Algajal omanikul pisike mure

Haiguste ja tervisehädade teemalised jutud.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Algajal omanikul pisike mure

PostitusPostitas Tuts (Teema autor) » 09. märts 2014, 12:33

Tere!
Alles hiljuti sain ka omale pisikese lontkõrv-kääbusküüliku. Tõin ta 2.märtsil, siis öeldi, et on 1 kuu vanune (mõned päevad siia sinna). Siiamaani on kõik hästi ja ta on tohutult armas. :)
Aga paar päeva tagasi märkasin, et hingab väga kiiresti. Lugesin siit erinevate teemade alt, et jänku hingabki kiiresti (35-60 korda minutis), aga mina sain oma jänku hingamissageduseks kuskil 70-80 korda minutis ja seda ka magamise ajal. Ehk on see sellest, et ta alles nii pisike? Võib-olla hingas ta algusest peale niiviisi ja lihtsalt panin seda alles nüüd hiljuti tähele, aga igaks juhuks mõtlesin, et küsin, sest pisike mure on ikka. Ise on ta aktiivne... sööb ja joob ning hüppab ringi ja tundub reibas. Samuti mulle tundub, et äkki ta sööb liiga palju? Olen ostnud talle küülikubeebide krõbinaid ja hein on tal ka koguaeg ees. Krõbinaid sööks ta küll koguaeg, aga ma ei julge talle neid väga palju panna, sest leidsin puurist pika nö pabulaketi. Kas tegemist võib olla kõhukinnisusega?

Küsimusi on palju ja kõigile ei ole leidnud foorumist vastust. :)

Vastuseid ootama jäädes,
pisikene Fluffi-Tuts
Kasutaja avatar
Tuts
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 1
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline