 korda päevas annan krõbistavad juba kuivtoitu ja saia.. õues ka pisut rohtu... üks poja aga tihtipeale ei taha enam piima, 1-2 korda joob ainult, samas ma pole näinud et ta ka vett jooks (see ka neil juba puuris olemas).. muretsengi, et ehk ta saab liiga vähe vedelikku?
loodan teie abile :oops:

Arvan, et loodus õiendab need asjad ise ära. Kui nälg on, siis sööb ja joob. Pesakonnas on tihtipeale alati keegi, kes on natuke nirum. Mina sinna segama ja vett pakkuma ei läheks. Kui ema just poja päris söömata ei jäta.
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kui palju jänkupoeg joob?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 24. juuni 2005, 12:34

meil ei ole jänkuema... ta suri kui pojad olid 12-16 tundi vanad... ja nii me oleme ise neid kasvatanud ja söötnud.. :) sellepärast muretsengi, et kui ta ise joogipudelist ei joo ja minu antud piima ka ei võta, siis ta ei saa seda vedelikku ju enam mitte kuskilt... aga muidu see jänku teistest õpib kõige kiiremini uusi asju ja oli esimene kes muud tõitu kõrvale näksima hakkas :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kui palju jänkupoeg joob?

PostitusPostitas Mio (Teema autor) » 24. juuni 2005, 13:20

Siis teine asi. Aga kui poeg on agar ja tegus, siis ma ei muretseks. Kas ta oskab veepudelist limpsida?
Küll te olete tublid, kes saate poegade kasvatamisega niiviisi hakkama. Minu sügav kummardus. Olen ise kunagi papagoi niiviisi üles kasvatanud, tean, et sellega on palju tööd ja vastutust.
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas karvatuust » 20. juuli 2005, 13:08

kas see on normaalne kui kahe kuune küülik päevas 250 ml vett ära joob??? kudagi kole palju tundub, värket toitu eriti palju et saa.
karvatuust
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 68
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Krussu » 20. juuli 2005, 13:33

Kui ta on sul aktiive ja rõõmsameelne, söögiisu pole kadunud, väljaheide on korras, siis pole küll muretsemiseks põhjust. Ja see tunudub vägagi normaalne kui ta sul niipalju joob (ilmad on ju ka üpris kuumad) ning nagu sa ütlesid, et värsket ta sul ka eriti palju ei saa, siis on suur joomine põhjendatud! :wink:
Krussu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 24. juuli 2005, 00:16

See on täiesti normaalne ,kui ta värskeid asju ei saa ,milles oleks palju vedelikku.
Ning nüüd selle õige teema juurde.
Olen kuulnud ka inimestest ,kes on kasvatand ise pojad ülesse ilma emata ,kuid nendel pojukestel pole hästi läinud.
Juhul kui pojad saaksid nii heale elule, siis nad jääksid ikkagi nõrgemateks ,kui ema poolt üleskasvatatud pojad.
Loodan ikkagi kõike head ning edu! :!:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist