Kuidas õpetada jänku potil käima?

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: kuidas panna jänest potti peal käima

PostitusPostitas Endised kasutajad » 13. aprill 2005, 14:13

pottile teda tassida on raske kuna põhiliselt ta kuseb öösel ja kui ma annan talle porgandi siis tavaliselt ta jookseb majja
tal on pott nädal aega mõnikord ta urgitseb seal
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas marica » 27. aprill 2005, 14:22

Ostsin jänkule juba enne tema kojutoomist pissipoti puuri. Kui Iirise (see on minu jänku nimi) tutvumiseks puuri panin, ei tahtnud ta sealt enam välja tulla kuigi uks oli kogu aeg lahti. Pissipotti (see on sihuke kolmnurkne plastmassist moodustis) tegi ta omale kohe heintest pesa. Aga nüüd olen näinud, et Iiris on selle jubina otstarbest päris ruttu aru saanud ja kasutab seda hoolsasti. PS Iiris on mul alles kolmandat nädalat. Eile sai ta kahekuuseks!!! :lol:
marica
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kuidas panna jänest potil käima

PostitusPostitas Endised kasutajad » 12. juuni 2005, 13:33

Kui tahad oma loomakesele õpetada "liivakastil" käimist, siis aseta sama koha peale, kus ta tavatseb häda teha, tema tualetikast ning korja kõik ta pabulad sinna sisse; talita nii iga kord, kui näed, et pabulad mujal vedelevad - nii õpib jänku varsti ära, et häda tuleb teha selleks mõeldud kohta. Ning esialgu iga kord, kui näed, et jänku on pissinud-kakanud õigesse kohta, kiida teda ja anna maiust. :wink:
:syda:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas karin. » 10. august 2005, 10:33

melody ei tahtnud ka potil käia sest tal oli hoopis parem koht äda tegemiseks: puuriga kaasas olev heinasõim mis oli puuris sees siis ta hüppas sinna sisse(seal oli ju mõnus pehme hein ja igati mõnus olemine) ja sõi niimoodi heina ja siis tuli ka sinna samasse kohe kõik välja kuid hein läks väga kiiresti haisema. osad junnid tegi ta küll mujale aga mitte pissipotti vaid puuri laiali pissipott oli tal lihtsalt magamiseks. me proovisime küll mitmeid varjante(ka eespool olevaid) kuid lõpuks aitas ainult see et me tõstsime heinasõime ülesspoole. ta saab küll sinna sisse kuid sellest hoolimatta õppis ta tänu sellele pissipotil käimise selgeks paari päeva päras peale heinasõime tõstmist olid pissiloigud potis ja ka enamus pabulad mõned pabulad on küll kogematta puuri laiali sattunud kuid sellel eriti vahet pole.
karin.
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 34
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas särasilm » 14. august 2005, 20:03

Tillu tualett on seal, kuhu ta ise koha valis. Algul, kui ta pisike oli, siis oli tal puuri kindel nurk, aga kui hakkas puurist väljas käima, siis enam puuri ei tee. Mina püüdsin teda ühte kohta suunata, aga tema valis ikka teise. Tualett peab korras olema, kui ei ole, siis korraldab ta seal mürglit, pillub laiali, mis võimalik, ja teeb oma häda demonstratiivselt mujale. Kui ta olude sunnil on pikemalt puuris, siis ta vist kannatab, kuni suudab. Igatahes kord kui ta puurist välja sai, siis ta läks tualetti ja istus ja joake muudkui voolas ja voolas ja voolas... Aga otseselt teemale vastata, et kuidas mina teda õpetaksin, ma ei oskagi. Tema õpetas mind.
Viimati muutis Endised kasutajad 01. september 2005, 21:12, kokku muudetud 1 kord.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 04. september 2005, 07:09

Kusjuures minu küülikud vaatasid lolli näoga seda toaletti ja üritasid selle oma pissimise nurgast ära tõsta. Üldiselt muidu väga korralikult pissivad ja kakavad ühte nurka, seega polegi see pissinurk puuris just elutähtis. :)
Isegi pisipõnn on avastanud, et puuris tunduvalt mõnusam lösutada, kui pole pissist ja kakast saepuru küljeall. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 20. september 2005, 20:25

keegi soovitas panna saepuru/graanuleid ühte osasse puuris. kuna meie Lontu oma lemmik peesitamis paikadelt selle laiali lükkas tegin samuti. nii on olnud 3-4 päeva ja puuris on teinud nüüd pissi ainult sinna - väljas on paar "õnnetust" juhtunud (eks neid vist võib veel tulla, pisike 6 nädalane alles). Pabulaid tuleb aga endiselt suht sinna kuhu juhtub :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Mio » 20. september 2005, 23:45

Jah, meie juures oli ka parim lahendus, kui muu osa puurist lihtsalt mitte-pissisõbralikuks muuta, s.t. saepurud ja muud mugavused ära võtta. Küülikud on endiselt rõõmsad ja roosad ning minul ka parem meel, kui piss potti tuleb :D
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Pabuldab puuris

PostitusPostitas Marianna » 25. september 2005, 15:15


Olen natuke nõutu. Õpetasin oma jänku juba esimesel päeval, mil ta koju tõin, potil käima. Probleem on aga selles, et kuna ta on meil terve päeva kodus vabalt jooksmas ja ööseks panen ta puuri selleks ajaks kui meie magame, siis ega ta puuri ei armasta küll eriti. Ja nii ta öösel demonstratiivselt potil ei käi, vaid pabuldab puuri nii täis kui võimalik- äärest ääreni (ilma naljata), kuigi pissib küll oma potil! Päeva ajal aga käib ilusti potil kõikide hädadega, siis kui "vabaduses" on. Kas peaksingi siis asja nii jätma? Sest ööseks ma ei taha teda omapead kodus jooksma lasta.
Marianna
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pabuldab puuris

PostitusPostitas Riin » 25. september 2005, 19:09

Meie jänku käitub samamoodi, lahtiselt olles teeb hädad potti (meil on elamises mitu potti), kuid puuris kinni olles on kogu puur täis pabuldatud, kuigi osaliselt pabuldab ka siis potti, kuid pissib ikka kenasti oma potinurka :). Kuna ta öö läbi vitsutab heina süüa, siis pole ime, et pabulaid juhtub kõikjale.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pabuldab puuris

PostitusPostitas Mio » 26. september 2005, 03:07

meie omadel on kogu aeg pabularada taga. Puuris pissitakse õigesse kohta, pabulaid pillutakse aga, kus häda peale tuleb. Eks ka see käitumine käi märgistamise lahtrisse ja kui veab, kaob ajaga ära (kui on hästi ära märgistatud ja sina kogu aeg puuri "lõhnatuks" ei puhasta. Mina märkan, et kui pesen puuri mingi vahendiga, on vaja rohkem märgistada. Samas tundub mulle, et vähemalt meie neiu Maial on täiesti ükstakama, kus tal looduslikud vajadused peale tulevad.
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 26. september 2005, 09:20

Meil tüdrikud ikka kakavad ja pissivad puuris. Telnetil on selleks kindel nurk (kusjuures pissipotti sinna panna ei tohi siis ta ei tee enam sinna nurka :? vaid hakkab pissipotti hammastega sikutama ja tõstma), Lumepall kakab ja pissib umbes poole puuri ulatuses. Väljas näen väga harva mõnda junnikest ja see võib olla ka puuris kekslemise käigus välja sattunud.
Põnn algul kakas vaibale ja puuri, kuid mitte kuhugile mujale. Kuid nüüd kakab ja pissib ka vaid puuris. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Pabuldab puuris

PostitusPostitas Kessukene » 26. september 2005, 12:23

Kessul on viimasel ajal tekkinud selline komme, et öösel pissib poti kõrvale :eek: . Päeval käib alati ilusasti potil, kuid öösel miskipärast on vaja poti kõrvale pissida. Pabuldanud on ta alati terve puuri ulatuses, päeval enamasti siiski potti. Meie lõime sellele igatahes käega, puhastan nüüd puuri tihemini ja panen ka poti kõrvale saepurugraanuleid.
Kessukene
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 132
Teemad: 7
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 43
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pabuldab puuris

PostitusPostitas nännukas » 26. september 2005, 12:59

meie jänkud on ses suhtes küll superkorralikud. piss on alati õiges kohas (kui just kogemata magamistoa uks lahti ei ole ja seetõttu voodisse ei pääse :P ) ja ka pabulad on potis või siis kohe poti ümber. potte on meil kaks, üks puuris ja teine toas.
mida meil aga kõik kohad täis on, on hein ja karvad. üks tänu sellele et neile millegipärast meeldib heina salvest välja põrandale hunnikusse tassida ja siis seal seda mugida ja teine tänu hoogsale karvavahetusele (mis millegipärast ei paistagi otsa saama... :eek: ).
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pabuldab puuris

PostitusPostitas Jänkumamma » 26. september 2005, 15:01

Meie bande on "seinast seina".
Pipi on korralik piiga ja teeb oma puuri pabulad ainult siis, kui soolikad tõesti üle ajama hakkavad. Kui ma puuri avan, siis on tema esimene kapak (ristisjalu :wink: ) välikempsu, kus ta mediteerib tükk aega.
Joss ajab oma asjad oma puuri nurgas ära, kuigi ei keeldu ka välikempsust.
Seevastu Radaril on igal pool pabularada järel, aga tema erilisteks lemmikuteks on pissikast puuris ning suurte jänkude pealaed (ta käib nende puuride peal turnimas ning siis laseb kõlks! ja kõlks! teistele pabulaid pähe. :P ). Välikempsu kasutab ta ka - peamiselt selleks, et suurte jänkude pabulaid lõuaga üle tõmmata... :D
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Enam ei käi"potil"

PostitusPostitas Endised kasutajad » 27. september 2005, 08:40

Jänks siis 3kuune,tuues endale koju,teadsime kohe,et hakkab suht vabakasvatusega olema.ok.kõik normaalne ja hädad potis,v.a.mõni õnnetu pabul harva põrandal.Nüüd 2päeva on lasknud nii kakat kui pissi nii puuri kui põrandale.milles asi?mis teha et uuesti korda peaks?:(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Enam ei käi"potil"

PostitusPostitas Jänkumamma » 27. september 2005, 12:47

Joss, sain ma õigesti aru, et Su jänku on praegu 3-kuune?
3-kuuselt võivad nad vabalt juba puberteetikuteks muutuma hakata (meil Radar ronis Joosepi pähe võdistama juba 2.5-kuuselt :wink: ) ning siis on nad üsna tujukad ja keerulised olevused. Näiteks Pipi pissis mul pubekana 15 minuti jooksul kahed just pestud teksaspüksid täis. :evil:
Uuri natuke "Käitumise ja harjumuste" foorumit, sest seal on üsna palju nii potitamist kui ka jänespubekate hingeelu arutatud.
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas jants » 27. august 2007, 08:36

Olen oma 2 aastast küülikut, kes on meil alles veidi üle 1 kuu olnud, u 3 nädalat püüdnud potile käima harjutada, nagu igal pool õpetatud on, aga tulemust pole. Laseb nii potti kui ka keset puuri põrandat. Kuna ma päev otsa kodus pole, siis ei saa ka kohe ära koristada. Nädalavahetusel olen küll nii teinud, et panen kohe pissise saepuru potti. Puuri põhi on muidu tühi. Äkki ta ei harjugi ära ja ma peaksin ikkagi terve puuri saepuru täis panema nagu ta harjunud oli?
jants
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas pisitryyn » 06. oktoober 2007, 18:32

minu jänku on päris tubli olnud. Üsna ruttu taipas kuhu peab pissima. Kuid hommikuks on tavaliselt ka üks loiguke vales kohas ehk siis teises nurgas. Olen mõelnud, et kas peaks kasti äkki sinna nurka tõstma. Või ajaks see tema hoopis segadusse, sest muidu käib ta ilusti kastis. Ja eile minu suureks rõõmuks lasi ta esimesed pabulad kasti. Oi ma olin nii rõõmus :-D Kuid see jäi seni ka ainsaks korraks.
Aga muidu olen väga rahul, sest ta on siiski alles kuue nädalane ja uues kodus olnud ainult 5 päeva. Olen kannatlik ja järjepidev :-)
Kasutaja avatar
pisitryyn
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Starnike » 13. oktoober 2007, 09:56

Endal sama jama. Panime siis pissinurga puuri, õhtul vaatasin puuri ja oi imet, loik oli olemas. Kõik jumala häppi, hommikul vaatan, vastasnurgas on hakatud pissimas käima, vanas potis pole enam käidud. Mida teha? Tema tegelik pissikoht on seal, kus pott, sinna nurka kuhu ta nüüd lasi, siina pole kunagi ennem lastud. Kui ma nüüd poti sinna nurka panen, hakkab ta teises käima, kus ta koguaeg käinud. Mida küll teha? Ma mõtlesin sinna nurka midagi panna, et seal pissil ei saaks käiia, aga mida?
Starnike
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Kissu » 13. oktoober 2007, 11:22

Osad küülikud ei võtagi pissipotti omaks kahjuks. Näiteks minu tüdrukud leidsid, et seal on lihtsalt tohutult ebamugav käia ning kuhu iganes ma selle pissi poti ka panin, sinna enam ei lastud ning leiti teine koht. Muidugi võid proovida selle pissipoti tõstmist sinna uude kohta.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Starnike » 13. oktoober 2007, 12:27

Te siis ei kasutagi potti?
Starnike
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Kissu » 13. oktoober 2007, 12:41

Meil ei ole puuris eraldi pissipotti. Meil on küll puurist väljas üks pissipott (kassi oma) aga kuna tüdrukud käivad kordamööda väljas siis vahepeal pissitakse ja kakatakse ikkagi oma puuri ka. Üldiselt siiani pole leidnud vajadust ka selle järele nii hirmsasti. Tõesti saepuru kuluks tõneäoliselt tibakene vähem, kuid see pole nii suur kulu. Mulle tundub, et minu küülikud ei armastanud neid lihtsalt selle pärast, et nad ei mahu sinna ju väga korralikult istuma ja seega on tiba ebamugav.

Ainuke põhjus, mis mina näen pissipoti kasutamiseks on see, et küülikul on siis puhtam puur ja meeldivam elada seal. Samas pean mainima, et minu tüdrukute lemmik magamise kohaks on see väljas olev pissikast, kuhu kenasti pissitakse ja kakatakse ka.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas viksu » 13. oktoober 2007, 15:36

Minul ei tahtnud samuti üks küülik potil käia. Aluspanuga oli tal kaetud terve puuripõrand ning pissipott oli ikka magamiseks. Küll tõstsin seda kord ühte, kord teise nurka. Miski ei aidanud. Siis mõtlesin, et katsetan ühe nädala nii, et puuripõhja saepuru/graanuleid ei pane, vaid ainult potti. Ja üllatuseks hakkaski ta pissit ainult sinna tegema. Junne juhtus ka mujale (saab puurist harjaga ära tõmmata), kuid peamine, et piss oli ühes kohas. :wink:
Kaks hobust, kaks küülikut, kaks koera.
Make it better.
Kasutaja avatar
viksu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 200
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Starnike » 14. oktoober 2007, 00:01

Proovin ka nii, et seapuru alt ära võtta. Jänks pea 1,3 aastane, muidu pole pissinurka kasutanud, kuna seapuru puudust pole olnud, saame ise tuua iga kell nii palju kui vaja on. Aga pissinurga mõte tuli, et siis hoida puur puhtamana ja seapuru ei peaks enam nii palju panema, kuna jänks vahel kihutab puuris ringi, siis saepuru lendab vaibale ja põrandel, eriti kui jookseb/hüppab teisele korrusele. Et päevas peab mingi 5 korda tolmu imejaga tõmbama, jänes veab ise ka puurist välja tulles natsa puru laiali.

Keegi ei tea, kas kuskil kesk eestis ei müüda suuri pissinurke, käisime Tartus, kuskilt ei saanud, Järvamaalt pole ka kuskilt saanud, hetkel on üks väiksem nurk, võib olla ka põhjus, miks seal pissil ei käida?
Starnike
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas pisitryyn » 14. oktoober 2007, 17:08

Mina aga avastasin selle, et kui pissi nurk öö jooksul liiga märjaks läheb, siis ta pissib mujale. Ilmselt ei meeldi talle siis kasti minna.Ega ei saa ka teda selles süüdistada.Muidu panen kasti talle saepuru kraanuleid. Kuid kui ma korralikult olen hommikul ja õhtul kasti puhastanud, siis käib ilusti ainult kastis. Isegi kakab vahel kasti. Aga puuris ei ole mul muidu mingit aluspanu. Algul panin paberit, et kui ta teebki loigu valesse kohta, siis see imbub paberisse, mitte tema kasukasse. Esimesel ööl ta tegi sellist nalja et vedas terve puuri pissi täis ja jalad olid tal ka oranži värvi.
Kasutaja avatar
pisitryyn
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Kessukene » 15. oktoober 2007, 14:44

Meil oli Kessuga selline lugu, et kui pissipoti puuri muretsesime, siis üllatavalt kiiresti võttis selle omaks. Paar aastat oli nii, et pissi ilusti ainult pissipotti, siis mingil hetkel hakkasid loigud tekkima ka poti vastasnurka ja ka heinasõime alla :wacko: Kusjuures meie panime graanuleid ainult pissipotti ja puuripõhja mitte. Tegin siis nii, et vahetasin heinaõsima ja pissipoti asukoha ära. Selle tulemusena jättis ta heinasõime alla pissimise ära, kuid poti vastasnurka käib endiselt tegemas. Nüüd ongi nii, et ta kasutab nii potti kui puuri vastasnurka, kuhu ma siis ka graanuleid olen sunnitud panema. Ausalt öeldes olen ma käega löönud, kui preilile nii meeldib, siis mis seal ikka parata :-)
Kessukene
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 132
Teemad: 7
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 43
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Starnike » 17. oktoober 2007, 06:02

Sai ostetud suur pissinurk, jänes teeb kõik oma hädad sinna, aga ta tahab õudsalt seda nurka eemale tõmmata, need nagad on ka nii väikesed seal otsas, et tal piisab hammastega kergest tõstest ja asi lahti, hetkel oli traadiga kinni pannud puuri võre külge, kuna muud mõtet pähe ei tulnud. Aga kui vaja päevas kindlasti 1-2 korda vahetada, siis muutub seal traadi lahti nokitsemine koguaeg tüütuks. Palun, kas keegi ei tea mõnda head mõtet, kuidas selle hästi kinnitada, et oleks ka kerge vahetada, vähemalt kergem, kui traadi lahti nokitsemine?
Starnike
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Jänks » 02. november 2007, 15:05

Mul pole olnud mitte ühtegi muret, et mul küülik (ja eelmised küülikud) ei oskaks potile minna..nad ise õppisid ära. Ei pidanud midagi õpetama, esimesed korrad tegid juba oma hädad potti.
Sõpru on mul palju, aga üks neist on parim!
Kasutaja avatar
Jänks
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Memory10 » 02. veebruar 2008, 16:59

Meil sai ka pissinurk ostedud.Vahetasime puuri ära ja vanast saepurust võtsime natuke pisst ja kakat ja panime sinna sisse.Tema hakkas seal hoopis magama.Ma mõtlesin, et mis siis ja võtsin pissise saepuru alt ära ja panin puhta ja nüüd ta siis magabki seal.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron