Rott närib asju

Miks ta nii teeb? Kuidas õpetada rottidele trikke jne. Häid nippe rotiomanikele.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: rott on pätt

PostitusPostitas liliah » 05. juuli 2004, 09:56

Minu rotid löövad mänguhoos hambad sisse käterättidele ja padjapüüridele (kui nad padja sisse ronivad). Enamjaolt suudan ikka silma peal hoida. Oma kiige katuse närisid nad küll nüü küljest ära, et pidin imetrikke tegema, et seda siiski kasutusse jätta. :P
Rotid ON närilised. Ma ei leia ühtki adekvaatset põhjust, miks peaks rotti magama ( :o :o ) panema selle pärast, kui ta "pättusi" teeb. See on julm ähvardus, eriti nii suurelt inimeselt... :evil:
liliah
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Endised kasutajad » 13. juuli 2004, 15:15

Müts tekitas ükskord minu "Sinuhe" raamatu kaanele tilgarea. Muidu käib ikka puuris kemmergus.
Ükskord, kui tegelesin üheaegselt pesupesemisega (masinatsi) ja kiluvõileibade söömisega, läksin masinast pesu välja võtma ja jätsin võileivad laua peale. Tuppa tagasi tulles nägin, kuidas Paks silkas mööda minu voodit, kilu hambus.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Liina » 15. juuli 2004, 11:47

Kord pidin Tartust nädalaks ajaks ära sõitma ja tagasi tulles avastasin, et rotid olid puurist välja pääsenud. (Mul on rottide jaoks tegelikult suhteliselt suur linnupuur, ja seal, kus on topsi kohad, kuhu süüa pannakse lindudele, selle topsi olid nad eest ära tirinud. Vaadake mu galeriisse, siis saate aru.)
Tekitatud oli suur segadus: seina oli näritud 2 suurt auku, väga suure lillepoti potist oli umbes poole kilo jagu mulda välja põrandale kaevatud, riiulitest olid alla lennutatud kassetid ja muud pisiasjad - põrandal lasus kaos, koeratoidu koti sisse oli näritud samuti auk, ja kokkuvõtteks rotid ise elasid köögis kraanikausi all.
Õpetuseks sellele väikesele loole võiks öelda, et enne kui kodunt ära lähete, olge ikka kindlad, et teie rotid puuris püsiksid ja tagage, et neile jääks sinna piisavalt palju vett ja toitu!
(Samuti on see hea hirmulugu neile, kes mõtlevad endale võtta roti - NALI :lol: )
Liina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Laura188 » 15. juuli 2004, 23:44

Ma sõin ükskord pitsat arvutitoas ja siis tõin isased rotid ka jooskma. :lol:
Ja siis ma läksin korraks ära tahtsin midagi võtta vist,ja siis kui tagasi tulin oli pitsa kadunud ja kui ma vaatasin natuke ringi,siis nägin et rotid sõid rahus pitsat. :D
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas betzikaz » 09. august 2004, 16:15

minu rott (lotte)pole veel midagi katki närind,kuigi ta tavaliseim jooksukoht on voodi peal ,on voodilinad täiesti terved....ta näksab mõnd asja korra aint siis kui sinna midagi peale on aetud(toitu jne) See on küll naljakas et teil rotid kõik asjad ära närivad ja igale poole ronivad.....hämm minu oma ei lähe ilma panematta isegi põrandale...;)
Aga vot mu eelmised rotid-Penelope ja Jennyfer-olid küll igavesed pätid!need jooksid tihti puurist minema-tegid ukse ise lahti ja kadusid...kuidagi said nad ka alati meil kardinad kätte ja neist jäid järgi kaltsud.1-kord läksin külla ja võtsin rotid kaasa .ka seal läksid pererahva uued kardinad...terve põrand oli narmaid täis.
ükskord ema istus tugitoolis ja sõi küpsiseid..ta pani paar küpsist tooliääre peale.Penelope aga tuli puurist välja ja jooksis voodi peale ,sealt ta hüppas tugitooli ja viis suure doomino küpsise minema.see oli nii naljakas,aga ma võtsin ikkagi küpsise tagasi 4et ta magusat ei saaks süüa...need väljamaa küpsised on ju kõiksugu säilitusaineid täis!
betzikaz
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Laura188 » 09. august 2004, 16:30

Kunagi ronib su rott põrandale ka.Alguses ta ei oskagi. :)
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Sharky » 12. august 2004, 16:03

ma ütleks et ilma haiguse põhjusetta roti tapmine on sama mis kassipoja kotis uputamine
mõtle natuke, kohe tükk aega, kuipalju sina pättusi oled oma elu jooksul teinud? aga keegi pole sind magama pannud või muud suga teinud, ikka on andeks antud ja sina tahad oma roti tühise asja pärast tappa?
asju saab igakell juurde ja uusi, aga sama looma ei saa sa ealeski tagasi...
Sharky
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas kams » 12. august 2004, 19:22

Ma pean oma valget rotti praegu parajaks pätiks, sest pärast toas ringi joosta laskmist ei anna ta end enam kätte. Puurist laseb end ilusasti välja võtta, kuid kui aeg tagasi panna, väänleb nagu segane ja hüppab imelikul kombel, saateks kohutav seakisa. Kui aga korra üritanud oled, poeb mõnda kitsasse kohta ja enam välja ei tule. Teise rotiga probleemi pole. Kõiki kitsaid kohti pole võimalik ka kinni toppida. Kord istus peidus 2 tundi, ei liigutanudki ennast.Hädavariandina sai kasutusele võetud föön, kappas ikka lõpuks välja. Aga aru ma ei saa, KUST TA TEAB, millal teda just puuri panna tahetakse, täielik geenius.
kams
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Laura188 » 13. august 2004, 09:15

Ükskord ma sõin kohupiimakorpi (hästi hea) siis mõtlesin et annan Tupsule ka.Antsin ühe tükikese ja see kiskus terve korbi puuri. :lol:
Aga see on odav tegelt ka ainult 3 krooni.
:)
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kerly91 » 13. august 2004, 09:48

Kui ma sõbra juures olen öösel ja sööme siis rotid kõik meie ümber ja proovivad midagi varastada, küll saia või kooki, putru mahla ja kõik mis annab viiakse voodi alla. Sokolaad viidi kah( 6 tükki oli ja sõid kolmekesi ära)
Kerly91
Minu väiksed pätid! (L)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 479
Teemad: 34
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Endised kasutajad » 28. august 2004, 14:26

Nad on jah pätid.. Aga mulle meeldib kui nad pättust teevad :oops: (aga mitte muidugi sellist pättust nagu riiete katki närimine ja midagi muud sellist. :eek: . Aga nad on näitex nii armasad kui nad endale pesa jaoks näiteks paberit tassivad. Mu Roberta teeb vahest nii.
Kunagi ammu oli mul rott Roosi (ema mõtles selle nime :oops: ). Ma joonistasin üks kord 2 rasvakriidi tehnikal väga ilusat pilti. Ma jätsin need kööki vedelema. Rott elas minu toas. (seega oleks tema rada selline: Minutuba :arrow: Esik :arrow: Köök. Ta pääses öösel lahti, ja rändas kööki. Ta tegi endale minu piltidest pesa, ja pesa asus diivani sees..(umbes nagu 3 tool kõrvuti, ja klapp käib yles alla (sinna saab igasuguseid asju panna. Meil oligi see peaaegu täis, ja Roosi tegi nende asjade peale endale pesa! NUUX!!! :cry:
Viimati muutis Endised kasutajad 30. august 2004, 18:25, kokku muudetud 1 kord.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza » 28. august 2004, 16:03

Khm.... ma ei taha ema nägu näha kui ta avastab et tema uus kardin on nagu hollandi juust... Õppetund! Tõstsin nüüd otipuuri kardinast eemale :P
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Suur Hiir » 28. august 2004, 18:28

Hiirepreili jutt tuletas meelde, kuidas mu eelmine rott aitas mul puuri puhastada. Ta elas Postimehe tükkide peal. Alati kui ma ajalehe küjest ribasid rebima hakkasin, et neist pärast tükikesi teha, tuli Keke ka juurde ning hakkas ribasid puuri vedama. Ta tegeles sellega seni, kui oli kõik ribad endale puuri tassinud. Eriti keksu täis läks ta siis, kui ma ribad tagasi enda juurde võtsin ja temaga "tõrelesin". Üldse tegutses ta põhimõtte järgi: Mis ripakil, see ära. :wink: Nii sõi ta ükskord ühel sõbral kampsunivarrukat ning tassis minu kursusetöö ja üldse koolitööde mustandeid endale puuri.
Ta oli ka valvekoera eest - kes talle ei meeldinud ja kes oli tema puuri näpud pistnud, sai raudselt järgmise visiidi ajal hammustada :oops: .
Suur Hiir
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 165
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 27. september 2004, 16:34

Minu rott pole veel erilist pättust jõudnud teha..Aga küll jõuab-Ta ju veel noor :wink: Aga ükskord kui ma hakkasin teatrisse proovile minema, lasin ma tema ka voodi peale ringi jooksma...Ja unustasin :oops: Ja kui ma kolme tunni pärast tagasi tulin ootas mind "kaunis" segadus..kogu ta kuivtoit oli põrandal laiali..Tühjaks saanud dropsikarbi oli ta auguliseks närinud, siin-seal paar pissiloiku...Lillepotis oli käinud ja pool mulda välja visanud ja ise põõnas rahulikult aknalaual...Õnneks linu jms..Ta närima polnud ´hakanud ja öölambi juhegi, imede-ime, terve! Nüüd vaatan alati ilusti järgi, et rott puuris, kui ära lähen :)
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 27. september 2004, 21:35

armas :) Aga leinan oma rotikest hetkel. Nüüd juba liivahiir kodus :'(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 29. september 2004, 14:40

Pole siia rubriiki kaua asja olnud, nüüd on. Eile kui koju jõudsin, panin oma vihmavarju põrandale kuivama. Kohe tekitas see rotudes elevust. Paks püüdis mööda märga varju üles ronida, Müts takkatraavi. Siis nad veeretasid varju mööda põrandat edasi-tagasi, püüdes ikka sinna peale ronida. Kuni käis prõks ja minu vihmavari sai sorgus tiivad. Noh aga hunt temaga, oligi odav vari. Ostan uue.:)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 29. september 2004, 14:56

Kolisin. Kolmandat päeva uues kodus. Rotid on jubedalt põnevil - kõik lõhnab teisiti ja välja ei saa puurist nii palju ja suvila pole üles seatud ja üleüldse!
Täna hommikul aga võttis noorte puuri alfa Nints kätte ja vaatas kogu toa üle. Hakkas aga tipa-tapa puuri juurest eemale minema ja tegi suure huviga mitu ringi toas ära, enne kui puuri juurde tagasi jõudis. Üldiselt näib, et tuba meeldis, kuna puuri ei thatnud enam kuidagi tagasi minna. :eek: Proovi siis veel viie sabadikuga korraga tegeleda!
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kerly91 » 30. september 2004, 21:19

Minu rotid on nüüd küll kaagideks hakanud, nad teevad iga 5 minuti tagant puuri ukse lahti. Panin haaknõelaga kinni.
Kerly91
Minu väiksed pätid! (L)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 479
Teemad: 34
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: appi, närivad! ;-)

PostitusPostitas cougar » 10. november 2004, 18:12

Seda nimetatakse vist talveks valmistumiseks :evil:
Reede hommikul oli Nööba end puurist välja murdnud ja kadunud.
Vannitoa seina sisse (hetkel ühekordne kipsplaat) oli näritud auk. Vannitoas Nööbat polnud, aga seal on ka tagasein lahti ja pääs valla trepi alusesse ja koja põranda alla. Panime siis sinna auku natuke juustu ja jäime Nööba naasmist ootama. Möödus reede. Juust kadus, aga Nööbat välja ei ilmunud. Triiba käis mööda kõiki nurki ja puuri torusid, otsis Nööbat taga. Möödus laupäev. Panin juustu asemele torditüki, ei midagi. Jõudis kätte pühapäev. Tort oli alles. Mina juba leinasin. Mees võttis kangi ja hakkas trepialust lahti lõhkuma. Kõige tagumise kivivilla tahvli sees oli pesa, vooderdatud erinevate sokkidega (neid meil vannitoas aeg-ajalt ikka leidub). Samas pesas oli ka reedene juust, aga Nööbat mitte. JA PEALE JUUSTU OLI SEAL VEEL ÕUN JA KAKS PORGANDIT!! Need ei saanud pärineda kusagilt mujalt kui keldrist! Kusjuures meie kelder on juba 10 aastat täiesti rotikindel püsinud!!
Aga jah, keldrist me Nööba lõpuks tabasimegi. Silmad ulakust täis ja uhke oma isemajandamisvõimete üle :evil:
Viimati muutis Endised kasutajad 12. november 2004, 13:18, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: appi, närivad! ;-)

PostitusPostitas helectra » 10. november 2004, 22:25

OEH :eek: aga hea, et ikka kätte saite :D
helectra
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 172
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: appi, närivad! ;-)

PostitusPostitas paraboa » 10. november 2004, 23:21

Äärmiselt ettevõtlik tegelane! :eek: :lol:
paraboa
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza » 11. november 2004, 15:18

Muud pole mu rotid ouliselt midagi närinud aga meeldejäävamad asjad on:
*) kardinad millest ilusad suured rõngad välja näriti
*)uued teksad mis ma just linnast olin ostnud... nendel tehti vöö täpiliseks hambajälgedest.. paar väikest tükki oli ka väljas... :S
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Laura188 » 12. november 2004, 12:45

Liisa kirjutas: Minu plikad närivad huviga ainult riideid, mis puuri lähedal on. Aga seal ongi ainult neile mängmiseks pandud asjad - nagu praegu on üle kogu suvila visatud üks mu vana fliis, kuhu on lisa-avausi tekitatud. Samas minu seljas pole nad midagi katki närinud.

Nojah, minu riideid nad seljas ei näri aga mul nüüd riidekapp puuri lähedal ja alati kui välja saavad teevad ikka tohutud augud sisse pärast saan väga õiendada. :roll:
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 22. detsember 2004, 16:00

Paar päeva tagasi lõpetasin kampsuni kudumist. Pehme lõngakera oli minu kõrval voodil, samuti minu lemmik-ringvardad. Paks rallis mööda tuba ringi ja jõudis otsapidi samuti voodile. Lõng meeldis talle hirmsasti, samuti osutusid tema lemmikuks minu ringvardad. Nii lõnga kui varraste plastmassosa üritas Paks närida. Piiksatasin paar korda tema ürituste peale. Ja uskuge või mitte, ta jättis järele. Soovitan proovida. Piiksuge, kui oma rotud teolt tabate. Äkki õnnestub teilgi.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 29. detsember 2004, 14:53

Rottide puhul kehtib tõesti see, et mis ripakil, see ära. Seejuures ei oma mingit tähtsust, kas asi on söödav, peaasi kui jõud üle käib - ja seda on nii pisikesel loomal uskumatult palju! Kujutage ette korvpalli suurust paberkäterätikurulli - hambad sisse ja - läheb! Terve taldrikutäis võileibu minema lohistada - midagi! Terve 24ne vildikate komplekt - rohkem polegi või? Entsüklopeedia - vähe veel! Ja ise ollakse sealjuures 6kuune - parimas eas noorsand! Liimipulkadest, puudripintslitest, pastakatest, kirjaklambritest ja muudest vidinatest ma parem ei räägigi, aga suurim lemmik on paber. Ühtlasi on mu Bimmuke õrna hingega kodukaunistaja-sanitaarsalklane - tõeline mr. Proper! Kui hundist läbi käinud paberiribad, mis tal puuris on, välja pudenevad, siis esimese asjana välja saades korjatakse puuriümbrus puhtaks. Sõrmed ja terve käsi tuleb üle lakkuda, soeng ümber kujundada, mis tähendab enamasti seda, et ta üritab mind patsipidi omale puuri tirida, siis tuleb kontrollida huulepulga vastupidavust jmt. Kassidele tuleb peksa anda, linad ja tekikotid ära pilutada, kontrollida, kas lilled on kastetud. Kui noorem oli ja sülle sai, siis soristas mind alalõpmata täis - tõeline pissihiir, ära üldse avalikku kohta mine! Aga tasapisine tilgutamine võõramas kohas, see käib asja juurde, see on territooriumi ja radade märgistamine.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza » 29. detsember 2004, 16:02

Viimane ohver oli Blistexi tuub... see oli jalutuskäigu ajal pessa veetud. Otsisin taga seda ja siis leidsin rotipuurist ribadeks närituna. Meha naeris, et nüüd on rottidel pikka aega huuled terved :P
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas TäpikeL » 30. detsember 2004, 13:01

Minu rotu närib ka enamvähem kõike mis ette juhtub, küünlad, voodilinad, paberirullid, ükskord lõi mu matemaatika vihikusse hambad sisse, plastmass pole mingi probleem, kui sahtli lahti jätan ronib sahtlisse, võtab värvipliiatsid, ronib nendega kardina taha ja hakkab neid närima, kui puur on kardinatele piisavalt lähedal siis ronib puuri ja tõmbab kardina puurivõrede vahelt läbi ja ongi kardinal auks sees, aga niisama ta kardina juurde ei roni ega näri seda ja juhtmeid ta ka ei näri :)
TäpikeL
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 30. detsember 2004, 13:09

Koristamisest niipalju, et lisaks paberiprahile üritab Bim ka puurialust laudlina jätkuvalt omale puuri smugeldada. See ongi juba auklik - tema oma, ühesõnaga. Kui ta mul kuklas on ja pats on lahti, siis üritab mind pidevalt skalpeerida, ma siis ütlen, et kuule, ära näri mul juukseid peast! Kui taban ta pätsamiselt, siis vingub, kui üritan tal asja käest ära võtta, veamegi siis sedasi vägikaigast. Aga kui ma hoiatavalt röögatan, siis seda enam leiab ta, et peab kähku koos varastatud kraamiga varjule saama oma puuri, muidu võetakse käest ära. Tegelt ongi huvitav vaadata, kuidas loomake toimetab! Tema jälle jälgib mind, muidugi ka kasse ja tihaseid ja tuvide peale läheb veel eriti aktsiooni - kas ta loodab tuvile lihtsalt peksa teha või näeb temas ühte eriti prisket lõuatäit, sellest ma polegi aru saanud.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas avalanche » 30. detsember 2004, 17:26

Juukseid närida meeldib minu omadele ka. Eriti värskelt pärast pesemist! :lol:
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott on pätt

PostitusPostitas Endised kasutajad » 30. detsember 2004, 19:27

soovitus: hoia rohkem silmad lahti, kui sa ta toas lahti lased, siis ära mine kuskile, vaid ole tema juures, ja kui ikka närib anna aga pehmet laksu, ega ta ära ei sure :wink:
edu siis rotikasvatamisel :lol: :lol: 8)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist