Poed, mida tasuks vältida

Igasugune info loomapoodide teemal

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Kissu » 26. august 2009, 15:15

Millise Bettaga tegu oli konkreetsemalt? See terve kett, millel on mitmeid kauplusi.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Merisiga » 17. oktoober 2009, 15:36

Egle muide merisigu tohib pidada koos kääbus-küülikutega aga ma nüüd ei tea kas mõtlesid kääbusküülikuid või ei.
Merisiga
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas ullamari » 08. detsember 2009, 19:36

Käisin paar päeva tagasi Balti Jaama lemmiklooma poes.Lihtsalt sattusin sinna lähedale ja vaatasin,mis seal siis on;)
Jube oli.Linnud olid niiessuses puuris,et jube oli vaaadata.Hästi ilusat värvi viirud olid seal.Pole enne niiilusaid enne näinutki(A).Igatahes suured rotid olid niiiväikestes puurides,mis oleksid kääbushamstritele ka väiksed:S.No ikka tõsiselt väiksed puurid.Ühes puuris olid väga väiksed liivahiired.No ,ma arvan,et äkki kuskil 2-3 nädalased(minuarust vähemalt).ilusat värvi olid.Küsisin siis,et kui vanad nad on ja kas emased või isased(polnud plaanis osta,lihtsalt niiarmsad nägid välja.Oleksin ostnud,aga endal juba kolm hiirepoissi kodus:))Müüa ütles,et nad on 2 kuused(noo niirumal ma polnud,et seda uskuma jääda)vaatas kõik üle ja näitas mulle ,et üks oli emane ja teine isane ja küsis,et kas ma panen nad karpi.(ta sai valesti aru,ta vist arvas,et tahan kohe osta,kui küsisin.)ülesin,et ma niismama küsisin.Siis ta sai vist pahaseks ja ütles,et miks niisama küsida,kui ei taha.igatahes ,mina sinna poodi enam ei lähe.Toit mis seal müüdi oli tolmuga koos ja vist mingi paar aastat seal seisnud.Jubee !!!


Sõpruse puiestee rimis(ei tea,nime,aga asub sõpruse puiesteel,c´vist)
on loomapood semu,Kus on ühes väikses ühekordses puuris Merisiga ja tsintsilla(vabandan,kui õieti ei kirjutanud).Mingit ratast ,ega midagi ei olnud.,Jube:(
Väikeloomad-linnud on lihtsalt Võrratud!
ullamari
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 109
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn:)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pinto » 05. juuni 2010, 20:59

Kui tahate omale tiinet hiirt, paari nädalast hamstripoega või näha, kuida näeb välja akvaariumis elav tuhkru, siis minge Rakverre Põhjakeskuse loomapoodi. Midagi positiivset seal silma ei jäänud.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Loomahull » 06. juuni 2010, 08:28

See kirjeldus on ikka päris õõvastav... :shock:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas maris2 » 06. juuni 2010, 10:10

See pilt seal on ka kole. Nagu pudru ja kapsad koos.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas JänkuTüdruk » 25. juuni 2010, 17:25

Minu arust on üks halb pood Rakvere Põhjakeskuses (Pet Center). Need müüad kes seal töötavad ei hooli üldse loomadest ja kui hoolivad siis seda näha küll ei ole.
Näiteks juba alustame loomade puuridest. Ükskord oli seal puuris üks täiskasvanud küülik. Tal oli seal vähe ruumi ja kui ta ringutas (vms) siis pidi ta seda diagonaalis tegema kuna ta lihtsalt ei mahtunud puur muidu ära. Teinekord kui läksime poodi siis oli seal suhteliselt külm aga siis ma nägin seal Kairo Ogahiiri. Minu arust ei tohiks nad olla võrepuuris(neil on vaja ühesugust temperatuuri vms siis oleks neil vaja akvaarjumit või terraarjumit) aga nemad olid ja siis seal puuris oli üks purk (see oli maja asemel vist). Purgis aga nägin ma täiesti värisevat kuute ogahiirekest. Puuridega on seal igatahes jamasid palju olnud.
Teine asi, nad ei tunne looma sugu. Mu sõbranna tahtis sealt osta ühe Vene Kääbushamstri. Nii aga tal oli kindlalt emast vaja siis ta küsis, et mis soost ta on. Aga müüa ütles selle peale: "Ah, ei mina tea." Lõpuks tuli keegi teine ja tegi ta soo kindlaks vms.
Ja no jamasid on seal kõriauguni olnud. Kohe kahju on vahepeal seal olevatest loomadest. :(
Lumepall!! :)
R.I.P Pupsu <3... Jääme sind alatiseks igatsema..
Kasutaja avatar
JänkuTüdruk
If nothing goes right, go left.. :)
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 140
Teemad: 4
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Riina1958 » 25. juuni 2010, 17:51

Käisin Rakvere Põhjakeskuse Pet Centeris 22.juunil. Midagi silmatorkavalt halba seal küll ei näinud. Hetkel oli müügis üks sfinks ja üks hästi armas topeltrex, kelle karv oli triipudena, väga nunnu. Paar rotti oli veel. Nende sugu ma muidugi lähemalt ei uurinud.
Tavaline pood.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Che » 25. juuni 2010, 18:54

Pinto kirjutas:Kui tahate omale tiinet hiirt, paari nädalast hamstripoega või näha, kuida näeb välja akvaariumis elav tuhkru, siis minge Rakverre Põhjakeskuse loomapoodi. Midagi positiivset seal silma ei jäänud.

Ja nii ongi... Kahjuks :mad: . Lisaks on müüjad väga ebasõbralikud, kui soovid midagi osta, siis õiendatakse, et miks väiksemat raha pole, oma kaubaga pead teenendamist ootama hea mitu minutit, sest müüjad tahavad lobiseda... Lisaks on nad rumalad ja ei oska loomade eest hoolitseda. Nad ei tea loomade sugu ja vanust, ega oska öelda, kuidas nende eest hoolitseda... Kord kui ma seal poes olin, imestas üks müüjatest, et villakhiir heina sööb :wacko: . Kuidas selliseid ülde tööle võetakse... Loomadel on seal tõesti üli väikesed puurid. Kui ma seal viimati käisin, päev enne jaanipäeva, siis oli seal müüa silmapõletiku ja lahtise karvaga merisiga, kes ei olnud isegi eraldatud, vaid elas küülikute ja veel ühe meriseaga ühes puuris!!! Minu sugulane ostis sealt tuhkru ja talle unustati pass kaasa anda ja steriliseerimise kohta ei mainitud mitte midagi... Kui üks mu tuttav seal käis ja küsis kalade kohta, öeldi talle, et nemad ei tea midagi ja võivad talle uhhaad teha... Täiesti hämmastav kaader on seal koos :wacko: . Kaubaga ei tohi seal sammuti tutvuda, kui mu vend hamstri puuri vaatas, karjuti talle, et see läheb katki ja et palun ärge puutuge... Ma ei saa ju osta puuri, mis paljast vaatamisest ära laguneb... Minu sugulane ei tohtinud seal isegi kassironimis puud vaadata... Kuna olen Rakvere lähedalt ja käin seal poes tihti loomade olukorraga tutvumas, tean öelda, et neil ei ole seal mitte mingisuguseid tingimusi... Kuigi toit ja vesi on ees, on loomi ühes puuris väga palju ja puurid on imepisikesed. Kurb... Oleks tore, kui müüjad välja vahetataks ja lemmikutele normaalsed tingimused loodaks. Ei soovita mitte kellelgi sealt looma osta, sest ei või kunagi kindel olla, kui vana ja terve ning mis soost lemmiku saad. Jubedaim loomapood, kus kunagi käinud olen ning ka halvim teenindus... :grr:
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas maris2 » 25. juuni 2010, 19:00

Müüatega see lugu et nad vahetuvad väga tihti. Igakord sinna poodi minnes on letitaga uus müüja. Vaid üks müüja on sinna pidama jäänud, tema siis algusest peale seal. Mina halva teeninduse osaliseks just saanud ei ole, kuid ülbed on nad küll.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Kissu » 26. juuni 2010, 09:17

Mina sinna sisse ei läinud viimati aga mööda minnes nägin, kuidas sealt väljus jube õnnelik lapsuke koos oma emaga. Lapsukesel oli süles hamstripuur lembelinnuga. Vähemalt puur oli hamstripuuri suuruses nõnda, et 5-6 aastane lapsuke jõudis seda kenasti süles kanda. :S
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Mari8 » 20. juuni 2013, 21:12

Minu kõige halvem loomapoe kogemus on Solarises olnud. PetCenter- oli see vist? Kohutav teenindus, küsisin kord ühe küsimuse tuhkru kohta ja vene rahvusest müüa kes parajasti oma sõbrannaga vestles vaatas mind sellise näoga, nagu ma oleks teda visanud millegagi. Nähvas mulle siis vene keeles midagi vastu, pööritas silmi ja keeras selja.
Töötasin mõnda aega Solarise keskuses klienditeenindajana ja ükskord tulid mu leti ette kolm väikest tüdrukut, kes hullunult omavahel kihistasid. Lõpuks märkasin, et igaühel neist oli pisike hamster pihus. Kui küsisin, et kust nad need hamstrid said, sain sellise vastuse: "All loomapoes müüakse, ainult 3 eurot tükk! Me ikka käime sealt neid ostmas ja siis mängime nendega!" Ja just niimoodi need müüad seal lastele hamstreid müüsidki, väike laps viskas 3 eurot letile ja võis hamster pihus minema jalutada. Ei mingit puuri. Kui ühel tüdrukul telefon helisema hakkas ja ta seda taskust otsis, topiti hamster niikauaks pisikesse roosasse kotti ja tõmmati raginaga lukk kinni. "Me ikka käime neid ostmas ja mängime nendega"- mõtlesin, et kuhu maanduvad need hingekesed siis, kui lastel mängutuju otsa saab.
Loomulikult sai teavitatud Loomakaitse Seltsi.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Viiruarmastaja » 13. juuni 2014, 20:45

Viljandi Männimäe Selver-i Pet Center....Käisin seal täna....Akvaariumid ja joogipudelid olid puhastamata,linnud kössitasid üheainsa õrre peal....Heameelega sinna ei läheks...Ja müüa....Passin leti taga ja lakkis küüsi!
Kasutaja avatar
Viiruarmastaja
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist