Kas on piisavalt suur pesa?

Järglaste soetamine - kas, millal, miks? Ja kui, siis kellega? Kastreerimine ja steriliseerimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Kas on piisavalt suur pesa?

PostitusPostitas pisiliisu575 (Teema autor) » 23. juuli 2008, 13:08

Minu on plaanis oma küülikut paaritada aga ma ei tea kas pesa mis tal puuriga kaasas oli on piisavalt suur selle pesa mõõdud on:25cm pikkus 15cm laius ja kõrgus ka 15cm palun aidake!
pisiliisu575
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 2
Asukoht: Järvakandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas on piisavalt suur pesa?

PostitusPostitas tupsu-baloo » 23. juuli 2008, 17:56

Pesa on piisava suurusega kääbus küüliku jaoks aga suurele küülikule jääb pesa väikseks.
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas on piisavalt suur pesa?

PostitusPostitas pisiliisu575 (Teema autor) » 23. juuli 2008, 18:26

Minul ongi angoorakääbusküülik aga mul on jänese jaoks ehitamisel ka nii öelda küüliku sünnitusmaja!
pisiliisu575
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 2
Asukoht: Järvakandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas on piisavalt suur pesa?

PostitusPostitas tupsu-baloo » 23. juuli 2008, 20:20

Mina ise ei ehitanud enda küülikutele poegimise jaoks eraldi pesakasti vaid meil leidus vana kuuri taga vanu õhupatju ja need olid just sobivad küülikutele pesaks.
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas on piisavalt suur pesa?

PostitusPostitas pisiliisu575 (Teema autor) » 23. juuli 2008, 21:18

Ega see tegelikult ainult sünnituseks ka ei ole see hakkab käima 10cm jalgadel ja õues aga lihtsalt seal on tal rohkem ruumi ja puha.
pisiliisu575
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 2
Asukoht: Järvakandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas on piisavalt suur pesa?

PostitusPostitas Kessukene » 24. juuli 2008, 08:27

pisiliisu575, miks Sa üldse oma küülikut paaritada tahad? Kas Sul on poegadele tahtjad olemas?
Kessukene
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 132
Teemad: 7
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 43
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas on piisavalt suur pesa?

PostitusPostitas tupsu-baloo » 24. juuli 2008, 09:25

Pisiliisu575-le vastuseks:Ma arvasin,et sa ehitad mitte eraldi puuri vaid pesakasti aga siis on tore kui saad lausa uue ja suurema puuri küülikule.
Kessukene-le:See kas inimene paaritab oma küülikut või ei see on juba tema otsustada,mulle isiklikult ei meeldiks kui keegi hakkaks "nääkuma",et miks sa paaritad ja kas kodud on poegadele olemas jne.Äkki mõni inimene ei tahagi poegi ära anda vaid omale jätta...
Kuid samas on ka inimesi kes lihtsalt paaritavad oma küülikuid lakkamatult ja siis panevad kuulutusi ülesse,et müüa küülikuid aastaringselt(Selliseid kuulutusi olen ma ka ise näinud).Aga sellist paaritamist ma pisiliisult ei arva.See,et kord või kaks aastas paaritada oma küülikut sellest on küll ja küll.
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas on piisavalt suur pesa?

PostitusPostitas Kissu » 24. juuli 2008, 09:37

Tupsu-baloo, paljud paaritavad mõtlematult, ise ei tea ei küülikute pidamisest, paaritamisest ega tiine emase hooldamisest midagi. Pärast on kuulutuste foorum täis ähvardusi, et kui keegi mult poega ei võta, siis viin poodi. Seega on see täiesti põhjendatud küsimus. Lisaks ei tea paljud noored paaritajad, et paaritamisega kaasneb ka omajagu ohtusid ja kohustusi. Pisiliisu575 on alles 13 aastat vana ning ise kahtlustan sügavalt, et paaritamise otsus on tingitud VAID sellest, et küülikupojad on ju niiiiiiiiiii armsad, mitte ratsionaalsetest kaalutletud põhjustest.

Tupsu-baloo kirjutas:See,et kord või kaks aastas paaritada oma küülikut sellest on küll ja küll.

Ühele lemmikuna peetavale küülikule peaks olema 1-2 korda paaritada üleüldse küll ja küll. Mitte 1-2 korda aastas on küll ja küll.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kas on piisavalt suur pesa?

PostitusPostitas pisiliisu575 (Teema autor) » 24. juuli 2008, 15:52

Ma siin olen foorumis lugenud tiinuse,paaritamise,poegimise ja jänkupoegade hoolitsemisest ja mis ohud kaasnevad sünnitusega ja ma olen ka teistest foorumitest lugenud samade eespool nimetatud asjade kohta ja teinu märkmeid tähtsamate asjade kohta ja ma ei paarita küülikupoegade nunnususepärast vaid mul ja mu perel on omad põhjused aga aitäh muretsemise pärast!:-)
pisiliisu575
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 2
Asukoht: Järvakandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline