Hamstri mälu?

Karvapalli teemad

Moderaatorid: E4-, Saara

Hamstri mälu?

PostitusPostitas Pilleriin (Teema autor) » 16. august 2005, 23:35

Ma tahaksin teada, kas hamstril on mälu? :? Ja kui, siis kui pikk, sest ma ei usu, et ta enam oma perekonda mäletab, sest hamster on ju suhteliselt loll loom. Ma küsin seda seepärast, et ma tahtsin täna tema seda paberkäteräti toru, mis ma panin, ära võtta, ja siis ma puutusin teda selle toruga mitu korda (kogemata) ja ta näksas seda toru ning oli vihane. Kui ma pärast hakkasin teda kätte võtma, siis ta näksas :cry: . Kas see võis sellest olla, et ma teda selle toruga puutusin? :roll:


Selle koha pealt nüüd mina ei oska vastata, kui pikk on hamstri mälu. Aga kui kaua sul hamster olnud on? Kui ta on alles mõnda aega olnud (selline käitumine võib muidugi esineda ka väga eakate hamstrite puhul), siis ta kindlasti veel kardab. Seetõttu võib ta ka ehmatada pisemate liigutuste/puudutuste peale. See, et ta sind pärast näksas, võiski tulla just nimelt selles, et ta kartis. Samas, kui tugevasti sa selle toruga teda puutusid? Ta võis ka haiget saada ja nüüd sind enesekaitseks (vms) hammustada.
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hamsu mälu??

PostitusPostitas tex » 04. oktoober 2007, 13:42

minu meelest ei saa öelda et sellepärast ei mäleta hamster oma perekonda, et ta on loll loom. ma saan aru et ta ei ole nii tark kui kass või koer, aga samas ei usu et koerad-kassidki enda perekonda mäletavad. kui, siis väga vähe. loomad lihtsalt ei ole nagu inimesed , et oma perele eluaeg truuks jäävad.
Kasutaja avatar
tex
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hamsu mälu??

PostitusPostitas Lind1100 » 07. oktoober 2007, 13:22

Rumalus jah ei tulene mälust. Oma rottide mälu kohta oskjan ilmsellt paremini pakkuda, kuid ma olen üsna veendunud et nende mälu on parem kui hamstritel. Ise pakun et päeva kaks võivad nad sellist aja meeles pidada. Sõbranna hamster paistis küll mäletavat järgmisel päeval.


Mis puutub perekonda, siis vaevalt sa seda eriti hästi mäletaksid, kui sind oleks kolme aasaselt või nooremalt oma vanemate juurest ära võetud.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist