Söögikauss WC potina

Mis ja kuidas? Puhastamisest vaba ajani.

Moderaator: triini22

Re: Söögikauss WC potina

PostitusPostitas -Kristin- (Teema autor) » 03. juuli 2004, 19:00

smileactive kirjutas:Mul on selline väike probleem, et minu liivahiired armastavad pissida ja kakada oma enda söögikausis. Istuvad seal sees ja teevad oma hädasid. :o Tundub kahtlane. Kas kellegil teisel teeb kah liivakas nii? Või äkki saab seda kuidagi ära hoida? Ma küll üritasin ja panin neile väikese kausi tavalise liivaga kuhu nad ennem meeleldi kakasid ja pissisid aga nüüd ei teinud junnigi. :( Kahtlane värk...


Aga võta üks teine söögikauss veel ja pane sinna toit. Las too teine jääda. Äkki hakkavadki ainult sinna oma häda tegema. Jällegi sinul lihtsam! :lol:
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Söögikauss WC potina

PostitusPostitas Endised kasutajad » 03. juuli 2004, 20:19

Käisin poes ja ostsin sellise madalate äärtega ümmarguse. Ja näed - nüüd on ainult üks kaks junni ja väga harva on pissuloik sees :P .
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Söögikauss WC potina

PostitusPostitas Gerbil » 15. oktoober 2004, 14:51

Minu liivahiirel oli ka niimoodi. Sellest sain lahti, või õigemini parandasin olukorda nii, et panin talle kaussi edaspidi palju vähem toitu, nii, et iga õhtu lisan talle uue toiduhulga. Nii oli lihtsam nõud puhastada, kui ta oli sinna sisse midagi teinud ja üldse teeb ta sinna nüüd vähem junne. Samas hädas-olijad võivad niiviisi ka proovida. Minul igatahes aitas.
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Söögikauss WC potina

PostitusPostitas Endised kasutajad » 10. oktoober 2005, 19:21

minu hiired ka tegid kunagi nii mul oli plekist vana kommikarp hiirte söögikausiks seal oli ka toit pidevalt märg siis ma panin neile söögikausiks savist tassi sinna nad ei tee oma häda ja seda plekist topsikasutavad nad wc-na :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist