Väike Bibi

Kes need karvapallid on, kes meil kodus elavad?

Moderaator: Imbeeh

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas Kallikera » 13. juuni 2013, 21:53

Saan sust aru küll, eks minevik muudab selliseks. Ma ise samamoodi kardan kohati rohkem kui peaks :)

Aga Bibi on jätkuvalt väga armas tegelane :)
Südame soov on seadus.
Kasutaja avatar
Kallikera
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 563
Teemad: 9
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 10. juuli 2013, 10:56

Panin tähele, et Bibi hakkab võtma juba vanema chinchilla kuju. Varem oli ta pisikese näoga ja suurte silmadega, kuid nüüd meenutab rohkem punnpõskset härrat. Mõnikord vaatame teda ja mõtleme, et Bibi on maailma parim lemmikloom.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas maris2 » 10. juuli 2013, 15:13

Ma arvan et ta on saanud omale ka parima omaniku :wink:
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 12. juuli 2013, 07:32

Ega ta (Bibi) ei kurda :-D
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 17. juuli 2013, 08:07

Bibil on komme pressida oma hambad mulle näppu, kui teda kallistan. Haiget ta mulle ei tee, sest oskab ära aimata kust piir läheb.
Bibi sai oma puurile poolkorruse.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas Kuldhai » 17. juuli 2013, 16:43

Loomad oskavad õrnad olla tõesti, aga siis peab ka väga tihe side olema looma ja omaniku vahel. Teil on see kindlasti olemas. Tulid meelde Nikulini mälestused ajast, kui ta koos koeraga tsirkuses esines. Number oli selline, et koer pidi tulema hooga ja tõukama käppadega vastu selga. Tol päeval oli teda aga tabanud äge radikuliit ja ta ootas hirmuga seda matsu, mis tulema pidi. Suur oli üllatus, kui koer jooksis vaikselt juurde ja toetas käpad tasakesi vastu selga...
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas ejaco » 19. juuli 2013, 17:55

Nii lahe on lugeda teisest samasugusest tegelasest, nagu meilgi kodus. Ja sa kirjutad väga huvitavasti!

Tundub, et Bibi on tõeline lemmikloom, kes teeb mõõdukalt lollusi, aga samas pakub sülega rõõmu, eriti nende lolluste endaga :D
ejaco
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 09. august 2013, 21:13

Lubasin Bibi öösel jooksma, kuid kuna ma ei jaksanud ärkvel püsida siis sai hiireke pool ööd trallida. Kui aus olla, siis ega teda polegi viimasel ajal eriti kuulda. Muidu villak ikka mürgeldas kui puurist välja sai.. Mõtlen, et võib olla teeb kuumus ta uimasemaks. Ööd on ikkagi liiga palavad tema jaoks. Toad ei jahtu isegi hommikuks täielikult maha, kuigi aknad on lahti. Bibi äratas mind unest üles nii, et hüppas öökapile passima. Rohkem ei teinudki midagi, ainult istus ja vaatas mind. Panin oma käe vastu chinchilla karva, Bibi pressis end minu käe vastu. Selge signaal, et nüüd oodatakse sügamist. Viimaks ronis poiss mu käele. Imestasin, sest sellega andis ta mõista, et tahab puuri. Puuris on praegu ainus jahe koht.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 27. august 2013, 15:10

Bibi sai tagasi meie magamistuppa, kuna tema endise puurikoha hõivas üks kodumasin.
Eile kui puuri puhastasin rippus chillapoiss mul pidevalt jala küljes, kui tahtsin natukenegi liikuda. Kombed on tal muutumatud. Kui puuripaneku ohtu pole on Bibi sõber. Kuid piisab mul vaid mõelda, et pistaks selle karvatuusti õige puuri, teeb Bibi vehkat. Pean pidevalt mõtlema uusi petuskeeme välja, et poiss "õnge võtta". Eile sain ta jälle ootamatult kätte, kuid pahameelest lasi ta mulle mingit haisu nagu skunk.
Chinchillad ei haisuta ju kui pahaseks saavad? :m8hh:
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 24. september 2013, 13:37

Bibi ronib viimasel ajal mulle õlale ja siis kõõlub seal nagu papagoi. Korra istus ta mulle otseses mõttes pähe. :-D Nagu lepatriinu, kes ronib ikka kõrgemale, et saada parem ülevaade.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 26. september 2013, 12:21

Vahepeal sai Bibil toit otsa. Tallinnast toodi uus nimega "Bunny chinchillade unistus". Täitsin meie villaku kausi uute pulgakestega. Mis teeb Bibi? Pissib "Chinchillade unistuse" peale!
Täna jõudis kohale Burgess, villaku tavapärane graanultoit. Pakkusin näpu vahelt talle ühte. Poiss võttis selle vastu ja hakkas kohe sööma. Tavaliselt ta oma põhitoitu pole kunagi nii õhinaga söönud :-)
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 19. november 2013, 14:32

Magan õndsat und, kui keegi oma külmade varvastega üle mu näo jookseb. Bibi trallib jälle toas ringi. Täna pakub magav perenaine talle eriti huvi. Oh mis kenad juuksed! Ohhoo kui tore on tekki sikutada..ja mis asi see teki all liikus? Kinni püüda. Peidan pea teki alla ja püüan mitte villakust välja teha.
Äkitselt jääb Bibi kuulama. Tardub paigale ja suunab kõrvad nagu andurid heli suunas. Kuulatasin samuti. Püüdsin välja nuputada, milline heli seda tüütut karvakolli paelus. Järsku oli Bibi kadunud, ühe hüppega peidus. Taipasin, et esimene heli mille ta kõrv kinni püüdis oli korteri teises otsas oleva inimese konkreetne liigutus. Arvuti kaane klõpsatus, toolilt tõusmine. Mis sundis Bibi peitu pugema olid sammud meie toa suunas. Poiss sai aru, et tema trallimisele tahetakse lõppu teha.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 22. november 2013, 13:41

Bibil on tegelikult mitu head nime. Mina olen suhteliselt fantaasiavaene ja ütlen Bibi kohta lihtsalt Bibi. Teised kutsuvad teda Biibiks, Bibikonnaks, konnaks, poisiks, rott-oravaks. Vahepeal nimetati Bibit tema väikeste varvaste ja pikkade vetruvate tagujalgade pärast Scratiks. Scrat on orav multifilmist "Jääaeg".

Leidsin lapse joonistuste hunnikust Bibid.
Pilt
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas Tiksikas » 23. november 2013, 15:52

"Heal lapsel mitu nime!"
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 15. detsember 2013, 19:51

Pilt

Pilt
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 25. veebruar 2014, 11:20

Bibi elab priskelt. Sööb ja magab, jookseb ringi ja kakub seinalt tapeeti. Plaanime ta varsti teise puuri kolida. Bibi saab märtsis 4 aastaseks.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 23. aprill 2014, 06:19

Bibi elutseb juba mõnda aega uues puuris. See on eelmisest 5cm kõrgem ja tihedama võrevahega. Puuris on 2 poolkorrust ja maja, kus ta päeval magab.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 30. juuli 2014, 11:36

Käigus on usin Bibi jahutamise plaan. Nii öösel kui päeval undab ventilaator. Puuri katusel on kaks jääpudelit käterätti keeratud. Muidu hakkavad nad "higistama" ja tilkuma. Mõnikord olen Bibi joogipudelisse pannud paar jääkuubikut. Siiani on Bibi elus püsinud ning teda paitades tundub karv jahe. Kuna selline jääpudelisüsteem toimib, leidsin lahenduse kuidas ennastki öösel mõnusasti tunda. Magama minnes võtan mõned jääpudelid voodisse kaasa. :)

Muutsin jälle Bibi toitu. Praegu söödan talle Vadigran Terra Chinchilla-t. Alguses tundus, et Bibi raiskab seda. Nokib paremad palad välja ja heina jätab suures osas järgi. Selle toidu sees on päris palju heina ja veidi paju laaste. Praeguseks on pool pakki ära kasutatud. Villak on heas kaalus ja kõht käib ilusasti läbi. Toit maksis 1kg 6.70 eurot. Vadigran Terra toidu pluss on see, et ei pea ostma eraldi heina. Toidu koostist vaadates tunduvad olevat kõik asjad tasakaalus. Hein, graanul, pressitud tera- ja köögiviljad.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 25. august 2014, 06:18

Bibi kaal saavutas rekordi 581g Nagu väike paks vanamees :lol:
Kuumalaine elasime ka hästi üle.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 19. oktoober 2014, 19:23

Öösel hakkas õues udutama vihma. Vastikult niiske ja tuuline ilm. Terve päev pole päikest paistnud ja üldse meenutab kõik akna taga toimuv eelmise aasta novembrit. Aga pole viga, sest toas on ju ometi soe ja kuiv. Suurepärane võimalus kerida ennast vanaaegsesse tugitooli ja lugeda oma lemmikajakirja.
Tuba on vaikne, kui välja arvata väikeste jalgade tip-tip-tip-tip kuskil mööbli all. Näen silmanurgast kuidas kaltsuvaibal olev uhke tutiga vildist suss müstilisel kombel liigutab. Vana paharet Bibi ei suuda järjekordselt minu susse rahule jätta. Ta kohe ei saa teisiti. Bibil on nende sussituttidega mingi oma asi ajada. Enne kui jaole saan, liigub chinchilla kolmel käpal kalpsates ja suss hambus kapi alla. Näen juba vaimusilmas kuidas minu sussitutt Bibi hammaste all väiksemaks jääb. Ruttu panen ajakirja kõrvale ja lähen sussi päästma.
Natukese aja möödudes kuulen voodi alt raginat. Ei, Bibi ei näri seekord mööblit vaid midagi muud. Ilmselt mänguasja mille laps on villaku territooriumile unustanud. Ajakiri on nii põnev, et esialgu püüan mitte raginast välja teha. Lõpuks ei pea närv vastu ja kutsun lapse, et ta Bibi huviobjekti ära koristaks. Laps laskub käpuli ja satub Bibiga silm-silma vastu. Bibi ei karda vaid astub mitu sammu sissetungijale vastu, jäädes oma suurte silmadega "vaenlasele" otsa jõllitama. Laps muidugi põgeneb kisaga voodi peale. Teen villakule "kõššš"! Bibi putkab minema. Laps kasutab võimalust ja saabki oma mänguasja kätte. Kartes, et villakhiir kätte maksab varguse eest, teeb ta kähku toast minekut.
Vaevalt saan oma lugemist jätkata, kui Bibi diivanile hüppab ja küülikunahaga maadlema hakkab. Kui uuest pilgu tõstan on chinchilla võtnud sisse erilise poosi. Kõik on selge, Bibi pissib minu küülikunahka täis. Kohutav elukas! Kui vetsupaberiga tagasi tulin oli jälle mu suss kadunud. :chinch:
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas samton » 19. oktoober 2014, 19:35

Väga hea lugemine! :clap:
Päris palju tuli tuttavat ette; need ilmed ja poosid ja... Naerma ajas. Ja lasen selle lugemise peale oma iire toa peale lippama. Ehkki ta hommikupoolikul sai toas ulakusi juba piisavalt teha. Aga eks ma ütlen talle, et tänagu selle topeltjooksu eest sind ja Bibit.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 24. jaanuar 2015, 16:57

Bibi sai uuesti tagasi oma Burgessi graanulid. Need on ikka kõige lollikindlamad. Ei mingit paremate palade välja sortimist. Avastasin kapist kasetohust karbikese seest kuivatatud kibuvitsaõied. Meenus, et korjasin neid suvel ja peitsin ära. Bibi on ju nii armas ja süütuke, vaatab oma rosinasilmadega otsa, liigutab pikki vurre ja ongi sulatanud jääsüdamed ning maiuspala on garanteeritud. Hoitku kui selleks ohvriks on langenud mu laps, kes teab kuhu on peidetud vaevaga kogutud kibuvitsaõied.
Siis avastasin padjapüüri seest suvel korjatud ja kuivatatud kõrrelise timuti. Bibi oli muidugi õnnelik. Hein lõhnas suurepäraselt, sest olin sinna kotti pannud osa, magusalt lõhnavaid kibuvitsaõisi. Mäletan kuidas need õied nektarist kleepusid ja kuidas nad mu kübara ära määrisid kui neid sealt välja raputasin puhta rätiku peale kuivama. Õisi oli nii palju põõsal, et kui karp täis sai kasutasin oma kübarat korvina. :) Järgmisel päeval olid uued õied sel põõsal avanenud. Sama palju või veel rohkemgi. Korjasin Bibile talvevaru ära ja ülejäänud jäid liblikatele, mesilastele. Korjates oligi vaja olla ettevaatlik, et mesilasi kogemata tuppa ei tassi. Õhh, suvi on ikka üks ilus aeg...
Kunagi ütles mulle üks palju aastaid näinud tark sõber, et talvel pole aega nukrutseda. Siis on aeg koguda kokku kõik ilusad mälestusekillud möödunud suvest.

Pilt
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 25. veebruar 2015, 09:34

Huvitav, mille järgi Bibi inimestel vahet teeb? Tuleb külaline ja tahab Bibit näha. Teen puuriukse lahti ja juba kuulen turtsumist. Teinekord hakkab ta plärtsuma inimese süles. Aga on isikuid kes Bibile meeldivad. Siis nakitseb ta neid sõbralikult ja ajab kõrvad ettepoole, et külaline teda sügaks.
Mõtlen, et kindlasti on mängus lõhnad. Bibile ei meeldi teravad ja tugevad lõhnaõli või parfüümi lõhnad. Ükskord külaline lausa solvus, kui Bibi oma põlgust näitas tema hirm-kalli parfüümi lõhna peale. Eile käis külas üks naine, kellel on kodus kass. Bibi oli nii rahulik ja lausa sulas õnnest selle naise süles. Naine hoidis Bibit kahe avatud peopesa peal ja Bibi ei teinud katsetki minema joosta, kuigi polnud terve päeva saanud jalgu sirutada puurist väljaspool. Naine oli kasutanud mingit lõhnaõli, kuid mitte palju ja ta ütles, et kassi lõhn on tal samuti küljes. Kas Bibi mäletab oma eelmisest kodust veel kassilõhna? Kuigi tegemist ei olnud talle tuttava inimese ja tuttava kassi lõhnaga. Igatahes väga huvitav on loomade lõhnataju ja mälu.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 26. märts 2015, 14:50

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Bibi sai märtsi alguses 5 aastaseks.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas MinniNummi » 26. märts 2015, 22:38

Palju õnne väiksele Bibile! :D Kas tal tuleb karva ära? (pildil pealt nagu tundub, et kõrva juures on karvatuustid ära) :)
MinniNummi
Õigekiri longab
 
Postitused: 176
Teemad: 4
Asukoht: Paide
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 27. märts 2015, 15:04

See kõrvataga on minu sügamisjälg. Tal on karv nii pehme, et kui näpu vastu paned, jääb näpujälg. Viimasel pildil on kintsul sügamisjälg. Bibi mõnules liikumatult ja lootis, et ma teda põhjalikumalt sügaksin. Tegin natukene kratsa-kratsa ja ruttu pilt. Muidu oleks ta magama tagasi läinud.
Bibi ajab ta küll karva kuid mitte nii hullusti, et kuhugi kasukasse augud jääks.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 09. oktoober 2015, 19:13

Bibil on justkui allergia. Sarnane sellega, mis ükskord oli. Arst avaldas siis arvamust, et tegu on heinatolmust tekkinud ärritusega silmas. Vahetasin heina ja silmaga sai korda. Nii, et probleem oligi tolmavas heinas. Täna märkasin jälle, et Bibi silmanurgas on eritis ja karvad seal lähedal märjad. Tundus, et sama silma ümber oleks nagu karvu vähemaks jäänud. Silm ise on puhas.
Hakkasin mõtlema, et mis asi võib tekitada villakule allergiat. Saepuru? Tellisin uue aluspanu Bunny COSY BEDDING. Alguses tahtsin valida saepurugraanulid, kuid Bunny COSY BEDDING aluspanule tehtud kommentaarid olid väga kiitvad. Toote kirjelduses on vaid üteldud, et naturaalne, pehme, tolmuvaba ja hästi imav aluspanu. Eks saan näha milline see on, kui pakk kohale jõuab.
Bibi on tükk aega söönud Burgess graanuleid. Mõtlesin teha talle väikest vaheldust ja pakkuda graanulite juurde Vitakraft EMOTION BEAUTY chinchilla-t.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 15. oktoober 2015, 11:58

Uus aluspanu jõudis kohale. Pudi näeb välja nagu väikesed rohekad heinagraanulid, mis on osaliselt purustatud. Eks aeg näitab, kuidas ta ennast õigustab.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 20. oktoober 2015, 19:08

Bibi kükitab rahulikult parajas kauguses ja perenaine üritab teda kätte saada. Bibil aga pole kiiret kuskile, sest miks peakski kui perenaine on haardeulatusest väljas ja massaaž tasuta käes. Nimelt leidis villak toas ühe koha, kuhu minu käsi ei ulata teda kinni võtma. Ainult näpuotsad puudutavad kasukat. Bibi on tark loom ja ei unusta selliseid toredaid asju.
Korraks mõtlesin, et viin pisikese chinhilla pärast diivani toast minema, sest just sinna alla ta poeb, et mind narrida. :roll:

Uus aluspanu on väga hea. Kahjuks liiga kallis kui jäädagi seda kasutama.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Bibi

PostitusPostitas maris2 » 22. oktoober 2015, 17:48

Loomad ikka nii nutikad,midagi ära ei unusta.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie villakhiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline