Tsintsud jooksmas

Kuidas kõige paremini oma karvapalli eest hoolitseda - puhastamine, küüned, pesemine, jalutamine jne.

Moderaator: Imbeeh

Re: Tsintsud jooksmas

PostitusPostitas lola0404 » 28. august 2011, 12:52

Meie villakud saavad ka võimaluse korral iga õhtu minu tuppa jooksma. Vahest jääb mõni päev vahele ka, kui väga kiire on. Üldiselt kõik praod topin kinni ja siis ei saa nad kuhugi alla ronida ja ennast ära peita. Tormavad oma jooksmise ära ja lähevad ise puuri, istuvad oma riiuli peale ja ootavad, et ma neile maiustust annaks. Nad saavad iga õhtu midagi head, kui jooksmine lõppenud on.
Närimisega väga probleeme pole. Alguses proovisid, et kas lubatakse riiulit hammustada ja voodi katet närida, aga ei lubatud ja nüüd enam väga ei üritata. Korvtool on eriti maitsev, seda ikka vahest üritatakse, aga kui ei lubata jäetakse kohe rahule.
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tsintsud jooksmas

PostitusPostitas konyo » 31. august 2011, 08:19

Minu oma saab iga päev joosta, paar tundi vähemalt. :D
Kõik liistud, kapiuksed, paberid jm proovitakse hambaga järgi :D
Eriti meeldib talle WC-paberi rulliga ringi joosta :D Võtab otsast kinni ja veab seda järgi :D :D

Muidugi ta tahab ka igale poole pugeda. Kapi tagused olid ta lemmikkohad ja diivanialune ka.. aga kui keelasime, siis ta enam ei pugenud kuskil, jookseb lihtsalt ringi ja kui ära väsib siis pikutab põrandal natuke. :)
konyo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tsintsud jooksmas

PostitusPostitas clara8 » 02. september 2011, 19:13

Mina lasen nad õhtul vällja. Puuri uksed on lahti. Vahest lähevad ise sisse, kui ei lähe püüan kinni ja panen puuri!
Mul leidis tsintsu maast pliiatsi ja tõi selle juhuslikult minu tuppa!
Muffin and Chilli= Forever love!! ♥ ♥
Kasutaja avatar
clara8
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 5
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron