tiine merisiga?

Kõigest, mis seotud pisinotsude soetamisega.

Moderaatorid: triini22, nirgike

tiine merisiga?

PostitusPostitas Piggy (Teema autor) » 29. aprill 2013, 17:25

Läheb juba 76. päev peale paaritumist ja ikka veel pole ta sünnitanud. Kuigi tal on väga palju sümptomeid mis on tiinetel merisigadel. Näiteks ta piss lõhnab teisiti, kui ma hakkan teda sülle võtma põgeneb ta nagu elu eest, tal on kõhus tunda mügarikke ja vahel olen tundnud siputamist. Ta joob palju vett, näiteks eile ta jõi umbes 6 tunniga 60 milliliitrit, see on väga-väga palju võrreldes sellega mis ta tavaliselt joob. Vahepeal olen ma 100 protsenti kindel, et ta on tiine, aga vahel ma jään mõtlema kas ikka on? Kui tiinusest läheb päevi üle kas ma peaksin minema arsti juurde ja muretsema? Või äkki võivad need olla hoopis mingisugused haigusesümptomid?

Murelik emme
Piggy
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: tiine merisiga???

PostitusPostitas MustuTäpi » 29. aprill 2013, 17:50

Ära teda sülle mittemingil juhul võta !
Kasutaja avatar
MustuTäpi
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 219
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Paide
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: tiine merisiga?

PostitusPostitas nirgike » 02. mai 2013, 10:48

Tiinet merisiga võib vajaduse korral puurist välja ikka võtta, aga väga ettevaatlikult (kaks kätt keha alla, kõhtu venitada ei tohi) ning elu eest tagaajamist mööda puuri ei tohi korraldada.

Kas oled kindel, et ta on 76 päeva tiine olnud? S.t. kas võtsid isase merisea tema juurest ära 76 päeva tagasi, või elasid emane ja isane kauem koos, lihtsalt nägid neid 76 päeva tagasi paaritumas?

Kõige kindlam oleks merisigu tundva arsti juures ära käia.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline