Jube uudis delfis

Loomateemalised uudised Eestist ja mujalt.

Jube uudis delfis

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 15. veebruar 2005, 13:49

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=9773255
Selliseid asju lugedes tahaks küll tegijad ise auto taha siduda või bensiiniga üle valada......
Kuidas on selliste inimeste olemasolu üldse võimalik????
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jube uudis delfis

PostitusPostitas Kissu » 15. veebruar 2005, 15:21

See on HV foorumis juba paar päeva rippunud. Tüüp seal üks tähtsamaid moderaatoreid jne.
Väga jube lugu igaljuhul. Ka Postimehel ja Eesti Päevalehel on intervjud kassi omanikuga.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 15. veebruar 2005, 15:40

Sakala ja Delfi kommentaaridest võis lugeda, et tegu on sellise linnaosaga Viljandis, kus on mõned kassid varem kaotsi jäänudki.
Loomaomanikud peaks vist tõsist valvet hakkama pidama igasugu jõnglaste suhtes, kes seal ringi hulguvad...
Sellisel asjal võis olla ka pealtnägijaid, aga kahjuks ollakse hoolimatud sellisel juhul :( Ei tehta sellestki välja, kui mingi kamp mõnda omasugust kiusab, rääkimata siis veel loomast...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Celion » 15. veebruar 2005, 16:00

http://www.hinnavaatlus.ee/phorum/viewt ... p?t=155305
Teema HinnaVaatluses, kassi omaniku enda poolt algatatud. Troll seal tõepoolest üks põhitegijaid, keda muuseas ka SL-Õhtuleht intervjueeris kunagi. Ja seal räägivad teisedki kasutajad oma kogemusi. Külmavärinad käivad üle keha. Jutust võib aru saada, et selliseid pidevaid loomapiinajaid on mitmeid. Õnneks vähemalt see kass juba paraneb -pidada juba sööma ja puha.
Mis vahele minekusse puutub - ise ka ei julgeks. Pärast pekstakse ennast ka veel läbi. Aga politseisse helistada võiks küll julgeda - minuteada peaks nad ka loomapiinamise väljakutsetele reageerima.
Edit: masendav on see, et maksimaalne trahv loomapiinajale on 3000 krooni. Ja see on absoluutne maksimum (eraisikule). Tuleks Soomest eeskuju võtta, kus trahvid on vastavalt sissetulekule - rikkamad maksavad ka rohkem.
Cole'i aksioom: Intellekti summa planeedil on konstantne, rahvastik aga kasvab.
Kasutaja avatar
Celion
Karvane kahejalgne
Kasutajatugi
Kasutajatugi
 
Postitused: 492
Teemad: 79
Pildid: 321
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 42
Sugu: Mees
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 15. veebruar 2005, 16:17

vahele ei julgeks muidugi minna.
aga kui ikka üks auto mööda sõidab, millel kass nööriga sabas lohisemas, siis numbri jätaks meelde ja võmmidele teataks kindlasti.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 15. veebruar 2005, 16:35

Mu sugulane ja tema naabrid mängisid jänestega kaugusviset, võeti siis jänesed kätte ja visati neid, küll õhku, küll kaugusesse. Aga kinni neid keegie i püüdnud, prantsatasid maha niisama. Ma läksin nendega tõsiselt õiendama, pärast kiitedi mind, et olen tubli, et vahele läksin. Ültesin ära veel ka ühe poisi(jäneste omaniku) vanemale õele, see läks võtts neil jänesed käest. Kurb kuidas loomi piinatakse. Igastahes on need jänesed tänaseks juba huntide kõhus (loomaaeda viidi)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jube uudis delfis

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 15. veebruar 2005, 20:40

mina olen mitu aastat tagasi näinud kuidas koera visati sillalt alla...ja mitu korda...ma läksin neile käte, jalgadega kallale ja hakkasin nutma(olin veel väike) aga suurte poiste vastu ei saa üks 8-9 aastane plikatirts
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 15. veebruar 2005, 20:52

jõudsin pealkirja lugeda ja rohkem ei suutnud....
ma parem ei hakka rääkima mis mu klassiõe hälvikust kaksikvend kassidele on teinud..... :(:(:(:(
ma ei mõista mida tähendab et ei jugeks vahele minna? kui ma ikka kassi auto järel näeks siis leiaks vist autojuht mind läbi esiakna enda kaela kallalt... või siis juhi küljeakna killud enda näost....
..jaaah ma tean et ma olen julm ja sadistlik.... loomapiinajate suhtes !!!!! :D
teate tuju teeb kohe paremaks kui lugeda kuidas inimesed selliseid loomapiinajaid kohtleksid...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 15. veebruar 2005, 21:06

Täiesti kohutavad inimesed.
Miks? Miks nad piinavad loomi? Mida on vaesed loomad neile teinud? :(
Kui mina seal elaksin, siis ei julgeks ma vist kaua enam oma kassi/koera üksi välja lasta. Kuigi jah, enamus kasse ongi ju harjunud iseseisvalt õues käima. Mul küll süda valutaks! JUBE!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jube uudis delfis

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 16. veebruar 2005, 16:03

Appi... No auto taga looma vedada... Miks inimesed siis võtavad loomi, kui nad neid ei armasta? Me käisime loomapoes emaga ja sinna tuli üks tädi, kellel oli mingi erilist tõugu koer... ma ei mäleta tõu nime... aga see naine ütles, et ta oli väärkoheldud koer... et oli garaasis hoitud ja kartis päevavalgust... tuustiline ja näljutatud... Nüüd koer kardab, kui pai tahetakse teha, sest ta arvab, et teda lüüakse :( Aga nüüd on tal hea perenaine, kes teda väga hoiab :D
Loomapiinajad hävitada :twisted:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 16. veebruar 2005, 16:55

Noo ega omanik oma kassi ei piinanud. Seda tegid mingid võõrad inimesed siiski.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 16. veebruar 2005, 18:29

Noored, lugege postitust ja teemat ikka korralikult. On väga ebaviisakas minna süüdistama armastavat loomaomaniku loomapiinamises. Selle kassi omanik tegi ja teeb kõik, et tema kiisu saaks terveks ning ei pääseks enam selliste inimeste kätte.
Faktid selgeks enne kui vastust kirjutama hakkate!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Jube uudis delfis

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 18. veebruar 2005, 11:56

aaargghh, kohutav, milliseid inimesi on!! surmanuhtlus kah poleks piisavalt hea!! palju piinamist ja auto järel vedamist vaja neile *** ´värdjatele!
vaene kiisu :cry: :cry: :cry: :cry:
linnal tuleks midagi ette võtta nende ajuhälvetega, kes loomi kiusavad ja kohe päris tõsiselt!!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jube uudis delfis

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 18. veebruar 2005, 22:40

meie kõige esimest kassi tulistati :cry: ta oli mitu päeva kadunud ja kui tagasi tuli, nägi ema kõrvas haavleid (peas olid haavlid, millest mingit osa oli kõrva sisse vaadates näha). kiisule tehti küll operatsioon, aga järgmisel hommikul, kui ta juba kodus oli, jäid tema silmad igaveseks suletuks... :(
kahju loomadest, kes peavad selliseid asju kannatama. kahjuks teeb "sellistele inimestele" aga nalja kassi või mõne muu looma piinamine ning see pakub neile lihtsalt lõbu :x
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jube uudis delfis

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 19. veebruar 2005, 09:03

ma rääkisin oma emale seda kassi lohistamise lugu ja ta ütles, et sarnane asi tehti ka lehmaga! :eek: :eek: :eek: aga lehmaga läks nii halvasti, et ta suri ära.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 19. veebruar 2005, 11:02

Appi, kui julme ja vastikuid inimesi on ikka olemas. Ma tean ka ühte lugu, kus üks poistekamp piinas ühte kassipoega igal võimalikul moel ja mu sõbranna ema läks sealt juurest mööda ning nägi seda. Aga sa ei saa ju kuidagi takistada seda, sest nad on ju tugevad suured huligaanid ja pärast, kui astud loomakese kaitseks välja tulevad ja annavad veel sulle ka peksa. Ma tegelikult täpselt ei mäleta mida sõbranna ema tegi, aga ma kardan, et ta ei osanud midagi teha.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 22. veebruar 2005, 17:01

Kui väike olin..siis ükskord kui suvel akna peale läksin,siis kuulsin kassi nagu piinlevat häält või nii.Läksin välja ja nägin,et meie majast kaks poissi olid maja juurest nats kõrval kruusatee peal..jooksin sinna..et vaadata mis toimub siis seal ja siis nägin..et nad mängisid kassipojaga jalgpalli..see oli kohutav vaatepilt...ma olin alles liiga väike,et mu ütlus seal midagi lugenud oleks...nad vaid küsisid,et mis tahad siit..ja siis oli neil seal mingi lapse käru..millega nad selle kassipoja võssa lükkasid täiel kiirusel..oli vihmane päev ka ja siis see kass tilkus ja kräunus..nii õudne oli vaadata..
Ma ei mäleta, kas läksin ära, või mis sellest sai, aga seda mäletan küll,et järgmine päev leidsime selle kassi seal tee kõrval asuva tiigi kaldalt palgi tagant :(
Õudne!
Nii kahju vaesest kassist! :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 23. veebruar 2005, 13:54

Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jube uudis delfis

PostitusPostitas Jänkumamma » 23. veebruar 2005, 13:58

Loen ja oigan. Loen ja oigan. :o
Kas tõesti on nii raske mõelda selle peale, et kui keegi minule samamoodi teeks, mis tunne mul oleks...??? Kas oma mätas on tõesti nii kõrge, et sealt alla vaatama ei ulatuta???
Tekkis sadistlik mõte panna need poisid hüpnoosi alla ning lasta neil läbi elada samu tundeid, mida need kassid tundma pidid. :evil:
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 27. veebruar 2005, 11:16

Njh...mõned inimesed on sellised aga tõesti haige..Nii ikka ei võiks teha..mis teha et neile loomad ei meeldis aga nii palju peaks siiski aru peas olema et nii ei tohi teha see on juba liig..
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 28. veebruar 2005, 13:41

Ma olen noor inimene aga jubedalt pettunud selles maailmas kuhu elama olen sunnitud. Tundub et meie tänapäeva ühiskond sünnitab üha rohkem värdjaid, kel pole südametunnistust, kellele meeldib piinata nii inimesi kui ka loomi. Meedia ja moraali puudus, hoolimatu suhtumine kõiges, ihnus ja egoism - mida te inimesed veel loodate, mina ei ole ammugi enam sokeeritud, selliseid teateid lugedes. Aga püssi kätte võttes, laskuksin piinajatega samale tasemele. Tuim valu ja vastikustunne inimkonna vastu, selliseid kurbi ja viha tekitavaid teateid lugedes on mul häbi, et olen inimühiskonna liige. :evil:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jube uudis delfis

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 05. märts 2005, 12:22

KOHUTAV,mida mõned inimesed teevad :x Tahaks nad kõik pokri saata :twisted: :twisted: :twisted: Õnneks pole ma midagi pealt näinud...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 05. märts 2005, 14:21

Täiesti lõpp!
Kas need inimesed ise ka aru saavad mida nad teevad?
Loomad on ju samamoodi elusolendid, või oleks parem öelda, et inimesed on ka loomad.
Sama asi on mõrvade röövide ja vargustega. Miks on vaja võtta ühel inimesel teise töö ja vaev ja see ära rikkuda? Kas on mõni põhjus, mis oleks piisav, et lõpetada teise elusolendi elu?
ei ole. Kuid praegusel ajal on selline elu muutunud meie tegelikuseks. Õhtuti ei julge üksi tänaval liikuda, peab kõigist oma asjadest kümne küünega kinni hoidma, et keegi neid ära ei võtaks, pead võitlema, et üldse ellu jääda.. :( Haige.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 05. märts 2005, 19:26

kuskil oli et looma piinamise või tapmise eest on maximum 3000kr. võiks olla, nagu oleks tapetud inimene, ma ei tea aint et mitu aastat selle eest saab. V.a. kui nt põder sõiduteele hüppab, ja suudetakse tõestada et ei tapetud tahtlikult.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jube uudis delfis

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 05. märts 2005, 19:35

Sellised inimesed kes selliseid asju teevad on haiged.Tahaks lihtsalt oksele hakkata :evil:Testi nad tueks maha lasta vi nendega sama teha.Kassid on nagu inimesed.Ma pole kasiide fänna aga see on jubbbbeb :( Nad peaks üles pooma maha laskma.Nutt tuleb peale :cry:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jube uudis delfis

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 07. märts 2005, 16:44

Mina ei saanud mitu p2eva peale selle uudise lugemist korralikult magada... T6lkisin selle jutu, pisarad silmanurgas, oma elukaaslasele ja arutasime siin, et kas inimesed, kes selliseid asju teevad, on ikka samasugused, nagu meie. Kas nad n2evad ja tajuvad maailma samamoodi, kuulevad linnulaulu ja muusikat, tunnevad p2ikese soojust, tuule puhumist ja mere soolast l6hna?! On neil yldse mingied tundeid?! Kas neid yldse saab inimesteks nimetada?!? Kui t2naval kassi n2en, tuleb vaimusilmas j2lle see 6udus silmade ette... Millises maailmas me kyll elame...
08.03.2005 - Lugesin just Delfist, et see viimane kassipiinamise lugu olla v2ljam6eldis... Oleks see ometi nii!
Viimati muutis Endised kasutajad 08. märts 2005, 16:43, kokku muudetud 1 kord.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 07. märts 2005, 21:45

http://news.hot.ee/vaata_uudis.php?id=159570 <- siin lugu, mis lõppes üle ootuste hästi!(ei ole seotud loomapiinamisega,aga tahtsin siiski loo ära märkida :wink: )
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 09. märts 2005, 08:48

vaigla kirjutas:http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=9834698
Mis maailmas ometi toimub!!!!

See lugu polegi päriselt. Tegelikult oli nii et mingi tüdruk hakkas arutama et mis saaks siis(mitte selleks et tõesti tõmmata, noh nii teoreetiliselt) ja ta ema sai aru et kassil oligi juba naha üle kõrvade tõmmanud . Et see oli kokkuvõttes üks suur arusaamatus ainult. :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 09. märts 2005, 11:47

natuke nagu liiga palju võikaid üksikasju puhtteoreetilise arutluse jaoks!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 09. märts 2005, 12:03

Nu teine lugu osutus jah õnneks väljamõeldiseks :)
Aga esimene siiski täitsa tõsi :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Loomad meedias

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline