Joogipudelist raske vett kätte saada?

Puurid, sisustus, mänguasjad ja palju muud.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Eagles (Teema autor) » 09. detsember 2005, 21:55

Ostsin siis uue Ferplasti pudeli oma rottidele, kuna vana läks juba koledaks.

Vanast joogipudelt tuli väga kergesti vesi välja. Kui natuke näpuga katsusin või vastu läksin, siis kohe tilkus ka. Selle uuega, on aga rotid natuke hädas. Lakuvad ja lakuvad ja siis üritavad veel ninaga, et miks siit vett nii palju ei tule kui vaja? Proovisin ise ka siis näpuga kuulikest liigutada ja vett tuli küll, aga vähem kui eelmisest. Panin igaksjuhuks kausi veega ja kukkusid kohe jooma. Ei tea kas neil on siis nii raske sealt juua või nad ei jõua oma keelekesega seda kuuli liigutada? Oli ju küll kirjas et närilistele ja ilmselt sobiks ka hamstritele, kes loogiliselt ei suudaks nii kõvasti seda palli liigutada, kui rotid. Äkki on asi lihtsalt laiskuses või nad pole veel harjunud? Mida arvata?
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 09. detsember 2005, 22:39

Minul on selliseid pudeleid täiesti eri suuruses. 75, 300 ja 600 cc. Rottidel on hetkel üks 75ne ja üks 600ne ning siiamaani pole probleemi olnud. Küll aga on olnud defektseid pudeleid - ei tule üldse vett.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas helectra » 09. detsember 2005, 22:57

Mina ostsin ka oma rottidele uue joogipudeli, kuna vana desinfitseerisin katki (siit väike näpunäide: ära vala joogipudelisse keevat vett :lol: ). Olgem siis nüüd ausad ja vee väljatulekuga meil probleeme pole - kogu vesi jookseb ca1 minutiga välja, kui pudel ei ole "eriti õiges asendis" :P .
Aga siis sinu probleemi juurde: äkki vajab joogipudel lihtsalt väikest sisseelamist ja paari kasutuspäeva, et korralikult jooksma hakata?
helectra
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 172
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Eagles (Teema autor) » 09. detsember 2005, 23:09

sain ta omale eile. Ja nüüd kui ma järgisin neid ja Vana jooma läks jõu ta päris ilusti, mullidtulid ja vett jäi vähemaks. Loodame et nüüd ongi kõik ok. Tänud,et vastasite. 8)
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas samton » 12. detsember 2005, 10:27

Vee kättesaamisega pole seni muret olnud (v.a ühel korral, kui pärast pudeli täitmist õhukork ette jäi ja vesi lihtsalt läbi ei tulnud; avastasin õnneks üsna ruttu ja edaspidi kontrollin pidevalt). Küll aga oli varem see häda, et vesi kippus tilkuma jääma (need olid Trixie pudelid). Siis ostsin Imaci pudeli ja see ei tilkunud kordagi. Nüüd on juba teine Imaci pudel ja see kah ei tilgu. teisi firmasid pole proovinud, aga Trixiet enam igatahes ei osta.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Molly » 12. detsember 2005, 12:36

Mulle sattus korra selline pudel, mis sugugi vett ei pidanud. Tilkus lihtsalt tühjaks. Proovisin küll igat moodi sättida ja nurka muuta, kuid kasu polnud midagi. Viskasin selle uue pudeli lihtsalt ära. Suuremate pudelitega on rotititad mõnevõrra hädas küll, kuid harjuvad päris kiiresti. Olen esilagu neid veidi aidanud ja joomise ajal pudelit väheke pigistanud.
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas avalanche » 12. detsember 2005, 14:36

Mulle sattus aga Imac'i pudel, kust vett ei tulnud. Ise näpuga proovides tuli, aga rotid ei saanud miskipärast kätte. Järgmisel hommikul avastasin, et vesi pole pudelist kahanenud ja vana pudelit tagasi pannes selgus, et rotid olid ligi 24 h janus. Õnneks ühildus uus Imac'i pudel vana Imac'i pudeli otsaga ja nüüd kasutan sama otsa nii suurel kui väiksel pudelil.
Muidu on Imac'i pudel hea- tilgub minimaalselt ja koliseb vähe ( rottidel on komme alati siis vett jooma hakata kui mina nt uudiseid vaatan! :D )
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 12. detsember 2005, 15:49

Mul on Ferplasti pudel, millest üldjuhul ei tilgu, küll aga siis, kui puuri liigutada. Niiet reisidel on üsna keeruline-tuleb pidevalt uus vesi panna ja puuri allapanu vahetada.
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Kissu » 30. juuli 2007, 12:40

Tahtsin hoiatada Trixie joogipudelite suhtes, nimelt sai ostetud 250 milliliitrine pudel ning sellel ei tule kuul sinna tilaotsa väljagi, seega loomadel võimatu kätte saada jooki. :shock:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas avalanche » 20. august 2007, 14:24

Alati tuleks näpuga proovida, kas vett tuleb. Seejuures peab ka jälgima, et õhumullid läheksid üles.

Viimase ferplasti pudeliga oli mul selline kogemus, et näpuga sain ise vett kätte, kuid õhumulle üles ei läinud (???). Järgmisel päeval polnud vesi pudelis peaagu üldse kahanenud, nii et rotid vett ei saanud.
Õnneks panin neile uue pudeli testperioodiks puuri ka kausi veega - muidu oleks palava ilmaga kuumarabandus garanteeritud! Teine Ferplasti pudel aga toimis väga hästi!
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Molly » 21. august 2007, 11:43

Minu kogemus selline, et hea joogipudel näkkab umbes üle ühe. On olnud selliseid, kust vesi lihtsalt voolab välja, on selliseid (Jenny puuriga oli 1 selline kaasas) kust vett praktiliselt välja ei tule. Hetkel on mul umbes 4 töötavat pudelit- 2 suurte puuri jaoks ja 2 Janina jaoks. Igaks juhuks on mul iga puuri jaoks ikka vähemalt 2 pudelit. Tõenäolilselt on ka nendest 1 veidi parem ja teine veidi kehvem, sest rotud eelistavad põhiliselt ikkagi üht pudelit. Teist, seda kehvemat, kasutatakse harvem.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Lind1100 » 22. august 2007, 09:35

Kui joogipudeliga pidi näkkama üle ühe siis mull on küll vedanud: töötavad nii vana 150 milliliitrine, mis oli väikese puuriga kaasas, kui uus 300- milliliitrine mille ostsime pärast uuele puurile juurde kui rotid seda kahe öö ja ühe päevaga tühjendada suutsid.
Tegemist on ferplasti pudelitega.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Kellu » 07. juuli 2008, 07:10

Kissu kirjutas:Tahtsin hoiatada Trixie joogipudelite suhtes, nimelt sai ostetud 250 milliliitrine pudel ning sellel ei tule kuul sinna tilaotsa väljagi, seega loomadel võimatu kätte saada jooki. :shock:


Kummaline, mul just töötavad Trixie joogipudelid kõige paremini(endal neid 5 pudelit, kõik siiani töökorras) ning ferplasti oma kõige kehvemini (plaanin millalgi selle välja vahetamist).
Kasutaja avatar
Kellu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 4
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Kissu » 07. juuli 2008, 15:08

Minu kogemus joogipudelitega on selline, et Ferplasti pudelid võivad küll vahel defektsed olla (ei tule sealt vett mingi väega), kuid nad on palju mugavamad ja enda kõrvadele sõbralikumad, kui Trixie pudelid. Minu loomaaeda on hetkel 6 puuri ja iga küljes on joogipudel. Ütlen ausalt, et ma läheksin vist hulluks, kui mul enamus neist oleksid Trixie omad. Hetkel on 2 joogipudelit Trixie omad aga plaanin need sügisel välja vahetada Ferplasti omade vastu.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas nuuu » 09. juuli 2008, 20:52

Minul on ka Ferplasti joogi pudelid ja rotid saavad siiamaani väga hästi oma vee sealt kätte, kuigi vahest tuleb pudelit õigesse asendisse lükata ja kinnitada kõvemini :wink:
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas London » 10. juuli 2008, 13:28

Peaks ise ka järgi proovima, kuidas minu joogipudelist vett on võimalik kätte saada. :umm:
Aga, kas joogipudel peaks olema mingi erilise firma oma ja kas seda peab enne kasutamist keetma?
London ehk Maris.
Head vibukütti ei tunta mitte noolest, vaid sihtimisest.
London
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 125
Teemad: 1
Asukoht: Paide
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Mercar » 10. juuli 2008, 13:32

Ei pea olema mingi erilise firma oma. Ise olen ostnud erinevaid. Mul olnud mureks just et Ferplasi omad tilguvad ja ostnud mineid odavamaid mis on osutunud väga headeks.

Keeta kindlasti ei tohi, plastmass sulab üles (kuna see plastmass pole keetmiseks mõeldud). Kuuma (sellise kuuma mida käsi ka kannatab) veega võiks üle loputada enne puhta külma vee sisse panekut ja kasutusse võtmist.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas MustKass » 10. juuli 2008, 13:35

Ma ostsin ka ühe pudeli Paide loomapoest millest ei tule vett normaalselt. Panime selle puuri külge diagonaalselt ja nüüd nagu kõik korras :)
MustKass
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 155
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Diana » 10. juuli 2008, 13:56

Mina lasen joogipudelid üle ka kuuma (st keeva) veega. Oleneb loomulikult plastmassist.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Kissu » 10. juuli 2008, 15:08

Mina päris keevat vett ei soovita, lihtsalt kuuma veega sobib ka. Alles hiljuti otsustas keegi kuulata sellist nõuannet ning pudel tõmbus kokku, seega peab väga-väga ettevaatlik olema selle keeva veega!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Diana » 10. juuli 2008, 18:57

Seda küll, võib ka ära rikkuda, kui plastmass selliseid temperatuure ei talu.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Meloofia11 » 10. juuli 2008, 19:01

Mina panin ükskord hullu peaga pudelisse keevat vett ja sellepärast on nüüd mu jänku pudel väga imeliku sulanud kujuga. :ups:
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas Liivakakene » 10. juuli 2008, 19:43

Kissu kirjutas:Tahtsin hoiatada Trixie joogipudelite suhtes, nimelt sai ostetud 250 milliliitrine pudel ning sellel ei tule kuul sinna tilaotsa väljagi, seega loomadel võimatu kätte saada jooki. :shock:

Meie liivakatel lausatilgub kõik vesi väja, aga ei tea kas sama milliliitrine on. :ups:
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist raske vett kätte saada?

PostitusPostitas -H_J- » 05. august 2008, 20:47

Minu rottide esimene joogipudel oli koos esimese puuriga, mis töötas suurepäraselt, ja on siiani alles ja korras. Teine joogipudel on üle elanud jänesed ja on siiani korras, kusjuures see on Trixie oma ja töötab täiesti hästi, on 250ml (ja ei tee kõva lärmi). Joogipudelite kohapealt on minul ikka vedanud :-D :hdance:
kanahakkliha
Kasutaja avatar
-H_J-
I'm watching you...No, seriously, I am.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 748
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: siin-seal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline