Kingitused

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Kingitused

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 02. september 2010, 16:19

Loodan, et pisi rahvas aitab hädast välja :-D
Nimelt on ühel mu tuttaval kohe varsti sünnipäev tulemas, aga ma ei suuda välja mõelda mida talle kinkida. Kinkida inimesele, kellel mu meelest on kõik olemas. On kellelgi mingeid häid ideid? Sobivad ka igasugused jaburaid ja naljakad kingid. Sünnipäeva laps ise soovis kingiks tegelikult raha, aga kuidas see kuidagi lahedalt/geniaalselt/originaalselt ära pakkida? Üks kord tegime kamba peale ühele sõbrannale rahapuu, selle üle oli ta küll väga õnnelik.. ja samuti oleme ka raha vahetanud kõik näiteks kahekroonisteks ja kõik raha ükshaavad niidiga rulli sidunud..oi seda lahti harutamist sünnipäeva lapsel :-D
Nüüd aga ideed täiesti otsas.. Mida lahedat või totakat teie olete kingituseks saanud?
Ma arvan, et edaspidi võivad siit teemast teisedki inimeseid ideid saada..mitte vaid mina.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas sindrinahk » 02. september 2010, 17:44

Keri sellelt lehelt veidi allapoole kuni rahatordini :wink:
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Merily » 02. september 2010, 20:30

Näiteks üks võimalus on raha rulli keerata ja siis lillekimbu sisse siia-sinna ära peita.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas nirgike » 02. september 2010, 21:23

http://www.kingiabi.ee/ - selle firma Tartu poest on viimasel ajal nii mõnedki sünnipäevad oma kingi leidnud. Minu enda lemmikuteks sellest poest on imetillukestest ehtsatest lilledest koosnevad ehted.

http://nodi.ee/ - selles e-poes on ka no selliseid asju, et vaata ja imesta.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Keilyke » 03. september 2010, 12:14

http://www.kingitus.ee - mulle isiklikult meeldiks sealt mõnda vahvat elamust kingituseks saada.
Muidu raha kinkimiseks on veel ka üks moodus, mida kõik kindlasti juba teavad aga igaks juhuks kirjutan ka siia, et siis pildiraamis, klaasi taga ja all kiri, et ohu korral purusta klaas. Nii võib ka midagi muud kinkida. Näiteks ühele tuttavale kingiti niimoodi lotopiletid ja all oli kiri, et ahnuse korral purusta klaas.
Ja ühele klassiõele tegime kingituse suure karbi sisse ja pakkisime ilusti ära nagu ikka kingitus. Sinna kasti panime igast vanu ajalehti ja niisama pudi-padi ja siis sinna vahele ka mitu ümbrikut. Ühes ümbrikus oli kaart ja teistes siis rahatähed. Meelega panime iga rahatähe erinevasse ümbrikusse, niiet sünnipäeva lapsel oli lõbus sealt kastis sorada ja ümbrikuid leida.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas katuuuu » 03. september 2010, 13:22

http://www.justsee.ee lehel on palju humoorikaid ja huvitavaid kingitusi ja ka taskukohase hinnaga. :happy:
Kasutaja avatar
katuuuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 458
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 03. september 2010, 15:09

Ohh, suured tänud teile kõigile heade ideede eest. :worsh:
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Sissu » 03. september 2010, 15:18

Ilmad küll enam nii väga teha ei kannata aga siiski, ehk keegi saab järgmise aasta suvel seda ära kasutada..Eelmine aasta tegime sõbrale sellise üllatuse sünnipäevaks, et matsime tal raha pisikese kirstu sisse maha metsa. Siis tegime kolm kaarti ja kaks neist matsime samuti maha. Nii, et algul anti talle kätte üks kaart, kus oli siis märgitud teise kaardi asukoht ja teisel kaardil oli jälle kolmanda ning kolmandal kaardil alles olid juhtnöörid siis "varanduse" kättesaamiseks. Rahakirst muideks oli kiusu pärast maetud esimese kaardi ligidale :-D . Kokku sai pea 2 tundi metsas viidetud. Sünnipäevaline oli ise väga rahul ja ütles, et see jääb kauaks meelde
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 01. august 2011, 13:48

Ma vajan jällllle abi :-D Viimasest postitusest on peaaegu aasta möödas. Ehk on keegi vahepeal saanud või teinud mingeid vahvaid kingitusi? On kellelgi ideid, kuidas raha vahvalt ära pakkida? Või teha sellega midagi..kuhu panna? Mul on ideed lihtsalt nii otsas. Ja mulle ei meeldi ka lihtsalt raha ümbrikusse panna ja ära kinkida!
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Liivakakene » 01. august 2011, 13:53

Näiteks paned raha mingisse hiiglaslikku karbi põhja ja lased selle kingisaajal avada ja siis on üllatus kui suur. xD
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Kuldhai » 01. august 2011, 14:19

Raha võib ka niimoodi kingi sisse ära peita, et kingisaaja seda ei tea ega leiagi :-D . Kord oli selline juhus. Sain jõuluks šokolaadist jõuluvana, selle krabiseva ümbrisega. Alt oli lahti võetud pisut ja raha sisse pistetud ja ettevaatlikult tagasi kinni vajutatud. Mulle tuli sõbranna ootamatult külla ja tema lahkudes pistsin selle jõuluvana talle pihku, et viigu lastele. Ok. Mingi aja pärast helistab mulle ja ütleb, et leidis seest raha ja küllap see mulle mõeldud! Sai kohe aru, et olen kingituse edasi kinkinud :ups: . Naersin, et kas ta peab mind nii kadedaks, et kohe teadis, et ma talle raha poleks sisse pistnud :rofl: . Sellega lugu veel ei lõppenud! Raha ta mulle tagastas. Veidi aega hiljem saabus meile naaber, kes jõuluvana kinkis. Õnnetu ja ähmis, ei tea, kuidas alustada...Tuli siis välja, et tal oli 2 sellist ühesugust jõuluvana, üks rahaga, teine ilma. Rahaga oli mõeldud tema poja jaoks :rofl: . Ühesõnaga, jama kui palju. Muidugi andsin raha talle tagasi ja seda, et mul vahepeal ta ära oli kingitud, ta teada ei saanudki. :wacko: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Pinto » 01. august 2011, 20:54

Meie kinkisime sugulasele kord purgi marjadega. Purgi keskele oli pandud wc paberi rull, kus sees marju polnud ja seal oli siis raha. Ümber rulli olid aga erinevad marjad, nii et rulli ei paistnud. Põhja panin paberi, et sealtki wc paberi rull ei paistnud. Purgile kirjutasime siis peale "Kadri talvevarud" ja lipsuke ka peale.

Lihtsamini saab, kui raha pakkida hõbepaberisse (et mahlaseks ei saaks) ja lihtsalt marjade vahele panna. Siis ei pea wc paberi rulli lõikumise ja marjade sokutamisega rulli äärde vaeva nägema. Purki saab ka väga erinevat moodi kaunistada.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 01. august 2011, 21:35

Oh Pinto, see on küll vahva idee! Aitäh sulle.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Merily » 02. august 2011, 21:22

Kas ehk kellelgi on mõnda lahedat ideed, kuidas euromünte pakkida? Eelnimetatud variantidest sobivad ka muidugi nii mõnedki, aga kui on mõni uus äge mõte, siis oleks tore lugeda :)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Pinto » 03. august 2011, 11:05

Hoiupõrsasse :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas postituvi » 03. august 2011, 11:46

Ühes suuruses(st vääringus) münte saab nt. pakkida ka osade kommipaberite sisse( nt. sellised mis on otstest keeratavad nagu nt. miisu batoon jne) et teha mündi toru... nagu uued on torus alguses. Ja kui teha nii hunnik "komme"... saaks sünnipäevalapse ära petta küll ;)
eks kätte võttes saab aru, et kuidagi raske on...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 06. august 2011, 09:37

Sain just kingitused valmis :-D Näitan teile ka, mis ma siis lõpuks tegin. Vahetasime raha 5 sendiseks. Neid on päris hea kogus. Võtsin kaks purki.. Kuna kaks sõbrannat..kaks kingitust. Purki panin liiva ning need samused sendid. Meisterdasin eile terve õhtu rannatoolikesi ning palme :-D Kühvlid panin ka külge, siis nagu peaksid aarde välja kaevama..
Ja lõpptulemus selline:
Pilt
Eks õhtul ole näha, mis sünnipäevalapsed siis asjast arvavad.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas samton » 06. august 2011, 10:05

Jeerum, kui vahva kingitus!
Tõeliselt tubli ja nutikas oled. :clap:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Meloofia11 » 06. august 2011, 10:27

Väga lahe! Palju neid 5. sendiseid sinna ühte purki mahub?
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Pinto » 06. august 2011, 11:02

Väga lahe kingitus! :lol:
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Merily » 06. august 2011, 19:57

Oh, väga lahe! Vaene sünnipäevalaps, kes need 5-sendised kõik pärast ümber vahetama peab... Või siis poemüüja, kes neid lugema peab :lol:
Ma ise küll kindlasti tahaks pigem sellist purki, kui lihtsalt tavalist ümbrikut. Jääb ikka väga kauaks ajaks meelde - usun, et ma ei raatsiks neid sente väljagi võtta :D.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 07. august 2011, 09:47

Eile sai kink siis ära kingitud. Mõlemad olid väga sillas ning täpselt nagu Merily´n ütles, ütlesid ka nemad, et nad ei raatsigi sealt neid sente välja võtta :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Che » 29. märts 2012, 22:55

Kuldhai kirjutas:Raha võib ka niimoodi kingi sisse ära peita, et kingisaaja seda ei tea ega leiagi :-D . Kord oli selline juhus. Sain jõuluks šokolaadist jõuluvana, selle krabiseva ümbrisega. Alt oli lahti võetud pisut ja raha sisse pistetud ja ettevaatlikult tagasi kinni vajutatud. Mulle tuli sõbranna ootamatult külla ja tema lahkudes pistsin selle jõuluvana talle pihku, et viigu lastele. Ok. Mingi aja pärast helistab mulle ja ütleb, et leidis seest raha ja küllap see mulle mõeldud! Sai kohe aru, et olen kingituse edasi kinkinud :ups: . Naersin, et kas ta peab mind nii kadedaks, et kohe teadis, et ma talle raha poleks sisse pistnud :rofl: . Sellega lugu veel ei lõppenud! Raha ta mulle tagastas. Veidi aega hiljem saabus meile naaber, kes jõuluvana kinkis. Õnnetu ja ähmis, ei tea, kuidas alustada...Tuli siis välja, et tal oli 2 sellist ühesugust jõuluvana, üks rahaga, teine ilma. Rahaga oli mõeldud tema poja jaoks :rofl: . Ühesõnaga, jama kui palju. Muidugi andsin raha talle tagasi ja seda, et mul vahepeal ta ära oli kingitud, ta teada ei saanudki. :wacko: .


Hahahaaa, lihtsalt liiga hea, et olla tõsi :blol:, kõlab pigem nagu mõni komöödiafilm...

Aga see aarete saare kingitus oli küll väga lahe :happy:.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas SugarBabex » 01. aprill 2012, 17:10

Vau,kui kihvtid ideed siin on. :clap:
Suur tänu kõigile,sain ka häid ideid siit!
Ja kiitus sulle Marilin! :thu: :worsh:
Ennast lüües on topelt valu,siis tunned seda kohta mida lõid ja seda millega lõid...
Kasutaja avatar
SugarBabex
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 223
Teemad: 7
Pildid: 4
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas spuuki » 06. aprill 2012, 21:55

Nii geniaalsed ideed! :lol:
♥tuhkrud♥
Kasutaja avatar
spuuki
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 551
Teemad: 7
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Kusti » 10. aprill 2012, 17:56

Üks hea mõte on panna vanasse pudelisse paberisse peidetud raha. Paberile võib õnnesoovid kirjutada ning siis selle ääri veits põletada et selline vana mulje näeks. Siis paberile pael külge, see pudelisuust välja ning pudelile punn peale.Et ikka ilusti kinni oleks võib pudelile küünlarasva tilgutada(värviline ilusam).


See aaretesaar meeldib mullegi väga...
Kusti,Täpi,Kalad, 7 hamstrit. RIP Lucy ja Mimmi
Kasutaja avatar
Kusti
Loomasõber.
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 92
Teemad: 11
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas paull » 21. november 2022, 20:10

Tahan küsida, milline on parim kingitus, mida oma lähedastele detsembris pühadeks kinkida, kas saate mind nüüd aidata? Tänan teid nõuannete eest
paull
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas zicka » 22. november 2022, 16:53

Tegelikult tundub mulle, et lillekimp meeldib teie lähedastele selgelt, näiteks plaanin oma naisele lilli kinkida Lilledesaatmine ja mulle tundub, et saate tutvuda ka erinevate võimalustega ja võib-olla olete mõne neist rahul, samuti nende hinnaga. Mulle isiklikult meeldib, et nad toimetavad sinna üsna kiiresti.
zicka
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Erich » 15. detsember 2022, 15:31

Kas te oskate öelda, millised kellad on praegu trendid? Tahaksin anda oma abikaasale sünnipäevakingituse, mis oleks meeldejääv. Tahaksin ka selle graveerida. Mida soovitate mul tellida ja kust?
Erich
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kingitused

PostitusPostitas Nous » 19. detsember 2022, 14:16

Kas teadsid, et kella kinkimine kellelegi lähedasele on ebaõnn. Eriti kui tegemist on abikaasaga. Nad ütlevad, et see on eraldatuse märk. Ma ei ole küll ebausklik, kuid ma väldin siiski selle andmist. Võib-olla peaksite kaaluma teisi ehteid. Näiteks kuldne käevõru, ka mingi brändi nimi.
Nous
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline