Vurtsuviiruka sulelised.

Tiivulised, kes meil kodus pesitsevad

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 25. november 2010, 19:42

Nii, olen viimasel ajal olnud laisk ja pole viitsinud oma uudiseid siin pajatada. :shock:
Aga siiski teatan, et Teddyl on uus nimi Friida, kuna Freddiel on nimi, mis algab F tähega, siis peab ka kaaslasel olema F tähega algav nimi. On viimasel kuul olnud palju toimetusi mõned linnud on läinud uude kodu ja sealt ka mulle uusi linde sisse tulnud. Ehk Turtel lendas pepe7 juurde Põlva ja samuti tegi ka Turteli tütar, kes läks HelenM juurde ja sai endale nimeks Erika.
Minule tulid siis vastu pepe7 Mändi oma pisikese kuid terava nokaga (No on mul vaja linde näppida ja kohe näpule saada vaja, Mändi näitas mu nimetissõrmele koha kätte ja see mulle meeldibki, et ta oskab enda eest seista! :razz: , kuid küll ma ta taltsaks saan. :sneaky: ) Ja samuti tuli Heleni valge helesinise kirju tibu, kelle nimeks sai Davian (DeviantArti järgi!). :happy:
Mis mul muud öelda, kui Freddie, Friida,Mändi,Davian,Mutt(Daisy),Miia tervitavad teid kõiki suleliste omanikke!
Minge mu pooleli kodulehele, sealt saate ehk rohkem infot koos lindude piltide ja infoga!
http://vurtsu-papagoimaja.onepagefree.com/?id=10795&
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 12. veebruar 2011, 12:53

Oehh, jälle pea pikk aeg pole kirjutanud. Niisiis jutustan lühidalt. Saime uue sinise isase viiru, nimeks David.(Pildid kodulehel) Ta on nüüd Davianiga parimad sõbrad. :wink:
Naine, kellele ma Turteli poja müüsin, kolis Soome ja taotleb elamisluba jne. igatahes, meie emaga käisime tema linde toitmas(isane,emane,isane viirpapagoi), kuni teadmata põhjustel emane suri ja isased jäid kahekesi. Täna otsustasime me, et toome nad õige meie juurde. Mõeldud tehtud. Nüüd,aga juhtus selline lugu, et niipea kui ma nad teiste lindude juurde puuri lasin, lendas Turteli poeg ühte nurka, aga teine isane sööstis kohe minu Daisy kallale, musitasid ja kohe hakkas paaritumis-rituaal pihta. Tegid oma asja ära ja nüüd lendavadki puuris ringi ja musitavad aga selline asi Miiale ei istu, tema tahab ka meest ja mehe kelle ta valis on loomulikult nüüd Daisy küljes kinni.
Tõime ka mänguasjad, sööginõud ja pesakasti ka endale koju. Esimene mänguasi on rõngastest tehtud nn"köis" ja all siis ripub kelluke. Freddie jändab selle kellukesega juba hommikust saadik, pahandab ja kraaksub ja muutkui lakub. :-D
Sai ka tuua lindudele mõeldud küpsiseid, noh need läksid kiiresti, mõni tükike veel on alles, Mändi sööb küll neid hea meelega. Talle vist maitsesidki need kõige rohkem.
Aga jah, Minul on nüüd kodus armukolmnurk, emased ei kakle vaid tahavad koguaeg isase kõrval istuda jne edasi, aga isane sebib ainult Daisyt :sleep: Peangi jälgima, mis nad teevad ja kui väga hulluks läheb asi siis tuleb lihtsalt eraldada ja muud midagi.
Aga Kas ma peaksin kaaluma pesakasti panemist, kuna nad juba paaritusid? Või pean veel ootama? Et selgusele jõuda?
Pilte saame siis, kui digikas koju jõuab. :wink:
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 12. veebruar 2011, 12:57

Ahjaa, unustasin, et ma olin juba selle naise viirukaid hoidnud ja nende nimed on ju Sannu ja Mannu, Mannu suri ja Sannu sebib teisi. :-D :rofl:
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas taanka » 14. veebruar 2011, 14:48

Oi jah,teil seal siis üpris kirju elu :) need viirpapagoid on minu jaoks kõige kummalisemad olendid ,ei saagi eru kes keda sebib :D Edu Teile sinna!
tuhkrute koduleht- http://tuhkrud.jimdo.com/ ,papagoidele koduleht- http://papagoi.jimdo.com/
taanka
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 21
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 24. veebruar 2011, 15:37

Nii, lugesin siin oma teemat ja lõppude lõpuks, tuleb tunnistada, et ise ka enam aru ei saanud, kui palju linde,mul enda jutu järgi, ikkagi kodus on. :razz: Niisiis alustan uuesti.
Tere! Mul on kodus kokku täpselt üheksa lindu.(Varsti kümme, tänu HelenM'ile, pikem jutt millest pärast jutustan). Kaks hästi imearmast ja toredat nümfi ja viis viirpapagoid + kaks hoiu viirpapagoid. :-D.
Nümfkakaduu Freddy!
Tema tuli meile Põlvast kasutaja Pepe7 juurest. Koorus ta 14.märts ja saab juba varsti aastaseks! Ta on looduslik hall ja suhtleb palju, käele tuleb ainult mangumise peale, või ka kui mul midagi maiust käest hoian, mida võib lindudele pakkuda. :wink:
Nümfkakaduu Friida!
Preili tuli meile Tartust üsna pea,peale Freddy saabumist. Ta on Freddy'st ainult kuu aega vanem (Täpset päeva kahjuks ei tea, tean ainult, et ta on juba aastane!),Ta on helmeline nümf ja on tüdruku kohta eriline jutupaunik, ta ei laula vaid mõmiseb midagi omas keeles. :A:
Viirude juurde siis.
Mul on seitsmest sabast koosnev viiruparv ja parve juht on vanusepoolest Sannu(nii loodan, et saan ta endale jätta)
Sannu, on siis üks hoiu lindudest, ta on isane ja kas nüüd smaragd rohelise värvusega aga roheline on ta küll. Ta praegu loob peret Daisyga, rääkisin selle naisega ja lubas paaritada linde. :happy: ilusa lauluga lind. Vanust on tal üle kahe aasta.
Turtel-J, on siis minu eelmise linnu poeg(Turtel ise lustib Pepe7 juures). Ta on isaga nagu kaks tilka vett. :wink: Ta on ka pesitsus asjus koos Mändiga, aga ma ei pane suuri lootusi selle peale, kuna nooreke väheke veel teine.
Miia(Malviina), on koorunud Põlvas ja on siis ilus kollase näoga sinine preili, Oi kuidas meeldib talle kiikuda, kunagi kui mul oli puuris ainult üks kiik, läks ta Daisyga, mitmeid kordi tülli, kuna ta peab jagama Daisyga kiiku, kellel on kiikumise vastu samasuur pühendumus.
Daisy, retsesiivne austraalia rohelise-kollase kirju? on juba minu kodus veetnud varsti kolm aastat juba, seega on ta minu juures olnud kõige kauem. Nagu ennem ütlesin, meeldib ka talle kiikuda ja eile tuli tal juba teine muna!
Mändi, (kahe aastane) Tema sain ma jällegi Põlvast Pepe7'lt, ta on mul ainuke lutiino ja sellepärast on ta mulle eriline, ta on nii nunnu. :biglove: käele olen saanud teda vaid kaks korda, auke näppu olen saanud umbes kümneid. :razz: . Tema on ka kõige esimene, kui ma panen puuri midagi uut maitsvat siis on tema esimene, kes mekkima läheb. Ja siis järgnevad nümfid.
David,(neli kuud vana)On linnuparve pesamuna, ta on Davianidega vennad, ainult eri kurnadest. Ta on oma venda nii kiindunud, et mängivad ja lendavad toas üksteise järel :rofl: . Ta on siis tavaline sinine isane viiru. Oi kus maitseb õun talle. :-)
Davian,( Viie kuune) Austraalia kirju spangle, talle on hakanud kollakat tooni ka sulgedesse tulema. Ta mängib ja on päevad läbi Davidiga koos. Tema on ka üks, kes tuleb korraks käele ja siis kaob nagu tinatuhka. Nii sain nüüd natukene lähemalt räägitud. Varsti pildid!
Viimati muutis vurtsuviirukas 09. märts 2011, 09:07, kokku muudetud 1 kord.
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 24. veebruar 2011, 16:17

Freddy: Pilt
Friida: Pilt
Sannu: Pilt
Tõnu: Pilt
Mändi: Pilt
Daisy: Pilt
Miia: Pilt
David: Pilt
Davian: Pilt
:biglove:
Viimati muutis vurtsuviirukas 31. august 2011, 21:25, kokku muudetud 2 korda.
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 09. märts 2011, 09:14

Mulle endale meeldib see, et pesitsuspaaridel (ehk daisyl-sannud ja mändi-tõnu) ükskõik mida ette annan, st: õun, muna, pirn, salat jne. Kõik võetakse vastu, mis ma neile pakun. :razz: Mändi piirdus arvatavasti 4 munaga ja Daisy 6 munaga. Mõlemad, väga hoolikalt istuvad munadel ja isased muudkui tantsivad ja toidavad emast. :biglove:
Lähi-ajal peaks kooruma esimene tibu, aga tõeliselt kahju on, et need tibud jäävad rõngata. :sad:
Viimati muutis vurtsuviirukas 31. august 2011, 21:25, kokku muudetud 1 kord.
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 14. märts 2011, 14:02

Täna tähistame Freddie aastaseks saamist!
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas pepe7 » 14. märts 2011, 23:06

Palju õnne Freddiele :flowers:
pepe7
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 365
Teemad: 20
Asukoht: Põlvamaa RUUSA
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas Loomahull » 15. märts 2011, 07:36

Palju õnne! :flowers:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas kertu0208 » 15. märts 2011, 15:46

Hilinenud õnnitlused. :flowers:
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 23. märts 2011, 00:51

Aitäh õnnitluste eest, Freddy tänab teid kõiki! Mõtlesin siin veidi, et võiks hakata siia tihedamalt kirjutama lindude tegemistest. Daisyl ja Sannul pole viimasel ajal kerge, kuna nende pesitsemine katkes/luhtus. Daisy on küll sellest üle saanud, taas ilusaks ja energiliseks muutunud. Sannu toidab teda praegugi. Mändi ja Turtel-J peavad lapsevanemate ametit, nad on hetkel kolme tibu vanemad. Davidi soos kindel enam pole, sest vahanaha järgi on ta noor emasepõnn aga käitumine on väga lapsekohane. Davian on väga armas, pehme ja kõige julgem viirukas, kes mul üldse olnud on. Siis tuleb Daisy. Imestama paneb, et Davian ja David on koguaeg koos, lendavad, söövad, ronivad jne. Näiteks: Kui Davian lendama läheb siis lendab David kohe järgi, kui David süüa siis tahab Davian ka. Miia on väga ükskõikne, puurist välja omaltahtel ei lähe, enne peab puuris tagaajamist mängima, ja puuri tagasi ka ta ei mõtle minna. Hoiab omaette jne. Nüüdkui ma meenutan siis kui ma Sannu ja Turtel-j´i meile tagasi tõin ja puuri pistsin siis Miia oli väga elevil ja tahtis tähelepanu saada. Äkki on selles asi? Mul on seal puuris kus Miia on: Freddy ja Friida ja nemad hoiavad omaette siis tulevad David ja Davian kes nagu teada on lahutamatud ja jääbki üle Miia. Peaks talle kõrvale otsima kedagi.
Viimati muutis vurtsuviirukas 02. aprill 2011, 18:35, kokku muudetud 1 kord.
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 23. märts 2011, 16:20

Avastasin just, et keegi oli veetopsidesse häda teinud ja toidukausid pikali pannud! :shock:
Nüüd karjutakse, et uuesti kausid täidaks. Joogitopsid pesin kuumaveega üle ja panin tagasi.
Võtsin Daviani lihtsalt enda juurde sotsialiseerimise eesmärgil. Ta ei karda eriti aga kätte ka ta ennast ei anna. Alguses ajasin teda jälle taga, siis jätsin ta rahule ja sain tal selga paitada. Lõpuks sain ka näpule, kust jälle suure kimaga plehku panti :dry:.
Kuna Pepe7 soovitas mulle tatart keeta ja lindudele anda siis see lõppes sellega, et praegugi söövad seda :-D .
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 23. märts 2011, 16:30

Pilt
Papa. :-)
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 25. märts 2011, 17:21

Ehitasin täna lindudele libapesakasti, lihtsalt üks huvitav objekt juures. Olen vaatanud, et linnud nn "igavlevad" küllap pole siis küllalt tegevust. Pean aga vaatama, et Friida sinna ei muneks, kuna ühe üllatuse ta juba poetas mulle puuri põrandale paar päeva vb isegi nädalaid tagasi, kindlasti korjan ära, sest mul pole nümfidel korralikku pesakastigi. :razz:
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 02. aprill 2011, 11:53

Võtsin libapesakasti juba järgmisel hommikul maha, kuna see sai suur ja võttis puurist palju liikumis ruumi. Keegi igatahes meil sulgib, sest puuri ümbrus oli siniseid ja väikseid halle udusulgi täis. Alguses mõtlesin, et viskan minema ja milleks mul üldse vaja neid on ja korraga tuli pähe...munadepüha on lähenemas ja korjasin kõik suled kokku mis leida võis, isegi läksin pesitsevate lindude puuri juurde neid korjama, sain umbes veerand väikse kausi täit. Mõte siis selline, et korjan kaussi suled niipalju kui neid on ja pikemate sulgedega kaunistan ühe kanamuna ja panen siis kaussi teiste sulgede peale, saabki munadepüha meeleolu, kui valmis panen pildi ka ülesse siia. Viirukate sulgi on hea kasutada, sest need on nii ilusti mitut värvi kirjud.
Lindudest ka, Freddy ja Friida on mitu korda juba paaritunud, :sneaky: ikkagi kevade algus ja mõtlevad, et äkki juba aeg käes pisiperet luua? Sannu on truu Daisy vastu, istub koos temaga pesakastis, mõnikord lausa pool tundi, siis tullakse sööma. Turtel-J ja Mändi on truud vanemad, praegu neli tibu kasvamas neil ja vanemad veedavad suurem osa ajast pesakastis ja toidunõus peapidi sees. Eriti Turtel-J kuna mul on need puurist väljapoole käivad söögitopsid ja seal on alati natukene rohkem seemnekesti kui seemneid sest need on all pool ja siis Turtel-j oli ühel õhtul nii näljane, et näha oligi rohelise viiru keha aga pea oli kadunud, sest ta oli ennast sinna sisse nii surunud, et seemneid kätte saada, lõpus ma lõpetasin ta piinad ja raputasin topse, et alt ülesse poole tuleksid seemned ja peale valasin ka uut toitu. :biglove:
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas taanka » 02. aprill 2011, 21:43

olen kuulnud küll,et oled noor kunstnik :P loodan,et meile ka näitad oma võluvat kunstiteost :wink:
tuhkrute koduleht- http://tuhkrud.jimdo.com/ ,papagoidele koduleht- http://papagoi.jimdo.com/
taanka
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 21
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 05. aprill 2011, 13:36

Eks ma joonistan jah natukene. :razz: Kui saan kuskil oma tööd skännerile külla viia siis saan siia ka panna, nüüd tuligi mul mõte teha selline pilt, kus ma siis kujutan papagoisid ühe puu otsas kaugel Austraalias, kus tagant on näha ookeani ja kirjut päikese loojangut, aga pildile ei tuleks ainuld papagoid, vaid mõni teine loom ka näteks kaelkirjakupaar vms :A: . Igatahes mõte on olemas ja on vaja ainuld otsust kas värvin ise värvidega või skännin sisse ja värvin arvutiga, ei tea veel.
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 08. aprill 2011, 15:37

Nii kauss on peaaegu sulgi täis, natuke veel ja siis muna kaunistama. :-) jällegi olen Daisyga meeleheitel. Poetas mulle pesakasti juba kaheksanda muna, see saab olema suure tõenäosusega tema eluaja viimane munemine. Mändi ja Tõnu tibud kasvavad jõudsalt väljaarvatud viimane, ta on nagu nuki8 äpu, arengust maas aga traksi täis ja muidu kõva tegija vanemate tibude kõrval. Vanemad on hoolitsevad ja isegi viimasel tibul on pugu täis ja hea soe olla. Tibude vanused siis tänase arvutuse järgi: I tibu=22päeva, II tibu=20päeva, III tibu=19päeva ja IV tibu=16päeva. Esimesed kaks tibu on isasse, oliivroheliste sulgedega. Kolmas on ema ja isa segu, aga kollase värvuse ülekaalus ja viimast on võimatu määrata kuna tal alles nüüd tekkisid tagumiku piirkonda udusuled. Huvitav asi on veel see, et Sannu istub pesakastis koos Daisyga, väljas käib ainult häda tegemas ja söömas-joomas.
Viimati muutis vurtsuviirukas 31. august 2011, 21:19, kokku muudetud 1 kord.
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 08. aprill 2011, 15:37

tuju on hea :-)
Viimati muutis vurtsuviirukas 15. november 2011, 16:56, kokku muudetud 2 korda.
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas HelenM » 08. aprill 2011, 17:01

pilte paluks ka :biglove:
HelenM
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 34
Teemad: 2
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 10. aprill 2011, 11:27

Pilte panen siia lähiaja jooksul, kui mulle kätte parem fotokas satub, minu vana ruskaga on lausa häbi! :grr: Tibude pildid on üleval minu kodulehel, Mändi ja Turtel-j nime all. Nad on juba sellised rotid mul, et paigal on võimatu neid hoida, väljaarvatud esimest tibu. Ja see kõige rüblikum on kõige pisem tibu, võid ükskõik mida teha, tema paigale ei jää, sellepärast ka udused pildid. :dry: Minu lihavõtete kauss on juba peaaegu täis ja kui vaadata kaussi siis tuleb juba hirm peale, et egas mul nüüd linnud alasti pole seal puuris? :ups: Sannut ja Daisyt näen ma harva, kuna mõlemad istuvad pesakastis ja kudrutavad.
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 12. aprill 2011, 14:15

Tervitan teid jälle heade uudistega, leidsin täna puuripõhjast esimese tibu, ta on nii uudishimulik ja koguaeg seisab ta pesakasti uksealal ja vaatab mis väljas toimub. Luban nüüd kui fotokas tuleb siis kuhjan teid piltidega üle. :sneaky:
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 24. aprill 2011, 13:01

Häid Pühi!!!!
Pilt

Eile kolisid meie linnuperre veel kolm uut lindu. Kõik tulid Põlvast.(Jälle :razz: )
Tänud Pepe7 kahe naerutuvi eest! Ja aitäh HelenM ilusa nümfi eest!
Siin nad siis on:
Pilt
Pilt

Naerukatele pole veel nimesid mõeldud aga...
"Tere! Mina olen Mindi, mis sinu nimi on?"
Pilt

Viirukate tibudest sai ka pilte tehtud, aga need lisan hiljem. :roll:
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas taanka » 24. aprill 2011, 21:47

Vaat mis kingitusi sa endale tegid :o Kuidas küll su vanemad kõige sellega lepivad? Mina olles laps ei saanud isegi mitte kõige väiksemat hampsut endale lemmikloomaks !
Toredat aega veetmist linnukestega ! :flo:
tuhkrute koduleht- http://tuhkrud.jimdo.com/ ,papagoidele koduleht- http://papagoi.jimdo.com/
taanka
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 21
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vurtsuviiruka sulelised.

PostitusPostitas vurtsuviirukas (Teema autor) » 25. aprill 2011, 06:57

Ju siis mul on vedanud nendega. :wink:
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie sulelised

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron