Mänguasjad.

Mida on küülikupidamiseks vaja? Puurid, puuri sisustus, mänguasjad jne.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

PostitusPostitas Endised kasutajad » 29. juuli 2004, 12:06

minul ajab taskurätti taga
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 15. august 2004, 12:50

Mina panen tühja wc paberi rulli sisse heina, see talle meeldib. :lol:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mänguasjad.

PostitusPostitas Endised kasutajad » 16. august 2004, 13:44

Lottele meeldivad munakarbid, võtab karbi hammaste vahele ja vehib sellega ja närib seda. Aga pallid küll pole siiani huvi äratanud.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas roosinupp1601 » 16. august 2004, 14:36

Minu jänkukesele meeldib raamatuid närida, mis ei ole küll eriti ilus komme. Jah ega temagi ole pallide vastu huvi tekitanud. Lugesin kuskilt, et jänestele pidavat tegelikult igasugused tunnelid hästi meeldima, aga oma jänku peal ei ole seda veel katsetanud.
roosinupp1601
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mänguasjad.

PostitusPostitas Krussu » 16. august 2004, 16:43

:wink: minu Lottele meeldib ennast libistada mööda laminaatparketti...muudkui jookseb kuni hoog piisavalt suur ja siis libistab end..päris äge on ikka vaadata! :P :lol: :D
Krussu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mänguasjad.

PostitusPostitas PusaL » 19. august 2004, 11:47

Poisil on igapäevaseks mängimiseks sinine traadist pall, mille sees oli varem mingi kõlisev hiir, aga see talle eriti ei meeldinud nii et hiir läks puhkusele ja jäi ainult pall. Igasugu pappi ja muud näritavat saab ta jooksvalt, aga need mänguasjad lähevad ka loomulikult ruttu puhkusele. Jõulude ajal ostsime talle väikese õlest soku ja see oli tema suur lemmik. Jänes sai aru, et tegemist on sellise neljal jalal seisva uhke loomaga, kes tema valdustesse tunginud (elukaaslane muidugi sokutas seda sokku igale poole jänese lemmikkohtadesse ka) ja siis sai sokk ikka iga päev kõvasti peksa. Hiljem, kui sokk oli ribadel ja prügikastis tundis jännu aga oma uhkest sõbrast puudust... :P
PusaL
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

imeline pall

PostitusPostitas Endised kasutajad » 19. august 2004, 17:16

Mure väike: ostsin oma lontule selle nn "imepalli", kuhu panen sisse maiustusi ja ta veeretades need kätte saab :P Ma panen sinna sisse jogurti dropse ja rosinaid (et lõhn oleks tugevam). Nende dropside pakendi peal on aga kirjas, et 1-3 dropsi päevas olenevalt looma suurusest. Ma panen neid sinna aga rohkem, sest siis on lõhn tugevam. kas see on siis väga halb kui ta sööb natuke rohkem neid dropse?
palju võib lontule päevas rosinaid anda?
kui palju teie panete oma pallide sisse neid maiustusi?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: imeline pall

PostitusPostitas nännukas » 21. august 2004, 11:13

minu arvates ei ole neil küll selle palli veeretamiseks väga tugevat lõhna vaja. meil veeretatakse ka siis kui ainult üks rosin või pähklike sinna jäänud on.
rosinaid olen andnud vast 6-8. aga mitte iga päev. arvan, et kui dropse anda üks päev rohkem kui lubatud, ei juhtu suurt midagi. aga kui iga päev, siis vast läheb paljuks.
aga pane palli sisse veel pähkleid, vitamiinikommikesi(võib rohkem panna kui dropse) ja kasvõi tavalist kuivtoitu. valik on tegelikult suur.
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: imeline pall

PostitusPostitas sateliit » 21. august 2004, 17:01

aga kuidas ma küülikule selgeks teen, et see pall on üks igavesti tore asi ning seda veeretades saab süüa? teda ei paista praegu see pallike üldse huvitavat ning kui ma seda veeretan, siis ta isegi kardab veidi seda.
sateliit
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: imeline pall

PostitusPostitas Krussu » 21. august 2004, 18:49

Mina ostsin ka oma jänkule selle palli ja panin sisse rosinaid, pähkleid ning kuivtoitu. Selle palli ava, kust söök välja kukub keerasin nii väikseks, et pähklid ja rosinad ikka väga kergesti välja just ei kuku (siis ei ole vaja muretseda, et jänku sööb äkki liiga palju rosinaid), enamus, mis sealt välja kukub on kuivtoit...aga seda ta võib ju süüa :!:
Minu jänkule igatahes meeldib :D
Krussu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: imeline pall

PostitusPostitas nännukas » 21. august 2004, 21:58

sateliit kirjutas:aga kuidas ma küülikule selgeks teen, et see pall on üks igavesti tore asi ning seda veeretades saab süüa?

maitea, meie pätt hakkas küll kohe ise seda veeretama. eks ikka lõhna peale. pane sinna midagi, mis talle väga maitseb ja millel ka tugevam lõhn veidi. eks hiljem, kui ta on juba palliga tuttav, saad hakata sinna ka muud väiksema lõhnaga kraami panema.
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: imeline pall

PostitusPostitas Marit » 21. august 2004, 22:41

Millest te räägite? Mina tahan ka sellist palli!!!! Mis firma seda toodab ja kust kohast selle saab?
Marit
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: imeline pall

PostitusPostitas Krussu » 22. august 2004, 09:58

Ma ei oska öelda, mis firma seda toodab - viskasin palli pakendi ära. Minu teada peaks seda olema igas loomapoes :!:
Krussu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: imeline pall

PostitusPostitas nännukas » 22. august 2004, 10:42

Marit kirjutas:Millest te räägite? Mina tahan ka sellist palli!!!! Mis firma seda toodab ja kust kohast selle saab?

saab jah igast loomapoest. vähemalt mingisuguse. igal pool ei ole spets. jänkude palli, aga saad arvatavasti kassi palli, mis esialgu tundub küll hästi suur ja kobakas aga meie pätile meeldib küll...
küsi lihtsalt sellist palli, kuhu saab maiustusi sisse panna. hea oleks kui sel oleks reguleeritava suurusega ava. siis ei kuku kõik väiksemad pudinad kohe kolinal välja...
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 22. august 2004, 12:31

Meie jänkul on ka kassidele mõeldud avaga plastpall, aga müüja sõnul pidid jänkude omad samasugused olema, ainult pealt porganditega (meie oma on kalarootsudega). Firma on Trixie ja palli nimetus on Snacky, ju siis vihje suupistele või väikesele einele. Ja jänku ajab seda usinasti taga.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: imeline pall

PostitusPostitas Riin » 22. august 2004, 15:13

sateliit! ]Esimestel kordadel aita jänkut veeretamisel, ikka nii, et mõni maius ka välja kukub, siis mõne aja pärast hakkab ta juba ise tegutsema.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: imeline pall

PostitusPostitas Marit » 22. august 2004, 15:55

Käisin Trixie kodulehel seda palli vaatamas. Päris vahva asjandus. Pean selle endale poest tellima, sest meil küll seda hetkel ei müüda. Minu jänkud mängivad juba mitmendat aastat koerapallidega, millel on suured nupud küljes. Siiani pole maiustusi vaja olnudki, sest palli nuppe on väga hea näsida. Üks pall peab pool aastat vastu, siis on kõik nupud pealt ära näritud ja pall täiesti sile.
Marit
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mänguasjad.

PostitusPostitas panzer » 03. september 2004, 15:04

minul ei ole spetsiaalselt jänkule mingeid mänguasju. aga talle meeldib mu väikse õe asjadega mängida. näiteks nukunõudega. võtab tassi või taldriku hammaste vahele ja siis jookseb mööda tuba ringi :D igasuguseid pehmeid ja karvaseid mänguasju on ka huvitav närida :)
panzer
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mänguasjad.

PostitusPostitas Riin » 05. september 2004, 13:52

Nupsu armastas meeletult tapeeti kiskuda, tõime talle pappkasti, lõikasime paar auku ka, et saaks sisse ja välja hüpata, ning nüüd on õnneks tapeet unustatud ja tiritakse ja hüpatakse kastis :lol: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas __Helen__ » 15. november 2004, 00:47

Mina ostsin täna oma jänesele Trixie Snacky maiustusepalli närilistele, panin sinna sisse rosinaid ja siis ta mängis selle palliga,..... nii lahe oli vaadata!
__Helen__
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 46
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas __Helen__ » 18. november 2004, 16:24

Maiustuse palli juba muretsesin jänkule (Snacky), nüüd peab vist kummist nuppudega palli ka ära proovima.
__Helen__
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 46
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 18. november 2004, 21:02

Meie jänksil ka see pall, porgandipitidega. Meil ta veeretab seda niisama , pole vaja midagi sisse pannagi
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: imeline pall

PostitusPostitas Riin » 19. november 2004, 00:15

Jänkud on ikka nii erinevad :) , kui Tupsu veeretas palli mööda tuba ja tüdines kiirelt, kui pidevalt maiust ei tulnud, siis Nupsu veeretab ka, kuid tihti haarab palli parem hambusse ja laseb kolinaga maha kukkuda ning tavaliselt kannab see laamendamine ka vilja, sest pähklid lendavad sel moel tihti mööda vaipa laiali :lol: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 19. november 2004, 10:36

Mina ostsin petmarketist. Jube mõnus asi. Tuleb ainult vaadata, et rallitavale jänesele jalgu ei jää. Irv.
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Jänkule mänguasi

PostitusPostitas Triinuke » 22. november 2004, 20:38

Minu jänku närib kõike ja seepärast ei saa ma talle palli anda ta närib selle katki. Mis ma võiksin talle osta?
Triinuke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: imeline pall

PostitusPostitas Endised kasutajad » 25. november 2004, 16:59

Hihiii :D Kui hea et jänksidele ka selliseid mänguasju tehakse ;)
Jänkule pole ma tegevuspalli veel ostnud, küll aga oli selline pall koertel ;)
Taibu-Brikke aga õppus ruttu, et kihv väiksemaks keeratud maiuseava vahele ja ava suuremaks venitada, siis palli suure hooga veeretades-visates tulevad kõik maiused kolinaga välja :eek: :lol:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 26. november 2004, 09:47

hmm... Olen mõelnud enda küülikule ka sellise osta aga pole julgenud, ei tea ju kuias jänku sellesse suhtuda võib ,aga peale seda kui siit lugesin teie kogemustest siis nüüd tean et tasub ikka osta. Selline tunne on küll.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Moonalisa » 26. november 2004, 22:15

minu jänkud üldiselt pole niiväga mänguhimulised aga üldiselt võid tavalise vetsupaberirulli võtta ja heina sisse toppida ja las möllab...
Moonalisa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 105
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis oleks JÄNKUDELE mänguasjaks.

PostitusPostitas Tipi » 26. november 2004, 23:38

mina ka ei tea ema ostis mingi palli kuhu käivad maiustused sisse aga see ei huvita teda üldse :o
Tipi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas __Helen__ » 27. november 2004, 14:53

Minul ka maiustustepall Trixie Snackye
__Helen__
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 46
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist