Kuidas te oma tõhuga mängite?

Tuhkruvembud ja -tembud, läbisaamine teiste loomadega.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas Ragne (Teema autor) » 13. september 2011, 10:19

Tere!

Mu tõhk ei ole eriti minuga mängimisest huvitatud. Mul on üks käbi nööri otsas ja seda ta natuke "kütib", aga üldiselt tahab ta lihtsalt igal pool kraapida ning on sellise näoga, et ära sa mind sega. Pallid teda üldse ei huvita.
Kasutaja avatar
Ragne
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas Heleri » 13. september 2011, 10:37

TUhkur hakkab mängima alles siis, kui ta ennast oma uues keskkonnas täiesti koduselt ja julgelt tunneb ning kõik nurgatagused ja põnevad kohad on ära avastatud. Kui tal see kõik läbi on, siis reeglina tuleb tuhkur ise inimest kiusama ja ahistama ja mängu nõudma. Osadel tuhkrutel tuleb mängimine ka väheke hilisemas vanuses, nt kõik kutsikad ei ole 8-nädalaselt mängimisest huvitatud. Nende jaoks tuleb see mõned nädalad hiljem. Eks oleneb kõik ka arengust ja iseloomust ja temperamendist jne.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas Misty1 » 13. september 2011, 22:05

Meie tuhkru üks mängudest on selline, et mu suur( minust pikem) :wink: poeg 13 a jookseb eest ära ja Misty ajab taga. Teekond selline- elutuba, diivan 1, kummuti pealne, diivan2, üle otsa maha padjale, kööki, tugitoolile, elutuba ja jälle otsast peale. Ei jäta jälitaja ühtiki objekti ega kõrgust vahele mis jälitatav läbinud:) Mina litsun end seina ligi, et sellele kappamisele ette ei jääks ja imestan kuidas loom jaksab, kui poiss juba lõõtsutab ja mõtlen mida küll alumised naabrid võivad mõelda :-D
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas Angoora » 13. september 2011, 22:17

Misty1- seda jooksmist tahaks täitsa näha :lol: .
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas Misty1 » 13. september 2011, 22:36

:-) See on eriskummaline küll- üks peaaegu lämbub oma naeru, teine kugiseb ja mina vahel karjatan, sest poole jooksu pealt naksab see karvane ka vahel mind ja paneb siis ummisjalu edasi:)
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas Nugis » 13. september 2011, 23:07

Meie kõige lemmikum mäng on "voodi tegemine". Ehk siiis on Nugis platsis kohe, kui voodilina mu käes näeb. Tänu sellle teeme voodit oma 3x kauem, sest Nugis kihutab külg ees lina alla ringi. Kargab, püüab, kisub...Siis on järgmine rõõm padjaga pihta saada. Kõigi 7 padja alla peab ta jääma ja sealt välja rabelema ja siis muidugi teki panemine. Lõpuks kui kõik uneks vajalik on enam vähem sirgelt voodisse saadud, siis ta kihutab veel paar ringi tekikoti sees ka:)
Mänguasjadega on nii, et nendega väga ei mängita. Kui siis tassitakse aeg-ajalt ühest nurgast teise. Kui ise olen midagi leidnud ja talle annan, siis põrutab sellega tuhtnelja kapi alla ja ongi mäng läbi.
Kasutaja avatar
Nugis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas MaarjaLiisa » 14. september 2011, 06:58

Mina teen ka trenni tuhkruga mööda maja joostes, nt täna hommikul äratuseks oli täpselt nii. Mina jooksen ees, tõhk järgi. Elutoas ümber laua, üle diivani, kööki, Fusi enda tuppa, koridori, jälle elutuppa. Nii vähemalt 10 tiiru.
Teiseks jumaldab ta seda, kui teda voodilina sisse mässin ja siis ta peab sealt ise tee välja otsima.
Kilekott on ainuke asi, millega ta iseseisvalt mängib.
Kasutaja avatar
MaarjaLiisa
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 1
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas Ragne (Teema autor) » 14. september 2011, 09:44

Heheee... Meie ka juba mängime. Sobib käbi nööri otsas, mida ma hüpitan. Kõliseva palliga mängib ta ise. Hitt on käterätik, mida püütakse ja tagaaetakse. Mina jooksen ees, käterätik lohiseb järgi ja tõhk ajab taga. Kui eile põrandat pühkisin siis tuuseldati harja ka.
Kasutaja avatar
Ragne
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas Dasha » 23. september 2011, 11:14

Meile meeldib palli ja kaisukaru järgi joosta, vahel, kui on viitsinud, on paar korda tagasi ka toonud :D Aga Roger hullult kaifib, kui sellesama kaisukaruga mängid temaga, siis ta vist arvab, et see on temasarnane. Tagaajamist mängime toas ka (see käib mõlemat pidi) ja veel meeldib talle peitus. See käib tavaliselt nii, et mina istun voodi peal ja Roger on mu selja taga valves ja ma üritan teda kinni püüda. Pööran paremale, ta jookseb selja taga vasakule, pööran vasakule, ta jookseb paremale.. :lol:
Dasha
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas Marvin » 24. september 2011, 21:53

No meie peres läheb Marvin väikest õde kiusama. Õde muidugi hakkab kartma ja jookseb eest ära. Või siis Marvin lihtsalt varastab ta mänguasju, eriti väikesed kummist asju... ja siis nad vahelduva eduga ajavad üksteist taga :D Enamikel juhtudel, kui näen, et Marvil mänguisu peal.. lähen ja kiusan ise teda pisut, kuni ta kugisema hakkab ja kõiki teisi näksama läheb, sest mind ei tohi ju hammustada :D
Hästi õpetatud loom :D
Kui kõik loomad oleksid kadunud, sureksid inimesed suurest hingeüksindusest.
Kasutaja avatar
Marvin
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas ptakopishka » 10. november 2012, 22:49

Meil on sellised värvilised riidest kassitorud, mida saab Jyskist osta ca 2 euro eest, neid on lihtne kokku voltida ka; nendega mängivad poisid nii üksi kui omavahel
Siis on selline vedru otsas hiir, mida nad rõõmuga maha murravad. Panin hiirealuse otsa ronimispuu aluse alla, siis nad ei suuda seda kohalt tassida ja rõõmu palju rohkem.
Kilekotid on suur hitt, tegelikult kõik, mis krabiseb. Kui kuskilt sahtlist või riiulilt WCpaberirulli kätte saavad, on ka pidu lahti (sama käib ajalehtede vms kohta)

Inimloomadega on nende lemmikmänguks tuhkrutants - meie teeme samasuguseid liigutusi ja siis nemad panevad järgi. Voodipesu ja sellega maadlemine on ka üks lemmikmänge.

Olen poistele palju mänguasju ostnud, aga neid käsitlevad nad rohkem saagina tõesti. Eriti kurjaks läheb Peko siis, kui ma julgen tema vibreeriva teo diivani seest või kapi alt välja tuua. Siis viib ta teo joostes kapi alla tagasi ja vaatab mind põlglikult kui arulagedat röövlit. Samas, kui kodu just väga steriilne pole ja selline parajalt boheemlaslik :) leidub nii palju toredat mängimist ka niisama.

Tuli meelde veel üks, vast kõige lihtsam - Suurte diivanipatjadega diivani peal meeldib Pekole, kui talle üks padi peale kukutada, et ta saaks sealt alt enda teed välja otsida läbi teiste patjade
ptakopishka
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 61
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas te oma tõhuga mängite?

PostitusPostitas Kaspar » 11. november 2012, 10:50

Mu oma lemmik on veinipudeli kork, mis mul on kummiga kepi otsas(poes müüdi, kummi otsas oli algselt hiir), seda ta siis üritab kätte saada nagu segane.
Tavaline veinipudeli kork pudiseb, osad on mingist plastilisest ainest, need ei pudise.

Teema algatajal soovitaks vaadata, mis asjad talle endale meeldivad ja mida ta varastab...
Kaspar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron