Kas küülikud paaritusid oma vahel?

Järglaste soetamine - kas, millal, miks? Ja kui, siis kellega? Kastreerimine ja steriliseerimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Kas küülikud paaritusid oma vahel?

PostitusPostitas effu19 (Teema autor) » 16. mai 2012, 12:07

Tere,mul on kodus lontkõrv kääbusküülik,6 kuune emane.Kuu aega tagasi sain lihaküüliku kasvatajalt pässi(isase),kes ei kasva ja on jäänud väikseks(2,6 kg),ta on 7 kuune.Lasin ta siis õue jooksma(õue ehitatud suur aedik),panin emase ka sinna ja emane hakkas kohe temaga paarituma aga isane viskas end pikali ja ei teinud midagi(ei olnud kavasgi neid paaritada).Pärast emane isegi ei üritanud enam ja lihtsald jooksid koos ja magasid aga täna kui nad õue viisin nägin,et isane ja emane vaheldumisi ronivad üksteisele selga ja emane jookseb vahepeal ära isane kohe järgi ja nii uuesti ja uuesti.Ise lugesin,et kui isane ära paaritab viskab ta pikali aga minu isane ei tee nii,kas on võimalik,et isane ikka teeb emase tiineks,muidugi lahutasin nad kohe ära aga terve kuu aja jooksul ei olnud mu isane huvitatud.Miks ta äkki nüüd on?I
effu19
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas küülikud paaritusid oma vahel?

PostitusPostitas nessuuolen » 19. mai 2012, 12:18

Ma arvan, et emane on tiine, kuna kui emane on tiine siis ta ei lase isast enda ligi ja isane võib pikapeale aru saada, et emane ei lase endale enam ligi. Võimalik, et lontkõrv on tiine. Aga see on minu arvamus :D
Jack < 03.04.2005- ......
Lõvilakk < 26.06.2003- .....
Pallu< 15.10.2002- 18.08.2010
Triibu < 18.06-2008- 26.10.2009
Kasutaja avatar
nessuuolen
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 142
Teemad: 7
Pildid: 1
Asukoht: tartumaa, Nõo vald
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist