Jänku-Juta

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Sandra

PostitusPostitas Anete12 » 18. mai 2010, 12:54

Mmm...kui nunnu! :biglove:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 13. juuni 2010, 19:12

Meil on probleem:
Sandra, mu suurem küülik, on haige. Nimelt eile kui tulin töölt koju kuskil 10 ajal, lasin küülikud lahti ja Sandra tundus kuidagi imelik, mõtlesin algul, et vb on unine ja selle pärast loid. Kuid siis nägin, et kössitab kuidagi imelikult, süüa/juua väga ei taha ja näol on siuke valus ilme. Võtsin ta siis sülle, masseerisin kõhtu ja kui ta jälle maha lasin, siis vajus tal tagakeha alt nagu ära- vedas tagumisi jalgu nagu järel.
Helistasin maaülikooli kliinikusse (kell oli umb 12) ja sealt öeldi, et rohke vedelik, ananassimahl ja biojogurt tuleks menüüsse võtta ja kui paremaks ei lähe, siis kliinikusse uuringutele, aga seda viimase asjana kuna lisastressi pole vaja tekitada. Istusin siis öö otsa ja veenasin teda märgi salatilehti ja vett jooma, kuna mahla ja jogurtit keset ööd kuskilt võtta polnud. Hommikul tormasin enne tööle minekut ruttu poodi, asjade järgi ja siis lootsin, et asi läheb paremaks. Õnneks sain töölt varem ära ja kui paari tunni pärast koju jõudsin, oli Sandra küll natuke vähem paanikat tekitav- puhastas ennast juba kuid siiski istus ainult poti peal, aga tulemusteta. Helistasin siis M. Makkole, et mida teha ja tema soovitas mul EMÜ kliinikusse minna, et röntgen teha, kuna lihtsalt peale vaatamisel on raske põhjust välja tuua. Kliinikus vaadati meil kõige pealt hambad üle ja sain karmi uudise- esimesed hambad on ideaalsed, kuid tagumised on ebaühtlaselt kulunud ja üks hammas on keele veriseks lõikunud ning suu on natuke paistes. Sellist valehambumust pidi põhjustama eelkõige aretuslik tulemus- lontkõrvadel on aretatud ümarad pead ja neil on selline hambumus suurem probleem.
Röntgen tehti ka ja selgus, et meil on gaasis, tagajalgade mõningane lohistamine (paar korda on seda juhtnud viimase ööpäeva jooksul) on põhjustatud ilmselt kõhuvalust või siis on mingi väiksem trauma juhtunud, kuigi eile hommikul oli veel kõik korras ja päeva veetis neiu puuris. Igaljuhul arsti juurest tulime ära hunniku rohtude - retseptidega ning kui meie suus paistetus alla läheb, peame tagumised hambad ära viilima, seda siis narkoosis. Rahakotis on nüüd küll auk, aga vähemalt ei pea oma õnnetut looma nõutult kõrvalt vaatama. Nüüd on meil menüüs ananassimahl, jogurt, püreed, rohke vesi ja ka kuiv hein, kuigi seda viimast ta arsti sõnul ilmselt väga ei taha, kuna närimine on ilmselt valus.

Ühesõnaga vast hakkab meil nüüd paremaks minema ja saame 3 korda päevas oma rohud ka ilusti sisse söödud, samuti püree, Sandra parema meelega küll loobuks neist asjadest ja seega olen sunnitud need talle süstlaga suhu laskma.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 13. juuni 2010, 19:31

Kui meil kiisul olid gaasid, siis arst soovitas masseerida kõhtu, et pidi leevendama.

Aga jõudu ja jaksu, et Sandra ikka terveks saaks!
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas Riin » 13. juuni 2010, 22:05

Kuidas Sa küll suudad talle need rohud sisse anda, mis imenippi kasutad või tuleb teda süstida???
Ei tea küll, millest need gaasid tal tekkida võisid, loodame, et ta varsti on triksis- traksis ja kalpsab mööda tuba endisel kombel :-) .
Head kosumist ja musi- musi pisile :-D !!!
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 13. juuni 2010, 22:11

Kõik on suukaudsed rohud- nõelata süstlasse tõmban õige koguse ja siis muudkui topin talle sisse järjest mingi osa ja siis lasen tal neelata ja siis uuesti. Kuna mul on elukaaslane abiks, siis on lihtsam- mina hoian tupsu kinni ja elukaaslane tegeleb manustamisega.

Oeh jah, ütleme nii, et võiks juba terveks saada küll, praegu on neiu suht tigedas meeleolus, kuna koguaeg topitakse talle midagi mis ei maitse ja nüüd kui kogemata valesti lähenen, siis saan esikäppadega peksa ta käest...
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas Kuldhai » 14. juuni 2010, 12:49

Sul on küülikuga ikka palju muret olnud... Pidage vastu ja saage ruttu terveks!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas Anete12 » 14. juuni 2010, 13:11

Edu teile!
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 14. juuni 2010, 15:38

Aitäh, me anname oma parima!
Ei Sandra ega mina pole allaandjad, neiu silmades on elutahe ja see on tähtsaim!

Tundub, et on nagu vähe paremaks läinud- Sandra juba natuke kiusab teist jänksi ja pugis paar võilille lehte endale sisse, mille väiksema käest ära pätsas, ei hakanud keelama ka, vähemalt sööb midagigi. Loid olek on ka ühe rohu (valuvaigistite) kõrvalnähtus, eks ta selle pärast ka tüdub praegu rohkem.
Ootan siin Orro kliinikust vastust, et kuna ja kuidas see hammaste viilimine ära teha, muidugi peame ennem söömise korda ja põletikust lahti saama, sest Makko ütles ka, et kui näljas küülikule teha anesteesia, ei lõpe see hästi.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas Riin » 14. juuni 2010, 19:52

Kas ta muidu juba pabuldab korralikult?
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 15. juuni 2010, 22:16

Niipalju kui sööb, siis on pabuldamine juba enam-vähem jah.
Homme lähme siis dr. Kääramehe vastuvõtule, kes pidi olema Tartu parim loomahambaarst. Eks siis saame teada, kui hullus jamas oleme. Loodame parimat!

Aga neiu ise on täna juba palju aktiivsem ja kusjuures väga tige- kui valest kohast sügan, saan hambad kätte, kui puuri puhastan, hüppab prügikühvlile kallale ja väiksem tuust peab kord ringiga käima, kord kaissu võtma :D
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 17. juuni 2010, 17:23

Huh,
Nüüd oleme kliinikust tagasi, narkoosiuimas küll, aga siiski ärkvel. Sandral tõmmati välja üks piik (ma eeldan, et kihva moodi hammas :umm: ). Tups istub nüüd vaikselt oma puuris, vahel luristab oma probiootikume ja suigub. Süüa ta veel pole tahtnud, kuid see on väga oluline, et me ikka sööma nüüd hakkaks. Valuvaigisteid võtame ka veel 5 päeva edasi.

Kuid ikkagi, ma loodan, et kõige hullem on möödas ja ees ootab ilus paranemine :bunny:
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas daxy » 17. juuni 2010, 21:43

Eks hoiame pöialt ja ootame kiiret kosumist;)
Kasutaja avatar
daxy
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 88
Teemad: 1
Pildid: 8
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 17. juuni 2010, 21:45

Neiu sööb juba ilusti ja vahel tatsab ka mööda tuba ringi, väga aktiivne veel ei ole, aga vähemalt sööb ja käib hoolega potil :):)
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas Riin » 18. juuni 2010, 23:31

Head pabuldamist ja kosumist :-) !!!
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas Anete12 » 20. juuli 2010, 19:58

Kuidas neiukesel läheb? :-)
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas Degus » 20. juuli 2010, 20:33

Pisike iludus, tervitame :)
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 20. juuli 2010, 20:34

Mõlemad neiukesed naudivad suve ja vabadust- toas on neid päev otsa täitsa võimatu hoida, neil on siin igav, väljas saab kaevata ja möllata.

Väiksem neiu, Tutakas on nimi millele ta reageerib, kaevas endale üle poole meetri sügavuse uru, mingi päev oli ta siin silma alt kadunud ja kui ta lõpuks leidsin, vaatas mulle vastu õnnelikult oma just valminud ehitisest, ise on ta jube rahul. Ma ei teagi, kuidas tema pisikesed käpakesed nii sügava ehitise kaevamisega hakkama said...

Sandra naudib ilma terassi all peesitades või värsket ristikut ning võililli nosides, mingit probleemi söömisega pole õnneks olnud. Kuigi haiguse ajal vaevanud tagakeha pole paranenud- kuidagi ei jookse enam nii kui enne- tagumine osa ei jõua esimesele järele... Puuri ta lihtsalt keeldub hüppamast, kuna haigena hüppas oma tagukäppadega vastu serva ja nüüd tõstan teda puuri, välja hüppamist ei pelga.

Mingi päev õpetasin oma blondiini hüppama- panin kaks prussi paraja vahega maha ja komm ees, jänks järel, see kargamine toimus. Kuigi tsikk otsustas lõpuks, et tema mingi krõbina pärast end küll liigutada ei viitsi. Sandra tuli aga vaatama, mis teeme. Lõppes asi sellega, et Sandra kohale tulek ehmatas Tutat, kes üle mõlema takistuse tegi korraga vähemalt meetrise hüppe ja Sandra, kes minu arvates, pole just eriti sportlik jänkuke, keksis üle prusside nagu vana mees (tegelt naine) ilma mingi probleemita :wacko: Ja peale hüppeid tuli ringiga minu juurde, et anna nüüd ilusa soorituse eest miskit head ka.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 23. juuli 2010, 21:03

jätsin eile öösel tupsud lahti, kuna olin päeval pikalt tööl ja teadsin, et täna ees neil samasugune puuris istumise päev. Neiud ei vaielnud otsusele vastu.
Hommikul, käisid nad korda mööda kontrollimas, et kas ma veel magan- kõigepealt käis väiksem, hüppas voodisse, chillis seal natuke ja siis minema. Mõne aja pärast suurem samuti. Ja siis mingi 15 minutit hiljem umb. tuli mu väike blondiin voodisse, ronis mu padjale, pani minuga ninad kokku, tema vurrud tegid samal ajal metsikult kõdi ja kui neiu nägi, et silmad lahti tegin, läks rahulolevalt minema. Natuke hiljem hakkas juba toa ust kraapima, et oleks aeg välja saada.
Kuna mul tööpäevad pikad on, siis ei saa neid ka õue lasta, vaatamata nende välisuste kraapimistele ja pidevale ukse taga ootamisele. Täna hommikul Tutakas hüppas oma puuri peale, mis asetseb akna all (päike ei paista peale mitte ükski kellaaeg), toeatas esikäpad aknalauale ja lihtsalt vaatas igatsevalt õue... Täitsa kahju hakkas, aga vast homme õhtupoole kui ilm lubab, saan ka oma väiksed bandiidid õue lasta.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 10. august 2010, 13:59

Võin hakata vist küülikute probleemidest raamatut kirjutama :bang:
Täna hommikul hakkasin oma väiksemale tuuseldisele pai tegema, see aga piuksatas ja hüppas eemale, hakates asja lähemalt uurima, et mis talle haiget tegi, nägin minu arvates hiiglama suurt (kuskil 5 cm pikkune ja 3 cm laiune) naha ja karvadeta osa neiu tagumise käpa nö põlvel. Nagu oleks keegi naha maha lõiganud. Ise suht shokis helistasin ühele sõbrale, et ta autoga maja ette tuleks, kuna mul on vaja loomaarsti juurde minna, samal ajal loputasin jalga NaCl lahusega. Siis helistasin dr. Makkole, et oleme teel.
Arsti juures jäime hunnikust karvadest ilma, Tutakas talus vapralt oma jala puhastamist, püüdes küll igal hetkel plehku panna, aga kui sai aru, et pääsu pole, lasi ka toimetada. Olles ise hommikul söömata jäänud tundsin palavas ruumis, et kukun kohe kokku- ei tea, kas asi oli oma pisikese looma katkise jala nägemises või tõesti palavuses, aga kogumiseks läks veidike aega ikka. Muidu ma kokku kukkunud kunagi polegi.
Igaljuhul olles saanud mõned õmblused ja avastanud veel kaks pisemat haavakest, millest ühele sai ka üks õmblus tehtud ja teine lihtsalt puhastava spreiga uputatud, näeme välja nagu pühadejänku- sprei on hõbedane ja Tutaka valge kasukas on nüüd täpiline nagu Pipi hobusel.
Mis võis olla põhjuseks? Ilmselt jooksis neiu kuskil naela otsa ja tõmbas ennast lõhki. Ilmselt juhtus see eile, õhtuse jalutuskäigu ajal. Aga ma lihtsalt ei näinud seda kuna vere ta ilmselt lakkus ära ja karvad hoidsid sealt ümbert nii ilusti varjul, et kui ma poleks neiut lähemalt uurima hakanud, siis kes teab kaua ma seda näinud ei oleks- Tutakas pole väga pai sõber, ajab alati oma rida ja ei salli seda, kui ma teda näperdan või uurin.
Nüüd oleme nädal aega antibiootikumide all. Hoiame kraed kaelas- mida ta üllatus-üllatus vihkab ja siis nädala pärast, kui kõik läheb plaani päraselt, võtame niidid välja.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas nessuuolen » 10. august 2010, 14:07

Loodan ,et teil enam järgmine kord ei juhtu midagi halba.. ;) (Y)
Jack < 03.04.2005- ......
Lõvilakk < 26.06.2003- .....
Pallu< 15.10.2002- 18.08.2010
Triibu < 18.06-2008- 26.10.2009
Kasutaja avatar
nessuuolen
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 142
Teemad: 7
Pildid: 1
Asukoht: tartumaa, Nõo vald
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 12. august 2010, 22:09

August ei ole üldse hea aeg lemmiku vigastuste ravimiseks.
Tutsi haavad ei näe üldse head välja, puhastan neid kaks korda päevas, kuid siiski on näha, et põletik sees. Muidugi, eks osa mustust jäi ikka sisse ka, aga krt kui nõme on vaadata looma haigena. Oleksin 10 korda ennem ise katkine.
Kusjuures, arsti juures öeldi meile too kord, et Tuts kaalub vähem, kui välimuse järgi oskaks arvata- 1,6 kg. Ei tea kas neiu võttis seda isikliku solvanguna, aga haiguse ajal pole meil söögiisuga probleeme olnud, ptui-ptui-ptui, nii et hea seegi.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas Anete12 » 13. august 2010, 13:14

Oi kui kahju! :sad: Palju tervist ja jõudu jänkule!
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra

PostitusPostitas riverdarkness » 13. august 2010, 13:18

Loodetavasti läheb tal varsti paremaks!
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 11. september 2010, 15:51

Neiukesed on nüüd tõstetud eraldi tuppa, kuna Sandra ei harjunud ka peale krae ära võtmist Jutaga ära, siiani kui kokku juhtuvad- Tuts ju peab minema ja narrima teist, on tulemuseks tüli- Sandra ajab Tutsi taga, kätte pole saanud, tänu sellel on jäänud karvatuustid lendamata, veel.
Aga tundub, et muidu neile selline elukorraldus meeldib. Vähemalt Juta on õnnelik- igal hommikul kui ärkan, hüppab ta kalpsti minu juurde ja hakkab ninakesega mu jalga toksima- teab väga hästi kus on kommid ja oi seda pahameelt, kui kommi ei saa...
Jutal oli 1. september ka sünnipäev, tegelikult tean kindlalt, et kunagi septembris ta sündinud on, aga kuna varjuapigast täpsemalt ei teatud, sai arsti juures kuupäevaks pandud 1. Nüüd siis ongi tsikk aastane. Kingiks sai salatipalli ja ka paki porgandimaitselisi dropse mida ta küll peab Nunnuga jagama.

PS: tagumiku haudumisest, käisime sellega arstil ka Sandraga ja hakkasime kannikat pesema spets. puhastava shampooniga, praeguseks kasvab karv ilusti tagasi. Kuid kellel on veel selline probleem kunagi (suvel suurem oht) siis ärge jääge ootama, et äkki läheb ise üle- ei lähe, tulemuseks võib olla verine ja mädanev jänku, kellel tagatipuks võivad ka vaglad tekkida ja nii hilja on teda juba raske päästa, kusjuures vakladeni jõudmine võtab soojade ilmadega ainult paar päeva. Meil asi nii kaugele ei läinud, kuid arst ütles, et on ka olnud selliseid juhtumeid.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 25. september 2010, 17:32

Tutsil on minu äraoleku ajal Ungaris ka teine kõrvakene lonti vajunud. ta on aastane ja nüüd otsusas londikuks hakata :shock: Harva on ka veel üks kõrvake püsti, aga no äkki on see ka ajutine nähtus :-D
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas daxy » 11. oktoober 2010, 20:23

Vahetas orientatsiooni :D
Kasutaja avatar
daxy
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 88
Teemad: 1
Pildid: 8
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 15. oktoober 2010, 17:26

Juta proovis ära elektrikuameti. Nimelt ühel hetkel käis toas pauk ja lõi nagu välku, ehmatasin pooleks ennast ja järgmine hetk nägin üht valget kera peitu jooksmas. Jõudsin karjatada ja siis vaatasin Jutale otsa, kes meeleheitlikult püüdis teha nägu, et tema ei tea asjast midagi.
Lähemal vaatlusel selgus, aga et vurrud ja mokakarvad on põlenud ning üks alumine kiks on must. Juta oli kätte saanud lambi juhtme. Õnneks 5 minutit hiljem, peale hoolikat mokkade lakkumist tibi sööb ja on väga asjalik.
Ehmatas ära küll, aga vähemalt ei juhtunud kõige hullemat.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Kissu » 15. oktoober 2010, 18:57

Ohh, see võis küll vinge ehmatus olla teile mõlemale. Tore, et vähemalt õnneliku lõpuga õnnetus. Hoian pöialt, et kõik ikka korras oleks jätkuvalt. :happy:

Ehk tahtis ta Duracelli jäneseks saada? :razz:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 15. oktoober 2010, 19:12

Mõtles vist jah, et hakkab ise elektrit tegema või midagi. Aga siiani pole väga protesteerinud, et puuri pandi- mul on nii teda parem jälgida. Aga tundub küll, et kõik on korras, ehk jõudis isegi tema blondi peakese sisse, et kui juhet ei tohi puutuda, siis on see asja pärast :-D
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Loomahull » 15. oktoober 2010, 19:52

Sellise postituse ees peaks olema silt: "Nõrganärvilistele rangelt keelatud!" :shock: Issver-sussver, mul vererõhk lakke kargas, ehmatad surnuks teised! Suur õnn, et palja ehmatusega pääsesite!
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline