Mutt & Tuka

Millised ruigamid meil kodus on ning kuidas neil läheb

Moderaatorid: triini22, nirgike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Mutt & Tuka

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 25. juuni 2012, 15:20

Tere!
Mina sain oma merisead juba eelmise aasta sügisel.
Nad on isased, 1 aastased ja mustad.
Saavad hästi läbi, aga vahepeal Mutt kiusas Tukat, sest tal oli jooksukas. Ning Nirgike soovitas panna võre puuri vahele, seda ma tegingi. Mutt aga lükkas ninaga võre, ning üritas teisele poole tulla. :-D Nüüd on neil hästi. Söövad heina, toortoitu ja vett. Vahest harva annan kuivtoitu.
Üks pilt Mutist :-)Pilt
Pärast lisan pilte veel.
Mutt ja Tuka tervitavad kõiki merisigu ja nende omanikke!
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas närilised2 » 25. juuni 2012, 15:38

oi tunduvad armsad olevat ja on ka kindlasti ootan veel pilte
ja minu poiss tervitab sammuti semusid! :hi:
Tahaks osata loomade keelt!
Armastan sind Miku kogu südamest!
Kasutaja avatar
närilised2
Õigekiri longab
 
Postitused: 123
Teemad: 2
Pildid: 12
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas Merisigane12 » 25. juuni 2012, 22:45

Väga armsad, Muti kohe oskaab ilusti poosetada ;)
Villu ja Ruudi tervitavad!
Ma armastan merisigu !!!!!!!
Kasutaja avatar
Merisigane12
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 206
Teemad: 12
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas kristelle » 02. juuli 2012, 17:34

Nii nummid notsud!
:-D
Tupsu tervitab!
Tupsu <3 Igatsen sind :(
Kasutaja avatar
kristelle
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 123
Teemad: 12
Pildid: 8
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 08. juuli 2012, 08:45

Aitäh teile ilusate kommentaaride eest! :biglove: Tervitame vastu! Muti on tõesti fotogeeniline poiss, poosetab ilusti ja on rahulikult. Vahest pöörab pea ära ja siis tuleb udune pilt. Tuka ei taha pildile jääda, sest ta on häbelik ja kardab välku. Üritan mõni päev tema ka pildile saada. Eile õhtul ma pesin ja küürisin puuri ja panin puhta saepuru, aga täna hakkas juba haisema ja oli väga must.
:shock: Ei tea, milles asi sest oma arust ma olen ju väga korralikult vaeva näinud vee vedamise ja küürimisega (meil ei ole kraanikaussi ega vanni, meil on kaev ja saun) ning saepuru, mida ma panen, on ka täiesti puhas ja uus Plospani saepuru. Ausõna, kuna meil pole vanni ega kraanikaussi, ei viitsi ma iga päev vett pumbata ja sauna vedada. Kui oleks vann või kasvõi veevoolik, oleks lihtne musta saepuru välja visata ja lihtsalt veesurvega üle lasta ning seda võin vabalt teha. Väike OT: Kuna ma teen pilte telefoniga ja käin netis ka telefoniga, siis ütlen kohe ära, et seepärast ei ole pildid head ja võibolla on mõned udused. Ning kuna mul on eriti piiratud õigused ja ma oma pilte ei saa lisada korraga, vaid eraldi kasutades "muuda" nuppu, aga seda mul pole, siis kahjuks saan lisada ainult ühe pildi korraga. :mad:
Üks pilt siis Mutist- PiltPilt lingina.
Järgmise korrani! :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas Kissu » 08. juuli 2012, 10:08

Järsku sa paned saepuru liiga vähe lihtsalt? Mina katan puuri põhja ikka vähemalt paari sentimeetrise saepuru kihiga.

Mida sa neile söödad? Järsku annad liiga palju värsket ja vähe kuivatatud heina - siis pissitakse palju ja võib kõht lahti minna. See kipub ka rohkem haisema. Või joovad notsud lihtsalt palavuse tõttu tohutult, siis tasuks mõelda ega ei ole elamises mõnda veidi jahedamat paika või panna neile puuri jäätunud veepudeleid, mille läheduses nad ennast jahutada saaks?
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 08. juuli 2012, 11:13

Ausalt õeldes ma ei teagi, vist üle sentimeetri kihina aga ma panen võimalikult vähe, sest seal pakis on tegelikult vähe seda suure puuri jaoks. Minul jätkub sealt ainult 2-3-eks korraks.
Mõtlesin osta Kitty Friend saepuru graanuleid ja seal on neid 1L, aga see maksab 5 eurot, seega üsna kulukas oleks minu merisigade puhul neid palju osta.
Ei tea ka kust saaks graanuleid odavamalt. :-( Kusjuures, kui ma graanuleid kasutasin, ei hakanudki nii haisema nagu praegu! Kahjuks mul polegi hetkel saepuru üldse, notsud peavad märja aluspanu ja kaka sees käima. :-( Muidu mul on merisigadel aluspanuks saekaatrist saadud saepuru, see ei ole kindlalt okaspuu oma aga imelik lõhn on ja kui nad sinna pissivad, läheb saepuru punaseks.

Minu merisigadel on ees koguaeg hein ja lisana annan värsket, iga päev ei anna aga mõni päev nad saavad nt kurki, melonit, arbuusi koort, õuna jms. Värske vesi on koguaeg ees, aga kui ma vahetan vett ja panen ääreni täis, siis samal päeval saab peaaegu otsa. Mul on ka mure nende joogipudelitega, on olnud trixie pudel, mille viskasin kohe minema sest sealt tilast lausa voolas vett, siis oli biba, mis tundus mulle täiuslik aga kork läks katki ja ei kõlbanud enam, ning nüüd on Ferplasti läbipaistev pudel ja see ka tilgub. Kui ma seda pudelit prooviks pigistan, siis sealt ei hakka tilkuma, vaid purskab vett. Kas nii peabki olema? Äkki on see tingitud sellest, et nad ajavad koguaeg pudeli maha ja äkki on kuulis pragu vms sees? Ise ma ei näe, et oleks. Sellele puurile pannakse Sippy pudel, aga poes müüdi ainult minu puuriga samasugustes puurides kaasas ja eraldi mitte. Mul on praegu pudel puuri (Ferplast Rabbit 100 Deluxe) aluskasti avast läbi ja pudel vastu seina. Mul on ka teine puur (Ferplast Rabbit 100) mis on tavaline normaalne aluskastist ja võrest koosnev puur, ja kuhu annab ka pudelit panna. Tegelikult on see mõeldud küülikule, ma saan see kuu küüliku aga ei tea millal. Muidu paneks merisead sinna, aga ei taha et nad seda mustaks teevad nagu endist puuri. Endise puuri aluskast on valge ja seal on nii jubedad plekid mida ma ära ei saa seebiga. Mõnikord panen tapeedilehe aluskasti ja alles siis saepuru peale aga isegi tapeedist imbub läbi. Tapeet on ühevärviline valge, krobeline ja ühelt poolt sile, ning paks. Ajalehte ei kasuta sest trükivärv on mürgine ja pealegi meil pole vanu ajalehti mida mu ema lubaks selleks kasutada :-D Ei ole kahjuks jahedamat kohta, vahest hoian akent lahti ja tuulutan, aga enam ei julge sest eile tuli sealt vapsik ja ta oleks äärepealt nende puuri läinud. Mina ajasin ta sealt ära ja vaatasin et ise nõelata ei saa. Meil on väga väike sügavkülmuti ja seal hoiab mu pere liha, hakkliha ja pelmeene. Ma pärast võtan need välja ja panen külma veepudeli sinna. Kas peab mingi riie ka olema peal pudelil puuris et liiga külm poleks? Ma võin täna või homme puuri sisust pilti teha, aga no pole nagu ilus näidata musta puuri. Olen kasutanud ka fliisi aluspanuna, aga need ei lähe enam puhtaks, seal on ka junne nii palju et ei jõua korjata. Rohkem pole midagi kirjutada :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas Kuldhai » 08. juuli 2012, 11:49

Isegi kui sul pole hetkel saepuru, saad ju märja ja kakase aluspanu ära koristada, et notsud ei peaks seal sees käima. Kas on õige mõte võtta küülik? Ma omast kogemusest tean, et küüliku piss haiseb vägagi ja aluspanu nõuab see loom veel rohkem kui merisead kokku.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas 3rika » 08. juuli 2012, 17:17

OT: Omastki kogemusest võin öelda,et küülikute "asjaajamised" siiski lõhnavad päris tugevalt, eriti suvel, mil toad on soojad ja söögis on rohkem värsket.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas nirgike » 08. juuli 2012, 18:05

Viimase pildi pealt näen, et sul on saepuru ikka päris vähe, puuri põhja ruududki on paista. Parem pane kogu kott saepuru ühekorraga ära ja vaheta ainult kord nädalas. Kulub sama palju puru, kuid puur on kuivem ja haiseb vähem. Puuri nurkadesse pane saepuru paksult, keskel võib olla õhemalt. Sest tavaliselt nad pissivad nurkadesse ja äärtesse.
Ainult graanuleid ei soovitata panna, kuna nende peal on notsul valus ja ebamugav käia ja magada. Küll aga võib teha nii, et graanulid alla ja saepuru peale.
Kraani ja vanni osas on nii, et minu meelest on just kaevu juures meriseapuuri parem pesta. Linnakorteris ei viitsi ma üldse puuri pesemisega tegeleda, pärast korista veel vannituba jne... Võrus aga on mul ka kaev ja seal just õues kaevu juures hea lödistada meriseapuuriga. :)

Suvel võid merisea värske ninaesise pealt raha kokku hoida ja pakkuda neile rohelist heina (ainult teede äärest ära korja). Minu merisigade menüü ongi suvel peamiselt kuiv hein + roheline hein + kuivtoit.

Veepudelitega ongi minu meelest nii, et kui neid pigistada, siis hakkab vett tilkuma. S.t. su probleem pudelitega võibki seisneda selles, et pigistad nad puuri ja seina vahele ja siis tilgub vesi välja. Ja siis saab ka puuri saepuru ebaloomulikult kiiresti märjaks. Kas sa sellist varianti oled proovinud, et riputada joogipudel puuri lakke (või toas paned knopka vms puuri taha seina ja seod pudeli sinna külge)? Osadel tavalistel joogipudelitel on selleks üleval riputusaas, siin üks näide.

Ma loodan, et sul saab notsupidamise muredega kõik korda. Edu sulle!
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 09. juuli 2012, 12:50

Tänan väga Sind nõuannete eest, nirgike! :-)
Saime täna puhta saepuru ostetud ja ma puhastasin puuri ära. Pilt on tehtud just peale puhastamist ja näib praegu välja selline-
Pilt Nagu näha, on aluskastil augud/avad ja sealt panengi pudeli tila läbi. Ma ei saa ka kuidagi üles riputada, aga see knopka variant oleks väga hea, proovin kindlasti järgi. :-) Graanuleid ma ei tahagi osta sellepärast. Jään ikka saepuru juurde, kuid Mutil on pepu taga pikad karvad, saepuru jääb sinna kinni ja tekivad takud. Üksi on raske kammida ja takusid lõigata. Mulle paistab, et Mutt ja Tuka ei ole ühte tõugu, sest Tuka on lühikarvaline ja ta on nagu must lammas. :-D Ma arvan, et sellel pildil jäid põhja ruudud paistma, kuna nad traavivad palju puuris ringi ja lisaks on nad väga häälekad. Peaks ette võtma raske töö ja korjama palju võilillelehti, et neid päevas anda natuke ja ülejäänud teistel päevadel. Muidugi viskan ma niisked/kuivanud ja kopitanud lehed ära ja asendan värsketega. Üks tobe komme on neil ka, mina panen neile kaussi kurgiviilud, aga nemad veavad selle saepuru sisse ja kurk läheb karvaseks ja puruseks, ning nemad söövad nii. Eriti naljakas on see, kui Tuka võtab viilu hambusse ja tõstab seda niimoodi üles, et Mutt kätte ei saaks. Mutt on oma nime saanud selle järgi, et ta on nagu must mullamutt ja ta nuusib/otsib midagi saepurust nii, et nühib oma nosu vastu maad, tehes notsu häält- kr, kr, kr. :-D Ma ei tea miks, aga kui ma tahan Mutti puurist kätte saada, et puuri puhastada, siis ta ei anna end kätte, jookseb eest ära, plagistab hambaid (ähvardab/hirmutab mind) ja pureb ka valusasti. :-( Miks ta nii teeb?

Mul on ka palju pilte neist, aga ma saan lisada ainult ühe pildi neist järgmises postituses aga topeltposti ei või teha.
Järgmise korrani! :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas nirgike » 09. juuli 2012, 13:58

Mulle tundub, et merisead võililli ei armastagi eriti, pigem orasheina.
Merisead jah vahel on ikka päris oma nime väärilised, sea kommetega :nono:
Ma oma pikakarvalisel pügan pepukarvad lühikeseks. Pikad seljakarvad langevad peale, nii et üldmulje jääb siiski ilus.

Põgeneb ja hammustab sellepärast, et ta kardab. Võibolla tal on olnud kunagi elus halb kogemus süllevõtmisega, või ta lihtsalt vajab rohkem aega sinuga harjumiseks. Paita teda rahulikult puuris ja püüa siis sülle võtta. Kui ta juba jooksma hakkab, siis ta satub paanikasse ja hakkabki hammustama.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas Kissu » 09. juuli 2012, 14:11

Võilillelehti ei saa ette korjata, need närtsivad väga kiirelt ja ei säili ka oluliselt külmkapis otsapidi vees. Need tuleb ikka värskelt vahetult enne söötmist korjata. Minu notsudele lähevad küll need väga hästi peale, praegusel ajal saavad igal hommikul pundikese. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas Kuldhai » 09. juuli 2012, 14:50

Mina kastan võilillelehed vette, raputan suurema vee ära ja panen kilekoti sees külmkappi. Säilivad täitsa kaua niimoodi. Mul rotid võilillehullud
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 09. juuli 2012, 17:53

Minu merisead lähevad hulluks võilille lehtede peale. :-D Tõin täna väikese ämbriga natuke võilille lehti neile. Oi kui naljakad nad siis olid! Ma istusin põrandal, ämber lehtedega süles ja merisead minu ees. Järsku tuli Muti ja hakkas minu kätt hammustama, ma ei saanud algul aru, miks. Selgus, et ta andis mulle märku, et anna lehti ja kohe! :-D Siis panin ämbri maha ja nad tulid jooksuga sinna krõmpsutama. Muti ajas ämbri ümber ja õgis nii kiiresti kui sai. :rofl: Tegin sellest pilte ka. Nüüd siin on Mutike täissuuruses-
PiltSeda pilti oli tõesti raske teha, sest ta liigutas koguaeg ja isegi siis, kui ma hoian telefoni paigal ja käed ei värise- tuleb udune pilt. :huh:
Hetkel kõik! :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas Merisigane12 » 09. juuli 2012, 21:41

Tahaks Tukat ka näha :)
Muidu Mutt on endiselt väga nunnu.
Ma armastan merisigu !!!!!!!
Kasutaja avatar
Merisigane12
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 206
Teemad: 12
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 09. juuli 2012, 22:09

Mutt ja mina täname! :-) Tukast on paha pilti teha, koguaeg pöörab pea ära, seega hoidsin kätt ta pea ees, et ta ei pööraks. Jooksin kohe pilti tegema :-D
Pilt
^ Tuka.
Tuka pilt lingina
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas Merisigane12 » 09. juuli 2012, 23:00

Issand, ta on ka nii armas :)
Nad on vägagi ühesugused!
Ma armastan merisigu !!!!!!!
Kasutaja avatar
Merisigane12
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 206
Teemad: 12
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 10. juuli 2012, 07:21

Tuka häbeneb veidi ja tänab. :-D Kas te olete tähele pannud, et nad jäävad piltidel sinised? :-D See ei meeldi mulle, aga ma ei saa kuidagi muuta ka. Muide, mu albumis on ka pilte neist. Ei jõua hakata neid eraldi panema siia, sest ma tean, et minul võtab see alati kaua aega. Pärast saab veel pilte. :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas spuuki » 10. juuli 2012, 07:58

Ma vaatasin ka, et väga sarnased. :)
Lahedalt pikk karv on neil ka. :P
♥tuhkrud♥
Kasutaja avatar
spuuki
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 551
Teemad: 7
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas DessaMerisiga » 11. juuli 2012, 20:25

Aga kas sa oled pannud pudelit väljapool puuri?(ma pole siiamaani nagu tekstist välja lugenud või on mul midagi vahele jäänud?!).
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas närilised2 » 11. juuli 2012, 20:50

Kas uudiseid on???
Tahaks osata loomade keelt!
Armastan sind Miku kogu südamest!
Kasutaja avatar
närilised2
Õigekiri longab
 
Postitused: 123
Teemad: 2
Pildid: 12
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 11. juuli 2012, 21:54

Spuuki- Täname :-)
Pudel on jah väljapool puuri ikka, Pärnus nägin Sippy pudelit ainult samade puuridega kaasas müügil Pet Centeris ja eraldi ei müüdud. :-(
Uudiseid vist pole, homme lähen külla ja siis kahjuks pilte panna ja Pisisse tulla ilmselt ei saa.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Mutt & Tuka

PostitusPostitas 3rika » 26. detsember 2013, 15:34

Sa pole siia ammu enam midagi kirjutanud. Kuidas notsud elavad?
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie merisead

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline