Kas võtta rott ja mida ostes tähele panna.

Sabalised jutustused

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: Roti võtmine ja sellega kaasnevad probleemid ning küsimu

PostitusPostitas helectra » 16. jaanuar 2005, 22:22

Nädalavahetuse elavad minu poisid küll kenasti kodus üle. Kauem kestvatele reisidele tulevad nad üldiselt kaasa
Minul on kodus kaks isast rotti, kes on väga suured inimesesõbrad ja ronivad muudkui sülle kui võimalust on, emaste puhul olen tähele pannud, et neil on saja muu asjaga tegemist ja suhtlemiseks jääb vähem aega.
Isaste rottide miinus on loomulikult see, et nad märgistavad suht hoolega. mitte just liitrite kaupa, aga siiski tuleb lauad ja muud asjad päevas korra lapiga üle käia.
Oma poisid olen ma saanud loomapoodidest ning ei kurda, kuigi mu esimene rott Vana Paks oli nagu põrguingel ja hammustas nagu raibe. järgmised kaks on aga väga toredad ning pole küll kunagi hammustanud, aga eks kellegi käest ole vast kindlam võtta
helectra
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 172
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roti võtmine ja sellega kaasnevad probleemid ning küsimu

PostitusPostitas m » 16. jaanuar 2005, 23:36

Kui elad Tallinnas keskküttega korteris, võib roti ilmselt rahulikult nädalavahetuseks maha jätta, kütmata maja läheks enamuses aastast liiga külmaks. Transpordipuur oleks hea asi jah reisimiseks, kuigi juba kodustatud ja rahulikumat rotti on võimalik ka põues transportida. Minu omad hakkavad rabelema ja põuest välja tahtma kui pissihäda on ning tarduvad pissimise ajaks paigale, nii et see on täiesti võimalik salvrätti püüda. Ajaviiteks riideid närida võivad rotid mõnusasti põues uneledes küll, selleks puhuks on võimalik spetsiaalne "roti reisipluus" selga panna.
Mul on isased rotid, nüüd keskeas sellised laisapoolsed sülerotid. Loigutavad nad küll üsna vähe.
Territooriumi (tuba) märgistasid minu omad paar kuud, praegu vahel alfa märgistab teist (pissib talle selga), muud mitte. ja need märgistamise-tilgad ei haise. Haisesid minu rotid nädal või paar pärast võtmist, ilmselt stressist.
Poest ostes ei tea Sa, et Su roti vanemad-vanavanemad jne. pole olnud õed-vennad (tõsi, ka omanikult ostes alati ei tea, aga vähemteadlikelt on võimalik see info ikka välja peilida ;) ) Pelglikkus kasvab hea omanikuga kiiresti välja.
m
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 162
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roti võtmine ja sellega kaasnevad probleemid ning küsimu

PostitusPostitas nuu » 16. jaanuar 2005, 23:40

Nädalavahetus üksi veeta ei ole rottide jaoks mingi probleem, eriti kui neid on üle ühe. Kui tahad teda tingimata kaasa võtta, siis ilmselt ikkagi mingi tanspordikast on vajalik, sest vaevalt ta sul 3 tundi rahulikult krae vahel püsib, vähemalt seni kuni ta noor ja agar on. Olen püüdnud ühistransporti kasutada nii et rott on põues ja varrukas, aga kole ebamugav on teda inimeste keskel näiteks püksisäärest välja õngitsema hakata.
Üldiselt peaks täiskasvanud isane rott olema rahulikuma loomuga, rohkem selline süleloom; emased on kuni üsna kõrge eani igavesed ringisiplejad ja pahandusetegijad. Endal mul on praegu kaks emast ja üks isane (lõigatud :oops: ). Isane on küll laisa loomuga, aga ostetud loomapoest üsna suure poisina, seega mitte just kõige paremini sotsialiseeritud ja kohutavalt arg. Kuna enamus minu tähelepanust kulub rüblikplikade jälgimisele ja keelamisele, siis ei ole poiss ka minu juures eriti suuremaks suhtlejaks hakanud. Aga praegu näiteks seob meid ühine lemmiktugitool. Seal me siis lösutame kõrvuti ja vaatleme millega tüdrukud tegelevad. See aga, et tüdrukud on aktiivsemad, ei tähenda veel, et nad inimesega suhelda ei tahaks. mõnikord jooksevad plikad lausa sabas, kui ma parajasti muid asju toimetan ja neile piisavalt tähelepanu ei pööra.
Mõnikord mõtlen ka, et läheks isaste kasvatamisele üle. Nad on tavaliselt suuremad kui emased ja - suuur rott on ilus rott! :P Umbes aasta pärast peaks mu mõlemad emased olema selles vanuses, et nad enam poegi ei saa, siis võiks selle üle tõsisemalt mõelda...
Loigutamine, mis see veel on? :D Ausalt, ma ei pane seda absoluutselt tähele enam, aga mul muidugi ei ole ka ühtki täisisast... Eks see üldiselt ikka sõltub ka konkreetsest isendist, aga et "nagu käiks rott survevoolikuga toas ringi" on küll ilmne liialdus. :D
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roti võtmine ja sellega kaasnevad probleemid ning küsimu

PostitusPostitas nuu » 16. jaanuar 2005, 23:58

ahjaa. ahjukütte variandi unustasin ära.
Kuigi sageli välismaistel lehtedel kirjutatakse, et temperatuurikõikumine on rotile paha-paha, siis panen siiski kirja ka oma kogemuse...
Esimese roti ajal elasime ahjuküttega remontimata puumajas. Seinad olid üsna hõredad ja sooja suurt ei pidanud. Temperatuur kõikus igapäevaselt 15 kraadilt ca 25 kraadini. Kui mõni päev kütmist vahele jäi (seda ikka juhtus, isegi kui me sõidus ei olnud) siis langes temperatuur sageli ka alla 10 kraadi. Kõige hullem oli kui talvel tuli äkitselt külmalaine, õues oli 30 kraadi külma ja meie ise olime Tallinnast ära. Tagasi tulles oli ühe toa põrand härmas ja kraadiklaas näitas -3 kraadi. Rott oli õnneks teises toas ennast meie linade vahele mõnusasti sisse seadnud... Pika jutu lõpetuseks väidan, et sellel rotil ei olnud kordagi mingeid haigusi, mida oleks võinud külmetusega seostada. (Kui hiljem järgmine rott esmakordselt ninaga vilistama hakkas oli see minu jaoks midagi täiesti uut.) Aga võib-olla mulle lihtsalt juhtus eriti hea tervisega loom. Algaja õnn, nagu öeldakse.
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. jaanuar 2005, 12:43

Järgmine nädal läheb mul siis roti otsimine lahti.
Transpordiks kavatsen vist jah septsiaalse kasti hankida.
Aga see kas võtta emane või isane.... ma lihtsalt võtan roti, eks hiljem näeb mis tast tuleb :P
Aga vihjed kust saaks Tallinnas huvitava värviga rotte on teretulnud!
Esialgu kavatsen võtta siiski ühe roti, vaatab kuidas hakkama saab.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 17. jaanuar 2005, 13:05

Kõige huvitavam värvide ja markeeringute valik on Tallinna loomaaias. Neil on ka neid imekenasid punase kassi karva rotte, rääkimata huskidest ja muust. Tasub uurida, ma arvan.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. jaanuar 2005, 14:54

loomaaed on küll hea mõte. Aga kas sealt saab nii lihtsalt neid, et lähen kohale ja ostan roti? Kui ma nüüd ausalt üles tunnistan siis käisin loomaias mingi 15 aastat tagasi vist :P (jube häbi)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 17. jaanuar 2005, 15:01

Ei ole kindel. Vaata http://www.tallinnzoo.ee/ kontakttelefon ja helista. Elevandimaja, kus närilised on, on üle poole aasta kinni olnud.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 18. jaanuar 2005, 15:24

Loomaaiast öeldi, et neil ei ole hetkel rotte pakkuda. Tuleb ikka poode kammima hakata vist
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roti võtmine ja sellega kaasnevad probleemid ning küsimu

PostitusPostitas Laura188 » 18. jaanuar 2005, 22:16

Aga mul on nii et kui ma käin loomapoes siis vahel panen näpu läbi võre ning alati on rotid näksanud.Õnneks on mul olnud kinnas käes aga minumeelest rotid kes on poes on arad või kurjad. :?
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 22. jaanuar 2005, 20:03

Ma olen Liisaga päri - see on tõesti väga raske otsus. Loomulikult tahaks Tupsu endale uut kaaslast. Siis oleks tal toredam ja ka sul. Rottide kasvatamine ei ole ju tglt üldse väga raske. Peab vaid teadma kuidas seda õigesti teha. Kõike halvem asi on selle juures kurbus - kui sa võtad uue roti talle kaaslaseks, ja ta ükskord ära sureb, on sul juu vääääga kurb meel. Kui väga järgi hakata mõtlema, siis võtaksin ikkagi talle kaaslase sinu asemel!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Sandra » 23. jaanuar 2005, 20:25

Kahju et Rassuga nii läks! Tunnen kaasa!
Ma arvan et võtta ikka uued rotid sa võid ju algusel ühe roti võtta ja siis veel mõelda kas võtta veel teine rott ka. Kuigi ma arvan et selle ajapeale oled sa juba ammu ära otsustanud kas võtta uued rotid või mitte kuid sa võid ju ka teisi loomi võtta näiteks: jäneseid, merisigu, hiiri, tuhkru, deegu...
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Millisest poest rotti osta?

PostitusPostitas paraboa » 24. jaanuar 2005, 05:21

Mina sain endale küll poest väga julged ja sõbralikud elukad.Kohe näha ,et kodus hästi sotsialiseeritud.Esimesed kolm on Kristiinest ja eile ostsin pisiträpsu Kentmani tänavalt.Vahib rõõmsalt kõrvad laiali peo seest otsa ja ei tee seda nägugi ,et võõras koht ja võõrad inimesed.
paraboa
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Sandra » 29. jaanuar 2005, 11:47

Soovitan juba omastkäest võtta rott otse omanikult.
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Kust poest võiks Tartus rotti leida?

PostitusPostitas cosmical » 05. märts 2005, 23:13

Ega keegi ei oska öelda kus Tartus rotte müüakse? (kui üldse veel müüakse). Minu andmetel oli muidu ainus pood Zoomaania aga paistab, et seal hetkel rotte ei ole ... ja ka Viljandis ainult üks koht järgi - Mulgi Market (ning seal väga väike valik [3 rotti ja needki vist kõik isased]).
Äkki on kellelgi ära anda mõnd noort rotiplikat (hõbehalli või beeži, mustade silmadega) ? Ei oska ise enam kuskilt otsida.
cosmical
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 147
Teemad: 23
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Määramata
Prindi postitus

MIlline võtta

PostitusPostitas garfield » 27. märts 2005, 15:21

1.Milline rott võtta :?:
2.Kas emane või isane :?:
3.Kumb peab paremini puhtust :?:
4.Kumb on seltsivam :?:
Palun rääkige oma kogemustest ja rottide iseloomudest.
Viimati muutis Endised kasutajad 27. märts 2005, 15:52, kokku muudetud 1 kord.
Tuhkrukasvatus Quicksilver
Kasutaja avatar
garfield
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 157
Teemad: 9
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: MIlline võtta

PostitusPostitas aiku » 27. märts 2005, 15:39

Minul on isased ja soovitaks ka teistele just isaseid. Mulle meeldivad just isased sellepärast, et nad on suuremad. Emased on liiga kribud. Samuti meeldiks ilves rohkem kui kass, kuna ta on suurem.
Emastel vast see parem, et nad ei sirtsuta (pole kogemusi, see arvamus) ja ei tarvita hambaid nii palju. Isased peavad omavahel ka suuri laginguid, põrutavad nii, et karvad lendavad.
VALIK ON SINU !
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 51
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: MIlline võtta

PostitusPostitas paraboa » 27. märts 2005, 15:59

Minul on isased rotud ja ma ei kahetse seda valikut - mõnusalt suured kaisuloomad. Emased on pisemad , liikuvamad ja püsivad vähem süles.Ja isased lõhnavad mõnusamalt :P Ausalt selline omapärane natuke magus lõhn.Närimise kohapealt ei oska öelda - see vist ei sõltu soost vaid isendist .Ja kaklema mu poisid ka omavahel ei kipu - selline väga sõbralik viisik praegu.Märgistavad küll , aga sellega harjub ära , haisu pole igatahes tuppa tekkinud (küsin vahel naabritelt ,et kindel olla).
paraboa
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: MIlline võtta

PostitusPostitas Endised kasutajad » 27. märts 2005, 16:33

vaatamata meessoo laiskusele on minu isased rotud kyll väga varmad ennast puhastama ja kasima. Kui endaga asi ühelpool, siis võetakse teine käsile. Kui arnold oli haige, ei suutnud ennast liigutada ja kusi alla, muutus haisvaks ja pulstus ära. Kui natukenegi eluvaimu taastatud sai, siis hakkas enda eest hoolitsemine kohe pihta. Ma ei ole saanud teda siiani ise pesta, kuna temperatuur on veel natsa madal ja ei julge külmetamisega riskida. Samas on ta ise ennast nii puhtaks pesnud, et lõhnab isegi meeldivalt.
Soovitan jätkuvalt isaseid rotte
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pinto » 27. märts 2005, 16:44

Isased ei meeldi oma suurte "torpeedode" pärast mulle, emastel ju neid pole. Endal on olnud emane ja minu arust paremat rotti pole olemas :) ei ta närinud juhtmeid, ega hammustanud mind kunagi. Isegi kui pojad olid lubas neid kenasti katsuda. Kutsumise peale tuli kohale ja sirtsutas üsna vähe. Isased on isekamad, vähemalt minu roti isane poeg , kelle ma sõbrannale andsin oli. Närivad vist kah rohkem need isased.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 05. mai 2005, 18:55

Zoomaanias on pidevalt rotte. Pead ainult käima seal tihti. Ning Tartus pakub veel Ewwa hetkel rotipoegi, võid talle kirjutada privasse. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kust poest võiks Tartus rotti leida?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 06. mai 2005, 23:31

mul on küll rotiplikasid päris mitu aga lugesin et tahad halli või beezi ja mul on ainult üks must veel vaba ja neli valget pliksi. teised on ära lubatud juba...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kust poest võiks Tartus rotti leida?

PostitusPostitas sphinx » 07. mai 2005, 09:22

Transpordiga tartlased võivad ka Elistvere loomapargist küsida, sealt saab vist peaaegu alati. Minu tibirotid on kah sealt pärilt.
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust poest võiks Tartus rotti leida?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 07. mai 2005, 14:26

Minu tibid on Elistverest pärit. Kui õigel ajal minna, st kokku leppida, siis on valik hästi suur. Mina sain vast 30 rotipoju seast valida. Aga et oli vanuse, soo ja värvi kindel soov, siis oli minule sobivaid vast 6-7. See oli nii vahva, kuidas Andrei Miljutin isaseid järjest ära võttis, kitli taskusse toppis ja siis tagaruumi viis. Pärast kontrollisime veel hoolega, et oleks ikka plikad, sest muidu läheb kodus jamaks ju. :)
Miljutini telefoninumber on ka olemas, kui seda peaks vaja minema.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Rott Tartust :)

PostitusPostitas Mercar » 02. september 2005, 10:16

Esiteks sorry kui korduv teema....
Aga siis siiski. Kas Tartus on peale Zoomaania veel mõnes loomapoes rotilapsi müügil nähtud? Kuhu tasuks vaadata? Rotijaht on plaanis ette võtta järgmisel nädalavahetusel...
Või kas kellelgi Tartus pole äraandmisealisi rotitüdrukuid?
Plaan võtta nüüd septembri alguses 2 emast rotut (õdesid). Ainus asi, et mitte albiinosid... ei ole punaste silmade fänn :oops:
Või siis selline küsimus, et Elistverest pidavat ka rotte olema võimalik saada... Aga selleks pidi ette helistama? Ja kellele? Äkki keegi räägib kuidas asi oli :lol:
Seal olevat ju suur valik- ja saab eriti armsad ja sõbralikud välja valida :)
Kuigi Elistvere eeldab auto olemasolu... ja sellega läheb keeruliseks :(
Seega ilmselt siiski Tartust vaja võtta...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rott Tartust :)

PostitusPostitas Siretike » 02. september 2005, 20:24

Tervitust! :)
Nii palju, kui ma kuulnud olen, siis Tartust müüakse rotte ainult ja alati vaid Zoomaanias. Ei ole siiamaani aru saanud, miks see nii on.
Endal tekkis ka mõte võtta Elistvere loomapargist. Sain ühelt võtjalt infi, et toredad rotid pidi olema. Muidu on seal see rotifanaatik Andrei Miljutin, kes nendega tegeleb :P Tema numbrit ei tea kahjuks, aga Elistvere number muidu nende koduleheküljel olemas :)
http://www.vooremaastik.ee/elistvere/kontakt.htm
Siretike
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 183
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pleig » 06. september 2005, 07:49

:idea: sain targaks :idea:
Tartus ei müüda sellepärast Anne keskuse ja Lõunakeskuse loomapoodides rotilapsi, et nad panevad plehku!?! Igatahes nii väidab müüja.
Elistveres jällegi hakatakse näriliste osakonda sulgema :(
Pleig
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rott Tartust :)

PostitusPostitas amalie » 06. september 2005, 09:18

a mulle väideti kunagi betta loomapoes (see mis anne keskuses ja lõunakas on), et rottidele pidavat lindudega koos olemini stressi tekitama... et sellepärast nemad rotte ei võta müüki :?: :?
amalie
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 1
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Gerbil » 06. september 2005, 09:57

Ot: No kui see stressi väide tõesti tõele vastab, siis arvatavasti on see nii selle pärast, et linnud ju siristavad ning teevad muud häält..
Küllap see ärritab neid..
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rott Tartust :)

PostitusPostitas Mercar » 06. september 2005, 10:00

Esialgse teema lõpetuseks.
Sain rotid Elistverest.
Aga seal pannakse näriliste osa kinni ja Miljutin peab kõik loomad endale võtma. Seega ilmselt neid temalt enam nii suurtes kogustes ei saa... ei saa ju kodust ka päris loomaaeda teha...
Tema oli ka üks neist kes Zoomaania poodi rottidega varustas, seega läheb ilmselt Tartus rotudega veel kitsamaks kui praegu...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist