www.pisi.ee - Privaatsusinfo

See tekst selgitab, kuidas “www.pisi.ee” (edaspidi “meie”, “meid”, “www.pisi.ee”, “https://pisi.ee”) ja phpBB (edaspidi “nemad”, “nende”, “neid”, “phpBB tarkvara”, “www.phpbb.com”) kasutavad sinu foorumikülastuse käigus kogutavat infot (edaspidi “sinu info”).

Sinu infot kogutakse kahel viisil. Esiteks, minnes “www.pisi.ee” lehele tekitab phpBB tarkvara mitu küpsist. Need on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse su brauseri ajutiste failide hulka. Esimeses kahes küpsises on ainult kasutaja identifikaator ja anonüümne sessiooni identifikaator, mille phpBB tarkvara sulle automaatselt määrab. Kolmas küpsis luuakse, kui sa “www.pisi.ee” lehel teemasid oled lugenud, ning see salvestab, millised teemad on juba loetud.

“www.pisi.ee” lehte külastades võime ka luua küpsiseid, mis ei ole seotud phpBB tarkvaraga, kuid see tekst hõlmab ainult phpBB tarkvara poolt loodud lehti. Teine viis sinu info kogumiseks on sinu poolt saadetud info. Siia kuulub näiteks: postitamine anonüümse kasutajana, “www.pisi.ee” lehel registreerumine (edaspidi “sinu konto”) ja sinu postitused, mis on tehtud pärast registreerumist sisse logituna (edaspidi “sinu postitused”).

Sinu kontoga on seotud vähemalt üheselt identifitseeritav kasutajanimi (edaspidi “sinu kasutajanimi”), isiklik parool sinu kontole logimiseks (edaspidi “sinu parool”) ja isiklik toimiv meiliaadress (edaspidi “sinu meiliaadress”). Sinu info “www.pisi.ee” lehel loodud kontol on kaitstud Eestis kehtivate andmekaitse seadustega. Igasugune info peale sinu kasutajanime, parooli ja meiliaadressi, mida “www.pisi.ee” liitumisel nõuab, on vastavalt “www.pisi.ee” otsusele kohustuslik või vabatahtlik. Kõigil juhtudel saad sa kontrollida, millist osa sinu infost avalikult näidatakse. Samuti saad sa oma kontol lubada või keelata phpBB tarkvara poolt saadetud meilid.

Sinu parool on salastatud (ühesuunalise räsi kaudu). Samas ei soovita me erinevatel lehtedel sama parooli kasutada. Sinu parooli on vaja “www.pisi.ee” kontole ligi pääsemiseks, seega hoia seda hoolega. Mitte mingil juhul ei küsi keegi “www.pisi.ee”, phpBB või kolmandate pooltega seotud isik sinu parooli. Kui sa oled oma parooli unustanud, saad kasutada “Unustasin parooli” linki. See küsib sinu kasutajanime ja meiliaadressi ning siis tekitab phpBB tarkvara uue parooli, millega oma kontole ligi saada.


Tagasi sisselogimis lehele