Rotukese rotibeebid

Palju-palju pisikesi kõrvakesi, käpakesi ja sabakesi.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Rotukese rotibeebid

PostitusPostitas Rotuke (Teema autor) » 09. august 2008, 13:38

Hommikul minu rotul veel poegi polnud. Asi hakkas siis sellest, pere läks õhtuks ära ja ma jäin üksi koju.
Hetkel kui ma roti vaatasin, siis tal veel poegi ei olnud. Nii kui selja pöörasin ja teisse tuppppaaa läksin olid tal pojad Alguses oli muidugi üks.Ma lin nii närvis, et maei talunud seda enam ära. Ja mis kõige veidram ei tundund Lonny(roti nimi) üldse tiine rotina välja. Kokku sündis siis 6 poega :-) See oli nädal aega tagasi. Värvused on teda juba:) Hall, valge mustade silmadega, 3 pruuni, ja 2 musta:-)
Viimati muutis Kissu 13. august 2008, 23:31, kokku muudetud 2 korda.
Põhjus: Eemaldasin kuulutuse osa postitusest!
Rotuke
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid!!!

PostitusPostitas Goldenfish » 13. august 2008, 11:38

Oi!
See oli kindlasti vääääga suur üllatus! :wacko:
No vähemalt olid sa siis kohal.
Aga kes isa võib olla? :huh:
♥Eva♥
Kasutaja avatar
Goldenfish
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 434
Teemad: 7
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid!!!

PostitusPostitas Mercar » 13. august 2008, 11:46

Kui arvestada tegu inimesega, kes pidevalt loomi paaritab hoolimata emaste tervisest, siis vaevalt see eriline üllatus oli :evil:
Kuu aja jooksul juba kolmas pesakond siinses foorumis loetu põhjal vähemalt -> puppy miller- kohutav.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid!!!

PostitusPostitas Pippi » 13. august 2008, 11:55

Ma tean seda tüdrukut rate'st. Tal elavad 1 isane ja kaks emast koos või emaseid oli rohkem? Aga seda ma vähemalt tean, et isane ja emane on pidevalt koos. :(

St. ühest ta kirjast sain aru, et tal emasel jälle pojad ja siis ma küsisin, et mis asja, kas sul elavad isane ja emane koos ja et juba jälle pojad?! Vastuseks oli, et kust sa tead, äkki mul on kolm emast rotti. Ja noh, seal oli veel siis kirjas, et ta teab minust paremini rottide kohta(mis on tegelikult ikka väga vale) ja ta on hästi palju vaeva näinud nendega. Minu jaoks on see kõik väga-väga vale käitumine... :(
Those little rascals nibbled my heart away.
Naiivsed lillekesed. lol.
Kasutaja avatar
Pippi
Bite me!
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 843
Teemad: 17
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 14
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid!!!

PostitusPostitas Rotuke (Teema autor) » 13. august 2008, 21:10

Kahjuks on mul kolm emast ja kõikidel on pojad, mis juhtus kogemata. Ja hetkel selle ajal olin Soomes!!!
Rotuke
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid!!!

PostitusPostitas samton » 13. august 2008, 21:22

Pole need Su rottidel ju esimesed pesakonnad. Kas alati oled siis kusagil ära olnud, kui nad "kogemata" tiineks on jäänud? Selge, et kolm emast omavahel ikka poegi ei saa, nii et vähemalt üks isane rott peab Sul ikka ka olema.
Sellest siin jutt ongi, et kui Sa ei suuda tagada, et nad omavahel ka kogemata kokku ei saa, tuleks Sul kas isas(t)est või emastest loobuda ja edaspidi ainult ühest soost rotte pidada.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid

PostitusPostitas Roosaketss » 14. august 2008, 18:26

Ai kui vihaseks ajab selline asi. Kas tõesti inimesed aru ei saa, et kui poegi ei taha, hoia emast rotti isasest lahus!!
Seda, mida ma merisigade vastu tunnen ei saa sõnadesse panna, sest merisead on imelised!
♥ ♥ ♥ ♥
Kasutaja avatar
Roosaketss
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 335
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid

PostitusPostitas kerliilrek » 14. august 2008, 20:02

Tõesti ajab vihaseks, see kehtib ka teiste loomade puhul . :S
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid

PostitusPostitas Rotuke (Teema autor) » 14. august 2008, 20:53

Nuh, aga võtke tetavaks, et mul on 1 isane. Ja ma ei ole siia rohkem oma loomadest kirjutanud kui kolmest pesast.Kui te midagi ei tea, siis parem ärge rääkige. Ja ma tõesti tea n rotudest ja ka teist loomadest väga palju:D
Rotuke
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid

PostitusPostitas Roosaketss » 14. august 2008, 21:10

Vot järelikult ei tea, kui neid nii vastutustundetult paaritad. :nono:
Seda, mida ma merisigade vastu tunnen ei saa sõnadesse panna, sest merisead on imelised!
♥ ♥ ♥ ♥
Kasutaja avatar
Roosaketss
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 335
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid

PostitusPostitas samton » 14. august 2008, 21:25

Rotuke kirjutas: Ja ma ei ole siia rohkem oma loomadest kirjutanud kui kolmest pesast.Kui te midagi ei tea, siis parem ärge rääkige. Ja ma tõesti tea n rotudest ja ka teist loomadest väga palju:D


Siin pole Sa tõesti rohkematest kirjutanud. Kui Sa aga veel mäletad, siis minuga meili teel suheldes - tuleb meelde, see oli siis, kui mulle sellest siinkirjutatud esimesest pesaskonnast halli rotitüdrukut lubasid? - rääkisid varasematest pesakondadest ka. Nõndaviisi, et tavaliselt on halle ikka rohkem olnud. See kirjavahetus on mul täies ulatuses alles veel, kui midagi tõestama on vaja hakata.
Mul pole kombeks eraviisilist kirjavahetust avalikult välja hõigata, aga kuna Sa siin teistele teadmatust ette heidad, siis olen sunnitud seda tegema.

Su kolmel rotil sündisid järjest "kogemata" pojad - ja Sa väidad seepeale, et tead rottidest väga palju? Natuke piinlik ei ole endal?
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid

PostitusPostitas tupsu-baloo » 14. august 2008, 23:18

Ma olen lugenud paljusid teemasi milles jälle vaieldakse selle üle kui palju on kellegi loomal poegi jne.
Minuarust on see inimese oma südame tunnistus kui palju ja kuidas ta oma loomi paaritab ja mis ta nendega teeb,ütlen ausalt ära,et mind ennast ajab ikka vihale kui teised kommenteerivad seda kui palju loomi sul on ja kuidas sa ei tohiks ja kuidas tohid nende eest hoolitseda,ühte võin öelda sellest pidevast "kommenteerimisest" ei ole sugugi kasu vaid sellinne tegevus jätkub nii või naa...sest mõnel inimesel on juba iseloom sellinne,et ta lihtsalt ei taha et teda õpetataks.Väike näide ka minust,et ma absoluutselt ei kannata kui keegi mind kamandab,ma hakkan vastu isegi täiskasvanutele,sest mu iseloomus on see viga sees,et kui keegi midagi õpetab või teha käsib siis ma ei tee seda ja kõik.Aga see oli lihtsalt väike näide,et ma võin öelda,et sellest pole kasu kui te räägite,et nii ei tohi jne...aga oleneb ka inimesest.Aga sellest pole vaja rohkem rääkida,see oli lihtsalt väike "teavitus".
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotukese rotibeebid

PostitusPostitas -H_J- » 15. august 2008, 12:31

Rotuke- sele : Kui sa nii jätkad, ei ole sul varsti neid poegi kuhugi panna. Rotte ei osteta nii palju, et sa iga paari kuu tagant neile teve pesakonna viid. Pane ennast kasvõi ühe emase roti kohale - Kas sulle meeldiks kui sa koguaeg poegi saaksid ja üldse rahu ei saaks? Koguaeg on sul vaja poegi sööta jne. Kas sulle meeldiks see?
kanahakkliha
Kasutaja avatar
-H_J-
I'm watching you...No, seriously, I am.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 748
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: siin-seal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Pesakonnad

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist