väike Tuti

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 29. mai 2009, 19:59

ma käisin pärnust rakveres, et päästa põhjakeskuse loomapoest väike albiino tuhkur Tuti :happy: . ta on väga kuri :sleep: . silma alused on kahtlaselt kollased. kas ma peaks muretsema ? ja passis ei ole sünnipäeva ka . millal tehakse tuhkrutele esimene vaktsiin, Tutil on 30.03.09 esimene vaktsiin tetud . aga igatahes on ta igavene pätt ta ei tee junni oma kasti vaid kappi ette :-D . aga ma lohutan end selega, et ta on meil alles natuke üle nädala elanud .
aga ma olen väga väga õnnelik tema üle :biglove: .
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas maris2 » 29. mai 2009, 20:21

Soovitan sul temaga lihtsalt arsti juurde minna ja Tallinna, Västriku loomakliinikusse Triinu juurde ja siis saad kõikidele oma küsimustele ja kahtlustele vastused. Ja veel, neid tuhkruid oli seal algselt kaks ja teisel on juba jooksuaeg alanud ,nii et vaata seda ka, et sa looma liiga ära ei piinaks selle jooksukaga muidu paha lugu. Aga edu sulle.
Viimati muutis maris2 30. mai 2009, 22:19, kokku muudetud 1 kord.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas Sandra » 29. mai 2009, 21:48

Palju õnne! Kus linnas Tuti pesitseb? Ja ühtlasi tahaksin meelde tuletada, et lause algab suure tähega. ;)
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 31. mai 2009, 17:30

Tuti pesitseb Pärnus .
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas väike kuradike » 01. juuni 2009, 09:40

Tervitused ka meie pere poolt, loodan et Tuti sai endale hea kodu. :happy:

Loomapoodidest tulnud tuhkrud võivadki olla tigedamad, sest nad on tavaliselt sotsialiseerimata.
Aga üldiselt saab helluse ja väikese närimistrenniga sellest lahti. :happy: Hammustamise kohta on väga hea näpunäidete teema siin tuhkrufoorumis.

Poti peal ei käi päris paljud tuhkrud ka parimates peredes, aga kui aega ja tahtmist ja jonni on piisavalt, siis saab nad potile treenida küll. Minu omadest üks käib ja teine ei käi. Ka selle kohta on teema olemas. Ise soovitan alustada potitrenni väikselt alalt, näiteks ühest toast kus ta kõige rohkem aega veedab. Kui seal asi juba veidi toimima hakkab, siis natuke poti ala suurendada. Aga potte peab olema igas toas, sest nad ei viitsi kuskile vetsu potile ronida nagu kassid. :lol: Kompromissina on mõned omanikud(kaasa arvatud mina :bang: ) leppinud ka ajalehtede poetamisega nurkadesse, kus tuhkrud eelistavad käia. Põrand jääb puhtaks, ja ajalehti on suhteliselt lihtne vahetada.

Üldiselt tehakse esimene vaktsiin tuhkrutele umbes 6 nädala vanuselt(samas, loomapoodide puhul ei saa selles kunagi kindel olla). Peale seda peab tegema ka kordusvaktsiini. Kui tal kahte vaktsineerimist passis ei ole, siis peaksid võtma sammud loomaarsti juurde et see teine doos ka saada. Muidu ei pruugi vaktsiin efektiivne olla.

Kas Tuti on emane või isane? Kui ta on emane, siis peaks temaga kiiremas korras steriliseerimise ette võtma, sest emastel ei lõpe jooksuaeg ära enne kui ta on paaritatud, ja ta võib selle tulemusena ära surra. Isasega päris nii hull ei ole, aga ebameeldivusi tekitab see ikka, sest ta haiseb, märgistab kodu jne. Niiet tasub sammud loomaarsti juurde võtta, ja asi ära teha.

Igal juhul võta ette tee arsti juurde, lase tuhkur üle vaadata, et mingeid pärilikke haigusi ei ole, ja hangi ka parasiiditõrjevahendit. Ja kui sa seda juba teinud ei ole, siis loe kindlasti tuhkrufoorum otsast lõpuni läbi, sealt saab igasugu kasulikku infot ja paljudele küsimustele vastused. Nüüd aga edu Tuti kasvatamisel, ja kindlasti hoia meid kursis. :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 01. juuni 2009, 14:23

Tuti on meil emane :). Aga see steriliseerimine kas ei pidand mitte siis tehtama kui loomake on 6 kuune? Just sekund tagasi tahtis plika nurka junnida, aga EI sõna on meil juba päris ilusasti ära õpitud, sai hästi aru, et on vales kohas ja lasi saba alla ninga ma panin ta potile. Aga igatahes tahtsin ma ka seda öelda, et kaks vaktsiini on tal tehtud ja igatahes lähen ma loomakliinikusse teda näitama, sest loomake aevastab tihti ja silmas teevad muret mulle.
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas maris2 » 01. juuni 2009, 16:50

Aevastamisrga ka nii ,et ta ju uues kohas ja nii palju uusi lõhnu ja tolmu ,ta tõmbab seda sodi omale ninasse.Aga ega arsti juures käimine ei tee kunagi paha.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas väike kuradike » 01. juuni 2009, 21:33

Kui tal vaktsineerimine tehti märtsis, ja kui oletada, et ta oli umbes 6 nädalane, siis praegu peaks ta olema umbes 5 kuune, seega päris paras aeg steriliseerimiseks.

Öeldakse, et jooksuiga algab umbes 6 kuu vanuselt, aga võib alata ka varem või hiljem. Eemastel soovitatakse steriliseerimine ikkagi enne jooksuaega ära teha.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 06. juuni 2009, 18:19

Nii, arstil käidud. Arst ei sanud ka midagi nende silmade kohta midagi öelda, sest tema ei ole varem selist asja näinudgi. Soovitas toitu vahetada ja kummeliga silmi pesta. Kolmas vaktsiin sai ka tehtud. Nüüd lähme paari nädalapärast uuesti arsile ja vaatame silmakesed üle ja arvatavasti paneme aja steriliseerimiseks. Aga kust ma ten, et mu Tutikesel ei ole juba jooksuaeg alanud? Midagi ebatavalist ta küll ei tee..
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas maris2 » 06. juuni 2009, 18:24

Tema tupp läheb suuremaks.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas helen125 » 08. juuni 2009, 07:32

Silmade kohapealt jah soovitan võtta võimalikult kvaliteetne söök. Kui minu teemat lugeda siis Hugo on ühest silmast 100% pime ja ei tea kui hästi see teinegi silm näeb ja üleüldse on ta selline pisike ja kidur aga see eest on haistmine väga hea. Aga kui mure ikka väga tõsine ja suuremad kahtlused siis on olemas spets loomade silmaarst ka (ma nüüd ei mäleta nime aga oli äkki Ülle Kell? võib mind parandada), enamasti asub ta Tiina Toometi kliinikus (kui ta just välismaal pole või ei tee visiite üle eesti) ja minu Hugo oli esimene tuhkur, keda ta üldse nägi, ta võib üle vaadata, kas silmas on põletik või kas hakkab kae tekkima äkki hoopis.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 08. juuni 2009, 16:58

Ma olen talle nüüd jah seda selective tuhkrutoitu andnud (tundub päris kvaliteetne) ja mulle undub, et Tutikese silmad paranevad, aga võibolla ma lihtsalt kujutan ette =D. Aga kui me nüüd mõne ajapärast jälle arstile lähme siis vaatame silmad üle ja kui ikka on probleeme nendega siis võiks küll Tallinnas ära käija.

Muide te olete nii lahedad, et te minu Tutikese pärast mure tunnete ja meile nõu annate =).
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas maris2 » 08. juuni 2009, 17:13

Meil kõigil siin ju ühine huvi ja armastus- tuhkrud. Ja kui kellelgi mure ,siis ikka püüame aidata ja ise ka sellest õppida.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 09. juuni 2009, 15:09

Tuti on endajaoks leiutanud mingi triki (seda vist ei saa tehelikult trikiks nimetada), nimelt kui ma olen voodipeal ja näen, et ta üles voodipeale tulla tahab siis ma ulatan talle käe ja kui ta tahab üles saada siis võtab käppadega mul randme übert kinni ja siis Tuti sõidab liftiga voodi peale :)
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas maris2 » 09. juuni 2009, 15:14

Meil käib asi sama moodi.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas Anete12 » 09. juuni 2009, 15:26

Kas Tutist pilte ka saaks näha ? :-D
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas väike kuradike » 09. juuni 2009, 20:40

Jaa, meil käib ka maal tuhkruaedikus samamoodi. Ma ei ulata neid niisama sealt ära võtma, niiet kutsun nad seina juurde, ja nad upitavad üles, niiet ma saan nad niimoodi kätte.

Tuhkrud on ülimalt targad loomad :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas Misty1 » 09. juuni 2009, 20:43

Ja meil käib ka samamoodi :-D . Ju see neil siis vist geenides. :-D :biglove:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 10. juuni 2009, 13:07

Tuti teeb vahest nii ka, et kui mind voodi lähedal ei ole ja ta üles tahab siis meil on voodi seinaääres ja teki äär on tavaliselt seina ja voodi vahel ja sealt ta tõmbab end üles :D. Ja kui on alla mineks siis ta kas läheb sama teedpidi, ainult, et tagurpidi või libistab ta end mööda kitari kotti alla :).

Hetkel joob ta kruusist - ninnu on sügaval kruusi sees ja joob täiega, vahepeal läheb ninna ja aevastab. Ja nüüd ajas ta krusi ümber, aga nii vist ei ole põnv juua, sest maast ta ei joo, aga kui kruusi püsti uuesti panin, siis sinna jäi üks tilk ja ikka ta pistab oma pead sinna sisse :happy: .

Ma ei tea kas teisd tuhkrd teead ka nii, aga kui ma Tutiga õue jalutama lähen siis tal saba läheb laiali nagu tulmuhari :razz: . Ma arvan, et kui ta nii teeb siis ta on vist närvis, sest ta ei ole väga palju õues läinud.

Tuti ei söö liha, aga magusat tahab täiega. Vahest kui ma šokolaadi söön siis ta tunnab lõhnast ja tuleb minu juurde norima siis pisikese tüki saab ja kui ta juurde tahab siis ma tavaliselt ei anna, aga mu huuled tuleb ka ju puhtaks teha ja see on juba Tuti töö :D.

Aa ja piltitega on nii, et mul kvaliteet pilte ei ole hetkel, aga ma küsin vanaema käest kaamerat ja hiljem siis panen pidid üles.
Viimati muutis Marilin 10. juuni 2009, 13:41, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Midagi eelmisele postitusele lisaks öelda, siis kasuta muuda nuppu
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas Marilin » 10. juuni 2009, 13:44

Mu elukatel on ka vahel ikka välja minnes saba niikui tolmuhari.
Ja magusat küll mitte anda. Ja küll ta seda liha ka sööma hakkab. :-) Maasikas ei söönud mul ka alguses üldse liha, aga siis olin ise julm ja võtsin lihtsalt kuivtoidu eest ära, nii et näljaga ei jäänud tal lihtsalt midagi muud üle.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas väike kuradike » 10. juuni 2009, 14:00

Tuhkrud lähevad puhvi siis kui neil on midagi eriti huvitavat või hirmutavat. Teiste tuhkrute peale minnakse ka puhvi, lume peale ka jne. Kõige tavalisem on, et saba läheb harjaks, aga kui eriti huvitav on, siis minnakse üle terve keha puhvi :happy:

Magusat armastavad kõik tuhkrud, šokolaad, piimatooted jne. Aga neid ei tohi väga palju anda, sest tuhkrutel võib väga kergesti tekkida kõhunäärmekasvaja insulinoom. Piimatooteid tuhkrute organism ei omasta ning tagajärjeks kõhulahtisus. Vahetevahel harva saavad minu omad siiski tükikese magusat kui nad eriti tublid on olnud :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 10. juuni 2009, 20:19

Piima tooteid ma talle ei ole andnud, aga vahel harva pisikese tüki kommist saab.

Täna meil juhtus midagi väga imellikku, andsin tutile natuke nagusat limpsida ja kui magusa nina alt ära võtsin siis tuli selline hirmus hais justkui ta oleks haisuanud. See hais oli lihtsalt nii jube, et süda läks pahaks :D. Aknad kiirest lahti ja voodi pes tuleb ka ära vahetada kuna see ikka haiseb ja Tuti läks pessu sest ta ise haises ka selle järgi. Hiljem ta läks hulluks kui räti sees oli, nühkis täieja ja kui talle pai tahtsin teha siis tahtis hammustada. Aga igatahes see hais ületas kõik kõige jubedamad haisud :D.
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas maris2 » 11. juuni 2009, 05:20

Jahh sinu Tuti tegi haisu, esimene kord see ongi ilmselt nii et ajab oksele :-D . Kuid hiljem harjud. Ja looma küljest läheb see lõhn ise ära, üleni teda selle pärast pesema ei pea, vähemalt mina pole haisu pärast teda kunagi pest. Saba alust ehk ainult natuke :wink:
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas väike kuradike » 11. juuni 2009, 12:03

Hehee, tuhkrupuss :lol: Tegelikult jah, kuigi hais on jube, siis umbes poole tunniga kaob see ära, ka linade jm pealt. Täitsa normaalne nähtus tuhkrute puhul :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas helen125 » 11. juuni 2009, 13:44

Kui ei taha, et enda elu tulevikus raske oleks, siis sellel ajal kui inimene sööb mitte anda loomale sama sööki, sest lõpuks nad ronivad jubedalt kasvõi suhu, et noooo anna ainult.

Pmst kunagi on olukord selline, et peab loomad söömise ajaks puuri panema sest, et ei jõua seda kraapimist ja trügimist välja kannatada.

Sillu tuleb nuuskima siis kui tunneb miskit värske puuvilja või juurika lõhna, kuid loobub kui selgub, et ikkagi ei anta talle midagi, aga Hugo on 100% iga kell valmis suhu ronima, et ainult saaks midagigi ja see on jube tüütu (eelmiste omanike õpetatud värk). Aga kui Hugo juba ronib siis peab Sillu ka tulema sest no kes teab äkki ma Hugole annan ja temale ei anna ja siis trügib ka, kuid loobub rutem kui Hugo.

Shokolaadist niipalju, et Sillule see ei maitse, sai ükskord kätte terve tahvli ja kraapis ainult paberi ära ja kerged hambajäljed ääres aga ühtegi tükki söödud polnud, v.a. see üllatusmuna shokolaad, selle sai ta küll ükskord kätte ja limpsis, õnneks sain õigel ajal jaole.


Haisu laskmisest niipalju, et tuhkrur laseb seda aegajalt ka siis kui tal on mõnus olla, kui sügada nt, ühesõnaga laseb lõdvaks end.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 11. juuni 2009, 16:48

Vanaema ka viriseb, "tõhu hais on autos" :lol:. Ja inimesed tänavapeal arvavad, et Tuti on rott :huh:?! Ja üks väike tüdruk isegi arvas, et skunk.. Tuleb välja, et inimesed ei tea milline tuhkur välja näeb.
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas Misty1 » 11. juuni 2009, 20:16

Me kuulsime ükskord väikest tüdrukut hüüdmas:,,Emme vaata mäger!!!" :-D
Ja lõhn jah, mille peale teised nina kirtsutavad, on meie pere lemmik lõhn :biglove:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 11. juuni 2009, 22:18

Tuhkru puss on nii jube :D, ma ei saa aru kuidas sellest mõnu saab tunda. Aga võibolla Sinu tuhkru puss in parema lõhnaga kui Tuti oma :lol:.

Ja söömisest niipalju, et Tuti käib uudistamas, mis taldrikul on, aga ta ei taha sealt midagi võtta kuna talle lihtsalt ei maitse see mis ma söön. Aga kui ma joon midagi, siis jagan seda alati Tutiga, talle meeldib oma nina mu kruusi põhja panna nii, et terve pea on kruusis :lol:, ja vahest ta hakkab jooki kraapima kuna talle ei meeldi märg olla. Ja kui ma joon pudelist siis alati panen talle korgi sisse. :)
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas Misty1 » 11. juuni 2009, 22:37

:-D Ma ei mõelnud päris seda pussu, vaid tema iseloomulikku kasuka lõhna. Lastel meeldib ootamatult tuhkur vanaema nina alla pista. Peale selle ta kardab ka veel. :-D
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 12. juuni 2009, 17:05

Mulle meeldib ka tema iseloomulik lõhn, vahest meenutab mee lõhna :happy:.

Tahtsin täna sellest rääkida, et mul oli algul Tutiga potil käimis probleeme, aga nüüd oleme õppinud ära potil käima nii, et kutsun ta poti juurde klõbistan sõrmedega poti äärepihta ja ütlen "kakale" ja kui ta läheb siis saab maiust, kui ei siis ei saa ja see on põris tõhus. Muidu ta ei tahtnud üldse potil käia ja kasutas üht nurka koguaeg, aga nüüd vahel harva kui ta on poti täis kakanud ja sinna minna ei taha siis läheb teeb nurka. Ta on meil nii pirts, et kui seal on üks või vahest kaks junni ees, ega ta sinna siis lähe ka. Ma meisterdasin pudelist kühvli millega tal siis igakord kui ta ära käinud seal on poti jälle puhtaks teen :razz:. Ja igakord kui ta ongi sinna nurka lasknud, siis pihustan sinna seda vahendit mis peaks koeri ja kasse eemale peletama, see aitab nii kauaks kui see on ära kuivanud aga ikkagi aitab.
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline