Kas emane või isane jänes?

Kikk- ja lontkõrvalised sosinad

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Mio (Teema autor) » 12. jaanuar 2005, 16:14

Jasmine kirjutas:Kumba lontkõrv küülikut Te mulle soovitaksite, kas emast või isast? Palun põhjendage!
Ja tänan ette kõiki abistajaid.


See on kahe otsaga asi:
Minu kogemuste järgi on nii:

Emased: iseseisvamad, hoiavad paremini puhtust, samas rohkem sellised "paha tujuga" vahetevahel - ei taha puurist välja tulla, ei taha sülle ja näksavad. Tihti rohkem vallatud ja aktiivsemad. Perioodidena osad emased (nagu meie oma) ehitavad pesa ja on siis eriti aktiivsed ja ei huvitu sinust üleüldse. Minu tähelepaneku järgi on emastel ka sagedamini lott lõua all, mis ei ole rasvumise tunnus vaid pigem selline ekstra karvatagavara pesa ehitamisel.

Isased: paljud pissivad igale poole, et reviiri märgistada. Meie Mio aga nii ei tee. Ei pea sama hästi puhtust, see tualetinurk on hea, kui lähedal on, muidu võib mujale ka kakada. Kui emane on läheduses, muutuvad eriti rahutuks, loomulikel põhjustel. Tihti on isased rohkem "kaisukad" ja täiskasvanuna rahulikumad.

Lõppkokkuvõttes pean mainima, et ehkki ma ei ole kastreerimise/steriliseerimise suur pooldaja, on kastreeritud isane lemmikloomana parim variant. Ja lausa pisar tuleb silma teinekord, kui näen, kuidas Mio ja Maia naudivad teineteise seltskonda. Ilma Mio kastreerimiseta oleks see ju võimatu olnud!
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas -Kristin- » 12. jaanuar 2005, 17:52

Mio ütles juba kõik ära, mis vaja oli öelda. :)
Muidu isased on agressivsemad ja pissivad rohkem. Emased on minu arvates elavamad.
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas ilusjanes » 25. veebruar 2005, 20:59

Kui tahad,et ümber puuri on seinad ja põrand pissitäppe täis,siis võta isane... :wink:
(või osta pleksiklaasist seintega puur,mis pissi kinni püüab ehk kraami enda peale kogub).
Kasutaja avatar
ilusjanes
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Jänkumamma » 07. märts 2005, 11:03

Meie isane jänku hakkab territooriumi pissitilkadega märgistama vaid siis, kui tunneb, et seda on vaja teha. Näiteks kui tõime uue tittjänku koju.
Plika on meil paras masuurikas: teda jagub igale poole ja näksama on ta ka üsna varmas. Samas on ta ülimalt korralik ja pabuldab väljapoole pissipotti vaid siis, kui poissjänku talle oma võdistamistega pähe prantsatab samal ajal, kui plika on potil.
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas PusaL » 08. märts 2005, 01:30

Olen kõikide loomade puhul eelistanud alati isaseid ja teen seda edaspidi ka. Kõik senine jutt on aga õige - jooksuajal märgistavad ruume, aga kaisukad on väga-väga, ei ole probleeme võltstiinuste või pesaehitusperioodidega. Puhtuse osas ei oska võrrelda, ütlen lihtsalt, et kuigi teinekord on vaibal ka "mustikad", siis eriti ma ei kurda. Peamine argument isaste võtmisel ongi olnud ikka see poegadesaamise küsimus - leian, et emased loomad peaksid korra elu jooksul ikka järglased saama ja mina ei usu, et minust saaks kuigi hea "vanaema" selles suhtes. :oops:
PS! Hammustanud ei ole meie jänks veel kedagi ja üldse on ta suhteliselt leplik laisu.
PusaL
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 20. aprill 2005, 11:41

enelyn kirjutas:nu et ma tahan ikke emats et siis saax pojad jne, mul on igatahes plaanis kikk kõrv angoora võtta!!
:Dneed ju nii nunnud aga loomulikult on ka kõik teised jänkud armsad ja nunnud!
maitse üle ei vaielda!!


Poegade saamise kohta pead pikalt lugema enne, kui suure uhaaga paaritama hakkad. Samuti ei tasuks loota, et poegadele uute kodude leidmine on lihtne, sest seda see pole.
Ning kui sa lootsid, et poegadega saab raha teenida, siis selle mõtte võiks kohe peast visata. Poegade söötmine jms. maksab samapalju kui pojad ise. :P
Aga emase küüliku võib võtta küll, isegi kui ei plaani poegi saada.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas marica » 30. september 2005, 11:03

Tegin järelduse, et minu jänku on siis isane. Hammustanud ei ole ta mind kunagi, ainult on üks kord üritanud mind käppadega lüüa. Ja pabulaid jätab põrandale (nüüd õnneks mitte enam voodisse). Pissikast on tal kümkapi kõrval, sinna jäetakse aegajalt pissipritsmeid. Rallitab vahest mööda tuba ringi, aga ta ju noor alles, alla aastane. Lemmiktegevusks on siiski voodi all põõnamine ja ajakirjade "lugemine".
marica
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 04. oktoober 2005, 12:26

Aga kui emased on n-ö tigetsevad, kas siis ei aitaks siin steriliseerimine?
Pealegi, nagu lugesin loomatutvustusest, pikendab see ka eluiga...
Endal küll veel jänest ei ole, kuid lähiajal on plaanis endalegi üks lontuke võtta ja praegu küll olen üsna segaduses kumbast soost võtta...enne tahtsin kindlasti emast, kuna enda teada on emased loomad enam kiinduvamad oma peremehesse...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas nännukas » 04. oktoober 2005, 12:49

onne_l kirjutas:enne tahtsin kindlasti emast, kuna enda teada on emased loomad enam kiinduvamad oma peremehesse...

tegelikult minu arvates ongi nii. minul on nii emane kui isane. emane on ikka täielik nunnukas. ronib sülle ja nurub pai ja tahab kogu aeg pererahva juures olla. isane on aga selline isepäine tegelane, kes tegutseb omaette ja eriti suhelda ei taha.
kumbki ei ole kuri. isane on kastreeritud.
arvan, et võid vabalt emase võtta, sest see ei ole reegel, et nad kurjaks lähevad. sõltub ikka jänksi iseloomust ja ka sellest, kuidas teda on kasvatatud ja temaga suheldud. ehk on minu emane ka sellepärast suurem sülekas, et kuna ta oli mu esimene jänks, siis on tirisin teda koguaeg sülle ja nunnutasin igal hetkel. isasega ei ole enam nii palju nunnutanud. samas mõjub kindlasti isase seltskond emasele rahustavalt, mis sellest, et poiss on kastreeritud.
seda, kas steriliseerida, saad otsustada ka hiljem, kui oled oma jänksi iseloomulst sotti saanud. kui hakkab tigetsema, siis võid steriliseerida... teine variant on korra paaritada. mõne looma rahustab see alatiseks maha, teisele annab ajutise efekti.
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Ettel » 04. oktoober 2005, 14:18

Meil on ka emane ja ta on tõeline pai- ja musiloom :D Tigedust pole mina veel temas avastanud ja pahandusi teeb ka enamasti vaid igavusest (ja seda juhtub üha harvem :P ).
NB! Ei ole steriliseeritud (pole vajadust :oops: )
Ettel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas scorpio77 » 05. oktoober 2005, 06:12

Kuulge, te ajate siin inimesel igasuguse isu ära endale lemmik võtta! Igal küülikul on oma iseloom, olgu siis isane või emane ja seda on juba varakult näha, milliseks see kujunema kipub. Kõige parem viis endale loom valida, minna farmi ja paluda endale lemmikuid näidata, et saaksid endale just sobiva iseloomuga looma. Osad isased sirtsutavad küll rohkem kui teised, aga see ei kehti kõigi kohta. Täpselt samamoodi ei kehti ütlus "kõik mehed on sead" :roll: või kuidas?
Proua Scorpio77
Kasutaja avatar
scorpio77
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 91
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 46
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas nännukas » 05. oktoober 2005, 11:57

mina olen kõikides sellistes aruteludes püüdnud selgitada, et kõik oleneb loomast ja tema peremehest. kahju kui see kellelegi hirmutav tundub.
mõte on olnud mul ikka see, et sool ei ole vahet ja et ei ole mõtet tekitada asjatuid müüte ja eelarvamusi.
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 06. oktoober 2005, 09:43

Mul on kodus olemas nii emane kui ka isane lontkõrv-küülikud.
Ja hetkel tundub mulle küll et isane on raulikum.Juba süllevõttes ei hakka tema tagajalgadega mässama.Aga emast süllevõttes hakkab ta hullult närvitsema ja tagajalgadega ming kriimustama.
Alatihti kui suvel nendega väljas käin pean emase ketiotsa panema ja isane saab lahtiselt olla.
Sest emane paneks kohe putku.Isane aga läheb sinust natuke eemale ja siis seal toimetab enda asjadega.Ja siis kui käega mööda muru oma kätt hakkan liigutama jookseb isane kohe minu juurde :D
isane ei ole mind näksanud ka aga emane teeb seda suht tihti.
Olen ka veel seda märganud et isane joob väga väga tihti.
Emane aga vähem ei tea miks nii?!
Soovitaks ühesõnaga isast. :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Mio (Teema autor) » 06. oktoober 2005, 14:41

Sinu küülikute puhul paistavad jah, need "tüüpilised" soolised erinevused väga hästi välja, sest nad on koos. Isane valvab emast, emane territooriumi. Kui küülikud üksi elavad, on neil vähem põhjust nii käituda!
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas jaapes » 07. oktoober 2005, 11:21

Meil kodus emane ja suht kapriisne järnkupreili (ütleks pigem ärahellitatud), kuid arvan, et kui ta oleks ka isane, siis oleks ta mulle ikka sama armas, kui praegu. Eks igal loomal nagu inimesel on omad iseloomud ja eripärad, millega tuleb harjuda. Peaasi, et see karvakera sulle meeldib ja sa oled valmis tema eest hoolitsema.
jaapes
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Mio (Teema autor) » 10. oktoober 2005, 09:13

Tots kirjutas:Vaatan, et kiidetakse nii ühte kui teist. Tegelikult saab see jänku olema ju sinu oma, vali välja see kes kõige rohkem meeldib.
Mul endal on suurem kogemust jänkupreiliga. Ta on parajalt pirtsakas nagu preilile kohane. Tähelepanu tahab ta siis, kui seda ise nuruma tuleb. Kui sa arvad, et võiks nüüd nati hellitada ja mängida, siis annab ta tavaliselt märku ära minemisega, et mina seda ju ei tahtnud. Vahel läheb umbes tunnikene mööda, kui preili tuleb sind ninaga nügima stiilis, et nüüd tahan ma pai ja natukene mängida kah... üldiselt on minu preili väga armsa ja hella loomuga.
Samas on mul olnud ka au teha tutvust ühe teise jänkupreiliga, hammaste ja küünte jäljed olid mul päris pikalt käel. Selle preiliega ei tegeleta ja ei mängita nii palju, kui minu preiliga. Tavaliselt ta lihtsalt teeb oma asju ning uitab ringi omapäi ... Ma usun, et ta oleks kah meeldivam ja sõbralikum, kui juba alguses oleks saanud rohkem tähelepanu.....
Jänkud on ju nagu inimesed, neid on võimalik suunata ja kujundada ning õpetada kui nad on noored täpselt nagu vanemad ja keskond teevad seda sinule.


Tots, väga hästi kirjutatud. :happy:
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 10. oktoober 2005, 09:18

berta1250 kirjutas:Soovitaks isast endal isane ja pasitab rahulikum kui mu emane! :)

Selle järgi küll nüüd midagi vaadata ei saa. Minul emased tunduvalt laisemad kui poisipõnn. Emased muidugi aastake paar ka vanemad aga siiski. Poisipõnn kablutab mööda tuba ringi nii kiirelt, et ühel hetkel on toa ühes otsas teisel teises, emased aga eelistavad puuri ees pikutada jalad taeva poole. :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Jänkumamma » 10. oktoober 2005, 16:20

Mul on üks emane ja kaks isast jänkut.
Emane on see, kes alati isase käest kõrvade lakkumist norib, aga kui isane ka mõnikord vahelduseks soovib kõrvapesu, siis lakub emane moe pärast paar korda ning hakkab siis kohe oma kasukat kohendama.
Emane on mul julgem küll kui isane, st. ronib ise mulle tooli peale sülle; isased ronivad mulle sülle (pähe, selga, õlale :P ) enamasti siis, kui ma ise põrandal lösutan.
Isased jänkud on ka väga asised, näiteks Joosepi-papi võib 5-10 minutit tüdimata minu nina või Pipi-piiga kõrvu lutsutada. Ka pole Joosep mind kordagi hammustanud, mida samas Pipi kohta väita ei saa.
Eks igal jänkul ole ikka oma iseloom ning mõni isane ei pruugi üldse üliisase moodi käituda, nagu ka emased ei pruugi alati pirtsakad preilid olla. Pipile näiteks meeldis väga meid mööbli kokkupanemisel abistada. :D
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas viksu » 30. juuli 2007, 22:04

Esialgu ma tahtsin isast küülikut millegi pärast. Kuid see jänks kellesse ma kiindusin, oli siiski emane ja tema me tõimegi koju. Väiksena oli ta paras ralliäss, kuid nüüd on ta hästi rahulik. Isane on kohe saamas 7-kuuseks ja siiani turbo on sees. Tema avastas voodi juba teisel päeval, tema hakkas varem laua peal käima... Ühesõnaga ta on hästi julge. Ja kuidas ta otsib inimese hellitusi. Mõlemad on söögi peale sama hullud.

Ega vahet ei ole, kui võtad ühe küüliku. Küülik on küülik on küülik... :bun:
Kaks hobust, kaks küülikut, kaks koera.
Make it better.
Kasutaja avatar
viksu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 200
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Jänks » 24. august 2007, 11:32

Jahh, küülik on küülik :-) Näiteks, mulle meeldivad alati rohkem emased, kuna minu arust on nemad rahulikumad. Aga nt mul on isane küülik. Ega vahet pole :happy:
Sõpru on mul palju, aga üks neist on parim!
Kasutaja avatar
Jänks
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Ozz » 25. august 2007, 16:28

Oma kogemustest tean öelda, et isased rohkem seltsivamad ja kaisukamad. Ei ütlegi, et emased pahad, kuid nad veits omapäisemad. Kui ikka tahan, et jänks kaissu poeks ja kes tahab, et kõrvatagust kratsitaks on meil ikka isane. :-)
Loomad on võrratud!
Kasutaja avatar
Ozz
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 162
Teemad: 9
Pildid: 20
Asukoht: Ida-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas särasilm » 27. august 2007, 13:16

Tillu ja Bessi on emased. Aga nad on iseloomult nii erinevad, et mingit soolist sarnasust iseloomu koha pealt ei leiagi. Tillu on isepäine, võib naksata, uriseb, kui miski ei meeldi. Bessi on vana rahu ise, lükka jalaga ukse eest ära, sest tema lihtsalt ei tõuse. Kui ägestub (näiteks tuleb väikesse puuri minna), siis virutab tagakäppadega ootamatult nii, et karju appi. Tillu peab puhtust. Ka Bessi tahab puhtust pidada, aga kui temasugune lihtsalt suur küülik oma vetsust lahkub ja tagakäppadega hoogu annab, siis on vähemalt kaks seina pritsmeid täis. Nii et ärge rääkige, et ainult isased pritsivad (mõned pritsivad küll, kunagi oli mul Poiss, kes pritsis hüppe pealt ja see pissiasi polnud siis enam pisiasi). Tõesti on isased inimese suhtes enamasti olnud rahulikumad, aga seda teravamate hammastega on olnud erandid.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Memory10 » 13. jaanuar 2008, 11:13

Mul on praegu isane ja ta pissib küll päris palju,kuid ma tahaks siiski emast rohkem kuna siis saaksime me kord ilusad jänku pojad. :biglove:
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Riin » 14. jaanuar 2008, 04:00

Memory 10! Need ilusad jänkupojad kasvavad üpris kiiresti suureks ja mis Sa siis nendega tegema hakkad, kas jätad kõik endale? Poegade müümine pole lihtne ja pealegi tuleks väga hoolikalt vaadata, kellele müüa, sest inimesi on küll ja küll, kes looma lihtsalt puuri kinni panevad ja temaga üldse tegeleda ei viitsi, minul oleks küll siis oma jänkupojast kahju, arvan, et Sinulgi. Nii, et sellepärast pole küll mõtet endale isase asemel emast tahta.
Minul on ka kodus isane Nupsu ja olen temaga üliiiiiiiiiiiii rahul, ta on maailma kõige targem, krapsakam, vimkam, röövlim, kavalam, ühesõnaga kõige - kõigem nännu :biglove: !!!
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas villu » 31. oktoober 2008, 18:16

ma ei taha ka loomi kastreerida ja sellepärast võtsin isase.
küülik Villu,papagoi Punkar Leo tinnu leelo ja koer Pontsik
Kasutaja avatar
villu
Läbustaja
 
Postitused: 44
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: luua
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Carmen » 31. oktoober 2008, 18:34

Viimane nüüd küll polnud loogiline. Isaseid just kastreeritakse, emaseid steriliseeritakse.
kastreerimine on lihtsam ja ohutum variant kui steriliseerimine. kui pead mõlemast soost loomi (emane ja isane) ja poegi ei soovi (soovitatav pole lasta ka neil paljuneda tihti), siis parem on just isase kastreerimine. See on lihtsam ja mingivõrra ohutum.
Kasutaja avatar
Carmen
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 202
Teemad: 10
Pildid: 1
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas villu » 31. oktoober 2008, 20:15

Ma võtsin selles mõttes isase,et kui keegi teine oleks selle võtnud,siis oleks arvatavasti ära kastreerinud,aga nüüd loom pääses sellest,aga emaseid ei steliriseerita nii tihti.
küülik Villu,papagoi Punkar Leo tinnu leelo ja koer Pontsik
Kasutaja avatar
villu
Läbustaja
 
Postitused: 44
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: luua
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Meloofia11 » 31. oktoober 2008, 23:27

Ega see kastreerimine pole jänkule nii hull midagi, et sellepärast neid päästa oleks vaja...
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Kessukene » 03. november 2008, 09:04

Kuna isased kipuvad kõigi ja kõigega paarituma ja pissi pritsima, siis tihti polegi mõnusa lemmiku saamiseks muud võimalust, kui isane kastreerida. Seega isase lemmiku võtmine kastreerimisest päästmise nimel ei tundu küll väga loogilisena.
Kessukene
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 132
Teemad: 7
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 43
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas kerliilrek » 03. november 2008, 18:58

Meie kastreerisime enda Jossu küll ära, ei juhtunud midagi, aga ise pooldan isaseid jänkusid .
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist