Kont

Mida ja kui palju põske pista?

Moderaatorid: E4-, Saara

Kont

PostitusPostitas xliisukex (Teema autor) » 30. aprill 2005, 20:05

Lugesin,et rottidele võib anda närimiseks koerte närimiskonti,kuid kas hamstrile võib ka anda? :roll:
xliisukex
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 57
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 02. mai 2005, 19:55

Kas sa mõtled selliseid närimiskonte, mida loomapoodides müüdakse? Ei tea, kas nad üldse hakkavadki seda närima. Ma ei usu, et see neile kuidagi halvasti mõjub, kui nad seda natuke näksima peaksid. Kuid, jah, mitte väga palju anda, sest järsku keerab see veel loomakese seedimise nässu.
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 13. mai 2005, 15:05

Huvitav, kuidas nad kuivatatud seakõrva või mõnesse kuivatatud nahast närimisasja suhtuks? See võiks neile sobilik olla. Ise proovinud pole.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kont

PostitusPostitas tex » 24. september 2007, 21:24

ma ei tea miks, aga ma kardan oma hamsudele liha anda. selline tunne on, et siis neis löövad kiskjainstinktid välja ja äkki proovivad veel mu sõrmi ka närida. ma vist imelik! aga kas hamstrid on üldse looduses segatoidulised või mitte? kui on, siis äkki ikka peaks neile vahest liha ka andma? ega see vist tegelt vajalik ei ole :happy:
Kasutaja avatar
tex
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kont

PostitusPostitas Kissu » 25. september 2007, 07:28

Ega liha andmisest need kiskja instinktid ikka välja ei löö. Toore liha pakkumisel võib juhtuda see, et kui sul sõrm katki on ja verd jookseb tunnevad nad selle vastu rohkem huvi aga üldjuhul ei ole ikka probleemi. Kiskja instinktid võivad pigem välja lüüa elustoidu pakkumisel (putukad jms.) aga niisama liha või vorsti tükikesest kindlasti mitte.

Põhiline on see, et loomad kes ikkagi on lihasööjad peavad saama kätte oma loomsete valkude koguse. See ei pea olema liha mida neile pakutakse vaid vabalt võib ka jogurdit, muna jms. pakkuda.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kont

PostitusPostitas sindrinahk » 25. september 2007, 12:17

Hamstritele meeldib kanaliha. Kanalihaga on ka see asi, et ta on vähem rasvasem kui teised (hamster võib väga ruttu rasvase liigsel söömisel paksuks minna). Samuti ka lastevorst või viiner, aga neid andes peab silmas pidama, et need on soolased ja palju ei tohi anda. Piisab killuke nädalas.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist