Arnold (Mai 2007- 13.06 2013) ja Sylvester - Karini šuurikud

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 14. september 2008, 16:23

Oih, me oleme tuntud. Nüüd võib staaritsema hakata :8
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 18. september 2008, 14:51

Niisiis, minul on kodus täisvereline verekoer nimega Arnold :lol:
Nagu teada, siis mu vend ei saa minu tuhkrutega just kõige paremini läbi, ja üldjuhul hoiab neist eemale.

Eile aga oli tal minu käest vaja üks asi saada, ja ta tuli mu magamistoa ukse taha. Ma küll võtsin ja panin tuhkrud voodi peale, et saaksin uksest välja lipsata, aga Arnold pani nagu välk plagama, ja ukse vahelt välja enne kui ma silma ka pilgutada jõudsin. Vend sai asjast aru, ja taganes hirm silmades diivani poole, ja lõpuks hüppas sinna peale. Arnold otsejoones sinna järele, hambad irevil. Oleks vennal seelik seljas olnud, oleks ta selle üles tõstnud ja tüdruku moodi karjunud ka :lol:
Kui ma lõpuks diivanini jõudsin, ja Arnoldi venna hoitava padja küljest ära kiskusin, hammustas Arnold isegi mind, ja üpris tugevalt :shock:

OK, ma saan aru küll, et perenaist peab kaitsma, aga mis ma siis pean tegema, kui meessoost sõpru tahan koju tuua, tuhkrud keti otsa panema? :bang:
Kuidagi peaks nad ju venna ja vastassooga ära lepitama.
Kas see võib siis tõesti nii olla, et tuhkrud tunnevad armukadedust, või siis vajadust oma perenaist kaitsta?
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Marilin » 18. september 2008, 17:30

Ma arvan, et tõhud saavad lihtsalt väga hästi aru, kes neid kardab ning kes mitte. Minu üks tuttav ka näiteks paaniliselt kardab Maasikat ning kui ta meile külla tuleb, siis Maasikas jookseb alati otsejoones tema poole teda hammustama. Ning näiteks ka väga paljud, noh näiteks eriti veel tänaval inimesed, kes juurde tulevad paitama ja nii ning paitavad suht ebakindlalt ning kartlikult, siis ka Maasikas kipub sellised hammustama.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Marbeia » 19. september 2008, 09:28

Just Marilinil õigus, tavaliselt jah tuhkrud teavad ning haistavad kes neid kardab! See on nende jaoks lõbus, sest siis saab ju kedagi tagaajada ja muidugi kõik jooksevad eest ka ära nin tuhkrutel lõbu laialt :)
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 19. september 2008, 09:49

No lõbus tundus Arnoldil küll olevat, see kõik käis ikka väga kähku :lol:
Aga samas, kui mul tulevad sõbrad külla, ja ma ütlen et ei rahmeldataks, siis ikkagi minnakse ja naksatakse varvast.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Marbeia » 19. september 2008, 10:38

Just, Marbeiaga sama teema ja nüüd Zea ka !
Usun, et see on nende viis inimest mängima kutsuda :)
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 19. september 2008, 12:29

Täitda võimalik, sest alles paar päeva tagasi haakis Sylvester end mu jala külge ja lohises mööda tuba kaasa. Aga mind nad kõvasti ei hammusta, lihtsalt mänguhoos naksavad veidi. Võõraid ilmselt lähevad proovima, ja kui näevad, et ehmatatakse, siis pannakse käpp peale ja hammustatakse, et ikka näidata, kes kodus peremees on :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Marbeia » 19. september 2008, 14:03

Jaaa, peremehetseda oskavad nad väga hästi :D
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Marilin » 19. september 2008, 15:48

Aga, kui keegi külla tuleb, siis käse inimestel jälle rahulikult ise olla ja kui tõhud hammustama tulevad, siis äkki peaks külaline/sõber/kes iganes :-D teda ise karistama?Või siis kohe sa ise? Või näiteks, kui inimesed tuppa astuvad sulle, siis võta tõhud kätte endale ning anna külalistele sülla, las paitavad ja sügavad veits aega(ma küll ei tea, kas selline asi üldse aitama peaks) Ja tegelikult minu arust sellised kiired näksamised ei ole valusad vaid lihtsalt pigem ehmatavad(kui külalised peaksid seda kartma, et hammustus valus on) Või noh, vähemalt Maasikas ei näksa väga kõvasti.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 19. september 2008, 21:46

Kui keegi külla tuleb, siis ma alati ütlen neile, et nad oleks rahulikult ja ei sipleks, kui tõhud nuuskima tulevad. Tavaliselt nad nuusivad, ja siis üks hetk võtavad kellelgi varbast või kannast kinni, nii et veri väljas.

Külalised ise ei hakka neid karistama, ja asi käib suht kiiresti, ma olen tavaliselt siis suurte sammudega seal, ja kraban pahareti ära. Ise küll karistan, aga see tundub, et ei mõju. Ilmselt on see nende jaoks mäng, proovitakse, kuidas inimesed reageerivad. Võibolla on asi selles, et kui mina toas ringi kõnnin, siis riputake mul pidevalt soki küljes, aga mitte valusalt. Ehk nad tahavad tõepoolest hoopis mängida. Järgmine kord proovin anda külalistele mänguasjad kätte, ja vaatan, kuidas see mõjub.
Samas, millegipärast naissoost külalisi või pereliikmeid ei näksita, millegipärast nad soosivad eriti meessoost inimesi. Sellepärast mõtlesingi, et peremehetsevad :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 21. september 2008, 13:16

Meie peres käib siis reedest alates toortoidule üleminek. Reedel peale jalutuskäiku võtsin neil krõbinad eest ära, ja andsin kaks kanatiiba nina alla. Süüa need ei kõlvanud, küll aga oli hirmus vahva neid voodi alla tarida. Ja kui need mingi ime läbi(loe, perenaine roomas voodi all ahjuroobiga) siis on ju veel lõbusam nad sinna uuesti vedada :bang:

Reede õhtul käidi tühja kõhuga, ja otsiti kõik vanad voodi alla peidetud krõbuskad üles, aga kui midagi enam ei olnud süüa, siis tiibasid ka ei puututud.
Ma tegin südame kõvaks, ja ka laupäeva üritasin neid panna tiibu sööma, aga tulutult. Täna siis enam ei suutnud(peas oli koguaeg mõte näljastest tuhkrutest) ja panin neile kanamaksa tükke ette. Mingi 10 min käis kõva matsutamine kausi ääres, ja siis jäi kuidagi vaikseks. Ma siis uurisin, miks, ja avastasin et mulle on voodi alla veetud ka osa maksatükke :bang:
Samas, voodi all ma neid kanatiibu küll ei näinud, niiet väike lootus on, et midagi sattus ka tuhkrute kõhtu. Kui ei, siis on need küll väga oskuslikult ära peidetud, ja pean ootama kuni kuskilt nurgast hakkab teatud odööre tulema.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas helen125 » 21. september 2008, 14:19

Irww sul siis ka põrand maksast verine?
Mul tõstavad kausist välja ja siis viivad kusagile nurka, mõnikord kausi kõrval ka söövad, ja veeretavad mööda põrandat, ja siis näeb kogu plats välja nagu mingi tapatöö oleks toimunud :lol:
Nüüd ma olen targem, panen imevähe neile korraga ette, siis ei teki kiusatust kusagile nurka vedada.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 21. september 2008, 14:27

kusjuures põrandal mingit rada ei olnud, aga voodi all oli küll korralik loiguke. Ja kui aus olla, siis mind ei kutsunud küll väga sinna alla roomama. Nad hiljem niikuinii käivad ja söövad ära, eks siis millalgi tõmban mopiga ka üle :dry:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 21. september 2008, 22:19

JESS!!! :-D Lõikasin oma tuhkrutele täna kanatiiva kolmeks, et neil ei oleks vaja suure tiivaga mässata, ja ennäe imet, peale paari tundi voodi all veetmist, kuulsin ma järsku krõbistamist. Arnold oli lõpuks mõnuga tiivatükikese kallal.

Missioon täidetud :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Marbeia » 22. september 2008, 10:20

Jap, kui neid tiibasi ja kaelu väiksemaks lõigata, siis pidid nad paremini neid sööma :D
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 08. oktoober 2008, 21:14

Ma olen vahepeal kiiret üliõpilase elu elanud, ja pole eriti mahti olnud foorumit külastada. Aga siin siis väike ülevaade meie pere tegemistest.

Tundub et mõned nädalad tagasi hõiskasin enneaegselt, et minu pättidel on talvekarv peal ja talveuni magus. Eile Sylvesteri sasides avastasin, kuidas väikesed karvakesed kasvavad, ja tõepoolest tundub nagu nahk oleks sinakas :lol: Ja magamisest ei tule neil küll midagi välja enam, iga hetk kui ma voodist kuskile liigun, on mõlemad voodi alt väljas ja nõuavad et ma nendega mängiks. Kusjuures nende arusaam mängust on mu jala kallistamine ja sokist kinni hoides kaasa libisemine. Ja püksisääre sisse on ka hirmus lahe ronida, eriti kui mul on sukapüksid jalas, mida saab katki tõmmata.
Homme võtame ette küünte lõikuse ja kõrvade puhastamise, värbasin selleks vanaema appi. Küüsi saab tegelikult lõigata ka une pealt, aga kuna nad on praegu suht erksad, siis arvan et ei vea välja.

Lisaks tundub, et nad ei taha üldse üksi olla. Eile läksin õhtul 8 ajal ööseks ära kodust, ja hommikul kuulsin, kuidas terve peegliesine ja kapipealne oli põrandale aetud. Ilmselt kasutasid nad juhust, kui mind ei olnud, et pahandust teha. Pätid siuksed :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Lizard » 08. oktoober 2008, 22:46

Issand kui hea, et vanaemasid saab niimoodi appi värvata. minu hullu puhul on vaja vanaemade hordi.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas cougar » 09. oktoober 2008, 08:57

Pakun end vabatahtlikuks ;)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 09. oktoober 2008, 10:48

Cougar, kellele sa end vabatahtlikuks pakud, Lizardile?
Minu omadele ei taha küll keegi vabatahtlik olla, sest neil on rumal komme abilist näksata näiteks ninast või lõuast :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas cougar » 09. oktoober 2008, 11:27

Whatsoever, mul piisavalt kogemusi kiusakate elukatega (ka kahejalgsetega), irw, no on ju merd sõidetud! Küll ma nad varsti neist rumalatest kommetest ära võõrutan. Isegi kurjad koerad ei hammusta mind, tonksavad ainult kinniste hammastega, tahad öelda, et su tuhkrud on ullembad murdjad kui kauka või hunt? Hää.. siuke vana kuri lohemadu nagu ma olen, khasssvathatud peavad lapsed ja loomad olema, khassssvathattud! ;)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 09. oktoober 2008, 18:59

Aga sa tule ja khasssvata mu paharette. Ainult niipalju hoiatan, et väga vähesed võõrad saavad pättidega jutule, enamikul hammustatakse tutvumise eesmärgil varbast/sõrmest või mõnest muust hellast kohast verele :lol:
Ja seda lolli kommet ma ei ole suutnud neilt veel välja juurida. Vend jooksis viimane kord padi ees ja hüppas diivani peale. Oleks seelik seljas olnud, tõmmanuks selle üle pea ja karjunud tüdruku häälega :happy:

Ja muide, koerad on mõndade tuhkrute kõrval veel paiposisid :shock:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas helen125 » 09. oktoober 2008, 19:37

Ma võin tulla neile tappa andma, mul sellega suur kogemus:D
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas cougar » 09. oktoober 2008, 19:49

Mis tappa! Ikka pai ja preanik ennem kut piits ja hea sõna võidab võõra väe. Igasugu võrgutusvõimlemine ja muu kehkendus on obligatoorne, ja kui aus olla, siis neid elukaid, keda ma pole suutnud ära võrgutada nendepoolse ignorantsuse tõttu, mitte omaenda parimate tirriteerimis- ja õunaliitmisoskuste tõttu, võib ühe käe sõrmedel üles lugeda. Niiet hea meelega tuleks küll ja vaataks, kas tuleb jaht või ei tule ;)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 09. oktoober 2008, 20:09

Ma olen nii õrnahingeline, et ei kannataks välja, kui keegi mu pisikestele haiget teeks. Meie peres käib asi ikka armastusega, nagu Nukitsamehes.

Ja mul on tunne, et Cougar ei räägi enam üldse tuhkrutest, niiet ei mingit jahti :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas helen125 » 09. oktoober 2008, 21:16

Ei haiget ma ei tee loomale, lihtsalt ebamugav on tal.
Ja nagu näha on minu loomad ju suht mõmmid, solguta kuidas tahad. No Hugo on veits imelik aga see sellepärast, et ma pole saanud algusest peale kasvatada.
Jaa aga kui saaks nad korralikult potil käima oleks õnn, minu nina all käiakse potil aga muul ajal kui mind pole siis poti kõrval.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 09. oktoober 2008, 22:09

eks selle potil käimisega on jah nii nagu on. Minu omadel on juba kujunenud oma kindlad kohad, kus ajalehe peal käiakse. Mul oleks vaja lihtsalt potid sinna muretseda. Aga iga kuu mõtlen et nüüd ostan, ja kui nädala pärast palk otsas, siis jääbki ostmata :ups:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 20. oktoober 2008, 22:23

Niisiis, Arnold on meil hirmus sõjakaks muutunud. Muudkui käib ja kraabib mind teki all, vahetevahel ei pane tähelegi, ja lööb hambad sisse. Minule siiski vähem, aga vanaema kes nendega mängimas käib korra-kaks nädalas, kurtis täna jälle, et Arnold mõnuga lõi talle hambad sisse.

Lisaks tulen ülepäeviti koju mõnusasse segdusse, kus peegliesine ja kummutipealne on maha puistatud. Ei tea, mis neile küll pähe on läinud :wacko:

Üks naljakas asi juhtus aga eile. Nimelt, käisin ma mingi aeg õhtul köögis süüa tegemas, ning Sylvester jooksis välja. Arnoldit aga polnud, ja nii ma oletasin et see põõnab rahulikult oma voodis edasi. Paari tunni pärast ronis Sylvester välja mulle voodisse tatsama, aga Arnoldit polnud ikka kuskil näha. Siis ma mõtlesin et nüüd on küll imelik, ja hakkasin teda otsima. Käisin oma toa läbi, suure toa, ja köögigi igaks juhuks. Ja seda nii kaks korda. Keda aga polnud oli Arnold. Järsku kuulsin oma kutsumise peale mingit krabinat - ega midagi, käisin kõik kohad uuesti läbi. Ikka ei mingit Arnoldit. Oma toas kuulen jälle krabinat. Siis tuli meelde, et lükkasin ju varem oma kummuti sahtli kinni. Kraapisin selle siis lahti, aga seal olid ainult riided. Aga nüüd oli krabin juba lähedal. Mõtlesin et ei jõua üksi küll seda sahtlit välja tõsta, ja olin valmis juba venda kutsuma, kui proovisin korra veel alumise sahtli lahti teha. Ja seal ta siis ahtiski mulle vastu uudishimulikult nuhutades. Pätt oli lihtsalt mingi 3h põõnanud mu riiete sahtlis, ja veel sellises, kuhu ligipääsu kuskilt ei ole. Välja saades oli muidugi esimene asi pissile minna, sest selles suhtes on nad mul küll korralikud, et suvalistesse kohtadesse häda ei tee.
Aga jah, ega nendega igav ei hakka :dry:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 30. oktoober 2008, 13:30

Niisiis, väike ülevaade jälle meie tegemistest.

Talv muudkui läheneb, ja see annab tunda. Sylvesteril on niiiii pehme ja paks kasukas seljas, et lausa lust on vaadata. Arnoldil millegipärast ei ole veel, aga ootan ka seda millal ta veidi karvasemaks läheb.
Magavad nad ka hulga rohkem, mis on ilmselt hea, sest mina olen viimasel ajal nii vähe kodus olla saanud.

Eile oli õhtul kõige armsam juhus mis siiani olnud on - vaatasin omal voodis telekat, ja kirjutasin vahelpeal omale konspekti vihikusse kursavenna materjalidest. Tugrikud magasid voodi all, aga üks hetk tundis Arnold looduse kutset ja ronis potti hädale. Sealt siis hops voodisse, ja uimerdas minu juurde. Trampis natuke arvuti klaviatuuril, ja konspektil, ja siis jäi mulle külje alla seisma ise mulle otsa vaadates.
Ma siis võtsin ta sülle, aga kuna süles oli konspekt ka, siis viskasin pooleldi üle õla. Kutt jäigi sinnasamasse magama, hea et norskamist kuulda ei olnud. Aga millalgi une ajal lasti tuhkrupussu, mis ei olnud väga armas :wacko:
Ja nii me siis seal olime paarkümmend minutit, Arnold mul ühe õla otsas, käega toetasin ta tagumenti, ja teisega kirjutasin konspekti. Ei raatsinud liigutada ka :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 30. oktoober 2008, 13:35

Aga oi kui palju pättusi meie peres tehakse.
Esiteks käiakse ja näritakse mu rinnahoidjaid, püherdatakse nendes, ja siis tassitakse veel diivani alla ka. Ja mina pean siis mõtlema, miks kõik mu ilusad rinnahoidjad karvased on seest :shock:

Teiseks, on nad mul saapasöödikud. Nagu ma neile kodus süüa ei annaks :mad: Saapaid või muid jalanõusid ei saa oma tuppa üldse jätta. Kohe on tõhud kallal ja need näritakse katki. Eriti kahju on saabastest, mille ninaotsad sel nädalal lihtsalt ära söödi. Nüüd pean minema vaatama, kas kingsepal on midagi veel võimalik päästa.


Kuidas nüüd öeldagi, aga ei saa nendega koos elada, ja ei saa ka ilma elada :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas helen125 » 30. oktoober 2008, 17:58

Sillu on sellesmõttes hea loom, et ta niiväga ei trügi miskit närima, aga Hugo see sööks kõik kinganinad ja telekapuldid ära ja telefonid ka.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline