Bännu liivahiired .

Kiired tegutsejad meie kodudes

Moderaator: triini22

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 28. detsember 2012, 19:53

Pole jälle kaua rääkinud. :)

Minu liivakad soovivad ka kõigile ilusaid jõule ja kõige parimat uut aastat. :)

---------------

Kuna James ja Harry hakkasid suureks kasvama siis kaklesid nad ühe mustaga päris õnnetult ja elavad nüüd kahekesi teises akvaariumis. :) Nii on kõigile parem. :) Musta vigastused olid päris õudsad, kuid nüüd on juba paranenud ja liigub ringi ja sööb hästi juba.

Ta oli teda vist ammu terroriseerinud, sest see must oli ka väga kõhnaks jäänud ja mul polnud mitu päeva aega nendega tihedamalt tegeleda kui üks päev jälgisin neid ja Harry täitsa ründas ühte musta pidevalt ja õhtul ei näinud ma seda musta ka pesas magamas , seega eraldasin nad, sest noorematel juba mehemõtted peas ja karjavärgid vaja paika panna. Nüüd on kõik jälle hästi. :) Ise olen laisk. :( Häbi häbi mulle.

Isased koguvad miskipärast jälle talvevarusid ka pessa. :D Mitu korda seda teinud juba ja siis järsku lammutatakse see hunnik kõik laiali, tuleb vist külm talv, vähemalt neil akvas. :D

Emastel läheb hästi.
Kuigi hallil emasel Andreal meeldib pidevalt mul toas ringi joosta ja mina ei mõista kust ta ennast välja nihverdab, panin kõik väiksemadki augud nüüd võrguga kinni ja nüüd pole ta mul toas ringi jooksnud, aga ta on selline eriline nihverdis :)
Teised tegelevad kaevamisega ja nende akva puhastamisega avastasin, et need suured jämedad palgitaolised aukudega asjad , mis neil üks akvas on , sellel on nad augud väga suureks närinud ja mõned augud on läbi närinud teise augu juurde ja väga suur närimistegevus on käinud. :)

Muidu läheb kõik hästi ja paaritamisplaanid mõlguvad ikka meeles, kuid selleks on vaja kaks emast maha müüa või uus akvaarium osta. :) aga eks selleni läheb aega, ehk siis järgmise aasta kevade paiku ehk. :)
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 03. märts 2013, 20:46

Pole jälle kaua rääkinud nagu tavaliselt.

Pidupäeva kord on ka siis, 12.02 said siis aastaseks minu esimene pesakond. :) ( Kahjuks siit pesakonnas on juba üks hiir lahkunud taevastele kaeramaadele )
Ja 29.02, said teoorias aastaseks minu teine pesakond. :)
Seega ka siis Andrea ja Lexie on nüüd aastased. :)
Ja Mia ja Coco peaks nüüd olema umbes 2 aastased. :)
Mustad isased peaksid olema umbes 2,5 aastased.
Ja teised on veel alla aastased. :)

Siin on ka kaks videot mustadest isadest , ehk pesameisterdajatest.
Kellel on nii, et kui paned pessa natukenegi paberit on see 10 sekundiga suhu topitud ja pessa viidud. Ükski teine mu hiir ei tee niimoodi aga nemad on erilised pesameisterdajad. :)

http://youtu.be/ub_xfcXTj78

http://youtu.be/HEFAmbWfDjs


Muidu on elu tavaline, mõlgutan ikka paaritamisplaane, kuid selleks on vaja uut akvat või isegi duna sobiks, kuid neid pole ma kuskil veel normaalse hinnaga hetkel näinud, kui kellelgi üle on või kuskil näinud on siis teavitage ! :)
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Pinto » 03. märts 2013, 21:16

Õnne sünnipäevalastele!

Teistele hiirtele on vaja teha paberivarumise koolitusi siis :D Minul tassivad kõik hiired wc paberi kohe minema ja ma pole isegi selle peale mõelnud, et mõni ei viitsiks seda teha. See peab ikka üks laisk liivahiir siis olema :P
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 04. märts 2013, 23:20

Mul teised kõik vahivad lolli näoga põhimõtteliselt, et mis sa sellest siia toppisid. :D
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Susanna » 27. märts 2013, 00:06

Very beautiful and dark lilac! :biglove:
Pilt

My own lilac gerbils are pales... :roll:
SGY - Finnish Gerbil Club: http://www.gerbiiliyhdistys.fi/
Susanna
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Asukoht: Nurmijärvi, Soome
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 30. märts 2013, 21:11

Thank you . :)

---------------------------

Mul on siis tulnud jälle uued plaanid, iga päev uued plaanid. :)
Olen siis mõelnud et võiks kaks pesakonda teha .
Lexie ja James
Andrea ja BonBon .

Aga homme võivad jälle uued ideed olla. :D

Aga sellel on hetkel veel suur takistus ees õnneks või kahjuks, on vaja siis elukohta kahele emasele mingiks ajaks, päris puuri ma neid elama ei taha panna. :)

Kogun mõtteid ja raha, et osta uus akva. :)

Liivud elavad kõik ilusti, vahepeal oli Mia-ga halvad lood, sest ta oli nii kõhnaks jäänud miskipärast, aga nüüd on tal ka parem juba. :)

Kõik isased elavad õnnelikult ja James ja Harry on nii suureks ja paksuks kasvanud. :) BonBon üritab ka neile järgi jõuda söögi seest ainult pähkleid ja sihvkasid süües. :D
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 01. mai 2013, 17:42

Liivakatel läheb ikka veel hästi. :)

Täna käisid mõned õues "jalutamas" , ehk olid puuri sees muru peal. Nautisid päikest. :)
Pilte kahjuks ei saanud teha aga ehk järgmine kord. :)

Ja ikka otsin veel uut akvat või dunat, kui kellelgi kuskil kodus üle on ja nõus kasvõi laenama mingiks ajaks siis sobiks väga. :)

Nooremad isased ehk James, Harry ja BonBon on nii paksuks läinud ja suureks kasvanud , näevad täitsa suurte poistena juba välja. :)
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 09. mai 2013, 21:55

Paar päeva tagasi sai jälle hiirtega õues käidud, seekord ehitasin neile ka aiakese , kus nad said päris vabalt ringi joosta. Panin sinna palgikesi ka ja siis nad tuuseldasid seal ringi.
Suured isased olid päris vaimustunud asjadest ja ronisid hea meelega, emased jällegi olid vähe pelglikud ja istusid enamasti transpordiämbris. :D Väikesed poisid seekord õue ei jõudnud, kuid nüüd kui ilmad head soojad siis järjest hakkan nendega rohkem õues käima. :)

Kohevarsti lisan mõned õuepildid ka, päikese käes tulevad isegi telefoniga superilusad pildud. :)
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 15. mai 2013, 13:17

Lõpuks siis pildid. :)

Kõik poiskad. :)
Pilt

Üks mustadest.
Pilt

Bonnu .
Pilt

Bonnu.
Pilt

Mustu .
Pilt

Ämbritüdrukud. :)
Pilt
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Pinto » 15. mai 2013, 20:18

Väga lahe aedik neil. Kas nad mööda seda ülesse ronida ei katseta?

Nelja emast on ka alati tore koos näha- emaseid on raskem suurema grupiga pidada kui isaseid aga ju siis on head iseloomud neil :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 16. mai 2013, 18:58

Siiani pole veel katsetanud ronida, pigem käivad maadmööda, seal igast palke ka ja tundub huvitavam ja aedik on päris kõrge ka nii 1,4 meetri kõrgune. :)

Emased on jah sellised rahulikud ja toredad, ju ka sellepärast elavad paremini koos et on ühest perekonnast kõik, võõraste emastega oleks kindlasti raskem olnud . :)

Mul pigem isased on sellised, kes ei kannatanud koos elada viiekesi, jagasid oma puid ja maid koguaeg ja siis lahutasin nad ju ka sellepärast, et nooremad üritasid vanemate mustade kohta üle võtta. :)
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 27. august 2013, 19:55

Minu hiirekestel läheb ka hästi, pole jälle ammu kirjutanud, mingiaeg pean pildistamise ka ette võtma, nüüd endal ka kaamera ja nüüd lihtsam. :D
Mina ei tea mis toimub aga mul on emased suht kõhnaks jäänud, nüüd on neil sihvka"dieet" , saavad muid asju ikka ka aga palju rohkem sihvkasid.

Ja siis noored isased on sellised pekirullid et anna otsad. Nemad on nüüd dieedil ja käivad jooksmas võimalikult tihti. :)
Pruun isane on kaks päeva toas lahtiselt ka jooksnud, ühe korra pani vannitoast vehkat ja ühe korra ronis puurist välja ja teda on päris raske kätte saada. :D Eile sai puurist välja ja siis ma umbes kell pool üks öösel tegelesin hiirejahiga. :D

Suured isased näevad veel normaalsed välja .

Ometi ei ole mul nagu väga rasvane söök ja midagi nii toitvat seal sees pole aga eks noortel isastel annab ka see tunda, et neil on väiksem akvaarium kui teistel. Pole siiani head akvat leidnud uut ja kui leidsin siis oli see liiga kaugel ja pole nagu kuskile panna ka seda. :D Häda on kõigega :D Aga loodan, et emased võtavad korralikult juurde ja isased langetavad kõvasti kaalu . Emastel tundusid hambad ka korras olevat, seega ei tea mis nende probleem on. :(

Aga liivud lehvitavad. :)
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Pinto » 30. august 2013, 08:54

Kui emased väga kõhnad, siis ma annaks neile ussirohtu (mul vist isegi peaks veel natukene õiget rohtu olema), sest ussid on üks kõhnumise põhjuseid. Isastel on üldse suurem kalduvus ülekaaluliseks muutuda ja nende toitu ja liikumist peab tihtipeale reguleerima, et nad päris pallikesed ei oleks :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 04. september 2013, 21:49

Okei, ma ussirohu peale pole mõelnudki, kas seda saab kuskilt tavalisemast loomakliinikust ka ?

Isased oskavad jah ennast mõnusalt palliks süüa, varsti ainult veereksid ringi vist kui saaksid koguaeg süüa. :)
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Pinto » 06. september 2013, 12:07

Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 25. september 2013, 15:34

Meil on vahepeal läinud üle kivide ja kändude ja samas midagi hullu pole juhtunud. :D

Ehk siis ühel liivakal avastasin, et tal oli hambad hulllllullt pikad. Ja siis ma juba paanitsesin ja värki, sest ta oli suht kõhnaks jäänud ka. Seega helistasin loomaarstile ja panin aja kinni. Seni ta sõi natuke kaerahelbeid , neid kuidagi sai süüa .

Loomaarsti juures läks enamvähem hästi, kuigi minuarust lõikas ta need hambad liiiga lühikeseks, ülemised hambad on peaaegu hambavahelise igemeni välja lõigatud ja alumised on ka ikka suht lühikesed ja siis tal jooksis hullult verd igaltpoolt ja suu oli verd täis, veidi aega jälgisin teda kuid siis pidin ära minema aga õhtul oli kõik asjad korras. :) Pole teda veel söömas näinud aga jälgin teda pidevalt. :)

Omaarust jälgin neil piisavalt tihti hambaid aga ju on seal akvas siis sattunud kätte sama loom lähiajal, sest mustad isased on väga väga sarnased .

Teistel läheb hästi, noored isased on jälle normaalses kaalus arvatavasti, pole kaalunud aga välja näevad peenemad. :)
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Pinto » 28. september 2013, 17:23

Kas hiireke on nüüd ilusti sööma hakanud? Kas arst lõikas hambaid narkoosi all või lihtsat kinni hoides? Võibolla rabelemisega sai suu kuskilt viga, et nii palju verd tuli. Tavalise korrektse lõikuse puhul ei tohiks küll pärast suu verd täis olla....
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 30. september 2013, 13:47

Sööb küll , lihtsalt hoidsin kinni , ise arvan ka et ta lihtsalt lõikas sisse kogemata. :) Hiire suu ju nii väike ja need tangid olid ikka suht suured . :)
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 11. oktoober 2013, 07:40

Eile lahkus taevastele kaeramaadele James, :( :lein:
Talle sai saatuslikuks ta lollused, et ta ronis akvast välja ja jäi kassi hammaste vahele ( kes on 95% täiesti pime ) .

Pilt

Nüüd otsin endale uut poiskat, Harryle sõbraks.
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Pinto » 12. oktoober 2013, 12:30

Kaastunne! :lein:

Kahjuks ei oska kodus peetud hiired ohte nii hästi aimata ja siis uudishimu neid tapabki...
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas MinniNummi » 15. oktoober 2013, 16:43

Siiras kaastunne! :lein:
MinniNummi
Õigekiri longab
 
Postitused: 176
Teemad: 4
Asukoht: Paide
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 28. oktoober 2013, 22:33

Ostsin paari päeva jooksul endale siis uue hiire ka, käisin Tartus ka otsimas aga seal polnud midagi põnevat pakkuda, Tartust ostsin see eest uue ja väga väga odava akvaariumi. :) Täitsa piisavalt suur oli ka. :)
Alguses oli plaan osta kaks uut hiirt aga kuna alles olid jäänud vaid kolm hiirt, siis mina ei raatsi ühte üksinda jätta. :)

Uus hiir on väga hästi kohanenud ja nimeks sai endale Richard Tahmanina. :D Sest tal oli ostes väga naljakas värvus ja nägi välja nagu tahmanina, homme-ülehomme üritan temast pilte ka ülesse panna. Nüüd on ta tavaline agouti värvus aga vahepeal oli ta selline beezi ja augouti segu. :) Ja see on hämmastav kui ruttu võtab üks noor hiir endale külge vana hiire käitumismaneerid. Harry on alati selline kartlik olnud ja mitte eriti käe peale ronija ja üldse on teda raske kätte saada, nüüd on Richard pmst samasugune, jookseb kohe ära kui käsi terrasse pista aga see tähendab lihtsalt seda et tuleb veeeel rohkem nendega tegeleda. :D

Täna said hiired endale hunniku oksi terradesse, sest isaste hammastega on järjest suuremad probleemid, nüüd lähen teise isasega arsti juurde hambaid lõikama, vaatasin, et ka ühel emasel vajaksid vist varsti hambad lõikust ja see isane kes ennem lõikamas käis, sellel on ka hambad juba päris pikad, ma ei saa aru sellest kuidas nad seni neil nii pikaks nii ruttu ei kasvanud.. aga see selleks, üritan olla tubli ja viia neile tihedamini puuoksi ja muid närimisasju, samas paberrullid ja muu selline papimass hävineb sekunditega niiet ei oska öelda, ehk siis vanadus . :)
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Pinto » 29. oktoober 2013, 19:13

Mõnelt eraisikult said odavalt terraariumi või poest?

Vanemaks saades on neil jah raskem oma hambaid kulutada- pole nii aktiivsed enam ja siis kasvavad hambad liiga pikaks juba, et neid saaks kulutada. Toidust oleneb ka üsna palju- toit ei tohi liiga pehme olla.

Pilte pole ka teist ammu näinud ;)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 29. oktoober 2013, 22:05

Poest sain odava, Zooplanet-ist . 40 eurot oli 112 liitrine akvaarium , mis on minu jaoks vähemalt päris väga odav. :D

Mul pilte on aga keegi ei viitsi neid miskipärast interneti üles laadida.. :D
Söök minuarust ei ole eriti pehme aga noh, pole proovinud ka. :D
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 01. november 2013, 10:52

Sain siis lõpuks pildid ka ülesse. :)

Panen siia palju niisama ilusaid pilte ka. :)

Richard Tahmanina. :)

Pilt

Alguses nägi ta selline huvitav välja. :)

Pilt


Lihtsalt ilus pilt, see peaks Mia olema. :)

Pilt

Coco ja Andrea

Pilt


Veel üks ilus pilt. :) See peaks kumbki isastest olema, ( Vist ) :ups:

Pilt


Ninakene . :D See peaks Lexie olema. :)

Pilt


Ühte torru mahub palju häid hiiri. :D

Pilt

BonBon.

Pilt


Kui paks saab üks liivahiir olla ? Vastus: Saab ikka väga paks olla. :D

Pilt


Siin rohkem pilte : http://fotoalbum.ee/photos/athena/sets/1250199?page=9
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas DessaMerisiga » 01. november 2013, 18:16

Neid pilte ma ootasin pikisilmi! Lihtsalt supper kenad iired! BonBon on jätkuvalt minu lemmik oma valge kraega (kui seda saab kraeks nimetada) :D
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Pinto » 01. november 2013, 18:39

Vahvad pildid! Richard on nutmeg, seepärast ta niiviisi värvi ka vahetab :)
Isased elavad sul neljakesi koos?
Igatahes näevad kõik su hiired igati kobedad välja ja nii mõnigi võiks natukene dieeti pidada või rohkem trenni teha :D Lahe värviline seltskond on sul ka.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 03. november 2013, 17:49

BonBon meeldib ka mulle kõige rohkem . :)

Isaseid on kokku viis tegelikult , Koos elavad mustad isased ja BonBon. Ja Harry , Richard elavad koos. :)

Üks isane on jah vähe paksuke, teine on kõhnem sest tal oli ka hambaprobleemid , kuid ta suudab ka ennast väga ruttu paksuks süüa. :D

Täname heade sõnade eest. :)
Viimati muutis Bännu 27. detsember 2013, 23:49, kokku muudetud 1 kord.
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Bännu (Teema autor) » 20. detsember 2013, 17:18

Ja halbu uudiseid tuleb veelgi ...

Täna avastasin surnuna ühe musta isase. Vaatasin, et ei ole nagu näha ühte musta isast ja kui hakkasin asju akvast välja tõstma, torusid ja puuoksi, juba siis sain aru et ju ta on surnud, sest ta tuleb alati välja kui midagi toimuma hakkab ja teised kaks tükki jooksid seal edasi ja tagasi. Ja siis ma leidsin ta megazorbi seest surnuna... Väliselt aru polnud küll saada miks ta surnud oli aga jah ...

Hetkel ei tea ka kumb must isane see oli, aga üritan välja uurida.
9 liivahiirt
Isased: Harry, Alvin, Theodore, Käbi, Lynx, Leif
Emased: Andrea, Cindy
R.I.P - Must isane 2 , James, Richard Tahmanina, Coco, Must Isane, Mia, Lexie, BonBon, Avi
Bännu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 175
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bännu liivahiired .

PostitusPostitas Pinto » 21. detsember 2013, 14:58

Kaastunne! Vahes nad lähevad jah väga järsku. Ta sul vist väga vana ei olnud veel?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie liivahiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline