Suur puur

Igasugune varustuse teemaline jutt - mis, miks ja kuidas?

Suur puur

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 04. november 2012, 11:01

Kas keegi oskab öelda kui palju maksab küülikule puur rabbit 120 greensun ( või mõni muu rabbit 120) Rabbit 140 ja rabbit 120 double.

Kas rabbit 120 double't üldse müüakse eestis ?
Tänana aabi eest =)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas AlbinoFurets » 04. november 2012, 13:47

http://www.ferplast.com/en/shop/small-pet-supplies/rabbit-120-double
Siin on Rabbit 120 Double puur, varemalt oli see ka Bosse.ee e-poes aga enam mitte.
Kui ma õigesti mäletan, oli selle hind 100-200 euro piires.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Brix » 04. november 2012, 16:13

Väike lihtne Google otsing andis mitu vastust, kui otsas on siis ilmselt saab poodi minna ja lasta tellida või küsida millal juurde tuleb :roll:
Bosse Rabbit double 120 suite
Rabbit 120
Rabbit 120 Plus
Rabbit 140
Zooland
Kasutaja avatar
Brix
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Kissu » 04. november 2012, 21:52

Tartus elades tasuks kindlasti käia läbi ka Betta loomapoest. Neil on seal mingi firma puurid, mis meenutavad Ferplasti omi aga on omajagu odavamad. Vahepeal oli neil päris hea valik neid Lõuna-keskuse poes aga viimati käies oli vähemaks jäänud. Samuti ma ei tea kas neil 120 cm küljepikkusega varianti ka on, 100 cm küll nägin. Igatahes tasuks uurida ja vaadata. :)

Rabbit 140 maksab 160 euro ringis, veidi alla. Ostsin selle omale just alles Bosse e-poe kaudu. Võtsin nendega meili teel ühendust ja küsisin, et kas neil on seda. Kuna ühes poes oli see täitsa olemas, siis saadeti see sealt lattu ja sealt edasi kulleriga mulle Tartusse koju ning seda kõike tasuta ja väga kiiresti. Hind võrreldes Rabbit 120 on krõbe aga samas on puur ka KÕVASTI suurem. Mina olen päris rahul.

Üldiselt on Bosse e-poega selline reegel, et kui neil ei ole parajasti laos mingit asja, siis tasub kindlasti meili teel või kasvõi privas siin samas foorumis nende esindajaga ühendust võtta ja küsida. Kui kusagil poes on olemas, siis saavad nad selle sealt ära tuua ja sulle saata.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 05. november 2012, 20:21

hmm. . . täitsa mõtlen seda rabbit 140 ostmist. Poiss on meil küll väike kuid ka juba parajalt suur, et tal enam vetsumaja ja oma majake puuri kokku ei taha mahtuda. Kuna ta ise nii suur pidime talle selle kõigesuurema poti ostma ning varsti tuleb ka uus majake võibolla osta sest vana väga ära söödud. Arvan, et poiss ise ka rõõmustaks hiiglasliku puuri üle aga minu sünnipäeva raha vist mitte :-D Aga nohh.. loomad on tähtsamad :) Igatahes aitähh abi eest ning uurin siis edasi :)

Aa.. ja juba puuri teemal ma küsiks, et millised purid jänkudele üldse meeldivad?
Kas nad eelistavad pigem tavalisi nn maapuure või hoopis korrustega ?
Ja küsiks ka veel, et kas välismaalt oleks turvaline puuri tellida ? Leidsin ühe lehekülje kus puurid ikka väga odavad.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Juhe » 06. november 2012, 10:07

Ma usun, et mida suurem on puur, seda õnnelikum on ka su jänes. Palju oleneb ka sellest, kui palju ta vabalt joosta saab. Kui puuri valimisel hakata mõtlema, kas korrustega või ilma, siis soovitan siiski korrustega, kui jänesele meeldib ronida, kõrgemal olla. Samuti peaks olema puuris varjulisem pesa, kus loom saaks ennast turvaliselt tunda ja vajadusel segamatult omaette olla.

Milliselt veebilehelt sa need soodsad puurid leidsid? Iga leht on erinev ja ei saa öelda üldiselt, et on või ei ole turvaline. Usaldusväärsust saab üldiselt internetiotsinguga kontrollida. On foorumeid näiteks, kus on arutatud teatud veebipoest tellimise turvalisust, kauba kättesaamise kiirust jne.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Mercar » 06. november 2012, 11:13

Õntsu kirjutas:Ja küsiks ka veel, et kas välismaalt oleks turvaline puuri tellida ? Leidsin ühe lehekülje kus puurid ikka väga odavad.

Turvalisuse osas ei oska midagi kosta. Eks see on enda vastutus, kindlasti tasub netist antud poe kohta infot otsida.

Vaata palju maksab ka saatekulu, puurid on suured ja enamasti saatekulu suur. Juhul kui puur tuleb väljastpoolt Euroopa liitu siis lisaks tuleb üle 22€ tellimusel maksta käibemaks (st kauba hind + saatekulu)*1,2. Lisaks kui ise tollis pabereid ajada ei taha siis maksad mõnele firmale ka selle teenuse eest. Krooni ajal sain teenuse 100 krooniga, nüüd ehk kallim.
Kui saatekulu + kauba hind ületab 150€ siis lisaks ka tollimaks. Kokkuvõtteks enamasti need kole odavad kohad, ei ole kole odavad...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 06. november 2012, 17:07

Vaatasin ise ka nüüd sellelt lehelt: klickk
, et ju be odavad puurid. Muidugi vaatasin mina dollarites aga see ju Suurbritannia nael. Ja ei tule see asi üldse eriti odav : S

Mis teie sellest lehest arvate ? Ma silmasin seal puuri mille nimi oli seesama rabbit 120. Hind 49£ ehk siis u 61 euri meie rahas. Panin selle siis ostukorvi ja näitas, et transport on tasuta. Aga kust ma näen kas ka Eestisse transporditakse ?
Viimati muutis Õntsu 06. november 2012, 17:25, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Juhe » 06. november 2012, 17:25

Hinnad tunduvad olevat suhteliselt samad, mis Eestiski. Samas ma vaatasin sealt ka saatekulu ja Eestit nimekirjas ei olnud. Seega nad minu meelest siia ei toogi kaupa.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 06. november 2012, 17:53

Just vaatasin sama. Hmm.. aga kust siis saat suurt puuri normaalse hinnaga :/?
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Juhe » 06. november 2012, 18:04

Tasub loomapoodides ringi vaadata. Tartlased ehk kindlasti oskaks paremini soovitada. Aga üldiselt Bosse pood ja Zoo Planet on suuremad poed.
Kuna ise internetist tellinud ei ole, siis kahjuks ei oska ka veebipoode soovitada. Selle kohta tasub endal uurida.
Saab uurida ka kasutatud puure, aga kui tahta uut, suurt ja korralikku, siis jääb see hind paraku sinna 150-195€ kanti.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 06. november 2012, 18:06

peab mõtlema jahh kuna linna minek on. Poiss tuleb ära kastreerida ja siis mõtlesin, et võiks peale kastreerimist tulla uude uuri juba =) Aga eks ma siis pean ikka isaga rääkima ja puuri otsingu käsile võtma.
Aaa.. eks ma olen küll palju küsinud, aga kas keegi teab midagi Tartus asuva Ruudi poe kohta ?
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Kissu » 07. november 2012, 22:13

Rabbit 120 maksab Bosse e-poes 80 euri ja selle hinna eest saadetakse tasuta kulleriga koju. Ei ole ju hirmus kallis, tuleb lihtsalt neile meilile kirjutada ja küsida seda. Kindlasti neil mõnes poes on olemas. Välismaalt toomine/tellimine läheb igal juhul kallimaks.

Välismaiseid e-poode vaadates tuleb arvestada, et "free shipping" on reeglina riigi piires ja teiseks, et isegi kui pood väiksemaid asju on nõus Eestisse saatma, siis enamasti nii suuri asju nagu puurid nad ei saada ja kui saadavad, siis on see saatmise hind jube. Ma olen neid e-poode lapanud palju-palju-palju otsidest rottidele ja küülikutele puure. Vaatasin nii soome, inglismaa, saksamaa, usa jne. lehti ja ei ole normaalse hinnaga varianti. Isegi, kui puurid on väga odavad tuleb see saatekulu nii suure asja puhul väga kole.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Suur puur

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 27. november 2012, 18:28

Okei. Kahju, et Eestisse eriti suuremaid puure ei tellita ja veel erinevaid.
Igatahes saime puuri ostetud ning kukkus välja ka, et jänku hoopis emane mitte isane :) Ostisime Rabbit 120 puuri Tartu Lõunakeskuse Betta zoo poest ning kliendi kaardiga saime me selle sealt 78 euriga umbes :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus


Tagasi: Loomavarustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron