Paaritamisel: emane isasele külla või vastupidi? emane kuri?

Järglaste soetamine - kas, millal, miks? Ja kui, siis kellega? Kastreerimine ja steriliseerimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Paaritamisel: emane isasele külla või vastupidi? emane kuri?

PostitusPostitas katrin537 (Teema autor) » 12. detsember 2004, 01:56

Olen lugenud, et emane ja isane on koos isegi 4 päeva. Imestan seda sellepärast, et nii palju kui olen oma isasega paaritamas käinud, on emased kõik väga kurjad. Eile käisin ühel emasel külas ja see vaeseke oli nii tige, et esimene asi ründas isast, hüppas talle lausa näkku :cry: Paistis, et seda lemmikut kartsid ka tema omanikud, sest keegi ei julgenud teda kinni püüda. No see selleks, sai emane kinni püütud, kinni hoitud ja arvatavasti asi aetud. On see normaalne :?: Ja nii palju kui olen isasega emaste juures käinud, on kõik enamjaolt sellised kurjad olnud, asi aetud ja kohe ründavad. Tavaliselt olen oma isase puurist ära võtnud ja natukese aja pärast tagasi pannud - jälle asi aetud ja seepeale isasele tappa :o Kas see tõesti peabki nii olema-kuhu jääb siis armastus :wink:
katrin537
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Paaritamisest...

PostitusPostitas AnnikaL » 12. detsember 2004, 09:37

Hämmastav, et paaritad nii halva iseloomuga emaseid! Kellel küll selliseid järglaseid vaja? :roll:
Paaritada juhuslikke emaseid om alati risk kuna võib saada oma isasele sellise vea külge, et ravid ja ohid pikemat aega. :wink:
AnnikaL
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Paaritamisest...

PostitusPostitas Kessukene » 12. detsember 2004, 14:09

Aga kas paaritamiseks ei peaks emased isatele külla minema? Mulle on siit lontu lehelt postitusi lugedes jäänud selline mulje. Ehk emased siis ei ole ka nii kurjad. Ning kuskilt postitusest on jäänud meelde nagu oleks see normaalne, et emane peale paaritamist muutubki isase vastu kurjaks? :roll: Ise ma oma emast paaritanud pole, seega oma kogemused puuduvad.
Kessukene
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 132
Teemad: 7
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 43
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Moonalisa » 12. detsember 2004, 14:22

peaksid küll tegelikult emased isaste juurde minema, sest muidu võivad isased hakata emase territooriumi märgistama ja selle huvi on esiplaanil, mitte huvi emase vastu ;)
Moonalisa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 105
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Paaritamisel: emane isasele külla või vastupidi? emane k

PostitusPostitas katrin537 (Teema autor) » 12. detsember 2004, 19:34

Ei tea küll, et minu isane kohe märgistamisega tegelema hakkaks- ta nagu ikka kohe emase juurde ja... (Mul emastega kogemusi vähe ja ega need vähesed kogemused head polegi, on kurjaks kippunud ja nii olengi isaste peale üle läinud). Isased on tõelised lemmikloomad :wink: Isane on mul vaikne ja rahulik, ega ta nendest tigedatest emastest eriti välja ei ole teinud (ka pole mingit viga külge jäänud), ma pole muidugi ka lasknud oma isasele liiga teha. Olen lugenud, et isane peaks emase juurde seetõttu minema, et emane võõras kohas ei lase isast kohe üldse ligi. Kord üks emane toodi ja sellest ei tulnudki midagi välja :o Ja kui mina oma isasega külla lähen siis ei tea kohe mitte kellele me külla läheme. Kui inimesed soovivad paaritada ja oma loomaksést ka kinni hoiavad, mis saab minu isasel selle vastu olla. Võibolla on see viga ja selliseid kurje emaseid ei tohiks üldse paaritada :?: Sellepärast ka tõstsin selle küsimuse, et ei tea ja kas emased tõesti ongi sellised ja nende paaritamine käib nii nagu eelnevalt kirjeldasin :?: :?: :?:
katrin537
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 12. detsember 2004, 19:37

Meil käis peika külas. Alguses ei tehtud üksteisest väljagi, siis aeti ringiratast taga ja tehti asja. Edasi olid koos puuris nagu parimad sõbrad. Kokku ühe ööpäeva. Ei kujuta ettegi, et tigedale emasele poegi teha...
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Paaritamisel: emane isasele külla või vastupidi? emane k

PostitusPostitas Riin » 12. detsember 2004, 21:40

Meile on küll siiani head nännutüdrukud külla sattunud :lol: , aga selge on see, et ega ükski emane nüüd ootele küll ei jää, et las aga isane tulla :P . Emased ikka jooksevad eest ära ja isane ajab taga, eks see käib ikka asja juurde :) . Meil on tavaliselt nii olnud, et esialgu on aktiivsem isane, emane jookseb eest, siis isane enam ei viitsi ja hakkavad sõbrunema, kuid lõpuks muutub emane ise aktiivsemaks ja hüppab küll pähe, küll selga :D . Tavaliselt on siis mu nännud hädas näoga otsa vaadanud, et kas emane on omadega sassis või :wink: ja tahavad puurist vabadusse saada. Eks see vist ongi nii, et isased saavad, mis tahavad :oops: ja laseks ennast pärast pisut limpsida ka ning siis laseks jalga, kuid emased ootavad ikka rohkemat :) , nagu päris eluski inimeste puhul tihti juhtub:wink: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Paaritamisel: emane isasele külla või vastupidi? emane k

PostitusPostitas Mio » 14. juuli 2005, 20:55

EMANE VIIAKSE ISASE JUURDE. Emane hakkab muidu oma reviiri kaitsma.
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Paaritamisel: emane isasele külla või vastupidi? emane k

PostitusPostitas Endised kasutajad » 23. juuli 2005, 00:20

Tean ühte juhtumit ,kus emane viidi isase juurde ja läksid ikka kaklema!
Emane ,kui nõrgem pool sai kolki.
Kuid poegi ei kusagil!
Järgmine kord viidi isane emase juurde ,aga kui emane isast nägi tormas kohe isasele kallale.
Tegu võis olla rahuldamatu vanatüdrukuga ,kuna isasel on palju pruute olnud ,kellel poegadest puudust pole tulnud.
:)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Paaritamisel: emane isasele külla või vastupidi? emane kuri?

PostitusPostitas Maarja-Liis » 01. juuni 2009, 10:06

Seda kaklemise juttu oli minul küllaldki huvitav lugeda, minu küülikud pole mitte kunagi kaklema läinud. Samuti ei ole emane tiinena tigedaks muutunud. Ma olen alati viinud isase emase juurde, ma ei kujutaks ettegi kuidas ma oma emast kuskile tõstma hakkaksin. Ta jookseks mul lihtsalt puuris niikaua ringi kuni ma loobuksin. Isane pole hakanud ka kunagi puuri uudistama. Niisiis minu arvamus on, et pole erilist vahet kes kellele külla läheb.
Kasutaja avatar
Maarja-Liis
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Asukoht: Põlva City
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist