Soovitus deegude hambaid kontrollida

Kõik deegude tervisliku elu heaks ja mida teha, kui haigus kibutab?

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Soovitus deegude hambaid kontrollida

PostitusPostitas Silja01 (Teema autor) » 31. jaanuar 2013, 12:35

Tere deegu omanikud. Minul juhtus kurb sündmus. Minu deegupoiss suri eile ära. Põhjuseks oli valesti kasvanud hambad. Vaatasin juba jupp aega tagasi, et deegu on kuidagi hädise välimusega, aga jooksis ja oli aktiivne. Karvad olid tal kuidagi pulstis pea peal ja eile hommikul avastasin et silmade juures pole enam üldse karvu. Ma siis ruttu läksin arstile ja seal selgus et pisikesel hambad täitsa valesti kasvanud, risti rästi, mingi hammas kasvas põske ja mingi keelde. Põhimõtteliselt ei saanud ta toitu kätte, sõi küll aga see ei jõudnud eriti tema kõhtu. Avastasin selle liiga hilja sest ta ei tundunud eriti peenike ka. Arst siis tegi narkoosi ja lõikas hambad lühemaks. Mind hoiatati kohe, et ta ei pruugi narkoosist ärgata enam, sest on oli juba väga nõrk. Arsti juures ta isegi ärkas ja hingas ja kõik oli juba parem. Aga kui temaga koju jõudsin oli juba hinge heitnud. Nii nii kahju :( tema sõber jäi ka nüüd puuri üksi.
Tahtsin öelda, et palun kontrollige oma deegude hambaid aegajalt, et neil ikka kõik korras oleks ja ei juhtuks nii nagu minul. Samuti tahan soovitada Tallinnas olevat Valdeku Loomakliinikut. Väga toredad ja sõbralikud arstid ja töötajad, abivalmid ja kiired.
Mina siis nüüd pean oma teisele deegule kõvasti tähelepanu pöörama, sest ta on nüüd üksi. Ei usu et enam uue seltsilise talle võtame.
Olge tublid ja hoolitsege oma pisikeste eest
Silja01
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Soovitus deegude hambaid kontrollida

PostitusPostitas deeguplikake » 02. veebruar 2013, 11:38

Oi kui kurb, väga kahju!
Meil ka ühel deegul hammastega probleem, loodame, et kõik saab korda.
deeguplikake
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 3
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Soovitus deegude hambaid kontrollida

PostitusPostitas MLS » 26. mai 2013, 10:41

Väga kahju !
Ka minu deegul oli vale hambumus (purihammas kasvas valesse kohta)
Minu oma ärkas narkoosist õnneks üles, aga siiani on söömisega probleeme.
: )
MLS
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 53
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline