Jooksuajaga tuhkur.

Kus, kuidas, milleks ja kellega?

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Jooksuajaga tuhkur.

PostitusPostitas Jacqualine (Teema autor) » 09. juuli 2010, 16:38

Tervist kõik see pere!

Mulle pakutakse hetkel nö teise ringi tuhkrut. Ainuke mure on selles, et pisikesel plikal jooksuaeg, mis on kestnud pikalt. Õigel ajal teda ära ei steriliseeritud. Tsiteerin praegust omanikku:" ...et, teda on hilja steriliseerida. aga kui hetkel paaritada, siis tuleb neid vähe, sest tal on see kaua olnud ja neid tuled palju vähem. "
Selline lause pani mind muretsema, kuidas saab nii ükskõikne oma lemmiku suhtes olla. :mad:

Kuna alguses ma hakkasin enda poisile sõpra otsima ja lihtsalt rääkisin selle inimesega, siis nüüd on mul tõsine soov tuhkruplikat aidata.

Andke nõu, mida teha. Kõik vastused ja soovitused tere tulnud.

Päikest!


PS! ma ei tahtnud enda pisipoisile mitte kaaslast, kellega järglasi teha vaid mängukaaslast.
Tuhkur Elvis, rotid Väino ja Loki, taksikoer Bella.
Kasutaja avatar
Jacqualine
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jooksuajaga tuhkur.

PostitusPostitas triinabelle » 09. juuli 2010, 19:57

Kindlasti pole hilja steriliseerida kui loom veel elus on :grr: Pikk jooksuaeg kurnab looma organismi ära ja seega on operatsioonirisk veidi suurem. Paaritamise jutt on - vabandust väljenduse eest - pullikaka! Tiinus ja poegimine kurnaks teda praegu veelgi ja kas ta enam tiinestukski, kui jooksukas nii kaua kestnud. Pealegi - kui ta just mingi tipparetusemane pole, siis ei soovitaks poegi juurde toota. Paraku on väga paljud inimesed oma lemmikute suhtes ükskõiksed ja mõistmatud. Kõik ei saa endale pererahvast valida...
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline