Loomapoes olid pojad müügisaalis

Igasugune info loomapoodide teemal

Re: loomapoes olid pojad müügisaalis

PostitusPostitas kerluusha (Teema autor) » 15. oktoober 2005, 17:30

nipzik kirjutas:Et siis käisin reedel (14.10.05) loomapoes täpsemalt asub see viru juures enamvähem kuskil lauteri või mingil selliselt tänaval. Vaatasin seal loomi ja siis ühes puuris olid pisikesed pojad, mina kohkusin täitsa ära ju sest olen nii palju kuulnud et kui hamstreid segatakse kui neil pojad on siis võib pojad ära süüa. Küsisin siis seal töötaja käest et kas nad ikka teavad et seal pojad on siis selle peale vastati mulle hästi ülbe häälega : teame küll , ja mis siis? las nad olla siis seal. Sellepeale ei osanud mina midagi õelda sest ei uskund et seal nii ülbed töötajad on.... igaljuhul mida te arvate kas see ikka oli õige et need pojad seal olid?


Minuarust on see nõme! Nagu poleks neil tagaruumi? Reti loomapoes olid rotil vastsündinud pojad saalis. Ja siiamaani on, nüüd on nad juba suuremad. Poemüüjad on ka kõik nii ülbed. :x Noh, Reti pood ja müüjad mulle iseenesest meeldivad, aga et nad rotipoegade peale ei mõtle.
Vastsündinud poegadest on mul lausa ülevaade, iga inimene ju teeb saalis mis tahab. Mis sest, et pojad.
http://i3.photobucket.com/albums/y95/-P ... pojad1.jpg
Viimati muutis Endised kasutajad 15. oktoober 2005, 19:30, kokku muudetud 1 kord.
Et neil oleks sama hea, kui meil koos nendega!
Kasutaja avatar
kerluusha
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 340
Teemad: 24
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Sandra » 15. oktoober 2005, 18:41

Samuti on Pärnus Lepa kaubamajas korduvalt hamstrite, liivahiirte ja rottide vastsündinud pojad müügisaalis olnud.
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 16. oktoober 2005, 16:17

Kas loomapoodidel ei ole mingit seadust mis keelaks poes loomade paaritamise ?
Ma pole küll kuulnud, aga võiks olla, sest see on täitsa haiglane mis neis toimub.
Poes peaksid ikka isased ja emased loomad olema eripuurides. Kui juba loomapood avada siis korralik, või ilma loomadeta ma arvan.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Ruigaminni » 16. oktoober 2005, 20:41

Seadust ei ole jah, millest on väga kahju. Asi pole ainult poodi toodud tiinetes loomades - näiteks paaris teemas kõne all olnud Pärnu Lepa keskuse pood konkreetselt paljundab loomi poes ja seda ei saa kuidagi keelata.
Ruigaminni
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 319
Teemad: 25
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: loomapoes olid pojad müügisaalis

PostitusPostitas Endised kasutajad » 19. oktoober 2005, 19:00

Üks kord oli lepas oma tiinuse viimaseid päevi veetmas üks notsik, kes oli isasega suures puuris ja see isane proovis alati võdistada teda. Siis ütlesin müüjale et kas saaksite ta eraldi panna, nu milline ime panidki aga väiksesse plassmass puuri mille pikkus oli napilt 30 cm. Järgmine päev läksin uuesti ja siis ta just oli poegimas, ja veel saalis. Üks poeg sündis surnult :x :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 19. oktoober 2005, 23:06

Ruigaminni kirjutas:Asi pole ainult poodi toodud tiinetes loomades - näiteks paaris teemas kõne all olnud Pärnu Lepa keskuse pood konkreetselt paljundab loomi poes ja seda ei saa kuidagi keelata.

Kahju, et selle koha pealt piiranguid pole. Nii tihti kui ma Lepa kaubamajas käin (paar korda kuus ikka), on seal alati väikeseid poegi - küülikutel, merisigadel jm närilistel. Ükskord küsisin, et millised küülikud neil müügiks on - vist ainult üks kikk-kõrv vanematest jänkudest, teise nad põhimõtteliselt ei pidavat müüma. Hm...üldse on jänkud seal pisikestes puurides. Ehk olen ma imelik, aga miks ma pole seal loomapoes kunagi jänestel/merisigadel puuris heinaraasugi näinud (pannakse neile ainult ööseks ette?) :oops:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: loomapoes olid pojad müügisaalis

PostitusPostitas Endised kasutajad » 20. oktoober 2005, 14:09

mina olen ka seal kesklinnas loomapoes käinud (selles mis olümpia hotelli juures on) no eelmine kord kui seal käisin kimasid seal noored notsud mööda põrandat ringi, koos noorte küülikutega. üldiselt suht kahtlane värk oli, minuarust pole normaalne küülikuid ja merisea tittesid põrandal papi peal pidada?! jube armsad olid küll, kuid elamustingimused ei tundunud küll normaalsed. samas ühes puuris oli ka peksa saanud viirpapagoi, suht palju oli suled räsitud ja maas.. samas poes müüakse ka mingeid imekalleid imeloomakesi ja suurt papakoid, kes on sellistes suurtes puurides.. Mulle tundusid nad küllaltki stressis, kuna poes oli küllaltki palju rahvast.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 20. oktoober 2005, 17:20

Linnud pole seal absoluutselt stressis! :D Te vaadake vaid, kui palju neil seal ruumi on ja palju sõpru ka. See rosella, kes enne oli üksi puuris, on seal nümfide seasty nii rõõmus, lendab ringi ja puha. Jako on arg, kuid asi on paranenud võrreldes sellega, mis ta seal poes enne tegi. Minuarust on küülikutel ja merisigadel seal heaine sees, mille all on küll papp, palju parem elada, kui sellistes 30cm x 30cm puurides laguunis.
Karvatuust, mida sina teeksid viirpapagoiga, kes on teistega kaklenud? Jätaksid ta teistega kokku? Minuarust on loomapoes väga hästi tehtud, et ta teistest eraldi pandud on - saab rahulikult olla ja keegi ei tüüta teda. Ja viirpapagoid on tihti väga riiakad, seega pole see mingi nähtus, kui nõrgem tuuseldada saanud on.
Üldiselt ma neid loomapoe teemasi ei loe, mõttetud täiesti, aga vot täna juhtusin lugema.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist