Kissu rotikamp (4 rotti)

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Kissu rotikamp (6 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 31. märts 2014, 17:00

Oijah, tõesti-tõesti pole ammu kirjutanud siia midagi. Umbes täpselt samal ajal, kui tõin koju Oopi ja Qwerty, alustasin ma ka uuel töökohal, mis viib mu 3 päevaks nädalas kodunt eemale. Seega päris väsitav ja vahepealsel ajal ei suuda ennast kuidagi sundida pilte tegema vaid naudin lihtsalt kodus olemist ja loomadega tegelemist.

Igatahes hetkel elavad kõik rotikesed juba üle 2 nädala õnnelikult suures puuris koos, kuid selleni jõudmine oli väga raske. Pean ausalt tunnistama, et see oli minu rotipidamise ajaloo kõige keerulisem tutvustamisekogemus. Ülejäänud võtsid noored kenasti vastu, kuid Captcha ja eriti just Floppyga oli tõeline probleem.

Captcha sai üldiselt pägadega hästi läbi ja seda isegi puuris, kuid tal tekkisid mingid kindlad kohad, kuhu ta pägasid ligi ei lasknud. Kui ta oma majast välja lendas puhisedes, said valimatult kõik ettejääjad ta käest tappa (mitte ainult pägad). Pikema jälgimise tulemusena õnnestus mul välja selgitada, et ta kogub neisse kohtadesse kuivtoitu ja kaitseb oma varusid. Ülejäänud rotid on juba selgeks õppinud, et sellistest kohtadest tuleb eemale hoida, kui Captcha ise parajasti kohal on (tal neid varusid 2-3 kohas), aga pägadel võttis ikka nädalaid, et sellest aru saada. Eriti kuna mujal on ta nõus meeleldi nendega koos tuduma ja emalikult nakitsema.

Floppyga tundus aga asi täiesti lootusetuna. Alguses suhtus ta pägadesse umbuslikult, kuid mingist ajahetkest hakkas lihtsalt valimatult ründama neid. Asi läks isegi nii hulluks, et nii kui nad ühele pinnale sai, lendas Flop joonelt pägale hammastega kallale. Proovisin ühte ja teist ning kolmandat moodi (puuride vahetuse, lõhnaga harjumise, veepritsi jms.) - tulemus ikka täpselt sama. Kusjuures Flop läks puhvi ka näiteks siis, kui ma ta pägalõhnalisse puuri panin ja asus sihikindlalt lõhnaallikaid otsima. Minu mõistus oli täiesti otsas, sest kuidas sa tutvustad rotte, kui neid ei saa isegi sekundiks kokku panna?!? Paar nädalat pärast tutvustamise algust kolisid pägad suurde puuri ja Floppy kõrval olevasse pägade puuri. Jätsin Floppy umbes nädalaks rahule ning ei üritanud teda enam pägadega kokku panna. Ise üritasin samal ajal leppida juba ideega, et tõenäosus on, et Flop jääbki eraldi elama. Nädal hiljem otsustasin veel korra katsetada. Esimesed tulemused olid lootustandvad - vähemalt joonelt päga ründama ta ei asunud. Kui päga lähemale tuli, siis kukkus küll turtsuma ja puhvi ajama ennast, aga oli juba näha, et on millega tööd teha. Alguses jalutasidki Floppy ning pägad kolmekesi diivanil, hiljem hakkasin teisi rotte lisama, et Flop harjuks uuesti suurema kambaga. Kusjuures välja saigi ta ainult pägadega koos ja kui ründas läks puuri tagasi ning rohkem välja ei saanud. Aeg läks, ründamised läksid üha harvemaks ja nii lõpuks poolteist kuud pärast pägade koju saabumist julgesin Floppy suurde puuri tagasi kolida. Kusjuures minu üllatuseks, oli ta puuris pägade vastu väga rahulik ning viisakas ja nõus isegi mõne neist omale kaissu võtma. :)

Mis siis veel? Pägadest natukene. Oop on selline tõsine blondiin - keksib siin ja keksib seal, kiusab seda ja kiusab teist, täiesti süüdimatu ja naudib tähelepanu. Qwerty puhul oleneb kõik tujust ja päevast. Pisi ürituse ajal oli tõeline äpu ja istus ainult kellegi põues või kraevahel. Samas üritab ise olla hull matcho ja peas mõlguvad mõtted alfastaatusest. Igatahes Captcha ja Switchi on ta suutnud ka pikali keerata juba. Kutsun teda murjaniks, kuna ta näeb välja nagu oleks porisisse kukkunud ja siis iga karv isesuunas ära kuivanud. :rofl:

Switch

Pilt

Pilt


Qwerty

Pilt

Pilt

Captcha

Pilt

Pilt

Flash

Pilt

Floppy

Pilt

Moosivaras... ei... heinavaras Oop

Pilt

Pilt

Pilt
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (6 rotti)

PostitusPostitas flo » 31. märts 2014, 17:14

Mõnusad tegelinskid... igav nendega juba ei hakka :)
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (6 rotti)

PostitusPostitas Lili » 31. märts 2014, 20:26

Väga tore uudiseid kuulda üle pika aja ja veel toredam on lugeda, et pikk ja vaevaline tutvustamise protsess lõpuks hästi lõppes! Rotikamp on muidugi kadestamisväärselt ilus ja pani enda rotte igatsema, sest viibin neist homse hommikuni eemal.
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (6 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 04. mai 2014, 19:15

Lõpuks leidsin/võtsin aega ja kraapisin oma energiariismed kokku rottide pildistamiseks. Üldiselt sabad elavad hästi, vahepeal kimbutasid meid parasiidid ja pisikesed hingamisprobleemid, kuid nüüdseks oleme need seljataha jätnud. Qwerty võtab vaikselt puuris võimu üle ja on võtnud sihiks saada alfarotiks. Oop on tõsine kisakõri, iga asja peale on temal piiiiiks ja sihuke nägu peas nagu tapetakse-tapetakse!!! Floppy on endiselt ülbik ja ainus, kes Qwertyle veel vastu julgeb hakata. Switch on maailma leebeim rott, kes on kõige ja kõigiga nõus. Flash hoiab rohkem omaette ja ei sekku igasugustesse tegemistesse. Captchast aga kasvab vaikselt kaisurott. :biglove:

Täna astusid mu rotid siis natuke ämbrisse...



Qwerty ja Switch - minkide duo

Pilt


Qwerty

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Switch

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt



Oop ja Flash - lontu duo

Pilt


Flash

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Oop

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt



Captcha ja Floppy - ema ja tütre duo

Pilt


Floppy

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Captcha

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Suure hädaga õnnestus ka kõik 6 rotti ühele pildile võluda. :dance:

Pilt
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (6 rotti)

PostitusPostitas Lili » 04. mai 2014, 21:02

Ülivahva fotoseeria! :) Võikski imetlema jääda...
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (6 rotti)

PostitusPostitas roberta » 05. mai 2014, 17:35

Kõik sellised imearmsad mupsikud, tahaks kohe sasida neid!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (6 rotti)

PostitusPostitas 3rika » 07. mai 2014, 17:13

Vahvad sabad! Viimane pilt kõigist koos on ikka nii tore, sest neid on ju raske niiviisi pildistada. Qwerty on ikka kõvasti kosunud, pea sama suur kui teised prouad ;)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (6 rotti)

PostitusPostitas Pinto » 28. mai 2014, 20:10

See viimane pilt on väga hästi õnnestunud. Mis liimainet sa neile söötsid, et nad nii ilusti reas nõus olid olema :D?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (6 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 28. mai 2014, 20:30

Jogurdidropsid on liimaineks! :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (6 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 13. juuni 2014, 16:00

Pilt

:lein: Captchas (20.08.2012 - 13.06.2014)

NB! Palun siin teemas mitte kaastunnet avaldada, selleks on see teema - viewtopic.php?f=246&t=20064
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 08. juuli 2014, 07:34

Issand ma olen nii kaua oodanud, et saaks lõpuks positiivseid uudiseid postitada oma rotindusest. Sellest ajast alates, kui eelmisel kevadel kõik mu pesakonna plaanid untsu läksid tänu ühele jõledale viirusele ja sügisel Flashil oli väga hirmus nurisünnitus, olen ma enamvähem hinge kinni hoidnud ja palvetanud, et asjad hakkaksid ülesmäge minema. Nüüd lõpuks tunnen, et olen selle viimase aasta seljataha jätnud. Pesakondade foorumist võite lugeda minu 10 pisikese viinerikese kohta, kelle Qwerty 04.07.2014 ilmale tõi - viewtopic.php?f=245&t=20111

Lisaks sellele läksin ma päev hiljem Soome järele ühele oma pikaajalisele unistuste rotikesele ja tulin tagasi tegelikult lausa kolme rotiga. 2 tüdrukut ja nende tulevane peigmees. Kes kannatab see kaua elab - ootasin neid rotikesi juba tervelt veebruarist saati. Pisike kingitus endale 10 aasta rotipidamise täitumisel. :biglove:

See on siis minu unistuste rott. Nimeks sai ta Daemon, päris nimega Zaya's Rose Red. Sündinud on ta 29.05.2014 ja värvilt marten.

Pilt

Pilt

Pilt

Lisaks siis tema õekene. Nimeks Quark, päris nimega Zaya's Red Light. Sünnipäev sama ja värvilt pink eyed white ehk PEW.

Pilt

Pilt

Pilt

Poiss on meil black eyed marten berkshire ja temast võib rohkem lugeda Roberta teemast.

Pilt
Pildi autoriks kasvataja Elina.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (5 rotti)

PostitusPostitas samton » 08. juuli 2014, 07:49

No on ikka kaunitarid küll!
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Riina1958 » 08. juuli 2014, 09:58

Palju õnne! :flo:
Kõik kolm on imearmsad. Daemon väärib oma nime, kuigi armsa väikese rotitita kohta on seda vist ülekohtune öelda. Võib-olla lihtsalt harjumatu?
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Lili » 08. juuli 2014, 19:00

Pole paar päeva foorumis käinud ja selliseid toredaid uudiseid kohe kuhjaga! :razz:
Õnnitlused veelkord titade ja ka uute kaaskondlaste puhul! See marten värvus on huvitav, kuigi natuke kõhedusttekitav. Aga kunagi tekitasid punased silmad heledal rotil ka minu jaoks ebameeldivat tunnet, nüüd on endalgi punasilmne poiss ja vägagi armsaks saanud!
Imeliselt armsad on kõik rotid, selleni tahtsin jõuda! :biglove:
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 09. juuli 2014, 16:45

Kui ma umbes 2-3 aastat tagasi esimest korda nägin marten rotti pildilt, teadsin kohe, et sellise väikese deemoni pean ma omale kunagi saama. Kusjuures martenit kutsutakse punasilmseks kuradiks. Toona arvasin küll, et pean tunduvalt kauem ootama ja rohkem vaeva nägema selle nimel. Jumal tänatud, et meil on tänapäeval selline asi nagu Facebook ja talvel leidsin sealt Soome kasvataja kes tegeleb/tegeles martenite aretusega. Pool aastat hiljem ongi mul sihuke pisike deemon nüüd kodus ja lootus isegi lisa saamiseks järgmisel talvel. :biglove:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 18. juuli 2014, 22:09

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Mercar » 18. juuli 2014, 22:35

Mul polegi meeles olnud küsida, kuidas tutvustamine läks või läheb? Nagu näen, jalutavad kenasti koos.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 20. juuli 2014, 20:52

Tutvustamine edeneb. Ainsaks takistuseks on jälle kord Floppy, kes Oopi ja Qwerty lisandudes elas tervelt 2 kuud üksinda. Sel korral ma talle nii kaua aega ei anna (kuna mõne nädala pärast on juba puuri vaja) ja seega kui me kodus oleme, siis on ta suures puuris ja saab vahel väga-väga märjaks rotiks. Täna on ainult 1-2 sellist märjaks tegemise väärilist kaklust olnud, seega edusammud igatahes. Kusjuures pägad ei aita asjale üldse kaasa - kui Floppy kusagile pikali viskab, siis käib väike Daemon ja muudkui sikutab teda karvadest, sabast, kõrvadest, kuni Flop vihastab ja läheb teda selili panema. Siis plika kiljub nagu ratta peal ja ootab, et keegi tuleks päästaks välja. Seega õpetan endale valikulist kuulmist hetkel. :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 10. august 2014, 22:19

Hetkel on kõik suured rotid ühes puuris. Vahepeal kostub küll piiksumist ja käuksumist, aga võtan seda juba külma närviga, sest Soomlased ongi sellised piiks rotid. Said omale hüüdnimedeks Squeak 1 ja Squeak 2. Lisaks ei ole need Soomlased normaalsed, ausalt noh. 10 nädalaselt, ehk 2,5 kuuselt on nad täiskasvanud roti mõõtu ja mõnest lausa ülegi. Steroidid?!? Mitte, et nad paksud oleks, aga lihtsalt suured ja hästi lihases ning tugevad. :shock: Hakkame siin hiigelrotte aretama lõpuks?

Jõudsin just ära öelda, et pole paksud ja siis pildile jäävad tõelised pontsikud. Tegelikkuses lihtsalt vilets pilt, mis ei tee rottidele au, aga siblikud paremat mulle ei pakkunud - omaviga! Quark (343g) ja Daemon (316g)

Pilt

Vanuselt järgmine sats on siis meie puuri kribud. Üks imeti just 10 tite poolt tühjaks, aga teine ongi sellist väikest kasvu. Kes tal lubas, seda mina ei tea? Peavad kiiresti kaalu koguma hakkama, muidu jõuavad pisipägad ette! Oop (287g) ja Qwerty (266g)

Pilt

Keskealisemad daamid on parajalt suurteks ja kopsakateks kasvanud. Floppyl on väikesed probleemid allergiatega ning turtsub vahelduva eduga. Switch aga tunneb ennast igati hästi ja naudib suurt ning mõnusat seltskonda. Floppy (373g) ja Switch (377g)

Pilt

Vanaproua Flash on vaatamata tervisehädadele (kasvaja) väga nooruslik, heas tujus ning alati valmis suhtluseks. Puuris laseb noortega võidu ringi. Huvitav on see, et tema on pärast kasvaja tekkimist hakanud kaalus kõvasti juurde võtma, kuigi tavaliselt rotid pigem muutuvad kõhnadeks. Mulle isiklikult istub see pontsiku variant pareminigi. Flash (535g)

Pilt
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Lili » 10. august 2014, 23:03

Sellise tempo juures panevad Su emased soomlased mu isasest 800 grammi kaaluvast Nemost küll pika puuga mööda!
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Mercar » 11. august 2014, 12:16

Väga kaunid rotid ja tore näha et korvike ka kasutust leiab :)
Flash oli laupäeval nii armas ja tore. Loodan et kasvaja talle veel väga liiga tegema ei hakka ja saab tegusat elu elada.
Soomlased on aga väga valusad rotid. Ei mäletagi teisi niisuguste teritatud küüntega tegelasi...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (8 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 07. september 2014, 17:24

Minu rotikamp on paisunud suuremaks kui kunagi varem - 8 rotti. Suundun kahtlaselt sinna maagilise numbri 10 poole, mis tundub küll jubedana, loodetavasti nii kaugele siiski ei jõua. Õnneks on vähemalt tutvustamine seljataga ja pisike päga elab õndsalt koos teistega. Alguses tundus sellest päris kole tutvustamine tulevat, kuid piisas paarist veesortsust Oopile näkku ja edasi mängisid rohkem rolli minu hirmud. Kui ma selle aga lõpuks ette võtsin, siis sai vähem kui nädalaga tehtud. Pisike sai omale hüüdnimeks Fuzz (arvutimõistes: Fuzz testing - Wikipedia), kuigi hetkel kuuleb ta rohkem küll sõna "päga!!!" :D

Väike Fuzz
Temast saab vist minu järjekordne stressipall. Mitte et ta hullult naudiks seda, et teda nätserdatakse, aga ta lihtsalt pidevalt siiberdab minu nina all ja siis ei saa mitte jätta teda pihku krabamata ning musitamata. Hetkel andestan talle veel selle rahutuse, kuna ta nooruke, aga tulevikus peab ära harjuma selle musiroti staatusega. :biglove:

Pilt

Pilt

Blondiin Quark
See rotike ikka suudab mind üllatada oma blondlusega. Meil on monitoridel screensaveriks sellised värvilised triibud ja lained, mis ekraanil ringi tõmblevad. Mingi hetk eile avastan ma Quarki lummatuna neid vaatamas ja üritamas käpaga kinni püüda. :blol:

Pilt

Pilt

Sassis Qwerty
Paistab, et tema on oma emadusest lõpuks taastunud ja enamvähem normaalsesse kaalu tagasi jõudnud. Samas vahel ikka löövad emalikud tunded välja ja siis võtab Fuzzi puhastuse ette nii, et päga kräunub tal käes. :happy:

Pilt

Pilt

Kribu Oop
Jee! Oop ei olegi enam kõige suurem blondiinike kambas ega kõige pisem rott. Kahtlustan, et viimast rõõmu ei ole tal küll kauaks. Tegelikult on ta muutunud suurte Soome egode kõrval õige tagasihoidlikuks ja vagaks plikaks. Mis sa teed, kui üks kord päga suunas arvamust avaldades saad kohe suraka vett näkku?!?

Pilt

Pilt

Vanatädi Flash
Tema on jätkuvalt tubli. Kuigi kasvaja on suur, siis ei paista see tema elu üldse häirivat. Kui on vaja välja saada või söögiriiulile jõuda, jookseb ta pägadega võidu ja ei jää neist sammugi maha.

Pilt

Pilt

Tädi Floppy
Tema ikka veel krõbiseb ja turtsub hingates - sellest me lahti ei saagi. Samas on ta oma vanemas eas muutunud leebemaks ja sõbralikumaks. Varem olid tal mingisugused alfamõtted peas ning seega ei saanud ju ometi teistele kaissu pugeda ja pidi igal pool oma arvamust avaldama. Nüüd on ta avastanud, et elu on palju lihtsam, kui lihtsalt tšillida!

Pilt

Pilt

Deemonlik Daemon
See on väike kurat! Igal pool susib ja nikerdab, igas asjas on käpp sees. Haub oma maailmavallutuse (või vähemalt puurivallutuse) plaane. Kujutan teda ette umbes sellisena nagu vanasti multikates olid need pahalased, kes õela naeru saatel maailma plaanisid vallutada.

Pilt

Pilt

Leebe Switch
Tema on meie puuri daam. Rahulik, vaikne, leebe, armas.

Pilt

Pilt

Ja kogu minu 8-ne kamp ühel pildil või olgem ausad, lausa mitu pilti sain!!!

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (8 rotti)

PostitusPostitas samton » 07. september 2014, 17:45

Väga äge rotiriiul!
Ilmselt neil 8-kaupa piltidel kasutasid rottide paigalhoidmiseks kahepoolset teipi?
Kas igaühel on oma kindel "lahter" või võivad nad neid edaspidi omavahel vahetada?
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (8 rotti)

PostitusPostitas Lili » 07. september 2014, 18:27

See riiul on tõesti uskumatult hea idee, seina peal ka ju, kuhugi väga joosta pole. Mul oleks ka sellist tarvis, ka kaheksane kamp ju.
Ja Su rotid on alati nii ilusad ja näevad õnnelikud välja! :)
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (8 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 07. september 2014, 18:41

Tegelikult ei ole see ühest "lahtrist" teise põikamine üldse nii lihtne. Sellega said edukalt hakkama ainult 2 rotti - Fuzz ja Switch. Quark va blondiin potsatas all olevale diivanile. Seega kahepoolne teip ei olnud üldse vajalik. Edaspidi ei ole see riiul aga neile mõeldud, seega ei mingeid isiklikke "lahtreid". :P

Lili, aga palun - http://www.on24.ee/laps/lastemoobel_sis ... ulid/23813
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (8 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 20. oktoober 2014, 20:00

Pilt

Flash (02.08.2012 - 20.10.2014)

Kaastunde avaldusi palun mitte siia teemasse postitada, selleks on see teema - viewtopic.php?f=246&t=20346
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 30. oktoober 2014, 21:39

Midagi rõõmsat ja värvilist vahelduseks. Rotid paberipahnas ja õppimas liiklusmärke. Kas teie teate kõiki neid märke? Minu rotid küll teavad - täna oli kontrolltöö! :D

Qwerty

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Daemon

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Oop

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Switch

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Quark

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Fuzz

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Floppy

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas samton » 30. oktoober 2014, 21:48

Algab ohutu liikluse kuu?
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas Riina1958 » 31. oktoober 2014, 09:31

Väga ilusad ja tuleb välja, et ka väga targad rotid. Nad saavad siis ehk Keilykest liikluseksamil aidata?
Minu lemmikud on ja jäävad vist alati valged rotid, punaste silmadega :biglove:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (7 rotti)

PostitusPostitas roberta » 31. oktoober 2014, 18:40

Võrratult ilusad piigad kõik!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist