Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

Tõhulised pajatused

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Kassu- (Teema autor) » 24. august 2010, 20:57

Osad suhtuvad tõesti väga imelikult ja alandavalt, et rott. Kui seda öeldakse heaga pole mul selle vastu midagi, aga vahel nagu kiusu pärast alandavalt, siis :wacko: küll kihvatab.
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas triinabelle » 24. august 2010, 21:04

Jah, aga kas on vaja laskuda samale tasemele nende enda arvates jube tarkade ja vaimukate olevustega?
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas väike kuradike » 24. august 2010, 23:24

Minu puhul on kõige ärritavamaks väiteks siiski see krae ja kasuka teema. Kui võõrad seda teevad, siis ma nendega rohkem edasi ei räägi.

Kui sõbrad teevad, siis võtan asja natuke rahulikumalt, aga avaldan oma rahulolematust teemakäsitluse üle. Enamasti nad tunnevad mind piisavalt hästi, ja lõpetavad sellised jutud kohe ära :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Sissu » 24. august 2010, 23:31

Huvitav, mind see kraevärk üldse ei häiri just. Üldiselt ma vastan ka, et hea soe ju ja siis keegi rohkem seda teemat edasi ei jaura. Ma olen muidugi vaidlemises ja väitlemises kõva käpp ka, nii et sõbrad-tuttavad väga ei viitsi mind ärritada :-D Võõrastega ma üldiselt ignoreerin või viskan mõne lolli nalja vastu ja teema lõppeb. Aga vahel ikka viskab kopa ette ja siis lajatan. Siiani edasi pole tahetud midagi öelda. Ehkki jahh, eks ta paras paraolümpia ole sellistele vastu nõmetsemine. Isegi kui võidad, oled ikka puudega :-D
Ja kui kedagi lohutab, siis uskuge, veel räigemaid kommentaare kui tuhkru kohta, tuleb pitbulliga jalutades. Siis sa oled enamasti rahvavaenlane number üks
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas maris2 » 25. august 2010, 11:53

Läksime pühapäeval jalutama, vastu tuli meile üks mu vana tuttav, tama mu loomadest midagi ei tea. Küsib siis:" kes need on? " Mina "tuhkrud". Tema " kuhu sa nendega lähed?" Mina "jalutama" Tema "lased metsa lahti või?" Mina "ei nad on selleks liiga kallid" Tema" aga nad ju haisevad" Mina "haisevad jahh"
Ja nii ta siis läks edasi ja muigas. Kui jalutamast tagasi tulime siis kohtusime uuesti. Ma siis näitasin talle et me neid lahti ei last ja mõlemad ilusti puuris. Üldiselt nii et kui me jalutame ja mul kaasa ka abiks siis naljalt keegi ligi tulla ei julge ( mõned teist teavad et Lennart suht turske kuju). Kuid inimesed keda tuhkrud huvitavad tulevad ja küsivad igasugu asju ja neile vastan alati meeleldi. Viimasel ajal on põhi küsimus" kuidas neid kasvatada on, kas sama mis kassi ?"
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas kuku22 » 12. oktoober 2010, 14:50

Olen ka tihti Veerenni piirkonnas jalutamas käinud ja enamasti vastutulijad aeglustavad sammu, aga seisma ei jää. Ükskord pidas auto kinni ja mees autos oli tõsiselt huvitatud sellest, et kus sain; mis ta sööb; kuidas teda peetakse. Ma arvan ta olekski tuhkru endale soetanud kui telefonikõne vahele ei oleks tulnud(kes teab, äkki tegelebki praegu tuhkruostuga :))
Mina olen saanud ainult positiivset vastukaja-lapsevanematelt ja vanematelt inimestelt. Kõige lihtsam ongi lapsevanematega rääkida, sest nad teavad, et ega ma väga pikalt rääkida ei viitsi ja küsivad oma põhiküsimused (kust said? mida ta sööb? poiss või tüdruk? kui vana ta on? kus ta toas elab? kas ta hammustab) ära ning liiguvad edasi. Vahel küll mõtlen, et oleks pidanud jalutuskäigu ära jätma (eriti hetkedel mil 9 pealine lastekari juurde jookseb), aga eks ma ise oleks sama elevil kui mingi roti/hiire/nirgi taoline loom mööda teed tuleb. :roll:
Kõige ebameeldivam kogemus oli, kui mööda teed tuli vastu vanem daam ja kukkus juba 3-e meetri kauguselt nunnutama. :dry: Poole tunni jooksul jõudis ta mulle ära rääkida kogu enda ja oma laste eluloo, enda küttearved, seda mitu tema lennu inimest on ära surnud, jne. Üritasin vist oma 10-e korda teemat ära lõpetada ja mõtlesin mitu korda, kas teeskleks telefonikõne saabumist, et ära saaks minna. Ferrel oli ka päris hirmul ja ronis mulle põue-uus nännutamisteema vanaprouale. :bang: Lõpuks teatasin talle, et mul sugulane varsti ärkab ja ma pean selleks ajaks kodus olema, küsisin ka Ferrelilt "kas hakkame minema" ja hakkasin astuma enne kui tädi veel midagi rääkida saaks. Olin peale seda päris kurja näoga niiet see päev ei küsinud enam keegi, mis loomaga ma käin. :wink:
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Sissu » 13. oktoober 2010, 06:40

Sellistest vanaprouadest tuleb aru ka saada, eks neil ole pikad päevad üksi ja nemad, nagu iga normaalne inimene, tahavad suhelda ja rääkida :-)
Minul on selline vanadaam kõrvaltrepikojas, üksi elab ja kedagi suurt külas ei käi. Võimalusel ikka pühendan talle 10-15 minutit, kui kokku satume tänaval. Eks ta vahel tüütu ole aga nagu ma ütlesin, tuleb proovida mõista
Ja et päris tuhkruvaba jutt poleks, siis lisaks juurde, et ükspäev ta juba julges Suhkrut puudutada :-D
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas helen125 » 13. oktoober 2010, 07:53

Ega sa kõnniteel ometi ei jaluta loomaga? Ses suhtes, et kas loom kõnnib kõnniteel v on kastis v põues?

Kõnniteed on väga räpased, kõik need sülitamised jne muud loomad, kes seal on kõndinud, saast seal on tuhkru tervisele suureks ohuks.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas kuku22 » 13. oktoober 2010, 12:19

Sissu kirjutas:Sellistest vanaprouadest tuleb aru ka saada, eks neil ole pikad päevad üksi ja nemad, nagu iga normaalne inimene, tahavad suhelda ja rääkida :-)
Minul on selline vanadaam kõrvaltrepikojas, üksi elab ja kedagi suurt külas ei käi. Võimalusel ikka pühendan talle 10-15 minutit, kui kokku satume tänaval. Eks ta vahel tüütu ole aga nagu ma ütlesin, tuleb proovida mõista
Ja et päris tuhkruvaba jutt poleks, siis lisaks juurde, et ükspäev ta juba julges Suhkrut puudutada :-D


Jahh, eks ma proovingi vastata ja rääkida :-) aga lõpuks tuli tüdimus peale ja olin haige ka :umm: Üldiselt proovin ikka vastata inimestele, kui nad küsivad :-)
Kõnniteel proovime vähe kõndida, pigem nii, et tee kõrval muru peal (Kodu tänava äär on selleks väga hea koht-lehine) ja teed ületades võtan pisikese sülle :wink:
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Liia814 » 20. oktoober 2010, 18:14

Viimane lahe tähelepanek mis meie Snoopyga saime oli ühelt väikeselt tüdrukult (no äki mingi 6 aastane) Ta jalutas oma emaga mööda meist.
Tüdruk emale: NÄE EMME, Väikene hiireke!
Ema: See ei ole hiireke...
Tüdruk: Aga kes ta siis on?
Ema: Ma ei tea, aga väike ta ka ei ole!
Tüdruk: Äki on jänes?
Ema: Ei ole jänes!

Edasi kõnniti vaikuses... ja minul polnud tuju ka et nendega jutustama hakata... Tavaliselt ma väldingi seda!
Ise mõtlesin... Et oh neid vaeseid linnalapsi kes arvavad et piima teeb Alma ja ei teagi lehma olemasolust... Ja ei tea isegi milline hiireke või jänku on... kahju kohe ...
Kasutaja avatar
Liia814
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas raulpoiss » 10. veebruar 2011, 20:11

:-D Inimesed pol muutunud! Ikka samasugused küsimused!! )) Peale selle räägivad et nende tuttavatel ka olnud ja ka juhtumeid kus küsitakse kas alkohooli joovad kuna tuttava tuhkrule olevat väga meeldinud! )) Imeka kui ma käisin jalutamas lasnamäel ))
raulpoiss
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Teemad: 1
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas ferret111 » 10. veebruar 2011, 21:22

Mina olen ka kuulnud inimestelt kui olen rääkinud et ma võttan kunagi tuhkru siis kohe:''Väkk ära võtta,teeb kogu maja täis ,haiseb õudsalt ja pole ilusa näoga!!!''Siis olen kohe päris närvi ka läinud :grr:
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Sipsuka » 10. veebruar 2011, 21:30

Mina olen peamiselt saanud negatiivset reageerinud tuhkrule. Poisi vanematele mainides öeldi vastuseks, et saabki hiirtest lahti.:D Minu vanemad aga suhtusid, et haiseb ja miks sellist elukat vaja on. Vastasin siis rahulikult, et saangi koos tuhkruga haiseda. Peale seda nad enam seda teemat ei puuduta. Sõbrad ei julge seda teemat üldse puutuda- nad teavad et ma ei salli, kui keegi teeb loomade üle üldse lolle nalju.
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas maris2 » 10. veebruar 2011, 21:33

Mina enam ei lähe isegi närvi. Vahel ikka tögatakse et " kus su rotid on? ", siis vastan et "kodus."
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Marilin » 10. veebruar 2011, 21:39

Mu tuttavad nimetavad mu loomi põhiliselt vesirottideks :-D Enne ma vihastasin, nüüd võtan juba ise ka kõike naljana.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas postituvi » 10. veebruar 2011, 22:02

Mul õnneks kõik tuttavad fännavad- on neid kes tahaks Deelit koguaeg nunnutada ja on ka tagasihoidlikemaid.. kes eemalt vaatavad teda, kuid siiski peavad armsaks. Nad lihtsalt ei taha loomi oma sülle.
tänaval küsitakse küll igast küsimusi nii eesti kui vene keeles. Ma vastan küll kõikidele küsimustele täie uhkusega(sest just seda ma Deeli üle olen)- ja ainult nii on ju võimalik muuta inimeste väära arvamust tuhkrutest: " Nad hammustavad, pussutavad ja närivad kõik ära"
Aint mu extööandja- väikse Kuti ema narrib mind siiani kui suhtleme, et pistku ma tuhkur pannile, et ta tahaks ka tuhkruliha maitsta :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Misty1 » 11. veebruar 2011, 00:10

Meil negatiivseid kogemusi pole kui ehk mõni on halvustavalt seletama hakanud, kui palju kellegi kanad oma otsa leidnud sarnase eluka läbi.Aga neid on üksikuid. Kunagi kalmistul üks mees lausa istus et Mistyt sügada ja ütles nii armsalt :,,Nuuh sõbrake." Meenutas mu isa. Mul oli päris piinlik, et Misty teda maitsma otsustas hakata. Talvel rahulikum, aga suvel rahvast ja küsimusi rohkem. Aastatega on ära tüütand küll ühed ja samad -tahaks lihtsalt lebotada vaikuses. Ja pilte tehakse. Viisakamad küsivad luba . Kanasüdameid ostes on m6nel tekkinud huvi, mis rooga neist küll teen :shock: Laseme siis põuest karvase pea välja pista. :-)
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas tuhkrudonarmsad » 11. veebruar 2011, 18:44

Mul on üldiselt nii, et inimesed tulevad Alfu juurde, ütlevad "Oh, kui lahe loomake" ja siis tulevad need tüüpilised küsimused, tahetakse pai teha ka tavaliselt ja minnakse minema omavahel arutades, kui lahe loom ikka :D
Alfons, Reeta ja Leidi on maailma kõige nunnumad!
Kasutaja avatar
tuhkrudonarmsad
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 342
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu-jaagupi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas väike kuradike » 12. veebruar 2011, 01:38

Nii nagu ikka, on suht tavaline küsimus, et mis nad siis söövad. Tänaval või võõrastele inimestele selgitan ikka viisakalt asja ära. Aga kui mulle sõbrad või mõni noormees külla tuleb ja see jutuks tuleb, siis on viimasel ajal vastuseks: väikeseid poisse ja pealetükkivaid noormehi :rofl:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas ptakopishka » 14. mai 2011, 16:05

mul oli kõige naljakam kogemus loomakliinikus, kus pisike tüdruk vaatas tükk aega Pekole otsa ja siis hüüdis "KOBRAS!"
ptakopishka
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 61
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Misty1 » 15. mai 2011, 00:36

Mhh-mhh-me olime eelmine nädala vahetus nutriad:).Ja sugugi mitte väikeste arvamus. Nuuh linnastunud inimeste värk:) Aga iga kord kui ma tuhkur kaenlas lähen prügikotti viima,tuleb muigega meelde kasutaja Sissu postitus, kus tema sama toimingu peale 1 tüdruku tirts küsis:,,Kas sa viskad selle roti ka ära!" :-D
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Ragne » 20. oktoober 2011, 11:47

Mind on igasugune pärimine nii ära tüütanud. Peamiselt küsitakse, et kas haiseb väga. See on minu jaoks üllatus, ma küll ei tulnud algul selle peale, et tuhkur võiks nii väga haiseda. Teine kommentaar on tavaliselt, et metslooma oled koju võtnud. Kui üritan seletada, et ei ole metsloom siis vaadatakse sellise näoga, et ja-jah usun jeh. Mõni arvab, et on armas. Ema on eriti vaimustuses.
Kasutaja avatar
Ragne
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas postituvi » 20. oktoober 2011, 18:58

Mul kunagi üks naine, kes küsis väljas Deelit nähes, et kas ta haiseb ka (lisaks muudele küsimustele- stiilis mida sööb ja kus elab)- ütlesin: " ta ei hammusta- seega võite ise nuusutada" :) Ja inimene, kes arvas, et tegu on haisva(ning pureva) kiskjaga ( kõik-asjateadmatud inimesed- seda ju väidavad), veendus, et polegi haisu, hoopis kerge meevaha lõhn(mis talle isegi meeldis) ;)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Gunnar » 26. oktoober 2011, 08:44

Kuna ma liigun tõhuga küllalt rahvarohkes kohas, siis kommenteerijaid ja küsijaid leidub, ei tüüta aga ma väga entusiastlikult pärimistele ka ei vasta.

Suhtumine on aga väga hea, kiidetakse välimust, julgemad teevad pai, enamasti teatakse või aimatakse, kellega tegu, mõni tahab pähkleid pakkuda.... Männi pargis on mõned korrad nalja saanud, kui arvatakse, et ilma rihmata ringi jooksev tõhk on metsik, päris huvitav kõrvalt siis inimeste kommenaare kuulata ja mingil hetkel tõhk kaenlasse krabada ning eemale jalutada :D
Gunnar
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 20
Pildid: 1
Asukoht: Mustamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas väike kuradike » 29. oktoober 2011, 21:13

Mind on ka nelja aasta peale need stampküsimused vaikselt tüütama hakanud. Väljas jalutades tahetakse muidugi juttu rääkima tulla. Siis vahetevahel kui mul üldse tuju pole nende küsimustele vastata, ütlen et katsuda võib omal vastutusel, et vahetevahel hammustavad. Siis on huvilised suht kiiresti läinud :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Dasha » 02. november 2011, 15:36

Üldiselt on reaktsioon olnud positiivne siiani - kes vaatab ja lihtsalt naeratab, mõni üksik tuleb küsib, et mis loom see ka on. Ainult paar päeva tagasi üks naisterahvas vaatas eriti koleda grimassiga, et ei-tea-mis-asi mul seal rihma otsas on. Aga mind ajab täiega närvi, kui mehe kodus ta vanemad kutsuvad Rogerit rotiks. Ma olen korduvalt üritanud juurutada seda, et ta pole näriline, aga nad üldse ei võta vedu ja tõenäoliselt ise ei saa arugi, et see mind vihastab. :bang:
Dasha
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Inimeste suhtumine tuhkrutesse!?

PostitusPostitas Ailen » 02. november 2011, 16:31

Siiani on alati olnud väga positiivne "vastukaja". Kõikidel on nägu naerul, kui tuhkrut näevad ja hakkavad alati küsima tüüpilisi asju(ma arvan, et ma võin juba statistika kokku panna, mida on kõige rohkem küsitud Kadriorus ja vanalinnas jalutades). Üks kord vanalinnas jalutades tulid 2 noormeest siis meil uurima, et mis loomad ja nunnutasid siis Ferrut ja Armanit ning me väga imestasime et nii julgetakse võtta ilma kompleksita, et ta hammustab. Jutustatud saime ca 15 minutit ja poisid olid kindlad, et järgmise loomana võtavad tuhkrud. Lisaks oleme sattunud indianaisi meenutavate naistega, kellel oli per naine 10 last ja see oli väga huvitav, kuidas kõik lapsed tulid meie ümber ja katsusid ja kõik olid rõõmsad ja emad ka olid väga positiivsed. Huvitav küll, et kõik olid venekeelt rääkivad ja kõik pakkusid oma varianti, et mis loom see siis nüüd on. Lõpuks jäädi variandi juurde, et see on naarits(ma olen vahel laisk ja ma ei viitsi alustada venekeeles rääkimist, sest siis ilmselgelt jäädaksegi rääkima).
Omamoodi huvitav kogemus oli esimesel Kadrioru jalutuskäigul, kus kogemata sattusime hiina-jaapani turistigrupi otsa... Tekkis kohe selline Paris Hiltoni tunne, kus kõik sind pildistavad. Kõik rääkisid omas keeles, lõpuks üks võttis kokku ja pani eesti keeles lause kokku "kes need on, mis nimed". Peale seda võeti veelgi rohkem fotokaid välja.

Huvitav on küll, et tavaliselt tullakse lagedale nirgi ja naaritsa vastustega ja hiljem kui ütled, et tuhkur, siis kõik kohe "ahjaa, ma ju teadsin" stiilis. :D
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist