Kuidas õpetada jänku potil käima?

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas annelyege » 04. märts 2011, 23:33

Meie jänes on kahe aastane ja ei käi potil. Ja ma ei muretse ültse. Tema tegi kohe alguses selgeks, et see kole kast tuleb tema kodust eemaldada. Ja nii me ka tegime. Ja käib nüüdseks enamalt jaolt kindlasse nurka häda tegemas ja kui tuleb ka mujale, siis mina kui looma võtja olen sellega arvestanud ja leppinud. Ta on elusolend nagu me kõik ja tal on oma iseloom. Kui ei taha potti, siis ei taha ja pole probleemi. Meil on küll nii juhtunud, et ega seal puuris peale söögi topsi muud olla tohigi. Heinasalv sai ka varakult eemaldatud, sest Gerry otsustas, et ta teeb või endale viga aga selle asja ta sealt ära kangutab. Kuus korda kangutas ja enam ei pane ka.
Räägin võibolla segaselt aga loo moraal on, et kui õpib tegema seda mida soovite on hea aga ärge karistage nädalase vangistusega sellepärast, et ta on loom ja tal on oma iseloom.
Edu harjutamisel.
Kasutaja avatar
annelyege
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 6
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Riin » 06. märts 2011, 16:09

Mina pidasin silmas jänku karistamist puuri kinni panemisega nii tunniks ajaks. Igapäevaselt kappab ta kogu aja lahtiselt ringi.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas jänku123 » 12. märts 2011, 10:00

Minu jänku ka alguses ei tahtnud potil käia.Lugesime ka foorumitest ,kuidas teda potil käima õpetada. Aga mingi aeg ta hakkas seal ise käima. ;)
Tupsu!Rocco!Nöpsik!:)
Kasutaja avatar
jänku123
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 49
Teemad: 2
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas belle49 » 09. juuli 2011, 22:04

Meie jänkupoiss samuti pabuldab igale poole, aga kõige suurem häda on siiski pissimine. Kuidagi ei taha meie kõrvik käia poti peal. Tema magab ja istub seal, kuid ei ühtegi pabulat sinna ei tee. Seda õigesse kohta pissimist oleme õpetanud talle umbes pool aastat, kuid edusamme pole siiani veel näha olnud. Kas on võimalik, et ta ei õpigi seda kunagi selgeks?
belle49
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas riverdarkness » 10. juuli 2011, 09:02

Kõpsi ka algul ei tahtnud sellele kolmnurksele potile käia, seejärel ostsime suure kassiliivakasti ja panime selle siis oma WC-sse ja natuke aega panime ta sinna nii kui saba tõstma hakkas, aga varsti hakkas ta ise käima..Aga peale seda, kui kassil õnnetus oli ja ta pidi toas olema ning jänku potti kasutama, ei ole Kõpsi sinna enam kordagi läinud :(
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas hestia0486 » 29. oktoober 2011, 16:36

Minu kahekuune jänku kipub süles või mõnusalt minu kõrval lõõgastudes pissima... on igavesti nunnu, lakub mind üle ja järgmisel hetkel pissib täis.. tema kindlasti arvab, et see on midagi head või vähemalt ülimalt normaalset aga mulle miskipärast ei meeldi ( ei tea miks?)... Puuris pissib muidu ilusti ühte nurka; paar korda on pissinud solvumisest - oli kohe selline solvunud nägu peas - vaibale ja mööblile.. Iseloomu on tal igaljuhul kõvasti...
Junnikesi poetab pea kõikjale, eriti kuskil kesköö paiku - ühtki liigutust ei saa teha ilma junnirajata... ja siis otsib neid taga nagu ma oleks ära võtnud :D
Aju on elund, millega me mõtleme, et me mõtleme. (A.Bierce)
Kõik loomad on armsad.
Kasutaja avatar
hestia0486
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teemad: 3
Pildid: 8
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pabulad igal pool

PostitusPostitas Kaleria » 05. november 2011, 21:03

Liskah kirjutas:
kristiinat kirjutas:Minu jänks ka pabuldab aga meil on koer tal kogu aeg seal tagumiku juures ja nii kui midagi kuskilt tuleb,siis koer paneb selle kohe nahka.Ja kui ei tule midagi,siis koer lükkab ninaga jänkut tagumikust-noh kas tuleb ka midagi või?



Minu koer armastab ka neid pabulaid. Üks õhtul mul jänes jooksis ja pabuldas siin uhkel . Mõtlesin, et hommikul koristan ära aga kui ärkasin vaatasin, et põrand puhtab ja koera suu matsub ;) Sõi õnnelikult pabulaid :D



Ja mina mõtlesin, et meie koer ainsana küüliku pabulaid delikatessiks peab :D Õnneks, pärast "maiustamist" püsib kõht endiselt korras:)

Mis teemat puudutab, siis nädala pärast saab ka meie plika endale pissipoti, ja eks siis näis kuidas meil asjad hakkavad sujuma.
Ta sünnib meie sõbrana, ta usub meisse juba siis kui ta silmad on alles kinni, veel enne, kui ta sündis, andis ta end inimesele.
Kasutaja avatar
Kaleria
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 134
Teemad: 12
Pildid: 37
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Šheff » 14. november 2011, 13:32

Tere!
Mul selline mure, et jänku käib ilusasti poti peal pissimas, aga enamuse pabulaid on puuris laiali.
Olen teinud nii, et tõstan tema nähes kõik pabulad ilusasti potti, aga ta ei õpi ikka...Kas on veel kellelgi häid ideid kuidas jänkut õpetada?
Või on see normaalne,et pabulaid leidub kõikjal puuris? (ise ei tea jänku omanik alles 1,5 kuud)
Šheff
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Kaleria » 14. november 2011, 14:15

Nii palju kui mina tean, siis see ongi normaalne. Pole veel kuulnud, et kellegil nii korralikud jänkud, et käivad pabuldamas ka WC's ;)
Ta sünnib meie sõbrana, ta usub meisse juba siis kui ta silmad on alles kinni, veel enne, kui ta sündis, andis ta end inimesele.
Kasutaja avatar
Kaleria
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 134
Teemad: 12
Pildid: 37
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Šheff » 15. november 2011, 13:09

Rumal mina siis :bang: :-D Võin nüüd rahulikum olla.
Šheff
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Juhe » 15. november 2011, 17:53

No mul ka jänesel pabulad puuris laiali. Samas olen ka märganud, et kuna ta meeletu hooga tihtipeale vetsust välja kiirendab, siis ta juba sel teel haarab pool kaasa, mis saab korralikult õigesse kohta tehtud.
Ja samuti - ta on pikakarvaline, ma ei tea kuidas sinu omaga on, aga sinna karvadesse kipub ka suht palju kinni jääma ja siis tagakäppade rapsimise korral alles tulevad ära. Või pesemise käigus.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Caroliyna » 21. jaanuar 2012, 21:57

Minu jänks tegi alguses ühte nurka ja siis see nurk hakkas koledaks minema ja me ostsime pissinurga ja aguses ta ei tahtnud sinna üldse teha ja siis ma panin ta junnid ja pissi sinna graanulite sisse pissis ja siis ma tõstsin selle sinna nurka see aitas ainult natukene aga siis ta hakkas ise seal käima ja oligi kõik.
Caroliyna
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 73
Teemad: 18
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas MarisR » 28. aprill 2012, 23:35

Minu jänks on veel täitsa beebi, 5 nädalat ja ei suuda ära otsustada millist nurka pissimiseks kasutada. WC kasti pani sinna nurka kuhu nägin et pissi kõige tihedamini tehti. Samuti korjasin kokku puurist kõik junnud ja panin nurka. Neid tekib ikka jube palju. Olen nüüdseks järjekindlalt 6 päeva seda tegevust jätkanud. Kõik junnid kasti ja pissised saepurutükid samuti. Aga ikka ta ei tee sinna. Mis siis et ilma kastita hakkas sinna käima. Ikka sirtsutab äärtesse ja junnud on mööda puuri laiali. Olen vahetanud ka pissikasti asukohti, kuna on uude kohta tegema hakanud, aga ei miskit. Loen siit et teistel on jänks üpris ruttu selle selgeks saanud. Ega ma veel alla ei anna, aga lihtsalt uurin, et kas teen miskit valesti. Muidu on väga tubli tüdruk ja oskab oma vanuse kohta paljuid asju, kuid potil käimine on kuidagi arusaamatuks talle jäänud. Kas keegi oskab nõu anda või siin aitab ainult järjepidev endale kindlaks jäämine ja junnide ning pissi õigesse nurka loopimine?
Kasutaja avatar
MarisR
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 13
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Juhe » 29. aprill 2012, 09:38

Jäta tal see pissinurk ühte kindlasse nurka ja harjuta teda järjepidevalt seal käima. Pissinurga ringitõstmine tekitab loomale segadust ja raskendab äraõppimist.
Kannatust ja visa meelt, küll ta ära õpib. :) 6 päeva veel väike aeg.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas MarisR » 29. aprill 2012, 10:14

Eks ma siis püüan edasi. Suured tänud vastamast :) .
Kasutaja avatar
MarisR
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 13
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas busypisi » 03. mai 2012, 13:23

Meie 10. kuune jänks on oma kolmnurkset vetsupotti vist vihkama hakanud või ei meeldi talle puhtus. Alguses oli kõik kenasti, kuni ühel hetkel hakkas ta kraanuleid vetsupotist välja kraapima. Alguses mõtlesime, et äkki tema arvates on wc must. Aga ei midagi. Isegi värskelt puhastatud wc tuleb aeg-ajalt tühjaks kraapida. Lisaks ei taha ta sinna hästi ära mahtuda - tihtipeale jääb ta sinna nii, et tagumik on üle ääre ja siis maandub piss muidugi puuri põhja. Aeg-ajalt hakkab ta selle potiga märatsema - tõstab hammastega otsa üles ja laseb pauguga maha jälle ja nii korduvalt.
Vahepeal elas ta meil vannitoas, sest öised madistamised ei lasknud magada. Päeval lasime puurist välja suurde tuppa, aga sellest tekkis jälle uus probleem - ta ei viitsinud vannituppa wc-sse minna, vaid lasi suurde tuppa sinna, kuhu juhtus.
Huvitav, mis tal viga on?
busypisi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Õntsu » 30. mai 2012, 18:14

Minul on hoopis selline küsimus ...

Minul on puurialla panuks hein selline õhem kiht maas seda ning siis ka heina künas. Jänksu junnid olen kõik ära korjanud ja nurka pannud aga tema on hoopis huvitatud kastis magamisest. Vahepeal ikka tal juhtub, et teeb kogematta ilusti sisse kuid ei . Muidugi alles 3 päeva tagasi sain jänku. Kuid siiski täna oli juba terve puur täis pabuldatud ning juba pidin puuri puhastama * Puur on meetrine * Mida peaksin tegema teistmoodi, et ta ei istuks poti äärele ning laseks heintesse nagu ta eile tegi ?
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas AlbinoFurets » 31. mai 2012, 09:48

Hein on siiski söömiseks. Pane hein künasse, ja jäta puuripõhi paljaks. Ei ole mingit aluspanu vaja, kui tahad, et küülik potil käiks. Potti pane saepuru või graanulid. Graanulid on paremad.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Õntsu » 31. mai 2012, 13:33

Aga kas mõte et hein all on väga halb või on tal siiski parem olla palja põranda peal ?
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Haldjake » 31. mai 2012, 13:56

Mina isiklikult arvan, et palja põranda peal saab küülikut hoida vaid siis kui küülik oskab pissikastis korralikult käia või siis kui kuivatad aluskasti pärast igat pissimist.Kui küülik pissib aluskastile millel pole imavat materjali ning pissi ära ei koristata, on küülikul varsti käpad pissist märjad.Ise kasutan ma saepuru ja heina alusmaterjalina.Minu küülikule meeldib heina süües pabuldada.Samuti meeldib talle heina sees mängida.Kui hein on alusmaterialina võib puur natuke korratu välja näha, aga kui natuke korratu puuri välimus ei sega võib hein alusmaterjal olla küll. :-)

Natuke segane jutt on, aga loodan saad aru..
Arukas kuts Potsu, väike Willi, suur memmekas Houdini ning kassid.
Kasutaja avatar
Haldjake
I know that life won't breake me...
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 384
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Lõuna-Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Õntsu » 31. mai 2012, 14:13

Endal mul on heinaga selline jama, et ta viskab end pikali ning laseb suvalisse junnid ning samal ajal sööb. Praegu võtsin siis heina alt ära ning vaatan kuidas nüüd tal oluga on. Muidu pissib juba täitsa ilusti kasti aga heintega oli tal selline kogemus nagu ees öeldud, et kükitas potil ja lasi täpselt üleääre.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Liinuska » 06. juuni 2012, 16:15

Kui meie oma väikese pereliikme koju tõime, mõtlesin küll, et nüüd läheb vingeks õpetamiseks. Suureks üllatuseks aga Bailey otsustas ise kohe, et tema hädad käivad ainult pissinurka - polnudki õpetada vaja. Saime ta otse kasvatajalt ja seal neil puuris spetsiaalset pissinurka polnud. Ei tea, tuli see loomulikust intelligentsist või mis ta täpselt oli, aga rõõmu tegi see igatahes.
Kasutaja avatar
Liinuska
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 61
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas AlbinoFurets » 11. juuli 2012, 10:07

Kas kohe esimesel päeval, kui küüliku saab, võib hakata õpetama poega potil käima? Või peab olema puuri aluskast saepuru täis ja teisel päeval võtan ära ja panen poti koos graanulitega? Junnid jäävad ikka laiali?
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas 3rika » 11. juuli 2012, 19:41

Mina hakkasin kohe esimesel päeval õpetama. Puuris üldse graanuleid ega saepuru ei kasuta vaid ainult potis. Junnid jäävad üldiselt siiski potist välja. See pidi olema territooriumi märgistamise viis.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas Juhe » 11. juuli 2012, 22:52

Emastel on pabulad kindel märgistamise viis. Tipsi pabuldab alati pool elamist täis, kui kuskile uude kohta minek on(kolimine nt).
Ja eks neid pabulaid ikka lenda puuri laiali, kasvõi siis, kui suure rutuga vetsust välja karatakse. :)
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas AlbinoFurets » 12. juuli 2012, 09:15

Aitäh teile! Kuna loomapoes polnud kolmnurk wc'd, siis ostsin kassi liivakasti. Kas sinna saab küülik oma hädasid teha? Olen nii mures, alles augustis lähen linna vaatama, kas on potti.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas 3rika » 12. juuli 2012, 11:06

Minu poiss teeb ka kassiliivakasse. Väga hästi saab hakkama. Suuremad küülikud ei pruugigi üldse kolmnurka hästi mahtuda ja võivad mööda lasta :) Aga kassiliivakast võib alguses, kui küülik pisike on, probleeme tekitada, olenevalt sellest, kui kõrge äärega see on.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas AlbinoFurets » 12. juuli 2012, 11:49

Selline näeb välja liivakast, ainult et mul on musta värvi.
Küülik on paar kuud vana vist ja on dekoratiivne.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas 3rika » 12. juuli 2012, 12:50

Ma arvan, et saab hakkama küll. Iseasi, kas sul on nii suur puur, et see sinna mahuks? Muidu tehakse sinna kasti väga edukalt oma hädad ära :) Aga ise pead järjekindel olema.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas õpetada jänku potil käima?

PostitusPostitas AlbinoFurets » 19. juuli 2012, 10:56

Mahub ära küll, aga ruumi jääb natuke väheks ja puur on Ferplast Rabbit 100.
Jänku õppis ühe päevaga juba sinna pissimise ära, nii tubli. :biglove: Aitäh nõu eest!
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist