Cresty poisid

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 07. mai 2013, 15:48

Hei, rotisõbrad! :)

Olen siis üks nendest õnnelikest, kel õnnestus endale kaks kaunist rotipoega Captcha ja Bleu pesakonnast saada. Kaks kaunist poissi said nimeks Remy ja Rufus.
Täna on neil teine päev minu juures. Poisid on alguse kohta väga tublid. Ei söenda küll veel üksi puurist välja tulla ( kuigi puuriuksed praktiliselt terve päev avatuna seisavad), kuid minu vastu kuidagi kurjad ega ka väga kartlikud pole. Saan kenasti käe puuri panna, pai teha, soovi korral ka nad välja tõsta. Siiani on poisid vastanud paitamisele näpuotste lakkumisega. :biglove:

Suurema osa ajast on nad tudinud enda kiikedes. Eile magasid veel teineteise kaisus, kuid täna olen neid enamjaolt eraldi kiikedes tudimas näinud. Ei tea, kas nii on siis mõnusam laiutada või. :-D Igatahes ei jõua ära oodata, kui poisid mind juba rohkem usaldavad ja ise puurist välja lipsavad! :-)

Lisan mõned pildid ka, mis said eile väsinud inglikestest tehtud. Vabandan kvaliteedi pärast, kuid kahjuks pole mul head aparaati. Sellega tuleb leppida, kui minu teemat siin soovi jälgida on. :-D

Pilt


Pilt


Soovin teile kõigile päikest! :-)
Cresty
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas AlbinoFurets » 07. mai 2013, 15:54

Paistab küll väike ninake. Palju õnne!
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas -Algernon- » 08. mai 2013, 09:14

Mul oli vist au nende poisipõnnidega kohtuda, kui nende õeke kummide vilinal minu juurde kihutas. Imearmsad lapsukesed, igatahes :)
Kasutaja avatar
-Algernon-
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 90
Teemad: 7
Pildid: 12
Asukoht: Harjumaa, Laitse
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 43
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Kissu » 08. mai 2013, 13:23

Just Algernon, neid samu poisse said piiluda. Eks poisid vajavad natukene kohanemise aega. Sa Cresti võta poisid omale õlale, varrukasse või kapuutsi sisse. Las tutvuvad sinuga rohkem, sest eks nende maailm läks ikka palju suuremaks kohe järsku ja see ongi natukene hirmus. :rofl:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 08. mai 2013, 14:18

Enda õlale olen neid mitu korda tõstnud. Üks poiss on selline, kes jääbki õlale, krõmpsutab mu kõrva juures head ja paremat, mida talle käpakeste vahele pistan :biglove: ja teine plagab kohe uudistama, aga iga võõra heli peale jookseb sülle tagasi. Ma ei saaks öelda, et nad mind väga kardaks, kuid tuba on küll äärmiselt hirmutav veel. :rofl:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Kissu » 08. mai 2013, 15:40

Tundub, et sinu juures on hästi hea ja turvaline olla, kui võib õlal istudes süüa ja hirmsate asjade eest peitu pugeda. Pisikesed memmekad poisid aga seda on nad alati olnud. :biglove:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 08. mai 2013, 17:19

Oi see mulle meeldib, kui memmekas ollakse :biglove:
Aga meie muutume aina tublimaks siin. Tunnike tagasi käis selline trall, et anna olla. Tegin puuri uksed lahti ja võtsin jõmpsikad õla peale, mille peale üritati kohe puuri tagasi joosta muidugi. Üritasin neid tegevuses hoida, aga eii, ikka puuri tagasi, puuri tagasi. Mõtlesin, et proovin korra nii, et panen uksed kinni. Oi mis paanika lõi lahti! :-D Mõni minut lasin neil paanitseda, kuid siis hakkas kahju neist ja tegin uksed lahti. Selle peale muidugi naksti puuri tagasi, kuid minu üllatuseks andis see kõik hoopis positiivse tulemuse. Paari minuti möödudes tuli julgus koju ja hakati välkkiirelt mängima puuri-puurilt minu põlvele-tagasi puuri mängu. See kestis päris tükk aega. Siis juba uuriti, mis tooli peal mu kõrval asub. Muidugi mu pluusi all oli põnev ringi tuhlata. Siis üks avastas mu ripsmed (ilmselt ripsmetušši pärast) ja põngerjas ei tahtnud mu silmi enam rahule jätta. :-D Isegi põrandat juba natuke juleti uurida. Aga mulle tundub küll, et mingil määral pakun ma neile turvatunnet, sest mööda mind ronimine ja redelina kasutamine mujale pääsemiseks on väga meeltmööda. :-D
Igatahes sellised lahedad lood. Nüüd magavad suurest möllamisest kiiges. Lähen rikun nende rahu ja puhastan puuri veidike. :-D
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 12. mai 2013, 13:17

Hei :-)

Kuna pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis seekord lisan siia mõned uued pildikesed. Eelmised pildid olid mõttetud udukogud ka. :-)
Head vaatamist!


Pilt


Väike varas :biglove:
Pilt


Pilt


Sukelduja
Pilt


Nöbinina
Pilt


Niiiii pehme kõhuke :biglove: (just see täpselt juhtubki, kui leitakse, et ka fotoka peale tuleb ronida)
Pilt
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Kissu » 12. mai 2013, 13:25

Tundub, et poisid annavad rohkem ennast näole ja sibavad rõõmsalt ka mööda tuba ringi. :biglove:
See kõrvuni salatikausis pilt on hästi äge. Alati peab uurima, kas all pool midagi maitsvamat ei ole peidus. :rofl:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 12. mai 2013, 13:43

Jaa, nad muutuvad iga päevaga üha julgemaks. Endiselt on üks uudishimulikum kui teine. :-) Aga minu ja mu elukaaslase vastu neil õnneks mingit hirmu pole.
Toidukaussi ma muideks panengi alati maitsvamad palad allapoole, et neil rohkem tegevust oleks ja mul rohkem, mida vaadata. :-D
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 03. juuni 2013, 23:38

Hei :-)

Postitan siia seekord hoopis väikese video, mis on tegelikult juba mõni nädal tagasi tehtud. Kahjuks pilt on venitatud, nii et puur ei ole tegelikult nii lömmis nagu tundub ja mu käsi pole ka nii hiiglaslik päriselus. :-D

P.S. Umbes minuti peal on näha Remy ahnust, kui ta püüab kahte maiust korraga suhu pista.

https://www.youtube.com/watch?v=KeprzdaSgbU
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Kissu » 03. juuni 2013, 23:56

Pisike koguja poiss - kõik mis antakse tuleb kiirelt-kiirelt pessa viia ja uue järgi sibada. Hiljem saab siis üle kontrollida, millega tegelikult tegu ja kas süüa ka kõlbab. Poiss on õige suureks kasvanud juba. :biglove:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Mercar » 04. juuni 2013, 07:01

:biglove: On alles puurid, tundub, et seal on lubatud vaid ühesuunaline liiklus, alati vasakult pealt sisse ja paremalt eest välja... :dunno:
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas samton » 04. juuni 2013, 18:01

Väga lahe video!
Ave ja Eva (nad vaatasid ka videot) tervitavad vennakesi.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 04. juuni 2013, 20:41

Tänud! Remy ja Rufi tervitavad vastu! :happy:

Heh, millegipärast on jah liiklus alati selline, et ülevalt vasakult sisse :D

Ja tegelikult video oli algselt üle 5 minuti pikk, sest Remy jäi mitu korda puuri maiust sööma. Lõikasin need kohad välja, et vaatajad haigutama ei hakkaks. :-D Ega meil need asjad käivadki siiamaani sedapidi, et Remy reageerib, kui ma teda kutsun ja viib kõik maiused puuri, kus Rufi mugavalt ootab ja sööb kõike head, mis sinna tuuakse. :rofl:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Mileen » 06. september 2013, 14:24

Aww, nii nunnud poisikesed on sul! Nagu väikesed hiirekesed! <3
Mileen, Marleen ja Kribu <3
Igatsen teid, pojukesi, kes said omale uue kodu: Remi, Crash, Pontsik, Laigu, Tupsu, Nupsu, Nospel, Nööpsu ja Nipsu <3
R.I.P Kipi 18.08.2013-15.12.2013 Jään sind igatsema, musu, puhka rahus! <3
Kasutaja avatar
Mileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 58
Teemad: 10
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Stacy8Me » 11. oktoober 2013, 17:41

Päris palju aega on juba möödas.
Kas äkki näeks kui suureks on su armsad rotud kasvanud kah?
Tõesti näevad piltidel väga nummid välja :biglove:
.Rats of Prey.
Kasutaja avatar
Stacy8Me
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 79
Teemad: 2
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 02. veebruar 2014, 18:06

Hei taas, rotisõbrad!

Mu viimasest postitusest on nii kohutavalt palju aega möödas, et ma vajun lausa häbist maa alla... :ups: Aga pole vast hullu, uputan teid kohe piltidesse ja üks video on ka veel tulemas :wink:
Igatahes vahepeal on meil väga hästi läinud. Poisid on korralikult kosunud ja suured mehed juba. Suurusest hoolimata on nad mul aga imearmsad ja imesõbralikud. Ma olen tõesti Kissule väga tänulik, et ma need kaks superarmsat tegelast endale sain soetada. :-) Jah, on ka pahandusi tehtud, kuid mitte midagi väga hullumeelset :lol: Näiteks lasin ma poisikestel mööda radiaatorit aknale ronida kohe algusest peale, kui poisid siia saabusid... nüüd aga talve saabudes ei saanud ma alguses aru, et miks tuba järsku nii tugevalt "lõhnab" :lol: . Muidugi, poisid pissisid mõnuga radika peale kõik need pikad kuud ja nüüd soojusega tuli kogu see "tulemus nähtavale" (või peaks ütlema ninna :-D ). Nemad selles muidugi otseselt süüdi polnud ja egas seda päris pahanduseks nimetada ei saagi, kuid natuke pahandas küll, et ma ise selle peale varem ei tulnud. Õnneks olen sellest lõhnast nüüdseks peaaegu lahti saanud ja rotikesed kuulavad väga kenasti sõna ja ei ronigi sinna. Muidugi ainult minu range pilgu all. :-D

Siit aga nüüd lubatud pildid. Pildistasin neid küll üks korralik tund aega, kuid pildid olid ikka enamuses pool saba, pool keha, pool nina tüüpi :-D

Üks huvitav pilt enne rotikeste saabumist :-D
Pilt


Puur praegu
Pilt


Remy :happy:
Pilt


Rufi :happy:
Pilt


Remy kaunis profiil
Pilt


Ja siis hakkas Rufi poosetama:
Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Remy tuduski muideks niimoodi pea üle ääre :happy:
Pilt


Loodan, et pildid meeldisid ja ma liiga hoogu nende lisamisega ei sattunud! :-D

P.S. Kas teil on ka metallist puurivõred ajapikku koledaks valgeks muutunud? Oletan, et see on hoogsast märgistamisest. :-D
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 18. veebruar 2014, 02:51

Hei taas!


Mul on seekord sellised põnevad uudised, et eelmise nädala teisipäeval jõudsid meie rotiperre kaks uustulnukat. Kaks pisikest imearmsat rotipoissi Elvise ja Damona pesakonnast. Nimedeks said Kizmo ja Kenzo. :biglove: Poisid olid kohe üllatavalt julged. Kohe kui nad transpordikastist diivanile tõstsin jooksid mulle sülle, pesid ennast mu süles, ronisid, turnisid, ühegi hääle peale ei ehmunud. Nii et usalduse võitmise etapp jäi praktiliselt vahelt ära.
Samal õhtul ma veel pisikesi teistega kokku ei lasknud, kuid tõstsin puure teineteise lähedale, et nad üksteist märkaksid ning võibolla isegi lõhnaga seeläbi harjuksid. Jälgisin ka ise samal ajal kõrvalt, et kuidas Remy ja Rufi reageerivad. Eelkõige huvitas mind, mida Remy teeb, sest tema on see alfaisane või noh niivõrd-kuivõrd ta seda olla saab. :-D Rufi on nimelt selline tüüp, kellel on elus oluline turvaline puur ja söök ja muu teda suurt ei koti. Heameelega käib ka tema puurist väljas ilma uurimas, kuid mingit huvi ennast maksma panna tal eriti pole. Ega õieti Remylgi seda soovi pole, ta on oma "ennast maksma panemistega" ka alati selline mänguline rohkem, kuid Rufiga on tal selles osas igav- mäng kestab vaid loetud sekundid ja nii Remyl taas igav ongi. :-D
Jutuga nüüd tutvustamise juurde tagasi. Läbi puuri olid suured poisid igatahes ainult väga huvitatud pisikestest. Mingeid agressiivsuse märke küll näha polnud.
Kolmapäeva õhtul võtsin siis julguse kokku ja proovisin süles hoidmise etappi (enne suured, siis väiksed sülle, kuid mitte ühel ajal). Ka nii polnud muud näha, kui vaid suurt huvi uute lõhnade vastu. Järgmiseks liikusin veepihustiga vanni. Kuna Rufi osas polnud eriti mingeid kartusi, et tema end maksma hakkaks panema, siis tutvustasin pisikesi ainult Remyga. Sellest ka esialgu piisas. :-D Ega vannis tegelikult midagi hullu ei toimunudki. Piiksumist oli palju ja pikali panemisi ka, kuid hambaid kasutas Remy ainult paaril korral ja seda ka vaid pikali panemiseks või pisikese kõrgemalt äärelt alla saamiseks. Ühtegi kriimu siiamaani kellelegi tekkinud pole. Põhiline asi, miks Remy siiamaani pisikesi pikali paneb, on nende lakkumiseks. Kuid kuna pisikesed ilget vastupanu osutasid (korraliku iseloomuga tited on :-D ), siis tutvustamine oli parajalt stressirohke mulle endale (ikka esimene kord) ja pisikesed olid ka lõpuks tardunud nagu kivikujud, nii et pidasin paremaks jant umbes peale 5 minutit ära lõpetada.
Neljapäeval tegin kiirelt uuesti süle etappi ja kohe edasi vanni. Seekord kutsusin elukaaslase ka julgestuseks kaasa, kuna ma ise väheke kartsin (teiste mõningaid jubedaid lugusi teades). Kuna aga olen enda koera koolitamisega vaeva näinud, siis oskan enam-vähem mitte välja näidata enda emotsioone ja ikka rahulikuks jääda. Igatahes ilmselt rotid mu hirmu ei tunnetanud. Seekord polnud tegelikult midagi vaja karta, kuna pisikesed enam vastupanu praktiliselt ei osutanudki, Remy sai nii ära lakutud kõik kui vaid tahtis. Rufi juurde tõin, siis tema ainult nuusutas ja nii me edasi suurte poiste jaoks tuttavale diivanile liikusimegi. Ka seal sujus kõik probleemideta, nii et liikusin kohe nende tuppa, kus kõik neile tuttav on. Samuti seal polnud ühtegi probleemi. :-) Siis tegin mõlemate puuri uksed lahti. Käidi vastastikku üksteise puure uudistamas, nuusutamas, toitu varastamas. Seejärel kohe julgelt kõik ühte puuri lahtise uksega. Polnud jälle probleemi. :-) Panin ka ukse ühel hetkel kinni- jälle kõik okei. Siis mõtlesin, et kuna nii kenasti läheb, siis toon kausikesega maitsvat ka. Söögiga ei tekkinud ka kähmlust. Igaüks võttis, mis soovis, jooksis enda nurka, sõi. Kindlasti võis ka mängida see rolli, et minul ei rännanud pisikesed suurte puuri, vaid vastupidi, kuid samas ei olnud neil ka mingit probleemi, kui ühel hetkel kõik neljakesi suurte puuris ringi uudistasid, nii et ilmselt lihtsalt onukestel pole enda õelaste vastu midagi. :-D
Siiski samaks ööks ma neid puuri kokku veel ei julenud jätta, kuigi ilmselt oleksin võinud. Reede hommikul panin nad kõik ühte puuri ja seal nad siiamaani ka olnud on. Piiksumist on ikka ja päris tihti, kuid need pisikesed ongi suured piiksujad. :biglove: Nad piiksuvad, kui nad mängivad, kui nad ei viitsi enam ennast lakkuda lasta Remyl, kui neile miski ei sobi, kui nad omavahel möllavad jne. Suured rotid on ka nüüd palju elavamad, Rufi tundub ka rohkem aktiivsem ja julgem. Kui enne Rufi ei viitsinud end alati puurist väljagi vedada, siis nüüd kõõlub koos teistega puuri uksel ja ootab välja. :-D Mitte ühegi asjaga pole märganud, et suured midagi endale hoiaks- jagatakse kõike. Eks näis, milline pisikeste teismeiga saab olema, kuna nad on ikka korraliku iseloomuga julged poisid. Onud on igatahes pisikeste üle rõõmsad ja rahul.


Hoidsin ka telefoni kogu aeg käeulatuses ja pildistasin, filmisin, mida vähegi sain. Seekord jagan siis teiega mõndasid videosid. Muusikat peale ei viitsinud otsida, millega youtubes probleemi ei tekiks, nii et tuleb krõbina ja kolinaga leppida. Soovitan ka HD võimalust kasutada.


See njämmatamine on neljapäeval filmitud
http://www.youtube.com/watch?v=u_5re1OqGgc

Ka Sputniku jagamine puuri puhastamise päeval pole probleem
http://www.youtube.com/watch?v=qMFobNecwaY

See on lihtsalt nunnu video
http://www.youtube.com/watch?v=jDYSEMFSIHk

Ja selliselt me elamegi
http://www.youtube.com/watch?v=AF1X7yZb-aw
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas 3rika » 18. veebruar 2014, 12:01

Viimases videos mingi jõhker sebimine käis :razz: .
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 25. veebruar 2014, 23:53

Hei!


Vahepeal tegin siin mõned fotosessioonid ja jagan mõndasid neist teiega. :-)
Muidu läheb meil kõik hästi. Pisikesed aina kasvavad ja on aktiivsed :biglove:


Kui puurist välja ei lasta..
Pilt

... siis tuleb muudmoodi meelt lahutada
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Ja kui kogu trall ära väsitab..
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Ning vahel piisab lihtsalt nunnu olemisest
Pilt

Pilt

Head und! :-)
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Lili » 26. veebruar 2014, 06:15

Täitsa lõpp, kui armsad tegelased ja see suurem rott, kes tittedega poseerib, on ju lausa imelist värvi! :) Mis selle värvuse nimetus on?
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Mercar » 26. veebruar 2014, 10:03

Tõelised nunnupildid, nii tore teema kus positiivset emotsiooni saamas käia :)
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 06. märts 2014, 03:20

Väga tore lugeda, et saan kellegi päeva natukene päikeselisemaks teha! Need poisikesed suudavad mullegi alati naeratuse näkku tuua. :-)

Remy on mul sinine agouti :-)

Mul on eelmisest fotosessioonist veel natuke pilte lisada, kuid nendega ma seekord ei kostita teid, vaid hoopis ühe jõulude aegse videokesega. Lund küll pole ja jõulutunne on ka ilmselt ammu kõigil kadunud, kuid ehk on ikkagi tore videost Remy ja Rufi tegutsemist ühe väga erilise piparkoogimajaga jälgida. Kohe nii erilise majakesega on tegemist, et kui puuri teise lisasin, siis sellest ei tehtud väljagi, vaid kogu võistlus käis ikka selle ühe ja ainsa erilise majakese peale. :rofl: Lisan ka seda, et majakesed rändasid peale videot prügikasti. Pole vaja muretseda, ei lasknud enda rotikestel magusast üledoosi saada. :-D

Loodan, et meeldib! https://www.youtube.com/watch?v=41oPBQDtnHY
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 10. detsember 2014, 01:53

Hei!

Jälle väga kaua aega möödas, kui siia viimati kirjutasin. :ups: Ma kuidagi ei kipu eriti foorumitesse kirjutama, ma ise ka ei tea, miks. :-)
Aga nüüd ma seda taas teen ja saan rõõmuga tõdeda, et kõik mu 4 numpsikut elavad hästi ja millegipärast 3 nendest aina paisuvad. :shock: Ma ei teagi, mida sellest arvata, et kas nad on ülekaalulised või lihtsalt suured poisid. Muret hakkas see tekitama mõne kuu eest, kui ühel hetkel nägin enda rotikesi kuidagi teise pilguga, järsku nägin vanematel rotipoistel volte külgede peal ja kõhu all ja siis muidugi tundusid noorukesed ka kohe pontsakamad minu silmade jaoks :lol: Sel hetkel mõtlesin, et asi teises toidus, kuna Burgess oli ajutiselt defitsiit, kuid ära kaaludes olid vanemad tüübid samas kaalus, mis nad alati olnud on.. Noorte poiste kohta ei oska öelda, kuna nood ainult kasvanud ongi mul alates minu juurde saabumisest. :-)
Eile siis kaalusin neid uuesti ja Rufi, kes kõige rohkem voldikestega mul on, on just 13 grammi alla võtnud. Ta on mul alati olnud natuke üle 600 grammi, ka siis kui ta täiesti kobe ja voldivaba oli, kuid nüüd on 590. Ja ta kuidagi lohistab omal tagumist ühte jalga ka.. Mitte midagi näha pole jalal. Remy see eest on võtnud kolme kuuga järsku 54 grammi juurde. Enne seda oli ka alati omas kaalus seal 600 ringis. Eks Rufi tuleb ilmselt arsti juurde viia oma jalakese pärast. Enne ma üritan helistada ja uurida, sest koht, kus ma käinud olen ja kust ma eelnevalt helistades ka uurinud olen asju, on minu arust üpriski kallis. Koeraga 2 aastat tagasi käisin, siis vereproov, röntgen ja tabletid olid kokku 80 eurot. Neil juba visiiditasu on korralik. Samas olen arstidega siiamaani rahul olnud.

Kirjutan siis oma poiste praegused kaalud ka siia. Muidugi see oli suht kohe peale söömist neil.. :lol:

Remy 660 g
Rufus 590 g
Kizmo 617 g
Kenzo 705 g

Mõlemad 11-kuused poisid (Kizmo ja Kenzo-minu noorukesed) on mul 3 kuuga mõlemad umbes 25 g juurde võtnud. Nad näevad sellised korralikud välja, kuid samas volte nagu ei märka. Ma ei oska kohe üldse enda silmaga praegu kindlalt öelda, kas rotid on mul ülekaalus või mitte. See voldikeste teema (eriti Rufi puhul) ajab segadusse, samas vanemad rotid pole enam noorukesed ka, märtsis 2-aastased, võibolla asi selles siis. Igatahes ma hoian silma peal nendel. Muidu on nad kõik väga energilised ja rõõmsad ja Rufi oma jalakese pärast küll vähem aktiivne pole.
Erilisusest rääkides, siis Remy on mul minu südamerott. :biglove: Tema ronib alati esimese asjana minu sülle, kui ma nad puurist välja lasen. Ja kui ma midagi head annan, siis jääb ta minu kaissu sööma. Vahepeal on tal ka kombeks eriti armas olla- kui ta mul süles on ja ma panen enda vasaku käe talle esijalgade alla toestuseks, siis ta laseb ennast mugavalt pikali mu käe peale ja lihtsalt jääb sinna silmad kinni mu paitamist nautima. Tema puhul on kohe näha, kuidas ta lähedust naudib. Võin teda alati iga hetk paitada, ka keset söömist. Kizmo ja Kenzo on tavaliselt sellised rahmeldised ja ei püsi kuskil paigal, Rufile lihtsalt ei meeldi paitamine ja süles hoidmine, kuid söömise ajal paitamist ei taha neist eriti keegi, tundub neile alati, et ma tahan neilt toitu ära võtta. :rofl:

Juttu sai nüüd päris palju, kuid pilte on mul ka. Mul on veel veebruarist titepilte Kizmost ja Kenzost, mis minu arust on liiga armsad, et mitte postitada siia. Ma loodan, et nii ei arva ainult mina ja ei tüüta siin vanade piltidega kedagi :lol: Peale seda postitust ma üritan septembri lõpus tehtud pildid ka kohe õigeks kohendada ja siia postitada, et ikka pontsakaid ka näha saaksite ja ise kohtunikuks olla, kas nad mul paksud on või mitte. :-D

Pilt

Pilt

Remy :biglove:
Pilt

Pilt

ilma jalgadeta rott :-D
Pilt

Pilt

Pilt

Need olid siis need veebruari lõpus tehtud pildid. Nüüd tegelen kohe uuemate piltidega, et need ka siia üles saada. :-)
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 10. detsember 2014, 03:02

Nagu lubasin, siis pontsakatest pildid, mis on septembri lõpus tehtud, samal päeval, kui ma järsku voldikesi märkasin. :-D



Nendest voldikestest ma rääkisingi (kahel järgneval pildil)
Pilt

Pilt


Kizmost ja Kenzost mul väga häid pilte kahjuks ei õnnestunud saada, kuna nad lihtsalt koguaeg liiguvad ringi ja rahmeldavad, mängivad ja jooksevad.

Pilt

Kaks musta tonti
Pilt

Valge kõhuke
Pilt

Pilt

Pilt

pisike keeleke :-)
Pilt

Sellel pildil tundub Rufi eriti ümmargune :-D
Pilt

Pilt

Remykene :biglove:
Pilt
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas roberta » 10. detsember 2014, 17:48

Nii imearmsad pontsukesed!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 12. juuni 2015, 20:40

Pilt
Rufi (30.03.2013 - 12.06.2015)

Leidsin Rufikese niimoodi puurist, et teised rotid olid ühe fliisist tekikese Rufikesele peale pannud, täpselt niimoodi nagu ta magaks teki all, peanupuke teki alt väljas..
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Lili » 14. juuni 2015, 19:06

Südamlik kaastunne! :(
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Cresty poisid

PostitusPostitas Kuldhai » 15. juuni 2015, 06:52

Kaastunne! :lein:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist