kuidas teha jänkule ise puuri?

Mida on küülikupidamiseks vaja? Puurid, puuri sisustus, mänguasjad jne.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

PostitusPostitas Kissu » 17. mai 2005, 14:29

Kusjuures see kalade ostmise tähelepanek on väga hea. Nimelt ma arvan, et kui osta värvilised kalad siis laps tunneb nende jälgmisest ja vaatamisest palju, palju rõõmu ning see ei riku silmi erineval televiisorist või arvutist. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 17. mai 2005, 15:23

Ma arvan, et kui soov peresse üks küülik võtta on, siis tuleb vaid mõnda aega hoida Soovil ja KBörsil silma peal - seal tuleb siiski ette küülikuid, kes antakse ära või müüakse odavalt koos puuriga.
Teiseks, isetehtud puur on hulga-hulga odavam kui poest ostetud. Tallinnas saab sind nt Röövelpastor aidata.
Aga see oleks ikka loom, kelle eest sina hoolitsema pead ja kellega peab arvestama puhkuseplaane tehes ja kes võib sama palju pättust teha kui pisike inimeseloom.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 17. mai 2005, 17:10

Liisa kirjutas:Ma arvan, et kui soov peresse üks küülik võtta on, siis tuleb vaid mõnda aega hoida Soovil ja KBörsil silma peal - seal tuleb siiski ette küülikuid, kes antakse ära või müüakse odavalt koos puuriga.

Kuigi Liisa soovis siin head küülikutele ei mõelnud ta praegu uuele omanikule ning tema lapsele.
Enamasti antakse küülik ära kui noor pereliige ei ole viitsinud temaga tegeleda (küülik on arg, ei armasta inimestega suhelda, võib olla kuri).
Veel antakse küülikut ära igasugustel ettekäänetel (allergia jne.) mis siiski kahjuks kõik koonduvad sellele, et uus omanik saab omale ara ebasotsiaalse küüliku.
Ning nüüd kui laps läheb sellise küüliku juurde siis on tõenäosus tohutult suur, et ta tuleb sealt ära nuttes ning mõne kriimustuse või hambaauguga.
Kui üldse võtta sellise pisikese lapsega küülik, siis peaks see olema küüliku poeg ning temaga peaks tegeletama pidevalt, et ta naudiks inimese seltsi ja paitamist ja kõike muud sarnast.
Kindlasti ei tohiks võtta täiskasvanud küülikud kelle käitumine võib olla täiesti ettearvamatu.
NB! Seda teise ringi (uue kodu otsivate) küülikute juttu ei aja ma täiesti ilmaasjata ning teadmatult. Mul nimelt kodus 2 küüliku neiut kes leidnud minu juures oma teise kodu. Esimene küülik on isegi minul paar korda vere välja hammustanud ning alles nüüd pea poolteist aastat hiljem hakkab sõbrunema. Teine küülik on arglik, ei naudi inimeste seltsi, ei hammusta küll, kuid võib vahest käppadega päris valusalt lüüa.
Viimati muutis Kissu 17. mai 2005, 17:17, kokku muudetud 1 kord.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: akvaarium

PostitusPostitas Mio » 17. mai 2005, 17:14

Tõesti väga hästi vastatud siin enne. Müts maha. 8)
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Isetehtud suur puur.

PostitusPostitas karvatuust » 18. mai 2005, 14:55

väga kena puur, aga tuli pähe selline küssa, et kas ükskõik millist küülikut saab suviläbi õues pidada, loomulikult kui on olemas ilusasti katusega puur jne?
karvatuust
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 68
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 18. mai 2005, 15:00

7 pild oli vägev kas seda saab osda sada mule posdituseka hind veigi1 mul pole puuri
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Isetehtud suur puur.

PostitusPostitas karvatuust » 19. mai 2005, 16:58

veigi1.. ma ei tahaks norida, aga kas saaks natuke õigemini kirjutada? mul on tõsiseid raskusi Su tekstist aru saamisega :?
karvatuust
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 68
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 20. mai 2005, 21:55

tänud vastanuile!eks siis vaatame ja kaalume veel seda asja
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 23. mai 2005, 16:36

veigi1 kirjutas:7 pild oli vägev kas seda saab osda sada mule posdituseka hind veigi1 mul pole puuri

t6lgituna eesti keelde :
seitsmes pilt on v2gev, kas seda saab osta?
saada mulle postitusega hind, kasutaja on veigi1.
mul pole puuri
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 23. mai 2005, 17:40

Ma arvan, et see puur ikka Caty enda küülikutele, mitte müügiks. Kui oleks müügiks oleks ta "Pakun" foorumis. Loe natukene lähemalt ikka teemasid.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 26. juuni 2005, 10:19

ma teen ise ka puuri muidu ma saan ema töö juurest
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Omavalmistatud puur

PostitusPostitas Lennart » 27. juuni 2005, 11:37

jänkumamma kirjutas:Soolakivi on meil heinasalve küljes ja joogipudeli jaoks on selles puuris olemas kindel reserveeritud koht.
Kommi annan ma võre vahelt ja jänkud oskavad seda väga vilunult ära näpata. :wink: Lisaks pläriseb võre vastu plastmassi jube hästi ning ta on nädalavahetustel väga efektiivne pererahva ärataja. :P
Aga mis elukad on porgandihoidjad ja salatipallid? Ma polegi selliseid koduloomi siinmail trehvanud... :o

mull on endel see sa ma plastikust piir pealt võrega aga mul on üks küsimus ,et kuidas sa selle heinasalve sinna kinnitad
Lennart
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline