Loomapuuride pähe määrimine

Igasugune info loomapoodide teemal

PostitusPostitas juuli-ann (Teema autor) » 22. juuli 2005, 10:17

Lennart kirjutas:
juuli-ann kirjutas:võib juhtuda, et talle määritakse pähe armetult väike puur. Algajad ei oska ju arvatagi, kui kitsas ta lemmikul väikses puuris on.

:eek: Loogiliselt võttes peaks ikka müüa määrima pähe suuri ja kalleid puure


Ka väikesed puurid võivad kallid olla ja pealegi on nendest raskem lahti saada.
juuli-ann
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 174
Teemad: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 22. juuli 2005, 10:21

merisead456 kirjutas::eek: Loogiliselt võttes peaks ikka müüa määrima pähe suuri ja kalleid puure

Loogiliselt võttes peaks müüja just määrima pähe väikest puuri. Sest kui loomapidaja teadmised kasvavad loomapidamise käigus, siis ta tuleb poodi ja ostab suurema ja kallima. Nii saab pood tunduvalt rhkem kasu, kui algul kohe suurt puuri pakkudes. :P
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Loomapoed ja väikeste puuride kaelamäärimine

PostitusPostitas Annie » 22. juuli 2005, 11:20

Sealt, kust mina viimati puuri ostsin, ei määritud mulle pähe ei suurt ega väikest. Palusin ühe puuri ülevalt riiulilt vaatamiseks alla tõsta ja nii mind sellega keset poodi jäeti - ei huvitanud kedagi, kas ma soovin just seda või mõnd suuremat või väiksemat. Lõpuks tirisin ise puuri kassani ja sain oma ostu sooritatud.
Puuride osas tean kaasa rääkida ainult lindude omadest ja neid on minu meelest müügil liiga väikseid, seda ka ühele linnule, mida ükski müüja ei tohiks nö kaela määrida. Teine asi on muidugi ülipisikesed transportpuurid, aga siis peaks müüja ikka seletama, et see puur sobib ainult ajutiselt linnu/looma kuhugi transportimiseks.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas NärilineL » 22. juuli 2005, 17:42

Väikeseid puure määritakse veel sellepärast kaela,et kui näiteks algaja inimene tahab osta endale looma ja sealt kohe puuri ning ta avastab et puurid on liiga kallid määritakse talle pähe väiksem ja odavam puur.Peasi ,et lahti saada loomast ja sellest puurist. :x
NärilineL
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 77
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 06. september 2005, 15:01

Jah ega keegi poes ei viitsi eriti rääkida ega tutvustada ka mitte ! Aga jah kui mina ostsin siis sain normaalse müüja kes pakkus ise abi ja siis aitas mul valida roti puuri ! Seletas mis jääb väikseks ja mis on paras ja mis paradiis ! Aga jah jäin väga rahule selle müüjaga ! Aga jah puur sai ostetud ülemistesest ! Puur oli 300 krooni odavam kui preagu kristiines :D Aga jah ülemistes mitu loomapoodi aga jah natuke ikka midagi leiab ! Igatahes jah loodame et müüjad paranevad ! Kuigi mõni on täitsa torea ja sõbralik ja abivalmis :D
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas margitikas » 17. september 2005, 10:24

Puuride ja hinnaskaala on väga suur.Poed tegutsevad tavaliselt kettidena ja seepärast tasuks müüjalt küsida,kus on firma esinduskauplus,kus on tavaliselt kõige suurem valik kaupa ning tavaliselt ka staazikamad müüjad,kes oskavad täpselt seletada,miks ja milline puur on loomale parim.
margitikas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 275
Teemad: 9
Pildid: 4
Asukoht: Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 59
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Saara » 17. september 2005, 10:45

janksi kirjutas: Jah ega keegi poes ei viitsi eriti rääkida ega tutvustada ka mitte !

Tuleb küsida ;)
Mina olen küll alati loomapoodidest abi saanud, kui küsinud olen. Aga jah, ega nad ise sulle niisama seletama ei tule. Eeldatakse, et kui sa juba puuri/looma ostad, siis tead temast kõike... :?
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoed ja väikeste puuride kaelamäärimine

PostitusPostitas margitikas » 17. september 2005, 12:36

See oleks küll hirmus,kui iga kord kui lähed linnutoitu ostma ,tuleb müüja ja hakkab pikalt-laialt näriliste puuride häid -halbu külgi seletama! Ikka tuleb küsida mida ja millisele loomale vaja on ning kindlasti käia läbi mitu poodi ja saada erinevaid arvamusi.Nii leiate omale kindlasti poe,kus on asjatundlik müüja ja meeldiv käia ostmas.
margitikas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 275
Teemad: 9
Pildid: 4
Asukoht: Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 59
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas nipzik » 17. september 2005, 16:41

Mina olen ka kogenud seda et määritakse pisike puur pähe , kui ma endale kääbus hasmtrid ostsin siis müüja kohe et see pisike puur on neile väga hea, sest nad on nii pisikesed ja ega neile pole palju ruumi vaja. No ja mina muidugi jäin uskuma ja ostsingi pisikese puuri aga täna ostsin neile üüe kahekordse puur :D tegelikult ei pruugi see ju nii olla et soovitatakse pisikest puuri oigem võib olla see sellest et müüjad ise ka ei tea ja siis lihtsalt räägivad midagi mõtetut, või siis ütlevad et väike puur on väga hea sest kardavad seda et kui ütlevad et neile läheb suurt puuri vaja et siis ei ostetagi loomakest. Aga see on minu loogika :D
nipzik
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Loomapoed ja väikeste puuride kaelamäärimine

PostitusPostitas petal » 21. september 2005, 23:19

Viimasel ajal on mul head kogemused Tallinnas Magistrali loomapoes olnud. Sõbralikud ja abivalims töötajad on seal (vähemalt siis on olnud kui mina seal käinud olen). :)
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron