Rott närib asju

Miks ta nii teeb? Kuidas õpetada rottidele trikke jne. Häid nippe rotiomanikele.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Endised kasutajad » 30. detsember 2004, 23:02

Hambajälgi leidub kõikjalt. Mõne juhtmegi on tükkideks närinud. Algul vaid prooviti, siis tükeldati hiire juhe. Ja järgmisena läksid loosi kõrvaklapid. Eriti meeldivad neiled vanad raamatud - mis on vähmalt 50 aastat vanad.
Täna üritati lauast jagu saada.
Aga silm peab ikka kogu aeg peal olema, muidu ei saa.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Endised kasutajad » 30. detsember 2004, 23:56

Aga üldiselt võin öelda, on mu rotid sõnakuulelikud ja tublid. nende puur on kapi peal, ja väljapääs puurist päeval vaba - kordagi pole maha hüpanud, kuigi kapi äärel käivad küll kõõlumas.
Üles poole riiulitele on neil vaba pääs. Raamatud olen eest ära tõstnud. Paar korda küll aga on kive riiulilt alla vistud, ette jäid.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 10. jaanuar 2005, 11:35

HAA!! Peksa kassi! Anna valu! Bim on ikka tõeline bandiit ja retsidivist! Oli mul siin Zepeke-vanamoorike laua peal minu ees, ja Bim tuli vaatama (ta teeb seda lahedasti, ühe käpaga kardin eest ära ja siis vupsti lauale). Aga nii kui kassi nägi, tardus - ja siis vaatas mulle otsa nihukese näoga et... Ega rotil eriti mingit miimikat ju pole, aga seekord oli küll selline ilme et..ma tükk aega mõtlesin, mis sõna selle emotsiooni kohta käib - välja mõtlesin. Ehe NÖRDIMUS säras ta etteheitvatest silmadest vastu! Vaadati minu poole, et kuidas sa ometi võisid - ma olen ju ÖELNUD, et ma neid kassirajakaid ei salli!
Ja nii kui Zepe korraks selja keeras, nii Bim tuli ja... naksti, kindrakondist kinni! Kass lasi lipet ülehelikiirusel. Kuid siis sai mul ka sellest bandiiditsemisest villand, võtsin roti kinni ja siinõpetatud kombe järgi keerasin ta selili ja riidlesin temaga. Siis tehti tibunägu pähe, et mina ei tea midagi, mina pole midagi teinud, aga natuke oldi solvunud ka.
Ja see ei takistanud teda järgmisel päeval teisele kassile peppu kinni kargamast! Kõik laud oli kassikarvu täis, väike härrabandiit ise aga patseeris võidukalt mööda lauda ringi. Murka oli sihuke Suursilmaonu ja vaatas nüüd mulle omakorda õuduse ja etteheitva näoga otsa. Järelikult - veeprits vahele, et kaklema ei läheks. Ei julgegi rotti enda äraolekul vabalt olla lasta - põrandal ta pole veel olnud, aga kahtlustan, et kassijahil läheks küll - nood siis peavad elama alalises hirmus!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 13. jaanuar 2005, 11:59

Bimmul on hakanud arenema intellektuaalsed harrastused - puslet paneb koos minuga kokku, õigemini, veab tükid minema. Ja kuidas saab nii pisike loom nii uskumatult suurt kolinat teha - kui ta on pätindusetujus, siis kõik koliseb ja müriseb ja kukub, ime, et ta ise seal all veel lapik pole!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas nuu » 13. jaanuar 2005, 22:45

Nell varastas mult niidirulli. Jõudis ainult paar lõuatäit hammustada, enne kui ma ta kätte sain, aga minul on nüüd pooli peal niidi asemel peotäis 10 cm pikkuseid niidi juppe. :x
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 13. jaanuar 2005, 23:38

Minu rotid polegi eriti mingi suure pahandusega hakkama saanud..nooh..tegelikult kaks kõige hullemat olid need kui ema ükshommik avastas, et ta ta laualina on käpaga puuri tommatud..panin just eelimine päev ajutiselt puuri teise kohapeale ja nad juba jõudsid...ning teine pahandus oli varasemate rottidega..kui ma veel alles päris väike olin, mingi kaheksane, siis kogusin põrkepalle.Ma panin rotid voodi peale ringi jooksma ja läksin korraks teise tuppa kui tagasi jõudsin oli Mickey kapi peale läinud ja terve mu põrkepalli kogu imepisikesteks tõkkideks teinud...aind kaks sellist palli oli millest oli vaid paar ampsu näksatud...kuid neid palle oli mul kokku umbes 15-20 ja kõik olid nii vinged :( aga nedest järgi ei jäänud midagi, kuid siiski jätkasin nende kogumist...
Jätsin alles vaid need kaks palli millest oli võetud paar ampsu ja need olid mu uue kogu esimesed pallid!
Ülejäänud pallipuru viskasin lihtsalt minema :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Suur Hiir » 23. veebruar 2005, 12:56

Rotid saavad iga päevaga vanemaks ja otsustasid, et nüüd enam korralikult puuri katusel ja oma riiulil ei olda- vaja tuba uurida. Esimesed öised retked lõppesid pooldunud telefonilaadijaga. Õnnetul kombel olin nii naiivne ja arvasin, et Telnet, kes oli eelmisel õhtul pikalt jalutamas põrandal, sai selle tükiga hakkama. Kuni ühel ööl kõlas Mürts! Hakates asja uurima, avastasin Rotu sellisest kohast, kust ma teda leida poleks osanud - teisel pool tuba olevast riiulist. Panin tule põlema ja oleks äärepealt põrandal kükitavale Iirele peale astunud. :eek:
Nüüdseks pean ööseks puuri uksed kinni panema, sest arvutijuhtmetest ja muudest kaablitest natuke kahju. Selle peale teevad nemad ilmeka solvunud näo pähe ja ei soovi minuga mingeid edasisi suhteid arendada. Täna öösel ärkasin selle peale, et keegi hüppas minu jalgadele ja sealt liikus sujuvalt edasi arvutilauale. Päeval jalutavad mõlemad süüdimatu näoga mööda elamist ringi ja teevad sellist nägu, et ega sa meid nagunii ei näe :P Hiilitakse mööda seinaääri, kuni saab voodi alla pugeda. Sealt hakkab Suur Hiir neid siis Celioni puumõõgaga püüdma, mis pakub palju põnevust :twisted: . Eriti Rotule - harrastab siis kõrgushüpet üle mõõga. Lemmiktegevus on jänese piinamine. Vahel on Telnetist lausa kahju - Rotu istub julma näoga Telneti puuri juures ja jõllab, vaene jänes aga väriseb puuri nurgas. Tänan õnne, et paksud nii suured on, et puurivõre vahelt sisse ei pääse.
Suur Hiir
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 165
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Konoichi » 18. aprill 2005, 20:32

Venks alias Vampiir Dima armastab inimesi hammustada, näiteks hüppas ta mulle nagu möödaminnes hammastega ribidesse, kui diivanil jalutas. Õnneks mitte eriti kõvasti.
Mõnikord Venks närib asju, hiljuti perforeeris ta mu toalille ning üritas kaevata tunneleid vaiba sisse ja lillemulda.
Veel armastab Venks igal pool, kuhu mahub ja ronida või hüpata saab, kolada ja asjade peale PISSIDA: sellest musternäide on et ta ronis iseseisvalt mu CDde juurde riiulisse ja pissis ühe plaadi nii põhjalikult karpi kinni, et pidin päris tükk aega ettevaatlikult opereerima seda kätte saamaks. Viimane rotilik üllatus oli leida eile õhtul magama minnes padja kõrvalt poolsöödud ja pehmekspissitud toidugraanul (sisaldab kalajahu, võite arvata, mis lõhn) ja selle puru.
Kasutaja avatar
Konoichi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 157
Teemad: 13
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas aiku » 19. aprill 2005, 07:27

Arnold on mul ka viimasel ajal vigurdama hakanud. Mitu ööd ei lase mul magada, kuna käib 0000-0300 ajal kommi ja õunavargil. Olen ta 2. ool juba teolt tabanud. Nimelt hiilib ta öökapi juurde ja kangutab hammastega selle ust lahti, et söödavat kätte saada. Teeb ta seda sellise kolinaga, et oleb öösiti üles ärganud. Täna öösel nõudis peale varguselt tabamist mudimist jälle. Tagatipuks solvus ja hommikuks oli ennast nii ära peitnud, et ei leidnud teda üles. Oskab tema ikka kohta valida. Terve elamise olen mitu korda läbi otsinud, kuid mida ei ole on Arnold. Kutt nagu teadis seda, tema oli üleval ja ootas igahommikust dropsi. Oli teine teise puuri pealt saanud tekiotsa kätte ja seda läbi oma puuri võrestiku üritanud kakkuda. Võim ei hakanud peale, sellepärast tuli tekil äär maha närida.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 51
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 19. aprill 2005, 08:41

Aga rotid piditki olema leidlikud selles osas, et kuhu nad magama jäävad. Nimelt sõbranna kunagi otsis oma rotti pikka aega taga. Lõpuks leidis roti magamast paberkotist nätsupakkide pealt. Mitte ei oleks osanud, et rott sinna ronib. :P
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 20. aprill 2005, 11:29

Bimmu meelitasin uuest xyn* peidukohast sellega välja, et tegin tanguputru ja siis sõin puuri juures. Oskan muidugi ka viisakalt süüa:-), aga seekord tegin täpselt sihukest matsutavat ja lödistavat häält. Arvake, et selle peale kohe varsti vaikne krabin ei alanud ja üks pisike uudishimulik nägu kardina varjust välja ei ilmunud! Loomade ja lindude uudishimu peale annab alati mängida. Inimene võib seda tahtejõuga alla suruda, aga loom - mitte iialgi! Niiet - nutikust uute kavalate ja "kuritahtlike" põnevusvõtete väljamõtlemisel!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Endised kasutajad » 04. mai 2005, 21:34

Mul on üks sahtel, kus hoian sellisedi vajalike asju, kaasa arvatud hädavajalaike juhtmeid (kõrvaklapid ja digikaamera juhe) - rotide eest. Teen mina siis sahtli lahti ja ennäe, Amanda sahtlis. Vaatasin sahtli taga selline paras vahe, kust tüdruk sisse ronis.
Sahtlis siis sahtlis, ajasin välja ja vaatan mina, digikaamera juhe 1-0, kahest kohast, kõrvaplappide juhtmed ribadeks. No, tühja neist kõrvaklappidest, need saab uued, aga teisest juhtmest kahju küll, õnneks andis parandada (neid raske saada). Olin tige ja riidlesin kohe, aga mis sa ikka vihane oled - rott ju näriline.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas m » 07. mai 2005, 09:57

:evil:
öösel olid minu noored tahmanäod jälle puurist välja murdnud ja läbi jalutanud kõik aknalauad. Enamustest mu ettekasvatuspottidest on muld (ja taimed) välja kaabitud, suuremate taimedega potid (lavakurgid, daaliad) kõige täiega põrandale aetud, taimed juppideks näritud ning muld tuppa laiali laotatud.
Kavatsesin täna herned jmt. maha panna ja eks nad olid öösel karbikestes leos. Tavalistest hernestest on umbes pooled järel, lillhernestest ja kabatshokiseemnetest ainult koored.
Kressiseemned polnud tõbrastele maitsenud.
:evil: :evil: :evil:
m
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 162
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 07. mai 2005, 10:36

Nii kahju sust! Moraal: ei maksa arvata, et äkki elukas ei tee seda või toda..teeb ja leiutab ja avastab, niiet pärast annab ohkida ja käsi laiutada.
Äkki peaksid hoopis taimed ööseks puuri panema (kapi otsa tõstma, lae alla vinnama...) ja kaagid lahti jätma?
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 07. mai 2005, 10:38

Aijaa..praegu veel vana kuu - ia et veel niigi läits! Look at the bright side! Homme on kuu loomine, niiet kõrgem võim ise hoolitses selle eest, et sa saaki saaksid - Kui täna uued herned likku paned, ja maha paned järgmisel nädalal, siis on kindel, et saad saaki ja lilli!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas m » 08. mai 2005, 19:44

tänan, Cougar, kaasa tundmast :)
Ega ma nii löödud tegelikult ei ole, rotid on mulle ikka aiandusest palju olulisemad. Aga jah, seda olen tihtipeale mõelnud, et peaks end koos paari väärtasjaga kuhugi puuri lukustama ja rotid väljapoole jätma. Siis nad raudselt ripuksid võre küljes ja nõuaksid sisselaskmist :P
m
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 162
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Endised kasutajad » 23. mai 2005, 10:37

Minu tipsud olid end nädalavahetusel puurist välja murdnud ja terve ööpäeva, kui kedagi kodus polnud, tegutseda saanud. Põhiliselt veedeti aega diivanikastis voodiriideid närides. Õnneks oli tegemist vanade asjadega ja nüüd tuleb need lihtsalt minema visata või hoops kasti jätta uute külaskäikude tarbeks... :)
Tänasin taevast, et nad toas laastamistööd teinud polnud, sest laiali olid nii minu kui ka võõrad raamatud. Seda sellepärast et raamaturiiulit mul veel pole ja tipsud käivad teised toas jooksuharjutusi tegemas.
Kokkuvõttes õnnelik esimene suurem pättus. Aga karta on, et see viimaseks ei jää, NÄRILISED ju. Pean lihtsalt ise hoolsam olema. Kuigi puurilahtitegemises mõeldakse vast järjest uusi võimalusi välja.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 24. mai 2005, 10:45

Kusjuures...ma siiani arvasin, et Bimmu puur on muukimiskindel, kuid paar korda, kui Vanamees kogu keharaskusega uksele rõhus, on uks ise lahti karanud - eks metallgi "väsib". Pean nüüd võtma näpitstangid ja klambri lihtsalt veidi tagasi painutama.
Ja kassipojad jätkuvalt vaatavad Roti-TV-d ;-)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Riel » 30. juuni 2005, 17:29

Minu rotid armastavad eriti teksariideid :P. Kord õnnestus üks paharet ka teolt tabada: kõndis teine rahulikult mööda tuba, haukas möödaminnes teksapüksisäärt ja jalutas edasi; nüüd on mul ilusad moekad augulised teksad.. :D
Kuid kuna mu rotid jooksevad suurema osa päevast vabalt ringi, olen ma õppinud riideid alati kappi tagasi toppima, mitte neid voodite ega toolide peale vedelema jätma.
Riel
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 41
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: paharett

PostitusPostitas nuu » 30. juuni 2005, 20:09

kusjuures rottidega koos elamine on ainus asi, mis on mind suutnud mind nii palju distsiplineerida, et ma olen õppinud oma riideid kappi panema. Ema aatatepikkune kasvatustöö ei kandnud pooltki nii kiiresti vilja, kui rotide oma. :D
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 12. august 2005, 11:38

Näiteks mul on krõpsupakk voodi peal ta ei tee väljagi ! Aga kui annan talle puurivõre vahelt või lihtsalt siisläheb hulluks ! Muidu on väga hea iseloom ei näri kui on vabalt ja ei hammusta ! Siuke arake on :) Ainult kardina näris läbi ! Enda süü oli mul täiesti enda süü ! korraks panin kardina juurde puuri koos rotiga vot siis näris küll ! :) Aga muidu ei !"
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Angel » 12. august 2005, 17:00

aga, kas ta on sul siis öösel lahti?
Angel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 140
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Suur Hiir » 27. august 2005, 22:42

Täna õhtul avastas abikaasa maailmavallutaja Braini koos Mutiga köögis ajaveetmiselt. Istus Brainike kenasti kotist välja tiritud sibula kõrval ja oli ise maru õnneliku näoga. Algul tundus, et tüüp suundus kööki üksi, aga kui ma siis ise asja uurima läksin, vaatas gaasipliidi tagant mulle oletatav pääsüüdlane otsa - Muti nimelt. Vanamutt õpetab pisikestele nii palju lolluseid selgeks, et hirm hakkab, kui mõelda, mida järgmiseks ette võetakse.
Senised ulakused on olnud: krohvisöömine, riiulitel jooksmine, arvuti monitori ja metallist torude abil arvutijuhtmeteni pääsemine, tapeedi käristamine seinast, kõiksugu paberite varastamine laualt, arvutimängus kõige olulisema koha peal pausi vajutamine või mõne soovimatu koha avamine (lisaks veel püütakse koos minu käega end hiire peale ära mahutada), nätsu närimine ja see loetelu jätkuks veelgi, aga ei söanda rohkem kirjutada, äkki mõnel tulevasel rotiomanikul läheb rotiisu ära :twisted: .
Õhtud rottide lahtiolekuajal mööduvad suure irvitamisega igal juhul :D
Suur Hiir
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 165
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas nuu » 28. august 2005, 10:04

:D irf. Suure Hiire tüüpide tembud tulevad kõik nii tuttavad ette... Aga tead, mis mul aitas selle vastu, et rotid mööda lauajalgu arvuti lauale ei roniks - teipisin kõigile neljale lauajalale suured papist lehtrid ümber (pea alaspidi, et kui rott alt ronima hakkab, siis ta satub ühel hetkel peadpidi torbikusse ja pole millestik haarata, et edasi minna). Äkki saad selle arvutilauani viiva toruga midagi sarnast ette võtta? :P Väja näeb küll tobe, aga noh, vähemalt juhtmed on terved...
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Suur Hiir » 28. august 2005, 11:11

Eeh, kardan, et sellest pole eriti abi. Tüübid liiguvad tugitoolist väga edukalt arvutilauale ja sealt igast torude ja CD-riiuli abil arvutikasti juurde :twisted: . Selleks, et nad lauale ei saaks, peaksin ilmselt arvutilauda koos hoidvad pulgad ja lauad eemaldama (mis tähendaks sisuliselt arvutilaua lahtivõtmist) ja tugitooli keset tuba panema. Pean lihtsalt ise samal ajal toas olema, kui neid lahti lasen.
Tänane hommik algas meie peres külmkapi ees küürutamisega :D . Brain oli suutnud kümme minutit pärast lahtilaskmist kööki suunduda ja istus maru rahulolevalt külmkapi all olevas sahtlis (mootori juures). Meil Kissust jäänud vana külmkapp eriliselt pikkade ja tilbendavate juhtmetega, nii et tõeline ahvaltus. Veidi aega enne külmkapi intsidenti jäi Brain köögi poole hiilimisega mehele vahele. Võtsime abikaasaga vastu otsuse, et "rotitoa" uks saab rottide lahtioleku ajal kinni olema. Ehk saame mõnegi pahanduse nii ära hoida.
Igal juhul tundub, et kolmik saab ideaalselt hakkama oma ülesandega - perenaisel stressi ära hoidmine - sest enamus aega kulub õhtusest vabast ajast naermisele ja tüüpide "kokkukorjamisele".
Suur Hiir
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 165
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas hanna2004 » 14. oktoober 2005, 13:31

min rotu näris suhkru kotti haugu sisse :D
hanna2004
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 18
Pildid: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rott närib asju

PostitusPostitas Kissu » 27. juuni 2009, 19:51

Eks mul ikka aegade jooksul on kaunistatud ka mitmed voodilina komplektid rotimustriga. Kõige enam kahju oli aga sellest, kui rotid ühe ööga närisid pool hommikumantlit olematuks. Õnneks on mul puur nüüd sellistest asjadest kaugemale asetatud.

Viimasel ajal olen püüdnud tüdrukutele pakkuda väljas palju erinevat närimist - paberipallidest ja pappkarpidest kuni puuoksade ja maiustusteni. Mis on veidi vähendanud jalutamise ajal kõige hammastega järele proovimist.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Rott närib asju

PostitusPostitas Snowblind » 01. juuli 2009, 10:34

Minu kogemused on näidanud, et osad rotid närivad pidevalt ja teised ei näri nii palju. Sierra on meil selline näriline sattunud kes kõik peab hambaga ära proovima ja kui miski ta tee peal ees on, üritatakse see hammastega eemaldada. Õues käies peab mul käekotis alati salvrätte olema, sest siis ta närib kotis olles neid. Ei ole julgenud proovida, kas ta muidu näriks kotti või jätaks lihtsalt närimata.

Samas on mul olnud rotte, kes puurist väljaspool ei ole kunagi midagi ära närinud. Isegi neid eriti maitsvaid kõlarijuhtmeid, mida väga suur osa rotte (vähemalt minu omi) on mingil põhjusel armastanud. Nad lihtsalt ei näri.

Aga rottide tõttu on kahed kardinad lühemaks tehtud (ühed olid kenasti maani algselt...), mõned hommikumantlid ja diivanipadjad, mõned riided, diivani katteriie (õnneks sellise koha peal, et olen siiani saanud selle patjade alla peita), mitmed kõlarite ja kõrvaklappide juhtmeid ja kindlasti arvukalt muid asju mida hetkel ei jõuagi meenutada.
Snowblind
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rott närib asju

PostitusPostitas minupisi » 02. august 2009, 01:21

Minu pisid närivad koguaeg , nad on üli numpad .
Armastan Rotte !
Rott Mia & Kata
Kasutaja avatar
minupisi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Pildid: 2
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rott närib asju

PostitusPostitas arts123 » 14. august 2009, 09:37

hihi :) Minu rotid närivad kohe linale augu sisse, kui ma neid voodile lasen.
arts123
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 98
Teemad: 15
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist