Hammustused loomadelt

Lemmikloomapidamisest üldiselt

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 24. mai 2004, 10:49

Minu merisead alatasa näksavad kui näpp puuri pista, õrnalt aga siiski. Aga tõsisemalt sain ma hammustada jänku käest, kuigi ma saan temast täiesti aru. Kaks kolimist paari päevajooksul pole naljaasi ja siis veel mingine suur tegelane tahab paitada ka.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 24. mai 2004, 15:35

Igasugused koerad on mind elu jooksul korduvalt hammustanud, niiet ma lahtiselt jooksvaid koeri üldse ei salli! :evil:
Kord on mind võõras kass küünistanud, siis sain marutaudi süsti.
Mõni rott on ka nii naksanud, et veri väljas, aga need on unustatud juhtumid, iga kord oli rotil oma põhjus. Õnneks pole ühegi agressiivselt ründavaga kokku puutunud - siis võiks asi päris hull olla.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Suur Hiir » 25. mai 2004, 14:06

Ma pidin ennast praegu tooli pealt maha naerma. :D Minu mõistus luges Marleni kirjutisest välja, et tema hammustas kilpkonna esimesena, sest oli kilbust kiirem :oops:
Iir otsustas eelmisel neljapäeval minu näpu maitse järgi proovida. Meil oli õhtusöögiks kana ja ma läksin nati lihaseid konte rottidele pakkuma (kuna neile pidada meeldima kanaliha). Rotu krabas normaalsel kiirusel kondi ära, aga Iir pidas algul minu näppu kondiks ning krabas sellest kinni. Lahti ei lasknudki esimesed viis sekundit. Teadupärast on lihahimus roti hammustus sama tugev kui meriseal ja nii ma siis käisin ringi, plaaster ümber näpu. Töö juures küsiti ka, et kas ma rotiga kahevõitlust pidasin.
Kunagi lapsepõlves läksin targa aruga kaht koera lahutama. (Üks neist oli minu oma) Lõppes asi ilusti verd tilkuva käega. Pärast oli hea - ma ei pidanud tundides eriti kirjutama, sest koera hambad läksid strateegiliste kohtade ligidalt ning sõrmed ei liikunud eriti hästi.
Suur Hiir
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 165
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 06. aprill 2005, 09:12

Merisead näksavad aga ei hammusta kunagi tõsisemalt. Vahel lipsitakse näpp enne näksamist isegi puhtaks, et oleks korralikum.
Rotidest Port on üritanud mind korra hammustada, õnneks vereni asi ei jõudnud.
Küülik hammustas esimesel päeval krõmps mul kätte, tegelikult saan temast täiesti aru. Päev otsa väntsutatud, autosõit ja uus kodu ka veel - see kõik tekitab stressi.
Koera käest ei ole ma küll kordagi hammustada saanud, minu pontu puhul oleks see ka suhteliselt võimatu, või äärmisel juhul siis kui ta mänguhoos juhtuks hambad sisse lööma.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas papagoike » 19. november 2007, 08:36

Minu papad närivad mu käsibarsi!Jube valus!
Ja pärast on käed tulipunased!
Muide neile meeldib mind veenist hammustada! :-D
Loomadega on elu toredam!
Minu viirud:Ziira ja Zuuru!

http://tinyurl.com/2r5zmh
Kasutaja avatar
papagoike
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 209
Teemad: 21
Pildid: 2
Asukoht: Hiiumaa-Klooga(Keila lähedal)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Misty » 19. november 2007, 11:29

Eks ikka neid hammustusi olnud on... Küll enda koertelt, merisigadelt, hamstritelt ja samuti sain just eile peale trenni hobuselt hammustada. :wacko:
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Marbeia » 19. november 2007, 18:32

Minu tuhkur hammustab ikka päris tugevasti, vahel on kohe täitsa valus!
Aga muidu kiisud ja kutsud pole mind kunagi hammustanud , selles suhtes on mul ikka vedanud :wink:
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas otokas » 19. november 2007, 20:14

Minu siga hammustab küll vahest, aga sedasi õrnalt ja tal on kombeks ikka enne ära limpsida see koht kui näksama tuleb :-D vb mõtleb et mu sõrm on söök või midagi?
Tegelikult on elu ilus!
Kasutaja avatar
otokas
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 7
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas E4- » 20. november 2007, 23:00

Kass on mind väga palju hammustanud, ükskord hammustas sõbranna koer, hamstrid on hammustanud (paar korda ikka väga valusalt) ja merisead ka, kuigi nende hammustused on pigem väiksed näksamised.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Meloofia11 » 15. detsember 2007, 20:53

Minu liivahiired ei hammusta mind üldse. Isegi siis kui kõige magusama une pealt üles ajan. (Seda juhtud harva) Koerast pole mõtet rääkidagi... ei urise, ei haugu, ei hammusta... :razz: Küülik selle eest näksab koguaeg. Kui võõras hakkab pai tegema paneb kohe hambad külge.
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Memory10 » 20. detsember 2007, 16:54

Täna kui olime küülikuga voodi peal hakkas ta tekiga lollitama ja ma panin siis käe ette ja hammustas veenist.Päris valus oli. :sad:
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Loomahull » 20. detsember 2007, 19:00

Minu rott hammustas eile mu ema kaks korda, nii et veri väljas.Ei tea, mus talle sisse läks?!
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Kuldhai » 05. märts 2008, 13:37

Kui olin päris väike,sain alumise naabri kassi käest küünistada,päris korralikult vist,ise täpselt ei mäleta enam,tegin kõva kisa.Hiljem ütles ema,et see kass oli magama pandud...nii et minu pärast...Siis meenub,et olin juba veidi suurem ja põgenesin ühe pisikese karvase kurja koera eest,see oli jube,kuidas ta mind mööda tänavat taga ajas,karjusin elu eest.Kahjuks jättis see mulle kurva tagajärje,pärast seda tekkisid kõnehäired,millega võitlesin aastaid. :sad: .Õnneks ei jäänud ma koeri kartma.Kord hammustas mul käe katki võõras koer,läksin külla ja panin käe kohe koerale lõua alla,nii et oma viga.Üks teine kord läksin mööda tänavat ja hoovist tormas välja koer ning lõi kohe hambad säärde ja kadus,huvitav,huvitav...millega ma selle ära olin teeninud.Oma koeri on ka lahutada tulnud.Läksin kaklevaid koeri paljaste kätega lahutama ja sain korralikult pureda.Naljakas oli,kui loomapoes suur papagoi tiris nokaga mu tuulepluusi puruks,ma ei pannud tähelegi,et seisin tema puurile liiga lähedal,lai varrukas läks vist puuri sisse. :-D ,Roti käest on saanud naksata teised pereliikmed.Mehel rippus rott Rossu nina otsas...Naerame seda siiani südamest,kui jälle meelde tuleb! :razz: .Panin roti talle hästi näo lähedale ja äkki hooga hüppas ninna,irv!Muidu ei olnud ta üldse agressiivne.Tütart hammustati huulest.Ütles,et ei julge koolis öeldagi,et rott hammustas.(Ta ei ole eriline loomafänn,aga loomi täis koduga on ära harjunud...)
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas kaisake131 » 08. märts 2008, 16:12

Kui minu merisiga Minni veel väike oli, tahtis ta alati minu sõrmi (eriti küüsi) hammustada. Ju küüned tundusid talle liiga pikad. :-D
Sitisiilia loomapoes oli lahtiselt üks suur papagoi, keda ma läksin lähemalt uudistama ja siis ta toksas mind õrnalt oma nokaga.
Kasutaja avatar
kaisake131
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas nuuu » 09. märts 2008, 11:19

Mind pole rotid mitte ükskord hammustanud. Muidugi need rotid kes mul praegu on, aga kunagised Doris ja Tinkerbell ainult hammustasidgi. Neid ei saanud kätte võtta, ega paitada ja toitu ka ei julgenud anda.
Liivahiiretage on nii, et Taku vahest näksab. See pole isegi näksamine vaid maitsemine, aga seda tuleb harva, ette :-D
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas aNeTe » 19. märts 2008, 13:51

Mu hamster ei ole mind just hammustanud aga näksanud küllkorra . See juhtus nii : ma olin just banaani lõiganud ja siis kui ma olin talle kausi koos banaaniga puuri pannud tuli ta kohale ja arvas vist, et mu sõrm on banaan ja siis seda sööma hakanud :D .

Veel kui ma väike olin hakkasid ma koerale krõbuskeid kallama ja üks rõbusk oli maha kukkunud ning ma tahtsin seda koera kaussi panna aga koer oli mu lähedal ja hakkas juba sööma. Kuid kui ma oma näpu koos krõbuskiga kaussi pistsin siis ta näksas mind hoiatuseks käest. Aga see ei olnud eriti valus ja ma olin siis veel väike ja rumal ja ei teadnud, et ei tohi koera segada tema söömise ajal.
Mitte püstijäämine pole tähtis, vaid see,
et suudad pärast iga kukkumist üles tõusta.
Kasutaja avatar
aNeTe
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 8
Pildid: 4
Asukoht: K-Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas ekk- » 19. märts 2008, 15:53

Alles nädal tagasi oli mul juhus kus olin oma ema jäneseid paitanud ja hiljem kui liivahiired voodi peale lasin ja umb poole tunni pärast neid kinni püüdma hakkasin lõi Jerry mulle hambad sinna sõrmede vahelisse alasse .Päris kõvasti tuli verd aga praeguseks on juba ära paranenud.Hoidis ikka mingi 10sek mu käest kinni ja rippus.Enne pole siukest asja olnud kas tõesti oli jänese lõhn nii häiriv?
Kasutaja avatar
ekk-
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallin,Pirita lähedal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas aNeTe » 19. märts 2008, 16:05

Võimalik, et Su liivahiirele ei meeldinud küüliku lõhn.
Ma võin tuua ühenäite endast mis juhtus alles eile: Olin paitanud oma hamstrit ja temaga enne sõbranna juurde minemist. Aga sõbrannal on kass. Ja kui ma kassi puutusin hakkas ta mind küünistama (aga ei hammustanud) ja käed on nüüd nagu mingid imeasjad .
Osadele loomadele ei meeldi teiste loomade lõhnad .
Mitte püstijäämine pole tähtis, vaid see,
et suudad pärast iga kukkumist üles tõusta.
Kasutaja avatar
aNeTe
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 8
Pildid: 4
Asukoht: K-Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas alina467 » 20. märts 2008, 15:00

Ükskord Bulgaarias ühes restoranis, nägin väikseses basseinikeses veekilpkonna. Mõtlesin, et läheks teeks pai. Tegin siis pai ja korraga sattus mu sõrm kilpkonna nina alla ja küll too siis haaras oma nokaga mul sõrmest kinni.Alguses ehmatasin, aga siis arvasin, et kilbu äkki näljane ja läksin siis kelnerile ütlema, et toogu loomale süüa. Kelner tõi mingit granuleeritud toitu(mul pole endal kilpkonna olnud, ei tea mida nad söövad). Andsin siis vaesele kilbule süüa- ja tõepoolest, too vaesuke sõi sellise kiiruse ja isuga, et oli kohe näha, et loom on toitmatta unustatud. Kahju oli loomakesest. Loodan, et see oli nei üksik juhus. Pärast söötmist kilmkonnake muide enam ei hammustanud.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Harbiny » 20. märts 2008, 17:20

Merisiga kui siis ainult õrnalt näksab ja lakub kätt.
Kass mänguhoos küll hammustab ja vahest kõvasti ka.. :-D
Siis sain isa pruudi venna hamstri käest sellise hammustuse pöidlasse et veritsema hakkas! :wacko:
Kunagi sain ka sõbra koeralt (Rämmi nimeks) hammustuse. Aga see oli minu süü. Koer magas ja ma tahtsin ta nina puutuda.

Rohkem hetkel ei meenu.. :umm:
Tulevik on suur ja sügav kuristik, mida õpin tundma alles siis, kui olen sinna sisse hüpanud.
Kasutaja avatar
Harbiny
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 715
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn/Jüri
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Pippi » 21. märts 2008, 12:12

Kunagi Energias elades kiusasin koera, kes hakkas mind taga ajama ning lõpuks ma ei jaksanud enam joosta ja ta hammustas mind kintsust. :wacko: Õnneks polnud see valus, selline väike näksamine.
Vahepeal näksab merisiga ka mind, nt. kui tahan teda paitada ja tema hoopis magab (ega ma ei tea ju kas ta magab või on üleval oma pesas)
Muidugi Hüüumärgiga mängides meeldib talle eriti küüned välja ajada ja natuke hammustada. Tegelikult ta ju noor ka, veidi üle poole aasta. :roll:
Those little rascals nibbled my heart away.
Naiivsed lillekesed. lol.
Kasutaja avatar
Pippi
Bite me!
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 843
Teemad: 17
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 14
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Babu » 27. märts 2008, 17:28

Ma olen saanud ainult poni käest hammustada. Kui ma hakkastn talle õuna andma, siis siis hammustas mu kätt.
Notsudelt olen saanud ka näksata õrnalt. Ja Meloofia küülikult ka. :-D
Viimati muutis Babu 19. mai 2008, 11:42, kokku muudetud 1 kord.
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas aNeTe » 27. märts 2008, 18:11

Babu jutuga meenus ka mulle, et ma olen saanud poni käest hammustada.
See juhtus lõbustuspargis Vembu-Tembu Maal .
Kuskil päris nurgas oli ponide aed kus oli sees kaks podi (sinna sisse ei saanud minna) .
Ma hakkasin ühele uudishimulisele podile võilillelehte andma ja siis ta ampsas selle lehekese mult nii kiireslt ja koos kolme sõrmega . Mingi 15 hoisid ja puudis mu käest tükki saada .
Igatahes jube valus oli :shock:
Aga elasin üle :D !
Mitte püstijäämine pole tähtis, vaid see,
et suudad pärast iga kukkumist üles tõusta.
Kasutaja avatar
aNeTe
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 8
Pildid: 4
Asukoht: K-Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Kellu » 19. aprill 2008, 08:34

Esijalgu tuleb mulle ainult meelde kuidas ma loomapoe (kääbus) hamstrilt hammustada sain (täiesti minu oma süü tõttu). Hakkasin talle kausiga süüa panema sel ajal kui ta magas ning ma panin toidukausi suht tema kõrvale. Järgmisel hetkel oli hamster mul juba hammastega näpus kinni (arvas, et ma olen mingi võõras). Mingi 3 sekundit hoidis kinni ja siis hakkas mõtlema, et oot oot, see ju tuttav inimene ning lasi lahti. Peale seda ma igatahes enam magavaid hamstreid (ning muid kahtlaseid närilisi) ei puutu. :ups:
Kasutaja avatar
Kellu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 4
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Ringhill » 19. aprill 2008, 08:55

Olen saanud hammustada nahkhiirelt ja mutilt. Oma viga, et neid näppima hakkasin.
Kasutaja avatar
Ringhill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 110
Teemad: 1
Asukoht: Läänemaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Roosaketss » 21. aprill 2008, 18:12

Mina olen saanud hammustada vaid koeralt, noh vahepeal oma kassidelt ka aga see lihtsalt nii mänguhoos näksimine :D
Seda, mida ma merisigade vastu tunnen ei saa sõnadesse panna, sest merisead on imelised!
♥ ♥ ♥ ♥
Kasutaja avatar
Roosaketss
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 335
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Pinto » 22. aprill 2008, 21:28

Koeri on mul kallal olnud 2, ühest ka arm jalal. Triini liivahiire hamba jäljed jäädvustati kah mu nahka juba üsna mitu kuud tagasi, aga augud siiani näha. Paar nädalat tagasi otsustas üks hobune, et minu näpp peab saama ärasöödud, õnneks peale lühikest "võitlust" ta ikka tagastas mu näpu, küll veidi räsitult aga õnneks paranes ära. Paar võõrast rotti on kah üritanud mind ära süüa. Tuttava nümfkakaduu andis korra nokaga. Ja no kass pureb mind üsna tihti kodus.

Tais käies jooksin ühe ahvi eest ära, kes hirmus kurjaks sai ja oleks hea meelega mulle hambad vast säärde löönud. Ka ühe tigeda liivahiire eest olen pidanud voodile põgenema :razz: .
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Lind1100 » 22. aprill 2008, 21:53

Mind on koer hammustanud, Viu üle-eelmine koer. Minul oli tomat käes (Oli mingi kott millest ma neid võtsin ja siis kaussi panin.) Koer aga tahtis tomatit endale ja nii see läkski. Paremal käel siiani pöidla ja selle järgmise sõrme vahel valge triip. Lugu oli küll 8 aastat umbes tagasi, ikka on meeles.
Käsi nägi pärast välja nagu käpiknukk. :-D


Veel olen saanud hammustada mõne putuka käest, mida liiga hoolega olen uurinud, ka nii et putuka tanglõugadest jäävad verised jäljed järgi.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Kellu » 23. aprill 2008, 17:44

Lind1100 kirjutas:Veel olen saanud hammustada mõne putuka käest, mida liiga hoolega olen uurinud, ka nii et putuka tanglõugadest jäävad verised jäljed järgi.


Heh, mul tuli sinu jutuga meelde üks lugu mida vahepeal väga pikalt mäletasin. Kord olin ma köögis ning lauapeal oli nagu väike roheline "pallike". Ma katsusin seda korra näpuga, et minema visata kui äkki see kera mu näpu peale lahti rullus ning sõrmest niimoodi kinni hoidis nagu oleks näpistanud. Sihuke kummaline roheline ämblik oli igatahes. Ehmatus oli mul muidugi suur, olin tol ajal suht väike.

Ahjaa, sellega meenub veel see, et mingi tõugu moodi putuka käest olen ka hammustada saanud.
Kasutaja avatar
Kellu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 4
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Misty » 23. aprill 2008, 20:51

Hobused, hamstrid, merisead, koerad kassid - kõikidelt neilt hammustada saanud.
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Lemmiklooma pidamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline