Kas isased vajavad emast?

Kõigest, mis seotud pisinotsude soetamisega.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Kas isased vajavad emast?

PostitusPostitas Katzzza (Teema autor) » 26. oktoober 2004, 13:09

Mul selline mure: mul 2 notsi, mõlemad isased. Totu on natuke alla aasta ja Pusa umbes 5 kuune. kas neil on emast siga ka kõrvale VAJA või? :? nad hüppavad toas ringi ja eritavad oma hormoone mulle vaiba sisse ja see nagu väga tore pole :twisted:
et mis teie soovitate? võtta emane ka v mitte? äkki rahunevad maha siis?
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kas isased emast vajavad?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 26. oktoober 2004, 13:29

siis nad hakkavad omavahel võistlema ja kaklema...mina ei soovita eriti.....
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 26. oktoober 2004, 13:41

Ei, vaja neil teda küll pole. :) Nad on lihtsalt noored vihased mehed, kellel veri vemmeldab ja kes looduses kindlasti paarituda püüaks. Tõenäoliselt rahunevad nad sul ise mõne kuuga maha, kui natuke vanemaks saavad. Jänesed tembutavad ka kõvasti, kui puberteet kallal.
Isast ja emast looma nagunii ei saa kogu aeg koos pidada, sest siis oleks emasel järjest pesakonnad. Ja kui emast eraldi pidada, siis oleks jälle talle kaaslast vaja.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas isased vajavad emast?

PostitusPostitas vaigla » 23. november 2004, 13:45

ja veel: see tirtsutamine ja haisutamine, seda teevad nad kogu elu, märgistavad piirkonda nagu nt koeradki (kutsud kodus vaibale õnneks mitte) :lol:
emase pärast võib tõesti tüli majja tulla, nii et pigem jah...vahest on kellelgi tuttaval emane, kes mingi hetk pesakonda tahab - siis saad oma notsusid mehetegusid viia tegema...
Kasutaja avatar
vaigla
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 525
Teemad: 21
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas isased vajavad emast?

PostitusPostitas vari » 23. november 2004, 17:57

1 emane 2 isase peale ei ole jah hea mõte sest siis võetakse emmal-kummal "pea maha". sead võivad jube riiakaks minna kui tegu on paaritumisõigusega. ühesõnaga - kaks võimalust: 2 emast võtta (ent siis on pojad kärmed tulema) või kastreerida isased ära.
isane merisiga märgistab jah oma territooriumit (minu oma teeb seda ka) ning kuna neid on veel lausa 2 siis seda enam nad oma "rada" märgistama kipuvad. neid puuri seisma jätta, et haisu vältida, ei ole ka mõtet. see nõrgendab looma sidet peremehega. mina soovitaks isiklikult ära kastreerida sest selle protseduuri tagajärgel alaneb ka nende soov kindlat territooriumit "turvata" ning nad oleksid ka palju lepplikumad. alla 2 aastased notsud on üldse aktivistis :D minu oma rahunes maha alles peale teist eluaastat. niiet mõtle - mis sa teha tahad. kuid emast kahele isasele seltsiks ma jah ei soovitaks (ka mitte siis kui nad on kastreeritud, kui 2 neist kudrutama hakkavad, võib üks end kõrvale tõrjutuna tunda).
vari
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 169
Teemad: 9
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron