uus viiru - ei söö, ei joo, ei liigu...

Küsimused ja arutelud tervise teemadel.

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

PostitusPostitas Viirukaonu (Teema autor) » 23. jaanuar 2005, 20:29

crissukas kirjutas:Ostsime täna endale viiruka. Nüüd istub vaid õrrel ja vaatab vaikselt ringi. Läksime vahepeal kodust ära, et saaks rahulikult harjuda. Aga sel ajal pole ta midagi söönud ja istub ikka samas kohas, kus ennegi. Puguliiva on küll tuuseldamas käinud. Kas on põhjust muretsemiseks või nad alguses ongi sellised? Märkasin ka, et tal on tükike kakat pepu küljes, kas see tähendab midagi halba?


No..Kui mina endale viiruka sain, siis oli tema ka väga arg ja kössitas ühe koha peal. nüüd on ta minul juba olnud peaaegu 5 kuud ja on väga agar. ja seisab mu käel. ma usun et see läheb tal üle ja kui ei siis tuleks pöörduda möne spetsi poole ja nõu küsida..suurt abi vöid sa saada näiteks kalakeselt.. :)
Viirukaonu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 94
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 24. jaanuar 2005, 16:02

ma arvan ka et see läheb varsti üle sest ikkagi uus koht ju
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: uus viiru - ei söö, ei joo, ei liigu...

PostitusPostitas Endised kasutajad » 24. jaanuar 2005, 20:23

ta hakkas küll sööma, aga ei tee ikka veel midagi. Ei tea, kaua see niimoodi kestab. Ta lihtsalt istub seal... :cry:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: uus viiru - ei söö, ei joo, ei liigu...

PostitusPostitas Annie » 24. jaanuar 2005, 20:27

Sa hakka temaga ise vaikselt vestlema. Kui ta üksi on, siis on tal ju igav ka. Alusta ettevaatlikult ja ürita teda võimalikult palju endaga harjutada. Las ta mõni päev veel harjub ümbrusega, siis võid teda juba välja laskma hakata.
Kas tal mänguasju on?
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: uus viiru - ei söö, ei joo, ei liigu...

PostitusPostitas hamsuhull » 24. jaanuar 2005, 22:41

Minul kah Lucky oli ju alguses üksi ja ta oli selline kurvake,aga siis hakkasin temaga rääkima ja vilistasin talle ja ta kohe läks elavamaks ja siutsatas vastu kah.Nii et Su viirukal on lihtsalt praegu igav.Ja mänguasju on jah ka hea panna,peegel on tore,ta hakkab siis peegliga "kudrutama".
hamsuhull
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 24. jaanuar 2005, 23:07

Peegel on jah üks tänuväärt meelelahutaja! Kui minu isane viirukas algul üksi oli, siis ta oli ka nii vait ja üldse ei tahtnud juua ega süüa, aga kui panin peegli talle seltsiliseks, siis tuli kuidagi tuju tagasi ning söök ja jooks läksid kah kergemini. Võibolla oli asi ka selles, et ta oli mul üksi, seltsilisega möödub kohanemine ikka kiiremini kui üksi. Aga üldiselt läheb lõpuks kõik ikka hästi! :D
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas merita » 25. jaanuar 2005, 09:06

minu tibud olid kah paar päeva sellised tagasihoidlikumad...aga neil oli koos julgem kui üksikul viirukal. Meie viirukad läksid väga elevile kui muusikat lasime. Muudkui laulsid siis :)
Kasutaja avatar
merita
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 67
Teemad: 2
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: uus viiru - ei söö, ei joo, ei liigu...

PostitusPostitas Endised kasutajad » 25. jaanuar 2005, 10:09

tal on seal peegel, kiik kellukesega, redel. Mis mänguasju või meelelahutust veel võiks panna? Ma räägin temaga suht tihti. Isegi kõhu pealt silitada laskis eile :) Aga ta laulab ikka väga vähe.... aga õnneks saame reedel teise viiru lisaks, siis läheb vast lõbusamaks :wink:
Pilt
Viimati muutis Endised kasutajad 25. jaanuar 2005, 22:44, kokku muudetud 2 korda.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 25. jaanuar 2005, 16:50

Ma väga loodan, et me saame tulla. Aga roheline tibu oleks teie-omale heaks kaaslaseks! :wink:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline