Hammustused loomadelt

Lemmikloomapidamisest üldiselt

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas sfinksrotike » 17. oktoober 2009, 19:10

minu sfinks rott on mind ka päris palju hammustanud, aga ta hammustab ainult siis kui teda kiusata. :ups:
Hullusti on ta hammustanud mind ainult 2 korda.
Ükskord kui ma istusin laua taga hammustas ta mind kõhust ma ehmatasin ja lõin jala vastu lauda ära. :wacko: pärast oli jalal hull sinikas. :sad:
sfinksrotike
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Jällu » 26. oktoober 2009, 14:18

Mind on hammustatud elu jooksul väga palju. Kui ma veel 4-5 aastane olin siis oli meil koer Roi ja ükskord kui ma tema suud natuke uurisin siis ta hammsutas. Aga hiljem andsime ta vanaema kätte sest me ei jõudnud tema eest enam hoolitseda. Praegu on ta juba vikerkaare maailmas :sad: . Siis olen ma ka hammsutada saanud oma kassidelt väga palju + väga palju ka kriismustada. Ja ma olen ka oma hamstritelt juba hammsutada saanud, 1 kord tõsiselt ja väga valusasti ja ülejäänud korrad on olnud sellised väikesed näksimised :happy:
Nirvana
Kasutaja avatar
Jällu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 130
Teemad: 21
Pildid: 1
Asukoht: Tartu/Tammelinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Keilyke » 05. detsember 2009, 20:57

Minu pisike lakub mind pidevalt ja siis näksab õrnalt. Aga see pidi olema kiindumusemärk küülikutel, niiet las näksib õrnalt edasi. Tugevalt pole veel kordagi hammustanud.:p
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas ullamari » 17. detsember 2009, 10:59

Mind hammustas liivahiir.Panin kaks isast täiskasvanut ühte puuri(võõrast) ja nad läksid kaklema :/.Panin käe vahele ja üks hiir võttis mu küünest kinni ja lahti ei lasknud:).Siiamaani on mul küünesees jäljed:P
Väikeloomad-linnud on lihtsalt Võrratud!
ullamari
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 109
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn:)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Keilyke » 17. detsember 2009, 15:52

Mu Bosse hammustas mind ükskord kogemata. Ronis mul voodis, selja taga ja siis tahtis mu pükse maitsta ja hakkas neid närima ja kogemata hammustas seljast mul.:D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas siky87 » 18. detsember 2009, 09:47

Küüliku käest olen ikka päris mitu valusat hammustust saanud...vahel on ta nii ettearvamatult halvas tujus ja olen sattunud teda valel ajal silitama. Viimati hammustas ikka nii, et veri väljas.
Kasutaja avatar
siky87
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Siblik » 19. detsember 2009, 12:42

1)Mina olen kõige tõsisemalt hammustada saanud kassi käest, kui me proovisime teda pesta. Siis olid mõlemad käed paistes ja haava ümbrused lillad ning tuli rohkert verd. Nüüd on kätel suured armid järel.
2)Olen saanud taksi koeralt hammustada. Sain jalga suure haava ning kui veri alla voolas siis tundus kohe terve jalg verega koos olevat. Ema ehmatas jubedalt ära. Nüüd jalal ka suur arm.
3)Hammustada olen saanud rottidelt. Ja nii et veri oli väljas. Käe peal ka väikesed armikesed.
4)Mind on hammustanud veel hamstrid. Ükskord sattusid mu hamstrid lahtiselt kokku ja läksid kaklema. Ma proovisin neid eraldada, kuid sain ise tõsiselt hammustada. Paaril näpul on siis mõned armid.
5) Küülikult pole ma küll hammustada saanud, kuid on nii tugevalt kriimustanud mind, et armid on ikkagi käevarrel järgi.
6) Veel on mind hammustanud põldhiir, hobune ja veel paar kassi ja koera, kuid mitte nii tõsiselt ;D
Loomad on osa meie keskkonnast - neid tuleb hoida ja armastada.
Kasutaja avatar
Siblik
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 116
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Lemmiklooma pidamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline