Koerad ja deegud.

Mida ja miks deegu teeb, mida tähendavad erinevad häälitsused. Kes kellega koos elama sobib?

Moderaator: postituvi

Koerad ja deegud.

PostitusPostitas Malticore (Teema autor) » 08. august 2011, 15:44

Tere!
Kas keegi oskab öelda, kuidas koerad deegudesse suhtuvad? Mul on nimelt probleem, mul on kaks deegut aga kohe kohe on perre tulemas koer(chau-chau) ja ma kardan, et neid pole võimalik koos pidada.. Mul on küll suur puur, kolmekordne(155 cm kõrge) ja nad magavad kaa kõige ülemisel korrusel, aga on juhtunud, et vahel p22sevad deegud toa peale jooksu ja siis võib 2kki koer neile liiga teha? Jagage kogemusi!

Ette t2nades,
Janne
Kasutaja avatar
Malticore
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koerad ja deegud.

PostitusPostitas Pinto » 08. august 2011, 18:01

Kõik oleneb loomadest ja koera kasvatusest. Paljudel väikeloomapidajatel on väikestele lemmikutele lisaks ka koer(ad), kass(id) ja kõik saavad koos elada. Väikeste lemmikute puurid saab teha kenasti nii kindlaks, et sealt välja nad ei pääse ja jooksmas käiakse siis, kui koer on kellegagi väljas või teises ruumis. Koerale saab õpetada väga palju asju ja oskused ja sõnakuulelikkus on vaid omanikus kinni.

Kui sa arvad, et sa ei suuda koerale õpetada deegudega käitumist, siis poleks olnud vaja ka koera muretseda....
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline