Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 22. august 2011, 11:29

Kas Äpu on puuri juba ära lõhkunud, tuppa jalga lasknud, arvuti juhtmed läbi närinud, et te nii kadunud olete sealpool :D
Kuidas läheb neil ka?
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 27. august 2011, 00:25

Äpu veel täitsa puurist jagu pole saand, aga proovib hoolega. Aga kadund oleme me sellepärast, et arvuti on tuksis, ning kasutada saan siis kui mees kodus on hetkel. Eilsest saadik siis kodus ja jõudsin siia ka. Aga nüüd peaks saama endale ka uue algaval nädalal loodetavasti.
Aga oh meil läheb muidu suht samamoodi. Äpu passib üksinda teiste kohal. Ei salli nad üksteist üldse, ainukene kellega saab läbi on Punkt. Mõtlesin siin isegi, et kuna Kratt ja Suslik läksid ka nüüd täiesti riidu siin, ning Kratt on ka eraldi, siis peaks äkki mõneks ajaks võtma ka Susliku välja ja Äpu hoopis Punktile mõneks ajaks seltsi panema. Aga kuna mul ju üks puur, siis hetkel peavad leppima Äpu pisikese puuri ülemise korrusega ja Kratt alumisega. Nii et hetkel lammutab Kratt mul puuri. Ja lihtsalt ilma põhjusetta läksid nad riidu, eraldasin nad, kuid ei saandgi enam kokku lasta, kohe karvupidi koos. Suslik muidugi proovis leppida, peitis end, proovis magada, aga Kratt ei jätnud rahule, jooksis järgi, näksas, kuni läksid pallina veerema.
Hetkel siis Suslik ja Punkt magavad rahulikult pesas. Kratt ja Äpu proovivad üksteist läbi puuri kätte saada, isegi söök ei huvita neid. Õnneks ei saa nad kätte, ning ainult ähvardavad teineteist. Masendav täiesti ikka, et nad ei saa omavahel läbi.
Punkt oli nii muserdatud sellest kismast, et peitis end täiesti. Siis viisin tema täna üksinda siis õue, ning oh kuidas ta end väsitas. Ning siis puuris oli ka palju rahulikum. Teda häirib selline kisma hullult. Kukkub lausa karjuma haleda häälega.
Aga kui ma mõni aeg kadund jälle, siis ikka sellest, et mul pole arvutit veel, ning mees oma arvutiga kuskil ära.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 27. august 2011, 10:49

Eks ma aimasingi, et arvutiga jamad. Kahju, et trall ikka kestab. Sama ka siinpool-ainult 2 nädalaks oli rahu. Ma ootan, mil Armiinal pubeka iga üle läheb, siis vast asi muutub.
Ja minu Mupsu nagu Punkt-talle üldse ei meeldi kui need kisavad seal, paneb plehku, või kükitab kõrvad hirmust taga, vahel ka kisama hakkab. Ta selline heake. Ainuke normaalne seal puuris :)
Aga elame-näeme.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 28. august 2011, 00:26

Ega jah, hetkel arvutiga jamad jah. Enda oma andis otsad, laste oma andis kaks kuud tagasi kuskil otsad. Mehe oma veel on, aga ta käib soomes tööl või siis on päeval kodus olles arvutiga ära. Nii et saan ööseti sisse ainult. Kuid õnneks algaval nädalal vist saan uue arvuti endale ka, siis olen rohkem levis.
Aga jah, jube ikka, Äpu juba pikka aega eemal teistest, ning tundub, et ei saagi kokku panna. Hetkel ka, aina proovib läbi puuri minna alla, et saaks kiskuma. Panin papi ka neile vahele, et ei näeks üksteist Krattiga. Puhastasin täna puure, no see hull ettevõtmine nüüd. Kuna kõige pealt tee suur puhtaks, siis saavad olla Punkt ja Suslik neile tehtud karbis. Siis saavad nad puuri tagasi. Proovisin Kratti nende juurde panna aga kohe hakkasid jagelema. Äpuga sama asi. Siis üks läks kasti, teine trantspordi karpi. Aga jah, nad ei kannata üksteise lõhnagi, et kui ühte puutund olen, siis targem teist mitte puutuda, kuna muidu proovitakse kohe näksata. Masendav ikka.
Punkt aga jah, kisab kõva häälega, kui kakluseks läheb. Suslik ka täna korra proovis, mõtlesin et nüüd tema ka kukub kaklema aga õnneks oli ühekordne tüli norimine.
Aga eks peab hoidma pöialt, et see asi ikka ilusti laheneks.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 31. august 2011, 20:34

Nii katsetasin siin Suslikut ja Kratti kokku panna aga sellest ei tulnud midagi head välja. :sad: Kaks siili, kes kohe ründasid üksteist, nii et karvatuustid lendasid. Nüüd siis kaks all suures puuris, kaks pisikeses. Aga ei saa neid kokku lasta, nii et jube. Puur täiesti ära lõhutud, väike, suur auk on sees ja koguaeg topi karpe, puud ette et ligi ei pääseks. Ja tundub et meil need sõjad ei lõppe, oleks vaja uut puuri. Kuid jah, hetkel raske sellega natikene, kuna osta ei saa. Pean midagi välja mõtlema. Lisaks neil seal väikses puuris ka kitsas ja tegevust ei ole ka. Tuleks muretseda selline, et saaksid rohkem joosta aga ka mitte väga suurt, ei mahu ära. Hetkel õnneks väikses puuris maha rahunetut, et ei proovita üksteisele läbi puuri kallale minna. Suudavad isegi rahulikult magada, mitte kui teine natikene krabistas, kohe hambaid krigistama hakata ja proovida ligi pääseda. Jama lausa, et Kratt ja Suslik ka nüüd sõjajalal, kuna Äpul vähemalt ennem oli väikses puuris ruumi joosta, nüüd aga passib ühel pisikesel korrusel, sama on ka Krattiga. Kahju nendest lausa. Suslik siin eile proovis oma võimu Punktiga ka, mõtlesin et nüüd tuleb ta ka eraldada. Aga õnneks piisas, kui Punkt tema peale karjuma hakkas.
Oh ja pilte ei saa ma lisada hetkel, kuna millegi pärast mu koduleht ei lase midagi laadida. Kui nüüd mõned päevad veel nii, pean leidma uue koha, kuhu laadida.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 02. september 2011, 20:50

No nii, Kratt ja Suslik on eilsest saadik jälle koos ja Äpu rahul, et terve pisikene puur tema päralt jälle. Aga jah, Kratt ja Suslik nagu otseselt üksteisega ära ka leppind ei ole, kuigi samas ei kakle ka. Selline hull nokkimine, üksteise taga ajamine ja närvi ajamine käib. Ja see paha on seal eriti just Suslik nüüd. Panen ka video siia, kuiudas ajab taga, nokib teist. Punkt aga ei tee selles väljagi. On vana rahu , ise puuris. Samas magavad kolmekesti ilusti koos, aga kui üleval on, siis aetakse taga, kisavad üksteise peale. Samas ega nad kahel käpal ei ole, ning poksimist ei toimu.
Aga tundub, et Äpule meeldib üksinda, sest kui puuri omale sai tagasi, muutus rahulikuks jälle. Magab rahulikult pesas, asjatab puuris ringi, isegi puuri närimise jättis hetkel rahule. Naudib täiega üksindust. Sest kui ikka keegi alumisel korrusel oli, siis oli ta hullult närvis ikka koguaeg.
http://www.youtube.com/watch?v=OZ4dicPlMhs Video siis Kratti ja Susliku käitumisest. See aeg Punkt istus süles ja vaatas ka seda janti kõrvalt.
http://www.youtube.com/watch?v=4YOFM1WPgdk Punkt kookospähkli koore kallal.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 02. september 2011, 21:26

Nagu Krõõpu ja Armiinat vaataks-seljas kraapimine, siis see ei meeldi, tõstetakse häält, aga kurja hääle tegijat ei kuulata ja joostakse teisel ikka sabas järgi. Mina eemaldasin oma loomad ka siis kui nad niimoodi kisklesid. Viimati jäin küll hiljaks, kui Krõõp Armiinale suure augu nina peale hammustas. Et poleks pidanud neid üldse kokku laskmagi.
Aga edusammud-vähemalt kohe ei hammustata. Ehk kui on natuke veel eraldi, siis muutub ka see kiusamine. Praegu passi peale, nad salakavalad ja võivad kaklema minna. Ptui ptui ptui.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 02. september 2011, 22:17

Ega ma hoian silma peal neil hoolega, aga siiani lihtsalt käib ja tüütab teist aina. Õnneks pole mingit hammustamist, ega kaklust. Ainult kiusab koguaeg. Aga hetkel tundub, et on rahulikum, tükk aega ei ole juba kisa olnud, ning kõik asjatavad rahulikult. Eriti hea on see, et ikka kolmekesi kuhjas magavad. Ning hetkel just läksid nad kahekesi pessa, ning magavad kõrvuti. Punkt aga jookseb rattas. Öösel mul on hetkel mees olude sunnil elutoas ööbimas (laps kõrges palavikus eilsest saadik), ning kui kiskuma hakkavad, siis kohe on tema jälgimas. Nii et koguaeg hoitakse silma peal.
Loodan, et nad ikka suudavad jääda korralikuks ja koos olla.
Aga Äpule tuleb ikka millagi muretseda suurem puur, et natikene rohkem oleks ruumi. Aga tundub, et ta tahabgi ikkagi üksi olla, üksik hunt. Kuigi jah, ega loodan samas, et tema ka saab kunagi suurde puuri teiste juurde.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 03. september 2011, 10:11

Siis on hästi! Koos magamine juba näitab head!
Ehk mõtlete ise puuri ehitamise peale, sellise suurusega, mis teile ära mahuks. Siis saaks sinna Äpule teha oma nurgakese lausa, või oma korruse, et saab eraldi olla ja soovi korral saab ka teiste juurde. Kahte puuri kodus omada ole päris tülikas ja neid suures mõõdus puure müüakse vähe ka.
Olge tublid :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 05. september 2011, 07:45

Nii täna ma julgen siis ka hõisata siin. :dance: Nimelt enam ei toimu mingit jagelemist Kratti ja Susliku vahel. Rahu ja vaikus mul puuris. Jeee.
No kuna mul juba üks on suht suur puur, siis arvan, et ei hakka ise meisterdama. Mõtlesin , et kuna siin on väiksel see põhi nii näritud, siis muretseks samasuguse juurde, kasvõi ühe korrusega puuri. Ning teeks nendest kokku siis ühe puuri. Et Äpul natikene rohkem liikumist. Ning isegi mõelnud, et kui nad ära lepivad, siis saaks suurele teha ülesse luugi, ning saaksid kõrgust juurde. Sest kunagi oli meil kolmest erinevast puurist kokku tehtud puur, ning lausa kuue korruseline. Aga selle me viskasime minema, kui suure saime. Sest see oli ikka nii ära hävitatud, et jube. Ning muidugi veel läks kolimisel natikene katki ka veel. Aga samas eks see ole näha, mis saama hakkab. Samas loodan ikka, et Äpu ka saaks teiste juurde, ikka nii kahju on mul endal vaadata teda üksinda.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 05. september 2011, 21:25

:clap: juhuu! Loodan, et asi jääbki hästi :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 07. september 2011, 11:38

http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =484445276
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =484445276
Panen siis hetkel kaks pilti ka siia.
Ning hetkel meil rahu ja vaikus ilusti. Aga jah, Äput ei saa ikka teistega kokku lasta, katsetasin. Isegi nüüd juba Punkti peale krigistab hambaid, kuigi kallale talle ei lähe nagu teistele.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 08. september 2011, 11:51

Kas nemad kookose äärele sellise ilusa mustri närinud? :)
Loodan, et rahu ja vaikus jätkub!
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 08. september 2011, 20:41

Kookosekoort närivad hoolega, mul neid on puuris suures lausa viis ja väikses kaks. Mõnuga kulutavad oma hambaid seal. Lisaks veel peidavad sinna toitu. Või lihtsalt veavad mööda elamist. :-)
Rahu ja vaikus jätkub, magatakse koos ilusti. Ei ole mingit pisikest nägelemist ka enam. Super lihtsalt. Nüüd hoian pöialt, et Äpu ka teiste juurde ikka lõpuks saab. Või et ei tuleks enam selliseid kakluseid teiste seas.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 10. september 2011, 12:23

Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Kessu » 10. september 2011, 12:24

Vahvad pildid :) .
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Degus » 10. september 2011, 21:28

Esimene pilt on super hea, hoiak on uhke!
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 16. september 2011, 15:28

Nii Äpu kolis meil, nimelt laste tuppa. Ja nüüd seal omadega väga rahul. Eks paistab, kaua seal siis pesitseb. Aga ega muid uudiseid meil ei olegi vahepeal, teised saavad ilusti omavahel läbi, ning elavad oma igapäevast elu. Ah jah, see on ainukene, et Suslik ei salli tolmuimejat või siis ma ei tea mis mõtleb. Kui koristada, siis tema läheb äksi täis, ning põrandal olles tuleb ja näksab seda aina, siis keerab tagumiku ette ja uuesti.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =486441952 Minu õnnetusehunnik Äpu.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =486441952 Suslik kuulamas.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =486441952 Nii pesitsesid üksteise peal ennem.
http://multiply.com/mu/kiisumusi/image/ ... =486441952 Kookose kallal.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas DessaMerisiga » 16. september 2011, 15:42

Ohh kui vahhvad deegukesed ! Paid ja musid tibukestele ! :biglove:
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 16. september 2011, 21:15

Tore, et teil vahelduseks ka hästi läheb :)
Tolmuimeja uriseb, siis Suslik peab samuti vastu hakkama :D
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Kessu » 17. september 2011, 10:13

Vahvad pildid.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Punkt, Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 09. november 2011, 17:22

Kuidas läheb, kadunud olete olnud? :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 18. veebruar 2012, 14:10

Tere :-)
Nii oleme tagasi, kahjuks läks meil vahepeal nii, et lihtsalt ei saand küll kasutada netti, siis oli nett liiga aeglane, siis arvuti katki, siis lihtsalt kiire, siis muud probleemid (lapsed), tervisega probleeme jne. No ei õnnestund kuidagi end internetimaailma lülitada, ning siis veel hullem, kuna polnud tükk aega kasutand internetti, unustasin ära, et siin ka käisin, ning oma pisikestest infot andsin. Jube tunnistada :ups:
Aga nii kõige pealt siis kurvad uudised. Täna 18.02.2012 kell 10.30 lõppes Punkti elu meie juures. :hanky: Käisime hommikul arstil, ning lõpetati tema piinad, mis algasid eile õhtul. Jube öö oli, kui ikka loom sinu nina all lihtsalt kokku kukub, puuri põrandale ning enam ei suuda tõusta. Piiksus haledalt, võtsin sülle, proovib tõusta, aga ei suuda. Tundus, et üks pool halvatud või midagi, sest kui sealt toetasin, siis püsis jalgel, aga muidu kohe vajus. Ja just ühele poole. Panin karpi, pehmetele tekkidele ja endaga koos voodisse. Öö me veetsime nii, et jutustasin temaga, siis oli rahulik, silitasin teda. Aga kella 2 ajal öösel tulid tal krambid või tõmblused. Siis juba oli otseselt kaisus, paitasin ja lohutasin teda. Vahepeal ka tukkusime koos, ning nii hommikuni. Hommikul esimene asi kliinikusse, kus vaadati teda, et nii vana loom, ning kahjuks teda aidata ei saand, ning lõpetati piinad. Kaaluti ka, kaalus 390g. :sad: Nüüd Punkt parematel jahimaadel, läks oma sõbrale Täppile järgi. Ning jaanuaris sai ta aasta vanemaks ka mul.
Aga siis räägiks ka teistest natikene. Äpu elab meil siiani eraldi, ning on väga rahul. Kui nad lähestikku panna Krati ja Suslikuga, läheb ta väga närviliseks ning kukub puuris laamendama. Tundub, et Äpu on loodud üksikuks, kuna ta nii rahul, elan teiste kohal, kuuleb teisi aga ei näe. Sõbralik on ta ka, tikub ligi, aga ei taha süles olla. Kratt ja Suslik siis elavad all, jooksevad, müttavad ning on hästi energilised, nemad ei lase end sülle võtta ja pai lasevad teha küll, aga samas paigal püsimine ei õnnestu neil. Peale Punkti surma, kui arstilt koju tulime, läks neil siis kohe võimu paika panekuks, tajusid ära, et Punkt enam tagasi ei tule.
Aga luban nüüd, et annan meist ikka teada, ning ei kao enam ära.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas DessaMerisiga » 18. veebruar 2012, 14:14

Siiras kaastunne :lein: :hanky: ! Olge tugevad .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Aydy » 18. veebruar 2012, 16:45

:lein: Kaastunne! Punkt elas teie juures ju nii kaua, et see suur kurbus :(
Tal oli hea elu ja oma viimastel päevadel sai perenaise kaisus toetust ja palju paisi.
Olge tugevad!
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas mesimummu » 18. veebruar 2012, 17:15

Kaastunne! :lein:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas DBS » 18. veebruar 2012, 17:28

Minu kaastunne! :lein: :lein:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas kiizumuzi (Teema autor) » 18. veebruar 2012, 18:54

Tänud.
Raske on, et pole teda enam, aga samas on lohutuseks tõesti see, et ta nii kaua meiega oli. Käisime matsime lapsega ta pidulikult Täppi kõrvale. Ja muidugi on lohutuseks kolmikud siin, sest kui neid ei oleks, siis oleks see kaotus veel hullem, sest nemad ka suureks lohutuseks. Eriti just lapsele, kelle oma tegelt Punkt ka oli, aga kuna ta pisikene oli, kui saime, et ise ei osand hoolitseda, siis nii muutusingi Punkti jaoks mina perenaiseks. Ja laps, kes mul hetkel siis 7a, ütles peale pikka vestlust, miks pidime Punkti igavesele unele saatma, et ta nüüd läks oma sõbra Täppi juurde, ning nüüd saavad jälle koos olla.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Pinto » 18. veebruar 2012, 22:22

Kaastunne :lein:

Vähemalt oli tal väga ilus ja pikk elu toredate inimeste seltsis. Nii pikalt elavad vaid väga vähesed deegud, nii et Punkt oli väga eriline ja eks oma osa mängisid ka toredad ja hoolivad omanikud. Edu teile teiste kaakidega! Löögu Punkti vanus üle ;)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu deegupere-Kratt, Suslik ja Äpu.

PostitusPostitas Kuldhai » 18. veebruar 2012, 23:11

Kaastunne! :lein:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline