Kuuletub käskudele

Mida ja kuidas teeb? Miks ta nii teeb? Õpetamine ja mängimine.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Kuuletub käskudele

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 24. aprill 2016, 12:58

Hehe ma olen vaadanud et merisead on küllalt taibukad loomad nad isegi kuuletuvad käskudele,ja ma mõtlesin siis et äkki jagaksin ka oma meetoode kuidas olen õpetanud oma notsusi,siin on 5 õpetust ja kui tekkis küsimusi siis küsige julgelt :D


1)Nii kui tahad õpetada oma notsut et ta oleks sinu juures siis tee nii istu ja pane notsu endale sülle siis kui ta hakkab sülest ära minema pane käsi ette ja ütle ''Ei lähe'' ja nii modi hakkadki oma notsut harjutama.
2)Tahad õpetada notsut käsupeale sülle tulema siis mine ise põlvili maha pane merisiga kõrvale võta kurgi viil kätte ja ütle meriseale samal aja kui ta hüppab sülle kurgi järele ''hopp''.
3)Tahad õpetada notsud sitsima ,võta notsu ja kurgi viil(võid midagi muud ka võtta kui tahad) tõsta kurk tema peakohale ja ütle sitsi ja siis anna kurgi tükk talle kätte.
4)Tahad õpetada notsut keerutama? Siis võta kurgi viil(või midagi muud maitsvat)tee ümber tema vaikselt ring nii et ta oma koonuga on kogu aeg kurgi juures ja iga kord kui seda teed lausu ''keeruta''
5)Tahad õpetada merisigu sööma tulema?Siis iga kord kui lähed neile süüa panema ütle sööma!
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist